پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

حسن صالح آمیجیچ - ‏Brazzo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
373 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
نه عرفان , همین الان نه, صبح , اونموقع که پست رو دادم یاد اون خاطرات افتادم :دی: من هرچی فکر میکنم اصن یادم نمیاد که حسن بازیکن خوب و موثری بوده ! چه تو بایرن و چه یووه فقط جوونی هاش عین اسب میدویید !

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
تو ترانسفر امسال باشگاه ، اتفاق های عجیب زیاد افتاد ، مثل خروج کامو، ترزگل، جووینکو ؛ دیگو و خرید بازیکنانی مثل مارتینز ، په په و این 3 مدافع که تا نیم فصل طول می کشه اسمشون رو یاد بگیریم!! :Facepalm: و مدیران محترم یووه برای هر کدوم از این ترانسفر ها یک دلیل به اصطلاح منطقی هم داشتن که بعضی از هوادار ها هم ازشون حمایت کردن... . بالاخره این ترانسفر ها انجام شدن و باید پذیرفتشون... . ولی یک چیزایی هست که واقعأ هر هواداری رو ناراحت می کنه ، مثلأ کامورانزی ، یکی از بازیکنان تأثیر گذار و وفادار یوونتوس به دلایلی مثل سن بالا ، مصدومیت زیاد ، حقوق بالا ، افت بدنی از یوونتوس ، تیمی که همیشه بهش وفادار بود ،رونده می شه . ولی بازیکنی مثل حسن صالی...، با همون پست ، همون حقوق ، همون سن ، مصدومیت 2 برابر در یوونتوس می مونه! :Facepalm:آدم این درد رو به کی بگه؟! مدیرانی که با برخوردشون ، کاری کردند که ترزگل و کامو قرار دادشون رو فسخ کنند ، دیگو رو از تیم بیرون انداختند ، نمی تونستن قرار داد این بازیکن رو فسخ کنند؟! :Facepalm: واقعأ چیزی برای گفتن باقی نمونده..... :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اینجا جاش نیست سر نقل و انتقال ها بحث کنیم ولی این ترانسفرهای یووه با خیلی خوب بود که با رفتن حسن عالی میشد که نشد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
فکر کنم این شماره ای که حسن پوشیده انقدر به تنش گشاده که همه فکر میکردن سن و سالش کمه و لباس اندازه اش نیست :دی: باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من فکر میکنم ترانسفر های یووه در مجموع خوب بود. شما ترانسفر های دیگر تیم هارو هم یه نگاه بنداز غیر از منچستر سیتی بقیه تیم ها اگه بازیکن هم خریدن بیشتر اینده دار و کم نام و نشون بوده همین رئال و انتر رو ببین همیشه حداقل دو یا سه تا ستاره هر فصل به تیمشون اظافه میکردند ولی امسال نتونستن. رئال بازیکن هایی مثل مایکون اشلی کول باستوس ویدیچ و.... بشدت میخواست که نتونست بخره. اینرو میخوام بگم که کلا بازار ترانسفر به قول ونگر امسال کساد و کم رونق بود و خرید و فروش های زیادی انجام نشد به نظر من با شرایطی که یووه داشت ماروتا عالی عمل کرد. امسال سیاست اکثر باشگاه ها این بود که ستاره هاشون رو حفظ کنن. مطمئن باش مدیرا هم حسن رو نمیخواستن ولی این بشر پیشنهاد نداشت تا ردش کنن حتما یه بندی تو قراردادش بوده که نتونستن قراردادش رو مثل زبینا فسخ کنن.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
وقتی تابستان 2007 بایرن مونیخ در حالیکه رانیری با هزار سلام و صلوات به استقبال صالیحمیدزیچ می رفت تا دست پخت آلسیو سکو رو تحویل بگیرد، خوشحال ترین شخص در دنیا بعد از خود حسن کسی نبود جز آقای هوینس ( مدیر بایرن مونیخ ) که توانسته بود بعد از 9 فصل بالاخره حسن آقای شاخ و شمشاد را به یک تیم بندازد.
آن روزها یادم هست کسانی بودند که می گفتند بابا شاکی نباشید حسن برای خودش یه پا حمید استیلیه. آنقدر برایمان دوندگی و جنگندگی می کند که در استادیوم المپیکو تیفوسی های یووه یک صدا تشویقش خواهند کرد و « حسن رفت و برگشت » خطابش می کنند. اگر روزگاری فقر یک هافبک چپ خوب در فوتبال کشوری مثل ایران، رضا شاهرودی را تبدیل به رضا مالدینی کرد، صالیحمیدزیچ بدبخت حتی شانس چپ پا بودن را هم پیدا نکرد و یک هافبک راست ساده شد که حتی استارت های انفجاریش هم نتوانست دردی برای او دوا کند و از استاد اسدی شدنش در تورین جلوگیری کند.
حسن که برای خودش روزگاری در مونیخ با علی دایی ( ورژن سبیل دارش ) و مهمت شول عکس یادگاری می گرفت هیچ وقت فکرش را هم نمی کرد که خاک تورین اینقدر دامن گیر باشد که حتی استیل آذین هم دعوت نامه ای برایش نفرستد و او را از آن خاک پر فتوت جدایش کند. برخلاف آنچه که شما فکرش را می کنید حسن چندان هم بی رکورد و کج و معوج نیست. او برای خودش رکوردی دارد که در باشگاه رئال مادرید تا همیشه ثبت خواهد شد.
ماجرا از زمانی آغاز شد که چند سال پیش در دیدار رئال در مقابل بایرن مونیخ در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در همان ثانیه های ابتدایی روبرتو کارلوس با آن همه اسپید و پاور و شوتی که فوتبال پلی استیشن هم از آن غافل نمانده سوتی در حد تیم ملی کشورش می دهد و توپ را لو که می دهد هیچی توپ را مانند یک هلو به حمیدزیچ تقدیم می کند. حالا کاسیاس هست و چشمان وحشت زده طرفداران رئال و حسن صالیحمیدزیچ. خدا به او گوشه چشمی نظر می کند تا او بتواند حداقل این توپ را دیگر وارد دروازه کند. این گل سریع ترین گلی بود که رئال مادرید در تمام تاریخ حیات خودش در چامپیونز لیگ خورده بود. گلی که باعث شد مهر روبرتو کارلوس از دل هواداران رئال برود و او را بعد از این همه سال راهی تیمی دیگر کند. این کار فقط و فقط هنرنمایی یا به قول ما ایرانی ها دروازه خالی زدن هافبک بی پیشنهاد فعلی یوونتوس بود.
در زندگی عادی اما حسن جزو آن دسته قرار می گیرد که به آن مرد زندگی می گویند. حمیدزیچ تا کنون از همسر دورگه اسپانیایی-آلمانی اش Esther Copado صاحب 3 فرزند شده است. فرزندانی که همه یک روز با نام خانوادگی صالیحمیدزیچ در اجتماع خواهند بود. نامی که هر حسی از آن بعد از شنیدنش در هر علاقه مند فوتبال پدید بیاید حاصل تلاش های شبانه روزی او در روی اعصاب طرفداران یوونتوس و صد البته کلکسیون افتخارات! باشگاه رئال مادرید است. دو پسر و یک دختر به نام های Selina, Nick and Lara June محصولی از این بازیکن بوسنی هرزه گوینی یووه است.
اما هرقدر وضعیت این بازیکن در باشگاه بزرگ یوونتوس به صورتی که خودتان دیگر بهتر می دانید هست در سارایوو و کشور بوسنی اوضاع کاملا متفاوت است. فوتبال دوستان بوسنیایی او را به عنوان یکی از بازیکنان محبوب تیم ملی کشورشان می دانستند. بازیکن محبوب تیم ملی بوسنی وقتی در سال 2006 از تیم ملی اعلام کناره گیری کرد، خیلی از طرفداران فوتبال در این کشور در صدد بازگرداندن دوباره او به تیم ملی بودند. اما نه او علی کریمی بود و نه از افشین قطبی خبری.
در هر حال او در حال خاضر یکی از بازیکنان ذخیره یووه است و شاید در طول فصل آینده به ندرت اسمش در لیست 18 نفره باشگاه در دیدار ها قرار بگیرد اما برایش آرزوی بازی های خوب و پرفروغ می کنیم. کسی چه می داند، شاید چندین سال دیگر « نیک صالی حمیدزیچ » پسر حسن را هم در میادین فوتبالی شنیدیم.

تصویر

حسن در کنار مادر بچه هایش!

حـــامـــد ( عضو شماره 89! )

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
حامد اون گلی که بایرن ثانیه 9 به رئال زد رو ماکای زد . حسن توپ رو از کارلوس دزدید و رفت به ماکای پاس گل داد .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من فکر نمی کنم که هواداران یوونتوس انتظار خاصی از حسن داشته باشن... و پارسال هم در مواقعی که به عنوان یار تعویضی می اومد توی بازی کارهایی که می کرد از بقیه اعضای تیم کمتر نبود... یه لحظه..... اصلا من چرا دارم پست می دم؟!‌ مگه هر پستی ارزش جواب دادن منطقی هم داره؟!‌ بعضی پست ها فقط جنبه ادبیاتی داره و در ژانر کمدی/درام قرار می گیره.. ولی به هر حال از نظر ورزشی فاقد هرگونه ارزشی هست.. پس جواب خاصی لازم نداره.. من تاپیک رو که باز کردم حس کردم که دارم یکی از روزنامه های در پیتی که همیشه گوشه گیشه افتاده و خاک می خوره رو دارم می خونم... ارزش این مطلب با مطالب اون دست روزنامه ها هم تراز هستند.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
دو نکته جالب دیگر در مورد حسن صالیحمیدزیچ :

اول اینکه بعد از اینکه حسن به همراه گروسو چند روز پیش به وینوو و تمرینات یووه برگشتند یکی از بازیکنان یووه از این بازگشت بیشتر از بقیه به نظر می رسه خوشحال باشه. بطوریکه به واکنش افتاده و چند کلامی با خبرنگاران حاضر در محل تمرین یووه صحبت کرده. این بازیکن فلیپه ملو، هافبک برزیلی یووه است که گفته : از بازگشت فابیو و حـــســن به تمرینات خیلی خوشحال هستم. اونا بالاخره برگشتن.
شاید ملو از معدود بکسانی باشه که اینطوری ار بازگشت حسن خوشحاله. ما هم برای حسن و گروسو آرزوی فصلی موفق رو می کنیم.

دومین نکته لقب حسن صالی حمیدزیچ است که ظاهرا یکی دو سالی هست تیفوسی های یوونتوس بهش دادن. و اونو با این لقب صدا می کنن : Brazzo
هرچی تلاش کردم تا موفق بشم معنی و ریشه این اصطلاح چیه، متاسفانه موفق نشدم اما بد نیست بدونیم و از این پس به جای اسم طولانی این بازیکن مثل تیفوسی های یوونتوس در تورینو اونو Brazzo صدا کنیم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تو زبان کروات میشه به معنای برادر کوچک.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
امشب میخواستم بیام حالش رو بپرسم،ببینم کجاس،الان کجا مشغوله. :1: که دلنری لطف کرد و بهش بازی داد و ما بالاخره این فصل دیدیم فونت شماره 7 لباس یووه دقیقا چه شکلی هست... دیگه تمومه،چیزی برای ارائه نداره واقعا!

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
متاسفانه بله این بازیکن شده عین پیرمرد قهوه تلخ که هی میگه : کیه کیه؟ من کجا هستم؟ به نظر باید جای خودش را به بازیکنان جوان تر بدهد و اون شماره هفت زیبا را!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اصلا ت جریان بازی نبود و کاملا گم بود فقط مثل همیشه چند تا خطا انجام داد کم کم باید تا زانویه ساک خودش رو ببنده !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امروز تولد حسن هست ، حسن تولدت مبارك ، حسن اميدوارم از يووه بري :1: حسن متاسفام كه هم نام هستيم ! :Facepalm:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
حسن جان تولدت مبارک ولی بایرن خوب تو رو به ما انداختا :1: با اینکه با قانون بوسمن اومد ولی واقعا مفت نمی ارزه باتشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
حميدزيچ در گفتگو با بيلد : " ديگو ؟ وى بازيكن فوق العاده ايست و با يووه شروع بسيار خوبى داشت اما پس از شكست سنگين برابر بايرن و انتقاد از وضعيت تيم ، همه با بحران بزرگى روبرو شدند ، البته ديگو اكنون در وولفسبورگ نيز روزهاى سختى دارد " " آينده ؟ قصد دارم تا پايان فصل جارى و به پايان رسيدن قرارداد با يووه در تورين بمانم ، تا دو فصل ديگر به فوتبال ادامه خواهم داد ، در حال حاضر از لحاظ فيزيكى آماده هستم و توانايى بازى در هر پستى را دارم "

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 ارسال
منم میگم حسن دیگه باید از یووه بره.یعنی باید زودترمیرفت.حسن اوایل بهتر بود و تعصبی بازی میکرد ولی اواخر دیگه مثل قبل نبود.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نميدونم يووه پول مفت داره كه به اين بشر ميده ؟! الان دقيقاً وظيفه اش تو يووه چيه ؟! سران يووه هم به جاي سر و كله زدن با داداش الكس سر قيمت تمديد با اله ، بهتره امثال حسن رو بندازن بيرون !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

نميدونم يووه پول مفت داره كه به اين بشر ميده ؟!
الان دقيقاً وظيفه اش تو يووه چيه ؟!

سران يووه هم به جاي سر و كله زدن با داداش الكس سر قيمت تمديد با اله ، بهتره امثال حسن رو بندازن بيرون !

حسن يه ورژني از آمائوري هست ! هيچ جوره نميکنه از يووه :1:
ولي با اين تفاوت که آمائوري روي مخ بود ولي اين نيست ! به کسي کاري نداره کسي هم کاريش نداره :1:

هم توي تابستون قبل از شروع فصل، و هم توي ژانويه چند تا پيشنهاد داشت ولي قبول نکرد !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
منظور منم همين بود ! هيچ اثري ازش نيست ! اگه تمرين راهش بدن تمرين ميكنه ! بالاجبار ميشينه رو نيمكت و واسه خودش پول بليط بازي ها رو نميده ! اگه هم دلنري خيلي بخواد بهش حال بده دقيقه 90 ميگه برو توپ بازي كن ! ;D به قول تو خنثي ست !بود و نبودش فرقي نميكنه ! واسه همين ميگم شر رو كم كنه بره ! ;D

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی