پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 اینتر میلان ( هفته بیست و نهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
229 پاسخ برای این موضوع

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
http://goalclips.ir/juve/260312-20.flv
اینم گل الکس

man of the match :Giorgio Chiellini

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
وااويلا....وااويلا... الكس دل پيرو وااويلا....وااويلا... الكس دل پيرو وااويلا....وااويلا... الكس دل پيرو وااويلا....وااويلا... الكس دل پيرو

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
الکس دلپیرو نشون داد که یک سرو گردن از بقیه مهاجمان بالاتره. پاسش به ووچینیش رو ببینید بعدش این بازیکن که نمیتونه این رو گل بزنه بعد از بازی قبلی میره میگه من فوق العاده هستم. الکس دو مین بعدش رسما به ووچینیچ گفت خفه شو هنوز در مقابل من هیچی نیستی

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خوشم می یاد بعضی ها در هر صورت انتقاد می کنن
خیلی بی مزه شده دیگه
فوتزا یووه فوتزا الکس فوتزا کونته

محمد اگه منظورت منم که من انتقاد نکردم ها :1:

3 بازیه بوفون داره کلین شیت می کنه . حدود 300 دقیقه هست که یووه گلی رو دریافت نکرده . این نشون میده بوفون فوق العادس

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
FANTASTIC

کونته بهترین کار ممکن رو کرد و همونطور که بین دو نیمه گفتم بونوچی باید به مرکز دفاع برمیگشت که برگشت.ضعف هامون به طور کامل برطرف شد.با ورود بونوچی سیستم به 3-5-2 تغییر کرد و بونوچی مرکز و بارتزالی راست و جورجو سمت چپ دفاع قرار گرفتند،کاسرس و دچلیه راست و چپ خط هافبک و ویدال و پیرلو و مارکیزیو مرکز و میرکو و اله فوروارد...
با این حرکت مرکز زمین کاملا دست یووه افتاد و در ادامه بر خلاف دیدار مقابل جنوا که از 20 کرنر هیچ استفاده ای نکردیم در این دیدار از مردود کرنرهامون به گل رسیدیم.باز هم کاسرس تو یه بازی سخت گلزنی کرد و به زیبایی با ضربه سر توپ رو گوشه دروازه سزار فرستاد.در ادامه دفاع فشرده اینتر باز شد و حملات یووه ادامه یافت و یه تک به تک محض که ووچنیچ 100 تا کار میتونست بکنه با خونسردی وایستاد و یه ضربه خیلی بد زد (واقعا این بشر دیوانست :1: نه به اون گلت نه به این تک به تکت ) ولی چند دقیقه بعد پاس فوق العاده ویدال اله رو تک به تک کرد که کاپیتان بیانکونری در آخرین بازیش مقابل اینتر اولین گل فصلش رو در لیگ به ثمر رسوند و اختلاف رو به 2 رسوند.باز هم میتونستیم گل بزنیم و چند موقعیت داشتیم که به گل تبدیل نشد و دومین دابل فصل در مقابل اینتر انجام شد.واقعا لذت بخش بود
از ستارگان زمین میشه به کیلینی،ویدال،بوفون اشاره کرد ولی به نظر من بوفون بهترین بازیکن زمین بود.
بعد از تبدیل 4-4-2 به 3-5-2 استرس دچلیه کمتر شد و راحت تر بازی کرد.نیمه اول فقط میخواست توپ رو یجوری رد کنه...
بقیه مدافعان خوب بودند.خط هافبک عالی بود
روز روز ووچنیچ نبود و په په و ماتری هم ضعیف بودند
دلپیرو هم از تک موقعیتش گل ساخت
در کل تبریک میگم.

ronin

ronin

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال
این ویدال داره در حد مارادونا برامون بازی میکنها

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

محمد اگه منظورت منم که من انتقاد نکردم ها :1:

3 بازیه بوفون داره کلین شیت می کنه . حدود 300 دقیقه هست که یووه گلی رو دریافت نکرده . این نشون میده بوفون فوق العادس

نه مشخص بود با کیم

---------------------------------------------------------
وچینیچ امروز طبق نمودار سینیسویش رو -1 بود
ویدال واقعا همه جای زمین بود تکلاش فوق العاده بود کاملا بدون خطا توپ ها رو می زد
این دچیلی هم تا چند وقت دیگه در پست خودش جز بهترین ها می شه
کاسرس هم به خوبی جای لیخشتاینر رو پر کرده بود واقعا خرید خوبی بود

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
ويدال بازيكنه خوبيه ولي خيلي شوت ميزنه همش هم كه تو 4چوب نيست اما بازيكن خوبيه، خيلي پرتلاش هست

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3452 ارسال
خلاصه بازی رو الان دیدم :1:.نیمه دوم عجب بازی کردیم-الکس هم بازم گل کاشت :clapx: اینتر هم که به سلامتی دبل شد :lol:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
این همه از الکس گفتید هیچ کس از ویدال نگفت، به نظرم بهترین بازیکن زمین بود، همه کار کرد، پاس گلش هم که بی نظیر بود. کونته با تغییر سیستمی که داد شیر ... رو باز کرد به سالیان سال تجربه رانیری حرکات آخر آنیلی هم واقعا من رو به وجد آورد، افتخار می کنم که رئیس باشگاه انقدر به تیم عشق می ورزه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

کفتار پیر وارد میشود :lol: :lol:

[img width=480 height=319]http://myup.ir/images/92831104931556487566.jpeg[/img]

:2qcmh45: :2qcmh45: :2qcmh45: :2qcmh45: :2qcmh45: :2qcmh45:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
ميلان بايد ديشب ميباخت اگه ميباختن الان اختلاف 1 امتياز بود

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
من گله الکس رو در حین گزارش و دراوردن زبونش میخوام :blissysmile: یکی دان کردم فقط صحنه اهسته بود :sad3: grande Alex...grande juve

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

این همه از الکس گفتید هیچ کس از ویدال نگفت، به نظرم بهترین بازیکن زمین بود، همه کار کرد، پاس گلش هم که بی نظیر بود.
کونته با تغییر سیستمی که داد شیر ... رو باز کرد به سالیان سال تجربه رانیری
حرکات آخر آنیلی هم واقعا من رو به وجد آورد، افتخار می کنم که رئیس باشگاه انقدر به تیم عشق می ورزه

آنيلي چي كار ميكرد؟

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
تصاویر تلویزیونی فقط صحنه زدن گل الکس را نشان می دهند و تماشاگران می گویند به به. اما شما باید چند ثانیه قبل از ضربه الکس به دروازه هم نگاه کرد. یعنی زمانی که ویدال جست شوت زدن به دروازه را گرفت و به این خاطر سه مدافع انتر که جلوش بودن دو ثانیه خنثی شدند و نفهمیدند که ویدال پاس میخاد بده.

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
آمار بازی
[img width=480 height=298]http://shiaupload.com/images/37770422869541217743.jpg[/img]

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بچه ها واقعا این برد رو مدیون واکنش های عالی بوفون تو نیمه اول هستیم واقعا هنوزم بهترین تو دنیا هستش اون ضربه سر فورلان دو توپ میلیتو شوت استانکویچ

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
گل زده بهترین بازیکن الکس فورلان بدترین خدا کنه رانیری اخراج نشه

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
بوفون به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد تبر یک به همه دوستان عزیز . بوفون به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد تحقیر شدن قهرمان سابق اروپا با اون بازیکنان گنده گنده - و دشمن اصلی ما . عجب شبی بود. نفس به نفس میلان پیش میرویم و کافی است میلان لغزش کنه. کار تموم میشه - با این شرایط آمادگی بعید میدونم دوباره به بحران مساویها برسیم . فقط منتظر لغزش میلان هستیم که اونم خیلی محتمل است. از نظر یک بیننده نیمه اول خیلی بیشتر بهم چسبید - درست که اینتر حمله های خطرناکی انجام میداد ولی یووه از فضاها به خوبی استفاده میکرد و راحت به محوطه جریمه اینتر میرسید . ولی به عنوان یک طرفدار مثل بقیه دوستان نیمه دوم چیز دیگری بود و هه چیز در اختیار یووه . به نظر من 10 دقیقه اول بازی یک یوونتوس مثال زدنی بودیم که میشه در بعضی از بازیها مثال زد مثل یوونتوس 10 دقیقه اول بازی با اینتر (دوباره ببینید) من عاشق فوتبال هستم به خاطر بعضی از صحنه ها - صحنه ای که در دقیقه 20 این بازی اتفاق افتاد برای من بهترین صحنه کل بازیهای امسال یووه بود. این ووچینیچ خیلی خوبه کاری به اون تک به تک نداشته باشید - این بشر آخر اعتماد به نفسه - تقریبا تو این بازی مشخص شد که تو زمین فقط پیرلو و آلکس رو قبول داره .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
نیمه دوم رو دیدم . تبریک به همه . یه چیز رو مطمئنم . اگه روی گل دوم به جای الکس بوریلو بود قطعا توپ میچسبید به اسکوربورد ورزشگاه . ویدال عالی . حرفی ندارم بزنم . خط دفاعی هم فوقالعاده بود . قبول کنین بهترین خط دفاعی رو داریم . حتی بونوچی . و یه چیز دیگه . باز هم این بی مسئولیتی و بی تفاوتی در هدر دادن موقعیت روی اون تک به تک ووچنیچ به وضوح مشخص بود . یعنی اینگار براش مهم نبود گل بشه یا نه

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی