پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گروه دوم یورو 2012

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
89 پاسخ برای این موضوع

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
ی تیم شاید تو ی مسابقه هم بازیکنش تو موقعیت تک به تک قرار نگیره رونالدو دوتا موقعیت تک به تک که یکی از یکی بهتر گیرش اومد اما بدون هیچ خلاقیت و هیچ فکری توپ رو خراب کرد اونم یکی از یکی بدتر اگه بازیکنها درخدمت رونالدو نبودن که موقعیتی گیرش نمی اومد کاشته هاییم که زد به گونه ی بود که فقط توپ به دروازه بان رسید به بهترین شکل ممکن از رونالدو دفاع کردن حداقل تو این بازی خیلی عجیب بنظر میرسه!
Spoiler

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
مصطفی به نظر من حضور رونالدو واسه تیمی مثل پرتغال اونم جلوی تیمی مثل دانمارک غنیمته . حضورش باعث میشه تمرکز یکی دو تا مدافع همیشه روی رونالدو باشه . نمیدونم چطوری رونالدو رو با نانی مقایسه میکنید ؟!! رونالدو واقعا به نظرم خوب بازی میکرد . حالا دو تا تک به تک رو به بدترین شکل ممکن خراب کرده دلیل نمیشه تواناییهاش زیر سوال بره . تو رقابت با مسی هم به نظرم خیلی جاها جلوتره و اصلا نمیشه گفت ناکام بوده . دانمارک از این گروه صعود نمی کنه . آلمان ها جلو دانمارک امتیاز از دست نمیدن . ولی عالی میشه این بازی هلند ببره . قانون بازیها چطوریه ؟ اگه دو تیم مساوی بشن تفاضله یا بازی رو در رو ؟

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
فکر کنم صحبتهای من هم انتقاد به رونالدو بود.تاثیر مثبتی که نانی داشت رونالدو نداشت امشب.البته تو رئال هم همینطوره.فقط تفاوت اینه که توی رئال انقد بازیکن خوب هست که رونالدو نیازی به برگشتن به سمت عقب و بازیسازی پیدا نکنه.اکثر دقایق بازی هم توی محوطه جریمه تیم مقابل هست و تعداد زیادی از گلهاش هم فقط یه بغل پای سادست. واقعا رونالدو اون بازیکن فوق العاده ای که خیلیها تصورش رو دارن نیست.

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
عباس من رونالدو رو زیر سوال نبردم!! رونالدو یکی از بهترین های فوتبال هست بدون شک! بحث من درمورد بازی امشب بود و بس من به هیچ عنوان انگیزه ی ندیدم و برعکس گفته ی تو باید بگم اصلا رونالدو خوب مهار نکردن چون اگه مهار میشد که دو موقعیت 100%گیرش نمی اومد!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
مصطفی من کجا گفتم که خوب مهارش کردن ؟ گفتم باعث میشه تمرکزشون به رونالدو باشه . و تازه اینکه نتونن رونالدو رو مهار کنن و دو تا موقعیت گیرش میاد از جایگیری و حرکت خوب رونالدوئه .

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
پس منظورت از تمرکز یک ی دوتا مدافع روی رونالدو چی بود؟! یعنی جایگیریه خوبش کفایت میکنه برای اینکه بگیم خوب بازی کرد؟!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
والا تمرکز رو نمیتونم معنی کنم . خود کلمه تمرکز همه چی رو نشون میده با دو تا تک به تک خراب کردن هم میشه گفت رونالدو بد بوده ؟ رونالدو فوق العاده نبود ولی انصافا بد هم نبود . حالا یکی جنبه خوب بازیش رو می بینه یکی جنبه منفی بازیش رو .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
باز هم پای راست رابین هود فلج نشون داد.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
اره خراب بود ولی امروز قول میدم یه گل میزنه :1: هلند تا اینجا آلمان رو خوب کنترل کرده ولی جو ورزشگاه بر علیه هلند است.هلندی ها هم دارن مثل آلمان ها با پاسکاری بازی میکنن. چه کرده بارسا

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
عباس مطمئنی پست های منو میخونی!!

چند بار اشاره کردم که من نگفتم رونالدو بده و فقط عملکرد امشبش رو گفتم!!

درمورد تمرکزی که گفتی نیازی نیست چیزی بگم چون فکر نمیکنم کسی تمرکزی رو رونالدو داشت,شاید من اشتباه فکر میکنم ولی موقعیتها گویای مسائل هست!

اگر بخوام بگم رونالدو چون تو دوتا موقعیت خوب قرار گرفت پس بازیکنه موقعیت سنجی هستو .... خوب جایگیری میکنه ..... پس بازی امشبش خوب بود احساس گناه بهم دست میده

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
تیم هلند چرااینقدر کمترازحدانتظاربازی میکنه‏!‏؟فن پرسی واسنایدرکه توبازی محو شدن؛اصلا ازفن پرسی انتظار نمیرفت اینقدر بدباشه؛کاش حداقل این تیم آلمانه تنفرآمیزومیبردن‏!آلمانم تیمی نیست هلندخیلی آماتوره؛آخه این گومز کیه که ازش گل بخوری؛متاسفم :fp: :fp:

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

من بر خلاف فرهاد اصلا با این گومز و دار و دستش حال نمی کنم . فقط پودولکسی رو دوست دارم . اونم به خاطری که یک زمان اسمش بود که قراره به یووه بیاد . تا حدودی هم اوزیل رو دوست دارم ولی این بازیکن های بایرن :fp: اگه میخواستمشون که ترجیح نمیدادم چلسی قهرمان بشه .

عباس من اسمم فرهاده؟!؟! :1:

امشب رونالدو نشون داد که استرسش حداقل 2-3 برابر از اسمش بزرگتره!.یه توپ خراب کن تمام عیار بود...

همون طور که حدس میزدم هلند گاف رو داد ! :1: . وخوب ژرمن ها هم سولاخ رو شناسایی و پیدا کردن و اسمشم گذاشتن استکلنبرگ تا اینجا! :fp: . اینم از فن پرسی... تو نیمه ی دوم هتریک هم کنه بازم بازیکن به درد نخوریه تو تیم . واقعا افت وحشتناکی نسبت به لیگ برتر و آرسنال داشته!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
مصطفی آره میخونم پست هات رو . من منظورم کلی بود که رونالدو بد نبوده نگفتم که تو گفتی رونالدو بده . در مورد تمرکز هم یعنی میگی کلا رونالدو رو گذاشتن به حال خودش باشه و کسی کاری بهش نداشت ؟ منم هیچ جوره نمیتونم به خودش بقبولونم رونالدو این بازی بد بود . بحث ما به جایی نمیرسه بریم سر بازی هلند و آلمان هلند خوب شروع کرد ولی آلمان ها رفته رفته مسلط تر شدن به بازی . گل اول که فوق العاده بود . ترجیح میدم موقع انتخاب گل های برتر از این نوع گل ها ببینم نه خر شوتی هایی که میره تو گل . روی گل دوم هم که هیچ چیزی نمیشه گفت جز ضعف دروازبان . خودخواهی های روبن تمومی نداره . پاس خوب به هم نمی رسونن . دیگه این هلند چیزی برای رو کردن نداره تو این بازی . فکر کنم 1 یا 2 گل دیگه هم بخورن. ویرایش : نمیدونم چرا فکر کردم فرهاد اون پست رو داده شرمنده :smile: :rose:

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
من هرچی فکر میکنم به این نتیجه میرسم که بازیکنای تادهه 90یه چیره دیگه بودن؛هلند دوره های قبلی کجا‏!‏‏؟هلنداین دوره کجا‏!‏؟واقعااینفدر پس رفت‏!روبن که حقش نیمکته فقط دوست داره تک روی کنه؛هلندآبروی اسم بزرگشو برد؛فن مارویک وبه چه دلیلی مربی هلندکردن نمی دونم؛آخه این آلمانم تیمه که ازش ببازی‏!‏؟

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
چه پای راستی داشت فن پرسی . یعنی اتفاقی تونست اینطوری با پای راست محکم شوت کنه ؟!

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
نه شانسی زد. اگر روی صحمه گل دقت کنی توپ اصلا روی پاش نمیکیره ولی انصافا عجب گلی زد

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
فن پرسی خیلی خوبه حیف که تغذیه نمیشه این روبن بازیو داده به آلمان یه چیزیم طلب کاره‏!‏‏!عجب حرکت زشتی کرد :fp:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
برد آلمان خيلي حال داد كلا بعد ايتاليا دوست دارم آلمان قهرمان بشه تيم خوبي داره... بازي به بازي هم قطعا بهتر ميشه

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
ون پرسی هر 2 پاش قویه !!!!!! اما پای چپش یه چیز دیگس ! ولی با پای راست هم کم گل نزده !

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
من که اصلا دوست ندارم آلمان قهرمان بشه و نظر تعداد قهرمانی بالاتر از اینا بره . ترجیح میدم بعد ایتالیا حالا که هلندی هم در کار نیست روسیه قهرمان بشه :1: بازی خوبی بود . هر چند آلمان نیمه دوم هم میتونست بیشتر گل بخوره هم اینکه بیشتر گل بزنه . آلمان ها به نظرم با یک تساوی هم به عنوان تیم اول گروه بالا میرن هم باعث میشن که هلند حذف بشه . این خواسته تمام طرفدارای آلمانه . بین پرتغال و دانمارک باز پرتغال رو ترجیح میدم .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی