پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گروه دوم یورو 2012

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
89 پاسخ برای این موضوع

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
ماریو گومززززززززززز :rose: بیانکا حالا نظرت راجع به گومز چیه :65: :1: کلوزه هم اومد تو بازی تا بازم گل بزنیم احتمالا :65:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
واااااای آلمان مستحق یک امتیاز هم نبود.این تیم خیلی افتضاح تر از اونی بود که فکر میکردم.برد با یه گل عجیب :fp: .خدا بده شانس :1:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بازی رو که پرتغال باید 3 یا 4 تا می زد رو یک ، به صفر باختیم :39: واقعا تیم تیم شایسته برنده این بازی نبود. فقط یک ضربه سر و یک گل :13: این همه ضربه زدیم ، این همه تیر دروازه ، این همه تک به تک. واقعا فوتبال بی انصافه. اگر انصاف داشت که الان تیمی که تیم تر بود بازی رو می برد کلا برد دانمارک و هلند کارو برای ما خیلی سخت میکنه. الان باید فقط منتظر باخت تیم دانمارک باشیم و تساوی یا باخت تیم هلند مقابل المان. اگر این نتایج به دست بیاد بعید میدونم تو بازی اخر مقابل هلند اتفاق خاصی بیفته و ما از صعود منبع بشیم اگر هیمن بازی رو مقابل دانمارک و هلند انجام بدیم که میدیم شک نکنید یکی از تیم های صعود کننده ماییم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
آلمان به نظرم همون آلمانی بود که ازش انتظار داشتیم . دلیل اینکه بازی به این شکل شد و شاید بازی خیلی قشنگی رو ندیدیم دلیل بازی خوب و فراتر از انتظار پرتغال بود . اصلا شایسته باخت نبودن . آلمان هم فقط روی اون سانتر بد که به مدافع خورد و کمونه خوبی کرد موقعیت خوب گیرش اومد و گل زد . تا حدودی به نظرم پرتغال میشه گفت 52 به 48 بهتر بودن . ولی بازم ناتوانی تو زدن ضربه آخر تو بازیکن های پرتغال بدجور به چشم میومد .

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
آلمان نیروش رو گذاشته واسه مرحله بعد :lol: دیگه دور گروهی کوچیکه واسش :65:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نتيجه مساوي عادلانه بود! آلمان بعد از اينكه گل رو زد خيلي كم تجربه عمل كرد! شده واسه چند ثانيه توپ رو دور ميكردن تا تحت فشار نباشن! همون موقعه ها حقشون بود گل مساوي رو بخورن. با اومدن كلوزه يك ذره تونستن از فشارهاي پرتغال كم كنن اين كريس نبودش امشب پرتغالي ميبودم ولي همون بهتر كه آلمان برد آلمان هم از گروه بالا بياد تو بازي هاي حذفي خيلي خطرناكه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
با بازی امشب پرتغال خیلی امید دارم که صعود کنن . همین نوع بازی رو جلوی دانمارک و هلند داشته باشن قطعا نتیجه میگیرن . اگه تو دور دوم پرتغال دانمارک رو ببره و هلند آلمان رو که خیلی هم بعید نیست فکر کنم پرتغال بتونه از هلند نتیجه بگیره . مگه واقعا هلندی متفاوت ببینیم که اینم بعید نیست .

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
و اما هلند ... :np: بازی که دیشب هلند نمایش داد عملا نشون دهنده این بود که حتی صعود از گروهشون خیلی سخته چه برسه به قهرمانی !! من واقعا نمیفهمم با این نمایشی که هلند ارائه داد چجوری این تیم رو مدعی قهرمانی میدونن . من با همین 1 بازی که کردن مطمئنم اگه روسیه بخوره به هلند , هلند پاره میشه با این تیم و روش بازی :np: هلند دیشب اصلا تیم نبود , تو هلند روبن واسه خودش 1 تیم بود , اشنایدر 1 تیم بود , آفلای 1 تیم بود , فن پرسی 1 تیم بود , ... شاید هلند اگه روشه بازیشو تغییر بده بتونه این روندو عوض کنه ولی اگه بخوان بازیکناش همینقد عقده ای و خودخواه ادامه بدن قطعا هلند از گروهش هم صعود نمیکنه ! واقعا 1 جاهایی دیگه حالم بهم میخورد از بازیشون ! هر کی تو هلند توپ میرسید دستش , فک میکرد مارادونائه ! + خب آلمان که همیشه آلمان بوده پس خیلی نباید از بازی دیشبش تعجب کرد اما بنظرم پرتغال هم خیلی بد بازی کرد ! پرتغال 1 هافبک بازیساز نداره که بتونه توپ رو به نانی و رونالدو برسونه واسه همین طرزه حمله اشون کلا رو خصوصیات فردیه رونالدوس . رونالدو خودش باید توپ رو از میانه زمین بگیره , حرکت کنه رو به جلو تا بتونه موقعیت بسازه . ++ من بنظرم از این گروه آلمان و دانمارک صعود میکنن !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

[img width=480 height=270]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/69736068492255759676.jpg[/img]

شاهکار کمک داور در بازی آلمان- پرتغال

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

ماریو گومززززززززززز :rose:
بیانکا حالا نظرت راجع به گومز چیه :65: :1:

کلوزه هم اومد تو بازی تا بازم گل بزنیم احتمالا :65:

وقتی کلوزه اومد تو بازی کلا آلمان سرعتی تر شد ، اگه لو ، مولر یا پودولسکی رو میاورد بیرون که جفتشون دیشب خیلی بد و ضعیف بازی کردن
کلوزه رو زودتر می آورد و 2 مهاجمه بازی می کردن آلمان اینقدر با مشقت پیروز نمی شدن :1:
مولر و پودولسکی وظیفشون رو به عنوان دو یار کناری ای که باید به موقع به فوروارد نوک اضاف بشن رو درست انجام نمیدادن ،
گومز هم خیلی عالی بازی نکرد ( البته خوب هم تغذیه نمی شد ) دیگه شانس باهاش یار بود توپ خورد به کمر بازیکن پرتغال و اومد روی سرش :1:

پرتغال اوایل بازی مشخص بود برای مساوی کردن اومده ، 2تیم نیمه اول تقریبا تو یه سطح وپایاپای بازی کردن اما آلمان هروقت به بازیش سرعت می داد و احتیاط رو می ذاشت کنار خطرناک می شد
اما هم پرتغال هم آلمان دیشب خط دفاعیشون روز خوبی رو داشت
به ویژه آلمان ، که متس هوملس مرکز دفاع رو نفوذ ناپذیر کرد و یه جورایی بهترین بازیکن بود به نظرم و اصلا جای خالی مرته ساکر به چشم نیومد
یه استباهی که کرد آلمان به نظرم این بود که بعد گل یکم بازی رو شل گرفته بود و نزدیک بود روی حمله های خطرناک پرتغال گل بخوره و لو دیر به فکر تعویض افتاد
که بعد از تعویض کلوزه آلمان یک فاز تهاجمی تری گرفت و سرعت گرفت بازیش

اما اصن ازون وقت کشی هایی که اون دقایق آخر آلمان انجام می داد ، و همش خودشون رو مینداختن زمین و اون تعویض دقیه 93 خوشم نیومد :no: شخصیت آلمان رو بد آوردن پایین تو اون لحظات :sleep:

در کل خیلی برد دلچسبی نبود برای آلمان نشون ازون آلمان 2010 نداشت ، اما مهم بردن بود :1: ، کلا تو بازی های روز دوم همه تیمای مدعی سنگین بازی کردن
و شاید امشب هم ایتالیا و اسپانیا هم به این درد دچار بشن :np:

ازین گروه که آلمان بی شک صعود می کنه ، هلند هم دوست دارم اما با باختی که داد و بازی بعدیش که جلوی آلمانه عملا خیلی با اما و اگر همراه می شه صعودش
اگه پرتغال هم بازی بعدیش جلوی دانمارک رو ببره کلا وضعیت تیم دوم گروه می شه کلاف سردرگم :))

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
بازی ِ امشب بازی ای ِ که هر هوادار ِ فوتبال واسش لحظه شماری می کنه . هلند - آلمان . بدون ِ توجه به اسم ِ مسابقات و شرایط ِ مسابقات ، یه بازی ای که حساسیت و هیجان از وجودش میریزه . دیگه اگه یه تیمی فقط واسه برد و اعاده ی حیثیت بخواد بیاد ، قشنگی ِ این بازی رو دو برابر می کنه . امشب هلند میاد تا ثابت کنه این همه که ازش تعریف می کردن باد ِ هوا نبوده و واقعا این قدرت رو دارن که سرنوشت ِ جام رو رقم بزنن . و اینکه آلمان با فوتبال ِ همیشگیش بازی ای به سبک ِ دانمارک ولی حرفه ای تر میخواد از خودش نشون بده . همون چیزی که تو بازی با پرتغال دیدیم ازش . این بازی میتونه تو فینال هم تکرار بشه . واسه همین واسه 2 تا تیم هم اهمیت ِ خاصی داره . اون تمرکزی که هلند تو بازی با دانمارک از دست داده بود ، مطمئنا این بازی با با تجربگی ِ اسنایدر و فان بومل و فان پرسی حفظ می کنن و قدرتشون رو نشون میدن . چیزی ِ که مشخصه اینه که هلند با یه مساوی هم تقریا حذف شده ست و این واسه تیمی که برای قهرمانی اومده خیلی بده . امیدوارم این یورو ، یورو ئه خوبی باشه . :3:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
چقدر دوست داریم این بازی هلندی ها آلمان ها رو ببرن و از اون طرف پرتغال هم دانمارک رو مغلوب کنه . که اصلا دور از انتظار نیست . اگه هلندی ها به خودشون بیان فکر می کنم تو یک بازی نزدیک میتونن آلمان رو شکست بدن . اون موقع سرنوشت گروه مرگ تو بازی آخر مشخص بشه خیلی قشنگ تره . اون موقع هر 4 تا تیم روز آخر یک فینال دارن .

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
امیدوارم فن پرسی تو این بازی بدرخشه،من به دوست میلانیم گفتم فن پرسی یوونتوسی شده.

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
فکر کنم من برعکس بیشتر دوستان دوست دارم آلمان ببره بازی رو و حدس میزنم هلند اگه گاف بده آبکش میشه! :1: البته با فن پرسی مشکل خاصی ندارم (یعنی زیاد ندارم!) ولی با گومز و دارو دستش بیشتر حال میکنم! :nish:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
من بر خلاف فرهاد اصلا با این گومز و دار و دستش حال نمی کنم . فقط پودولکسی رو دوست دارم . اونم به خاطری که یک زمان اسمش بود که قراره به یووه بیاد . تا حدودی هم اوزیل رو دوست دارم ولی این بازیکن های بایرن :fp: اگه میخواستمشون که ترجیح نمیدادم چلسی قهرمان بشه .

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
رونالدو تو رئال هم اینطوری توپ هارو خراب میکنه! بی انگیزه گی موج میزد تو چهرش! از بازیکنهایی که فقط در خدمت باشگاه هاشون هستند متنفرم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
رونالدو نیمه دوم 2 تا تک به تک محض رو از دست داد . رو تک به تک اول فقط کافی بود محکم شوت میکرد . تک به تک دوم هم یک دنیا فضا داشت میتونست همه کار بکنه . چیپ بزنه دریبل کنه ولی زد بیرون . به هر حال واقعا خوشحالم که پرتغال برد . چون مستحق برد بودن . دقیقه 80 گل خوردن و 8 دقیقه سراسر حمله بودن و گل زدن . خودشون رو نباختن که تازه یک گل دیگه هم بخورن . این برد رو تبریک میگم واقعا بازی قشنگی رو دیدیم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
رونالدو طفلکی هرکاری کرد نشد ، 2-3 تا کاشته خوب زد اما نشد ! اصلا تو این بازی توپ به پاش نگرفت ! خیلی بد شانس بود یه موقعیت یهو توپ اومد پیشش سریع زد که نشد ! ولی خیلی بیشتر نسبت به رئال ، تو تیم ملی در خدمت تیم هست خیلی عالی شد پرتغال برد ، ( 10 دلا بردم :1: ) و البته اینکه امیدوارم امشب هم هلند برنده بشه و بازی آخر دانمارک به آب و آتیش میزنه که 3 امتیازش 6 تا بشه و صعود کنه

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

رونالدو تو رئال هم اینطوری توپ هارو خراب میکنه!

بی انگیزه گی موج میزد تو چهرش!

از بازیکنهایی که فقط در خدمت باشگاه هاشون هستند متنفرم

اتفاقا امشب انگیزش بیشتر از هر زمان دیگه ای بود.دلیل انگیزش رقابت با مسی بود که چند روز پیش 3 تا گل قشنگ به برزیل زد.کلا رونالدو این یکی دو سال اخیر مهمترین دغدغه تو کل زندگیش جلو زدن از مسی بوده که همیشه هم ناکام بوده.
امشب رونالدو در خدمت تیم پرتغال بود ولی توی رئال این بقیه بازیکنا هستن که در خدمت رونالدو هستن.دلیل گلهای زیادش هم همینه.البته بازیکن بزرگیه ولی نه در این حد که با غرورش داره نشون میده.نظر من اینه که با نانی توی یک سطحه با یه سری خصوصیات بهتر مثل قدرت شوتزنی فوق العاده(تو این یه مورد بهترین دنیاست)
دوس داشتم دانمارک تو این بازی حداقل یه مساوی بگیره تا تو بازی بعدی کار راحت تری جلو المان داشته باشه.به هر صورت امیدوارم دانمارک یکی از تیمهای صعود کننده این گروه و شگفتی ساز جام باشه

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
حیف شد این بازی پرگل و حساس رو ندیدم تو خیابون دیدم پرتغال 2 تا زده و گفتم تمومه اما اومدم خونه دیدم شدند 3 - 2 اگه امشب هلند بتونه بازی رو ببره وضعیت گروه خیلی پیچیده میشه که امیدوارم اینطور بشه چون به جذاب تر شدن بازیها در روز پایانی کمک میکنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی