پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

حسن صالح آمیجیچ - ‏Brazzo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
373 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

منظور منم همين بود ! هيچ اثري ازش نيست ! اگه تمرين راهش بدن تمرين ميكنه ! بالاجبار ميشينه رو نيمكت و واسه خودش پول بليط بازي ها رو نميده ! اگه هم دلنري خيلي بخواد بهش حال بده دقيقه 90 ميگه برو توپ بازي كن ! ;D

به قول تو خنثي ست !بود و نبودش فرقي نميكنه !

واسه همين ميگم شر رو كم كنه بره ! ;D

آخر فصل قراردادش تموم ميشه و کلا ميره :1:
ولي من هيچ وقت فراموشش نمي کنم بخاطر 2 گلي که به ميلان زد،

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بابا ول کنید این بیچاره رو چکارش دارید به قول یکی از دوستان یه سفره ای پهنه خوب بزاید اونم یه چیزی بخوره :1:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

تا اینجای کار که سی هفته از بازی های این فصل سری A می گذره و تورنمنت های مانند یورو لیگ و کوپا ایتالیا هم عملا برای یووه مدت هاست که پایان یافته، شاید فرصت مناسبی باشه که عملکرد این بازیکن ناکارآمد یووه رو ارزیابی کنیم.

حسن صالیحمیدزیچ یکی از اصلی ترین گزینه ها برای خروج از باشگاه تا پیش از شروع این فصل بود. اما از کامورانزی و دیه گو بگیرید تا ترزه گه و جووینکو از باشگاه رفتند اما او همچنان در یووه ماندگار شد.

بازیکنی که در آستانه پایان یک فصل هنوز به اندازه یک 90 دقیقه موفق به بازی نشده قطعا نمره قبولی که هیچ حتی نمره ردی آبرومندی هم نخواهد گرفت!

حمیدزیچ تنها 6 بار و آن هم به عنوان بازیکن جانشین برای یووه در این فصل وارد زمین شد. مجموع این 6 حضور نصف و نیمه هم تنها به 85 دقیقه می رسد. شاید اصلی ترین دلیلی که او همان چند دقیقه بازی را هم برای یووه انجام داد، مصدومیت های گاه و بیگاه بازیکنان باشگاه بود وگرنه ممکن بود او فصل را بدون دلیل مصدومیت با صفر بازی به پایان ببرد که خوب قطعا در آن صورت به رکوردی قابل تامل دست پیدا می کرد.

این بازیکن 34 ساله خط میانی یووه در نیم فصل به همراه گروسو اصلی ترین گزینه ها برای خروج از باشگاه محسوب می شدند و حتی شایعاتی مبنی بر خروجشان در تین فصل از یووه هم به گوش رسید اما در نهایت زمان نشان داد که آنها در یووه ماندگار خواهند بود. هرچند که در ادامه گروسو وضعیتی هرچند نه چندان خوب اما بهتر از حسن صالیحمیدزیچ پیدا کرد.

یکی از کج سلیقه گی های باشگاه در مورد این بازیکن ناکام به جز حفظ او در پیکره تیم در این فصل، بدون شک شماره لباس این بازیکن بود. از همان ابتدای ورود این بازیکن معلوم نبود شماره همیشه محبوب هفت که اغلب بر تن بازیکنان مهم و کلیدی و یا حتی محبوب یک باشگاه است چگونه و طبق چه معیاری به او داده شده است.

اما فصل تلخ یووه در کنار همه عجایب، تیره گی ها و نوسانات و انتقادات مشکلی کوچک اما قابل و جالب توجه داشت و آن هم تیمی بود که هیچ وقت یک شماره هفت محبوب در زمین نمی دید، چراکه بازیکن بوسنیایی و ناشایسته! یووه با خیال راحت از روی نیمکت و گاهی از روی سکوها دیدارهای یوونتوس بزرگ را تنها " تماشا "می کرد ...

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من نمیدونم شما چه پدر کشتگی با این بدبخت دارین . ولی خوب هر کی یه نظری داره دیگه . منم واسه نظر همه احترام قائلم . ولی حمیدزیچ همیشه یکی از بازیکنای مورد علاقه من بود و هست . از همون موقع که تو بایرن بود . کلا از این ادمای اچار فرانسه خوشم میاد . ولی تو یووه زیاد بهش بازی ندادن حالا واسه کسی که 85 دقیقه کلا بازی کرده چطوری در موردش انتقاد میکنین نمیدونم . ولی به نظرم از خیلی از بازیکنای کناری از جمله موتا و ترائوره و گریگرا بهتره . . ضمنا من هنوز یه سانتر خوب از کراسیچ ندیدم . ولی از حسن دیدم . . من دوست دارم بمونه . ولی به دو شرط . اول اینکه دستمزدش کمتر بشه . دوم اینکه شماره 7 رو بده و 27 رو بگیره

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
به نظر من بحث علاقه نیس منم خیلی حسن زو دوس دارم چون با تمام وجودش بازی میکنه و اگه به علاقه باشه من اصلا دوس ندارم یکی مثل گروسو بره ولی یووه به یه روح جدید و هوای تازه احتیاج داره تا بتونه خودشو به تیم اول ایتالیا بدل کنه که باید یه سری از بازیکنای بالای 10 نفر از این تیم برن که یکیشون حسن هستش

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

به نظر من بحث علاقه نیس منم خیلی حسن زو دوس دارم چون با تمام وجودش بازی میکنه
و اگه به علاقه باشه من اصلا دوس ندارم یکی مثل گروسو بره
ولی یووه به یه روح جدید و هوای تازه احتیاج داره تا بتونه خودشو به تیم اول ایتالیا بدل کنه که باید یه سری از بازیکنای بالای 10 نفر از این تیم برن
که یکیشون حسن هستش

اخه قیمتی نداره که . فروشش دردی از ما دوا نمیکنه . حد اقل واسه نیمکت خوبه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
رسما به ولفسبورگ پیوست !

http://www.tuttomerc...=read&id=279079

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
http://tehranpic.net....php?img=584880

ciao hassan :D:
لطفا به ارشیو منتقل کنید

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اين به اون در :D

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
حسن Free اومد Free هم رفت ! ماگات هم شدید از این انتقال خرسند و خوشحاله :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
توی اولین بازی رسمیش با پیراهن ولفسبورگ تو جام حذفی المان DFB-Pokal) یک گل زد !

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

تصویر

صالی آمییچ در مورد یووه صحبت کرده و از هم بوفون پشتیبانی کرده :

- الان همه جا دارن از اون اشتباهِ بوفون صحبت میکنن ، من در این مورد برای بوفون پیام (text message) فرستادم.

- این درسته که بوفون توی بازی با لچه اشتباه کرد ، اما جی جی تا الان چند بار یووه رو نجات داده ؟

- این فوق العادست که هم تیمی هام رو در حالی که دارن به خوبی فوتبال بازی میکنن در این مکان بینم.

- من و بقیه مردم میگیم که بوفون ، دل پیرو و کیه لینی رو میپسندیم ، این دوست داشتنیه که ببینیم اونا قهرمان سری آ میشن.

- دل پیرو ، یه مرد بزرگ ، یه دوست و یه قهرمانه. شما نمیتونید همه چیز رو با کلمات بگید. همه میدونن که الکس چه کارهایی رو برای فوتبال ایتالیا و فوتبال جهان انجام داده.

- او یه مرد بزرگ و یه بازیکن بزرگه. من فکر نمیکنم که بازنشسته بشه ، اله میتونه برای چند سالِ دیگه بازی کنه.

++++ صالی آمیجیچِ 35 ساله این فصل 15 بازی برای ولفسبورگ انجام داده و موفق شده که 4 گل هم به ثمر برسونه. وولفسبورگ با سرمربیگریِ فیلیکس ماگات ، در فاصله ی 1 هفته مونده به پایان بوندس لیگا ، در رده ی 8ـُم قرار گرفته.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

تصویر

صالی آمییچ در مورد یووه صحبت کرده و از هم بوفون پشتیبانی کرده :

- الان همه جا دارن از اون اشتباهِ بوفون صحبت میکنن ، من در این مورد برای بوفون پیام (text message) فرستادم.

- این درسته که بوفون توی بازی با لچه اشتباه کرد ، اما جی جی تا الان چند بار یووه رو نجات داده ؟

- این فوق العادست که هم تیمی هام رو در حالی که دارن به خوبی فوتبال بازی میکنن در این مکان بینم.

- من و بقیه مردم میگیم که بوفون ، دل پیرو و کیه لینی رو میپسندیم ، این دوست داشتنیه که ببینیم اونا قهرمان سری آ میشن.

- دل پیرو ، یه مرد بزرگ ، یه دوست و یه قهرمانه. شما نمیتونید همه چیز رو با کلمات بگید. همه میدونن که الکس چه کارهایی رو برای فوتبال ایتالیا و فوتبال جهان انجام داده.

- او یه مرد بزرگ و یه بازیکن بزرگه. من فکر نمیکنم که بازنشسته بشه ، اله میتونه برای چند سالِ دیگه بازی کنه.

++++ صالی آمیجیچِ 35 ساله این فصل 15 بازی برای ولفسبورگ انجام داده و موفق شده که 4 گل هم به ثمر برسونه. وولفسبورگ با سرمربیگریِ فیلیکس ماگات ، در فاصله ی 1 هفته مونده به پایان بوندس لیگا ، در رده ی 8ـُم قرار گرفته.

جمال دلپیرو

جمال دلپیرو

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
حمیدزیج بازیکن خوبی تو بایر هم بازی میکرد دوسش داشتم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
https://www.facebook...zo.Salihamidzic

صفحه رسمی حسن که به تازگی راه انداخته ، جورجو کیلینی هم این صفحه رو به اشتراک گذاشته خواسته با حمایتامون باعث رشد این صفحه بشیم :1:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بالاخره تاپیک این مادر مرده هم یه پستی خورد :1: حالا که از فوتبال محو شده و نیست یادش اومده واسه خودش پیج درست کنه؟ :1:

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
مگه هنوز زنده است؟؟؟؟ :laughing:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اول که دیدم تاپیکش پست خورده ، گفتم حتما خبر خداحافظیش از فوتبال رو گذاشتید :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

گفتگوی حسن با juventus channel :

" خیلی خوبه که می بینم چنین تغییراتی اینجا اتفاق افتاده "

" از ژوئن یا جولای سال قبل فوتبال رو کنار گذاشتم و در حال حاضر در موناکو زندگی آرامی دارم "

- می دونیم که شما بعنوان یک خبرنگار مشغول بکار هستید ، با بوفون یک مصاحبه ای رو ترتیب دادید که عالی بود ، احساس شما از ای مصاحبه با یک دوست قدیمی چیه ؟

" واقعیت اینه که گفتگوی من با بوفون هیچ تشابه با مصاحبه نداشت ، با هم صحبت می کردیم بدون اینکه حتی یک مرتبه به سوال هایی که دارم نگاه بندازم ؛ بعنوان یک دوست با اون صحبت کردم و بنظر من گفتگوی ما عالی بود "

- شما گفتید که 4 فصل رو اینجا سپری کردید اما به محض اینکه یوونتوس رو ترک کردید ، یوونتوس به قهرمانی رسید ، بنظر میرسه که خوب یوونتوس رو زیر نظر داشتید ؟

" تقریبا تمام بازی های یوونتوس رو دنبال کردم ، اتفاق هایی که در دو سال اخیر در اینجا افتاده فوق العاده بود و من خیلی خوشحالم ؛ خیلی خوبه وقتی ببینی تیمی که مشکل زیادی داشته حالا یک ورزشگاه جدید و موزه ی فوق العاده ای داره ؛ این یوونتوس فوق العاده ست "

- دوست داشتی در این ورزشگاه به میدان میرفتی ؟

" بله بدون شک ؛ هر کسی دوست داره در این ورزشگاه به میدان بره ، در ورزشگاه های زیبای زیادی به میدان رفته بودم و این از اون دست ورزشگاه های زیبایی هست که من دیدم ، این ورزشگاه برای تمام ایتالیا یک اتفاق مهم و جالبی هست "

- در موزه نام شما نوشته شده و چند تصویر هم به شما تعلق داره ؟

" فوق العاده ست ؛ خیلی احساس زیبایی دارم از اینکه می بینم که من جزئی از این باشگاه بزرگ بودم "

- جیجی در مورد کونته صحبت می کرد ، خودتون رو در کجای تیم کونته می بینید ؟

" نمی دونم ، بر اساس اون چیزی که بازیکنان به من گفتن ، بنظر من می تونستم برای تیم تاثیر گذار باشم ، من همیشه تمام توانم رو بکار می بردم حتی در تمرینات ، بنظر میاد که کونته دنبال چنین چیزی هست به همین دلیل هم هست که تیم خیلی خوبی تشکیل داده ؛ اون بازیکن پر تلاشی میخواد و من می تونستم با کونته موفق باشم "

- احساس شما از بازگشت به تورین ، آیا یوونتوس همچنان در قلب شما جای داره ؟

" بله ، برای همیشه ؛ چهار سال فوق العاده رو اینجا سپری کردم ، درسته که قهرمان نشدیم اما افرادی رو شناختم که به بهترین دوستان من تبدیل شدن ، فرهنگ جدیدی رو تجربه کردم حتی می تونم کمی ایتالیایی صحبت کنم ؛ نمی تونم تورینو ، یوونتوس و دوستانی که در اینجا دارم رو فراموش کنم ، اون ها قسمتی از زندگی من رو تشکیل میدن "

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

عکس حسن :1: با الکس ....

[img width=448 height=600]http://redhue.ir/images/97777593895302435851.jpg[/img]

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی