پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 اینتر میلان ( هفته بیست و نهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
229 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

تصویر

یوونتوس - اینتر میلان

دوشنبه 7 فروردین ماه ساعت 00:15 بامداد

ورزشگاه جدید بانوی پیر

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اسنایدر به دلیل مصدومیت از ناحیه ران پای راست امروز با تیم تمرین نکرد و رسیدنش به دربی در حاله ای :1: از ابهام قرار داره

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
فکر نکنم بازی اسونی باشه چون جام دزدا میخوان از هر فرصتی برا خارج شدن از بحران استفاده کنن! چه فرصتی بهتر از بازی با ما

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ورزش3 زده یکشنبه ساعت 17:30 . کدومش درسته

ramin2012

ramin2012

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
انشالله برد باماست!!!! مقابل تیم های قوی خوب توپ می زنیم

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
خوشبختانه احتمال داره اشنايدر بازي رو از دست بده!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
میلیتو: یکشنبه طلسم گلزنی مقابل یووه را میشکنم

"من تا به حال با پیراهن اینتر دروازه یووه را باز نکردم و نهایت تلاشم را خواهم کرد که یکشنبه این طلسم را بشکنم.
اگر در یان بازی پنالتی به سود ما اعلام شود آن را من میزنم.
دو سال پیش همه چیز خوب پیش میرفت و همه جام ها را میگرفتیم و به اهدافمان میرسیدیم اما حالا همه چیز برعکس شده.
بازی برابر یوونتوس بازی سطح بالایی خواهد بود و پیروزی برابر آنها هم روحیه بازیکنانمان را افزایش خواهد داد و هم جایگاهمان را در جدول رده بندی ارتقاع خواهد بخشید.
من در میلانو خوشحال هستم.باشگاه با ما اتمام حجت خواهد کرد اما من قصد ترک اینتر را ندارم.
بیلسا در کنار مورینیو بهترین مربی هایی هستند که تا به حال با آنها کار کرده ام.در ضمن باید از رانیری نیز تشکر کنم،زیرا این فصل کمک زیادی به من کرد."

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
به ميليتو بگو بشين تا بشه!عمرأ اگه اينتر بتونه اين بازيو ببره اصلأ عمرأ اگه بتونن گل بزنن!

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
اين بازي رو ايشاالله سه يك مي بريم!با گلاي ماتري -ميركو و تك گل ميليتو!ولي اميدوارم پاتزو پاتزيني بهمون گل بزنه!

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
پيرلو هم ميزنه!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اشنایدر هم دیگه مطمئنا به این بازی نمی رسه

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
این یکی از طرفدارای اینتر(غیرایرانی)که بخاطر نتایج ضعیف تیمش طرفدار یووه شده و لباس یوونتوسو پوشیده
حجمش 5 مگه!!!!! یکمی طول میکشه لود بشه
http://i.minus.com/iRfhtjdiA8mZY.gif

میدونم بی مزه بود ولی واقعی بود

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
این هفته خیلی مهم است جون میلان جند بازیکن رو برابر رم نداره و احتمال تساوی زیاده اگر رم خوب بازی کنه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
این هفته خیلی مهم است جون میلان جند بازیکن رو برابر رم نداره و احتمال تساوی زیاده اگر رم خوب بازی کنه

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
تو اين مسابقه خيلي رو كودن بازياي رانيه ري حساب كردم!اميدوارم تو چينش بازيكنا و تعويضاش اشتباه كنه...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

ورزش3 زده یکشنبه ساعت 17:30 . کدومش درسته

این سواله منم هست

ALI-S

ALI-S

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 56 ارسال
اسنایدر باشه یا نباشه بردیم اینترم تیم شد؟؟؟؟؟؟؟؟

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

این سواله منم هست

در سالهای اخیر خیلی کم بوده که بازیهای حساس عصر برگزار بشه چون پکیج اسکای به نفعش هست که بازی ها در هشت و نیم شب ایتالیا برگزار بشه یعنی زمانی که خانواده ها برگشتن به خونه و از این لحاظ تعداد بییندگان بالقوه بالاست و اگهی های زیادی میشه پخش کرد. بنابراین بازی اخر شب است.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

این سواله منم هست

سایت گل در صفحه یوونتوس بازی با اینتر را زده => 3/25/12 7:45 PM BST و خود شبکه JSC Sport هم پشت سر هم هی داره تبلیغ این بازی و میکنه و تاریخ این بازی و یکشنبه اعلام کرده.

سایت رسمی باشگاه Juventus.com و هم چک کردم که اونا هم تاریخ و ساعت بازی و یکشنبه 25 مارس ساعت 20:45 دقیقه اعلام کردند. حالا از اونجایی که ما ساعت هامون را 1 ساعت بردیم جلو تاریخ و ساعت دقیق بازی میشه. 26 مارس ساعت 00:15 .

تصویر

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
اندره ا دی مارکو به عنوان داور بازی یکشنبه شب یوونتوس - اینتر انتخاب شد، در 10 قضاوتی که این داور برای یوونتوس داشته 4برد - 2 تساوی و 4 شکست برای این تیم رقم زده، در اخرین قضاوت این داور یوونتوس در 16 اکتبر 2011 با کیه وو مساوی کرد .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی