پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 اینتر میلان ( هفته بیست و نهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
229 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
آقا تبریکککککک به همه! و البته تشکر از کنته و البته انتقادی که ازش دارم اینه که نصف اون توپایی که متری و بوریلو تو بازیهای قبلی خراب کرده بودن رو داده بودن به الکس ما الان هنوز صدر جدول بودیم!! حیف!!!:(

یوسف

یوسف

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 94 ارسال
من دیشب 15دقیقه آخرشو دیدم که کلا بازی دست یووه بود حتی کیلینی هم می تونست گل بزنه اما سزار خوب توپ رو گرفت اما در مورد الکس بگم که بزنم به تخته هیچ وقت پیر نمیشه و همیشه یه شیر نر بزرگه که الهی قربونش بشم اما کونته مربی خوبیه اما چون تو فوتبال ایتالیا بزرگ شده واسه همین محافظه کار و کمی هم ترسوست و قدرت ریسک نداره .

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
تبريك تبريك به همه هواداران يوونتوس در ايران به خاطر گلزنى الكس به خاطر برد اينتر و اون موراتى ... . من بازيو از راديو گوش دادم به نظرم كونته با تعويض ماترى و ووچينيج اعلام كرد باهاشون شوخى نداره وقتى موقعيت 100 خراب ميكنن يعنى اشتباه بازيكن بوده اى كاش الكس تو بازى بعد فيكس باشه تا حساب كار دستشون بياد فكر نكن اين بازيا جاى موقعيت خراب كردنه

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
درسته من از ویدال بدم میاد ولی این حرکتش روی پاس گل دوم فوق العاده بود :دی: راستی بابت این کلیپ که گذاشتی دستت طلا اما عربی بود انگلیسیش رو هم پیدا کردی دریغ نکن

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
دقت کردین اگه یوونتوس تو یه بازی مثل فیورنتینا تیم حریف رو جر بده بارسا تی وی میاد میگه که .یووه 5 صفربرد. ولی اگه بارسا 2 بر یکم ببره میگه بارسا تیم حریف رو در هم کوبید . تک تک ثانیه هاشم نشون میده. اکثر خبر گذاری ها عادلانه گزارش نمیدن مخصوصا این گل که خیلی داره حسودی میکنه یادمه پارسال نظر سنجی بود اسم یووه رو تو نظر سنجی نزاشتن واقعا مسخره بودد

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
لذت پیروزی دیشب برای همه ما ادامه دارد . صبح که از خواب بیدار شدم و یاد دیشب افتادم روزم قشنگ شد . چیکار کنیم عاشق هستیم و این عشق در تک تک سلول ما ریشه کرده - برد و باخت در روند دلبری یووه تاثیری نداره اینو تمام دوستان در دو سال قبل تجربه کردند - سالهائیکه باختیم اما ذره ای از عشق ما کم نشد - امید داشتیم برای این روزها که الان دون آنتونیو برایمان به ارمغان آورده - اما هر چقدر برایمان برد و باخت مهم نباشه اما بردن اینتر برایمان لذتی بیشتر از تمام لذتهای دنیا داره - بردن تیمی که 4 سال قبل داغ بزرگی بر سینه ما گذاشت - ما اینتر را در تمام عمر نمی بخشیم و همیشه پیروزی بر این تیم را انتقام سالهای سخت موراتی پولی میدانیم . دوست دارم ساعتها بشینم در مورد این بازی صحبت کنیم . دوباره صبح نشستم بازی را دیدم و باز لذت بردم - بقول امیر یکی از بهترین هفته های فوتبالی را گذروندیم - بردن تیمهای شهر میلان با اون دب دبه و کب کبه . بوفون : انقدر که در نیمه اول بوفون را دیدیم در طول فصل ندیده بودیم - نیمه پر کاری را طی کرد که بر اساس آن بهترین بازیکن زمین شناخته شد . دی چلیه : جوان آینده دار ایتالیا - قطعا در آینده جناح چپ تیم ملی ایتالیا رو بیمه خواهد کرد کیلینی : مثل همیشه خوب ولی در نیمه یه بدن اومد که فکر کنم تا الان از فکرش بیرون نرفته . خودش هم باورنمیکرد با یه بدن 3 تا بازیکن اینتر و جا بذاره - البته باید پاس میداد به بونچی که نداد !!!! بازرالی : باز هم عالی و با هوش چندین بار با بازی خونی و هوش بالای خودش توپ دزدی خوبی کرد . البته برای خوب بازی کردن بازرالی باید از پاتزینی سوال کرد که در طول 30 دقیقه یکبار هم توپ به پاش نخورد !!!!!!!! بونچی : همچنان ترسناک ولی کونته برای تغییر در سیستم بازی بهش احتیاج داشت و اون هم جواب مثبت داد . تا مرز گل زدن پیش رفت ولی رفیقش (کیه لینی) کمی بهش کم لطفی کرد . کاسراس : دیدنش با اون استیل زیبا و اون موهای بسته شده نهایت لذته - ذات یک بازیکن آمریکای جنوبی رو دار . در نیمه اول عالی داشت کار میکرد و در نیمه دوم با اون گل زیبا کار خودشو تکمیل کرد . ویدال : یاد آور یوگوویچ و دشامپ - دیشب عالی بود - تکلهای بی نقص و دوندگی بی امان موهبتی برای یووه هست . مطمئنا در کنار پیرلو مانند گاتوزوی میلان هست . مارکیزیو : شوتش در نیمه دوم که به کرنر رفت باعث شد که از همون ضربه کرنر کاسرس به گل برسه . په په : از روزها اوج فاصله داره شاید چوب گلفش ایراد پیدا کرده . خودش هم میدونه باید در نیمه دوم تعویض بشه . پیرلو : همان جمله معروف خودم (بلیط 50 یورویی مسابقات برای دیدن بازی پیرلو خیلی کم است ) تا وقتی که پاس نداده هیچکس مقصد توپ را نمیدونه . بقول جواد خیابانی کاپیتان خط میانی تمام دنیاست . ووچینیچ : این بشر آخر اعتماد به نفسه - تا بینهایت عاشقش هستم اگر صد تا تک به تک دیگه هم خراب کنه . تو این بازی فقط به فکر تحقیر کردن مایکون بود که البته نتونست !!!!! فقط و فقط به فکر بازی خودشه و به هیچکس در زمین توجه نداره (یه چیز تو مایه های مائورو ی بزرگ سالهای گذشته) به وضوح برای من ثابت شده فقط تو زمین پیرلو و آلکس رو قبول داره - فقط به این دو تا پاس سالم میده - اگر کارش گیر کنه به بقیه بازیکنان پاس میده . ماتری : دور از روزهای اوج و به موقع تعویض شد . کوالیارلا : یک موقعیت صد در صد رو به هدر داد ولی من به ماتری ترجیح میدم آلکس : عالی بود . عالی عالی . زدن گل در موقعیت تک به تک رو یاد ووچینیچ داد . همچنان وقتی پا به توپ میشه فقط با خطا میشه توپ رو ازش گرفت . همچنان بر این باور هستم که باید به عنوان بازیکن فیکس در زمین حضور داشته باشه . 2 الی 3 گل دیگه باعث میشه حداقل برای یکسال دیگر باهاش تمدید کنن . چون عدم تمدید با کاپیتان مصادف میشه با خشم هواداران . ولی یکی از محبوب ترین بازیکنان من در ایتالیا که دوست دارم همیشه ببازه !!!!!!!!!! در تیم حریف بازی میکرد که سالها در انتظار اومدنش به یووه بودم که متاسفانه نشد. خدایش بازی خوبی به نمایش گذاشت و تا نزدیکی گل زدن هم پیش رفت که بوفون اون شوت 25 متری رو گرفت . دژان

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

دقت کردین اگه یوونتوس تو یه بازی مثل فیورنتینا تیم حریف رو جر بده بارسا تی وی میاد میگه که .یووه 5 صفربرد. ولی اگه بارسا 2 بر یکم ببره میگه بارسا تیم حریف رو در هم کوبید . تک تک ثانیه هاشم نشون میده.

اکثر خبر گذاری ها عادلانه گزارش نمیدن مخصوصا این گل که خیلی داره حسودی میکنه یادمه پارسال نظر سنجی بود اسم یووه رو تو نظر سنجی نزاشتن واقعا مسخره بودد

بازی با میلان برگشت جام حذفی رو ندیدم . صبح منتظر بودم اخبار ببینم چند جند شدن . بارسلونا 5 گل زده بود و مسی هتریک کرده بود . مدت خیلی زیاد مشغول اخبار بارسلون و مسی بود که چه رکوردهایی رو جا به جا کرده و خلاصه به ریز جزئیات بازی رو هم گفت. بعد رسید به بازی یوونتوس میلان فقط سریع گل ها رو نشون داد و تموم .
حالا بازی با اینتر اخبار رو ندیدم که چطوری گفتن ولی خوب مشخصه که هیچ توجهی به سری آ ندارن . بازی یوونتوس و اینتر بازتاب وسیع تری نسبت به ال کلاسیو داره تو دنیا . ایرانه دیگه بی خیالشون

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
دوستان كسي لينك مستقيم دانلود گل هاي بازي و هايلايت بازي رو داره؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

دوستان كسي لينك مستقيم دانلود گل هاي بازي و هايلايت بازي رو داره؟؟

دوست عزیز این مواردی که شما دنبالش هستی اینجاست !!

http://bianconeri.ir...0;boardseen#new

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
مرسي، ولي منظورم بازي ديشب يوونتوس-اينتر بود كه لينكش اونجا نيست

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

مرسي، ولي منظورم بازي ديشب يوونتوس-اينتر بود كه لينكش اونجا نيست

چرا دوست من پست آخر تاپیک رو عنایت کنی لینک دانلود اونجا هست

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
بله، درست ميگي شما ممنون

a.matri

a.matri

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 ارسال
دیشب واقعا تا صبح از خوش حالی خوابم نمی بره

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
تبریک .لذت بردم مخصوصا نیمه دوم همونجوری که بین نیمه گفتم حضور بونوچی و کشیدن کاسرس به جلو و تعویض پپه همین رو هم کنته خوشبختانه پیاده کرد خوشم اومد و نتیجش رو هم دید تبریک به قول یک نوشته از هوادارها inter ti odio اینتر شماها منفورید. همین یک جمله رو ما هم میگیم و این باعث میشه این برد بیشتر بهمون بچسبه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

تبریک .لذت بردم مخصوصا نیمه دوم
همونجوری که بین نیمه گفتم حضور بونوچی و کشیدن کاسرس به جلو و تعویض پپه
همین رو هم کنته خوشبختانه پیاده کرد خوشم اومد و نتیجش رو هم دید
تبریک
به قول یک نوشته از هوادارها
inter ti odio
اینتر شماها منفورید.
همین یک جمله رو ما هم میگیم و این باعث میشه این برد بیشتر بهمون بچسبه

آره خداييش
دقيقا همونايي كه گفتي اتفاق افتاد، خيلي خوب تحليل كردي
فكر كنم كونته و دستياراش بين دو نيمه يه سر اومدن فروم يوونتوس رو ديدن‏!‏

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
[center]Losers[center]
تصویر تصویر

[img width=480 height=298]http://up.vatandownload.com/images/uqhn8n2kz9f0zpjf1mxq.jpg[/img]
[img width=480 height=285]http://up.vatandownload.com/images/uldhzo9zh9npr10h5yq.jpg[/img]

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
گل الكس رو دوباره ديدم، يه چيز خيلي باحال بود انگار بازيكناي يووه نميخوان از كتك كاري بعد گل دست وردارن‏!‏ بعد شادي الكس، همه كه همديگرو بغل كردن فكر ميكنم پادوين بود كه يه ضربه ميزنه تو سر ميركو بعد ميركو نگاش ميكنه،تا ميخواد تلافي كنه پادوين ميره عقب، خيلي باحال ميزنه تو سر ووچينچ بعدش ميركو بجا پادوين الكس رو ميزنه‏!‏

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اول از همه با تاخیر فراوان برد رو تبریک میگم بزرگترین شکنجه عمرمو دیشب شدم خیلی سخته تو کشوری طرفدار یوونتوس باشی که رسانه ملیش حتی در حد بازی با تاخیر هم دربی ایتالیانو رو قبول نداشته باشه دیشب برای اولین بار در این فصل ، بازی رو فقط از لایو اسکور دنبال کردم خیلی سخت گذشت ، خدا نصیب هیچ کدومتون نکنه فعلا لینکی از خلاصه بازی پیدا نکردم ، هر چی هست هایلایته باتشکر

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
تو یوتوبه جشن اول بازیو دیدم چه رو کم کنی بود . مخصوصا شماره 29 و 28 نشون دادن چه حالی داد این استانکویچ انگار 45 سالشه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

تو یوتوبه جشن اول بازیو دیدم چه رو کم کنی بود . مخصوصا شماره 29 و 28 نشون دادن چه حالی داد

این استانکویچ انگار 45 سالشه

داداش فقط تعريف ميكني كه حال نميده‏!‏
لطفا لينك دانلودش رو بزار

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی