Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

حسن صالح آمیجیچ - ‏Brazzo

- - - - -

• Please log in to reply
373 replies to this topic

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts
برسیم به سهمیه گیر دادن هفته ایم به ایم حسن آقا.
می دونید چی دلم می خواد ؟
دلم لک زده یه مصاحبه ای چیزی از این بشر تو نت بخونم.
واسم سواله این آقای مربی جدید یووه که همه بازیکنای خوب یووه رو می چزونه جطور با این یکی داره مدارا می کنه؟
ای کاش تو این بازی های دوستانه من بازی اینو ببینم. شاید خوب شده ما بی خود بهش تیکه می ندازیم!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
کی بشه از دست این بشر ما راحت بشیم دیگه پارسال صدای گزارشگرای ایرانی هم در اومده بود و مدام بهش تیکه مینداختن.

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 posts
کسی بهش پیشنهاد نمیده آخه :دی:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,178 posts
حسن به پيشنهاد سالونيكا تيم سوم يونان جواب منفى داد ...

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7,904 posts
مگه دسته خودشه که جواب منفی داده!!!

همین امثال حسن و زبینا هستن که یووه رو به یک تیم درجه دو تبدیل کردن!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
من که گفتم هیچکی از گرفتن یه حقوق مفت و نشستن روی نیمکت و لم دادن بدش نمیاد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
یه چیزی که باعث شد خیلی نظرم از حسن برگرده این بود که خیلی می زنه ! بازی های اخیر حسن رو اگر دیده باشید، قشنگ می زنه، می زنه به قصد زدن ! پا میزاره رو بازیکن ها، آرنج می زنه، تنه می زنه، عصبی هم نیست ها ! یه جوری آدم حس می کنه مرض داره ! شیوه بازیش اینطوری شده، با خونسردی تمام حریف رو بی دلیل می زنه تا عصبیش کنه. مثلا کامو و ملو اگر می زنند، توی عصبانیت و هیجان بالا می زنند، ولی حسن همینطوری میاد تو بازی شروع می کنه زدن. ازین اخلاقش خیلی بدم اومده.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts
سال پیش یادتونه؟ بازی دوستانه جلوی رئال ... اون و گریگرا کریس رونالدو رو کبود کردن...

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,695 posts
آره آره ميزنه در حده المپيك!!! :دی: يادمه قشنگ سره بازي رم - يووه بود پروتا و سيسوكو با هم مشكل داشتن پروتا بد جوري سيسوكو رو ميزد بعد آميجيچ رفت همچين پروتا رو زد بعد رفت يه چشمك هم به سيسوكو زد :دی: كلا يه جورايي مريضه :دی:

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,339 posts

یه چیزی که باعث شد خیلی نظرم از حسن برگرده این بود که خیلی می زنه !

بازی های اخیر حسن رو اگر دیده باشید، قشنگ می زنه، می زنه به قصد زدن ! پا میزاره رو بازیکن ها، آرنج می زنه، تنه می زنه، عصبی هم نیست ها ! یه جوری آدم حس می کنه مرض داره ! شیوه بازیش اینطوری شده، با خونسردی تمام حریف رو بی دلیل می زنه تا عصبیش کنه. مثلا کامو و ملو اگر می زنند، توی عصبانیت و هیجان بالا می زنند، ولی حسن همینطوری میاد تو بازی شروع می کنه زدن.

ازین اخلاقش خیلی بدم اومده.

ولی رضا من نظرم برعکس تو هست
فکر کنم این به علت بازی توو لیگ آلمان هست
اون جا خیلی قدرت بدنی بالا هست و یه بازی کن ضعیف با این مدل بازی کردن می تونه خودش رو تو بازی نشون بده
برای همین هنوز از سرش نیوفتاده(به قول نسیبه کبود میکنه ...)
Tank's

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
یادم رفت بیخودی خطا کردن و دویدن های الکی این بازیکن رو به نیمکت نشینی و حقوق مفت گرفتنش اظافه کنم.من ترجیح میدم اگه قراره بین حسن و کامو یکی از یووه بره اون حسن باشه.

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,283 posts
از فرانکفورت پیشنهاداتی به حسن شده و احتمالا هم داره قبول میکنه...

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 posts
اره از فرانکفورت اومده و باید قبول کنه

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,739 posts
  • Locationتهران
جالبه توی pes با سرعت ترین بازیکن یووه حسن هستش!!!! :lol: :lol: نمیدونید رقم پیشنهادی فرانکفورت چقدره؟

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
فرانکفورت دیگه عالیه دیگه...باید معطل نکنه و بره... یکی نیست خرش کنه بیخیال یوونتوس بشه بره.

magmag

magmag

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 posts
اين بشر اصلا با نيمكت نشيني مشكل نداره واسه همينم دلنري بهش گير نميده ميترسه بره فرانكفورت بهش بازي بدن

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
چی میشه این حسن از یووه بره. دقیقا به اندازه رفتن زبینا از یووه خوشحال میشم اگه حسن هم از یووه بره. چون خود حسن از تمایلش به رفتن گفته اونم به لیگ المان احتمال این انتقال بالا به نظر میرسه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
یادتون میاد دوران مدرسه اول ساعت که قرار بود معلم از چند نفر درس بپرسه ؟ این موقع ها معمولا بچه تنبل ها یه جوایی اون پشت مشت های کلاس خودشونو گم و گور و سرگم دفتر و نوشتن الکی میکردن! الان شده داستان حسن ما ! وقتی دیده که ماروتا به پیر و جوون , اسکول و ستاره و اسطوره رحم نمیکنه , معلوم نیست یا اون لباس گشاد شماره هفتش کجاس ! تو تمرینات آسته میره آسته میاد که ماروتا شاخش نزنه ( :evilgrin: )

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
بصیر الان دقیقا همین الان این خاطرات به ذهنت رسید ؟؟؟:D ولی جدا حسن فوتبالش واقعا افت عجیب غریبی کرد !!!! 1 موقع توی بایرن مونیخ واقعا سلطان بود سلطان !!! اصلا همه جوره توپ بود !!! 1 شوت هایی می زد کف آدم می برید !!! توی فیفا 98 سگا هم ما همیشه بایرن رو به عشق حسن و مهمدشول :D نامی بر می داشتیم ولی روزگار ببین چی شده !!!حسن بیچاره توی ترکیب سوم تیممون هم راه نداره !!! فقط خاطرش برای ما سوژه حمیدزیچ - عمیدزیچ - امیجیچ هست :D:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,544 posts
ساعت 2.5 نیمه شب به وقت تهران زمان نقل و انتقالات تموم میشه ! نمیدونم اینا کی میخوان حسن رو بفروشن خدا میدونه یه زمانی فرانکفورت میخواستش چی شد؟!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users