پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

حسن صالح آمیجیچ - ‏Brazzo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
373 پاسخ برای این موضوع

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
هرچند دير تر,منم تولد حسن عزيز رو تبريك ميگم! :)

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
واقعا چقدر پرتلاش و غیرتی بازی میکنه این حسن انگار نه انگار که چند ماه مصدوم بوده واقعا با جون و دل بازی میکنه از شخصیتش خیلی خوشم میاد بی حاشیه و اروم کلا ازاون دسته از بازیکنانی هست که تو تیم به درد میخوره.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام یه سوال داشتم چرا تو اکثر سایتهای ایتالیایی حسن به براتزو معروفه معنی این کلمه چیه ؟ باتشکر

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

سلام
یه سوال داشتم
چرا تو اکثر سایتهای ایتالیایی حسن به براتزو معروفه
معنی این کلمه چیه ؟
باتشکر

فکر کنم یعنی برادر

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

سلام
یه سوال داشتم
چرا تو اکثر سایتهای ایتالیایی حسن به براتزو معروفه
معنی این کلمه چیه ؟
باتشکر

براتزويعني برادر كوچك و حسن برادر كوچيكه

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
داشتم تو تاپیکای بازیکنان یووه چرخ می زدم که رسیدم به اینجا. وقتی اسم این بازیکن رو می شنوم نا خوداگاه یاد دوران بازیش با علی دایی در بایرن مونیخ می افتم و این که در نهایت بازی های قابل قبولش رو در اون دوران انجام داد.
حقیقتا 90% پست ها فوق العاده با مزه بود و حسابی باعث انبساط خاطرم شد.
شاید بعد اتلیو لومباردو سالها بود که یووه بازیکن با نمکی نداشت. دلیل اثبات ایم ادعام هم همین پست های با مزه بچه هاست تقریبا با همشون موافقم. هر بازیکنی نمی تونه این حجم خوشمزگی در موردش گفته بشه.
از این حرفها که بگذریم می رسیم به خود حضرت سالی حمیدزیچ که فامیلیش به شونصد مدل تلفظ می شه! اصلا منکر زحمتاش، جنگنده بودن و ... نیستم اما واقعا لزومی داره باشگاه بزرگی مثل یوونتوس بازیکنی در این سطح رو با این سن در خدمت خودش داشته باشه و بابتش متحمل هزینه بشه. الحمدا... هم که شماره محبوب اکثر بازیکنان جهان ( شماره 7 ) رو هم به تنهایی قبضه کرده!
تو این بحبوحه جام جهانی و بازاره مکاره گمانه زنی نقل و انتقالات خبر از همه هست الا این حسن آقای ما. این که هیچ تیمی کوچکترین تمایلی حتی به جذب قرضی این رفیق ما رو نداره خودش می تونه گویای همین مطالبی که گفتم باشه. ظاهرا جا داشتن قرارداد عمو سالی ما اونقدر خیالش رو راحت کرده که مبادا نگران داشتن سرنوشتی مشابه دیه گو، ملو و یا سایرین باشه.

حـامـد ( عضو شماره 89! )

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
تا کی ما باید بیایم تو فروم یوونتوس هی تاپیک صالی آمیجیچ و زبینا و گریگرا رو ببینیم. تازه باید تولدش روهم تبریک بگیم.

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال

تا کی ما باید بیایم تو فروم یوونتوس هی تاپیک صالی آمیجیچ و زبینا و گریگرا رو ببینیم.
تازه باید تولدش روهم تبریک بگیم.

احسان این صالی آمیجیچ همونی هستش که یووه رفت سری B اومد یووه
دورسته دوره بازیش تموم شده بود
بازیکن آزاد اومد
ولی خوب توو اون شرایت...
الان هم زمانی که بازی می کنه کم نمی زاره

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
نه!!!!!!!!!! وقتی یووه اومد سری آ حسن به تیم ملحق شد....

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

تا کی ما باید بیایم تو فروم یوونتوس هی تاپیک صالی آمیجیچ و زبینا و گریگرا رو ببینیم.
تازه باید تولدش روهم تبریک بگیم.

این فصل قراردادش تموم می شه و بازیکن آزاد هست .
حسن تو زمین پرتلاش هست و یه ذره خودش رو خسته می کنه پس با امثال گریگرا و تیاگو و المیرون فرق می کنه ،

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال

نه!!!!!!!!!!

وقتی یووه اومد سری آ حسن به تیم ملحق شد....

ولی تا اونجایی که من یادمه
توو سری ب اومدا
به همراه گریگرا
هر 2 اون سال اومدن

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
تو به درده همون تاپیک طنز میخوری :Facepalm: گریگرا هم وقتی اومدیم سری آ به تیم اضافه شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

این فصل قراردادش تموم می شه و بازیکن آزاد هست .
حسن تو زمین پرتلاش هست و یه ذره خودش رو خسته می کنه پس با امثال گریگرا و تیاگو و المیرون فرق می کنه ،

کلا این حسنتون در حد و اندازه های یوونتوس نیست چه اون موقع که 25 سالش بود چه اون موقع که تازه اومده بودیم سری ا چه الان که 32 سالشه. از اول خریدش اشتباه بود.

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال

تو به درده همون تاپیک طنز میخوری :Facepalm:

گریگرا هم وقتی اومدیم سری آ به تیم اضافه شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:
:دی: :دی: :دی: :دی: :دی: :دی: :دی: :دی: :دی: :دی:

نگو تو رو خدا
من ...بیانکا ....

نمی دونم شاید حق با تو هستش
ولی خوب من پرفشن ساکر بازی میکردم(پرفشن ساکر6یا 2007) هم گیریگرا بود هم حسن

وییه هم سری ب بود

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
خرید حسن یکی از بدترین خریدای یووه بود اوجش تو بایرن بود افتش واسه ما خوشبختانه امسال قراردادش تموم شده و از یووه میره به نظر من تو یووه فقط میدویید

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
[img width=450 height=600]http://www.mirrorfootball.co.uk/match-centre/article264363.ece/BINARY/gallery-large/Hasan+Salihamidzic.jpeg[/img]

مثل اینکه من هرچند وقت یکبار یه گیری به این صالیحمیدزیچ ندم شبم روز نمی شه.
اتفاقا جزو اون دسته که همه جوره از این بازیکن بدشون میاد هم نیستم اما از طرفی حیفه باشگاه بخواد بابت نگه داشتن این بازیکن پا به سن گذاشته پول خرج کنه.
پستی که تو همین تاپیک چند تا پست بالاتر دادم همه حرف دلم هست راجب حسن آقامون.
اینم از طنز تلخ فوتباله که این همه بازیکن قدیکی و وفادار و این همه بازیکن خوب و متوسط رو به بالای یووه باید بابت موند یا رفتنشون حرف و حدیث و نگرانی باشه اما ایشون در کمال آسودگی کوچکترین مشکلی بابت اشتغالشون تو یووه وجود نداشته باشه.
من نمی دونم این حضرت آقای دل نری یعنی خیلی امیدواره که اگه تو یه بازی بخواد هفبکشو عوض کنه صالیحمیدزیچ می تونه قابل اعتماد باشه.
خلاصه این روزا که حسن خوش به حالشه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فکر کنم اصلا اینو نمی بینن یا به حسابش نمیارن... یکی بهشون حالی کنه بابا اینم تو لیست یووست یه کاریش بکنین

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
حامد گفت طنز اتفاقا تو برنامه جمعه ایرانی تو رادیو(طنزه) هم راجبش حرف زدن!حسن صالح حمیدزیچ،حمید صالح حسن زیج،صالح حسن حمیدزیج،.....

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
مگه امسال قراردادش تموم نمی شه؟!(بهرته که بپرسم تموم نشده!! :دی:) پس مشکل چیه؟! بر فرض هم اگه یک سال دیگه از قرار دادش باقی مونده باشه ، دیگه هیچ مشتری ای برای این یکی پیدا نمی شه و باید یک جوری تحملش کنیم!! :yapyapyapf:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
حتی یه شایعه واسه خرید این بشر نیست ما یکم دل خوش بشیم خودشم که از حقوق گرفتن مفت و نیمکت نشینی تو یووه اصلا بدش نمیاد این طوری که معلومه یه فصل دیگم باید تحملش کنیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی