پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا 0 - 5 یوونتوس ( هفته بیست و هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
252 پاسخ برای این موضوع

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

مائورو برگونزی بعنوان داور دیدار فیورنتینا - یوونتوس انتخاب شد، برگونزی برای سومین بار در این فصل بازی های یوونتوس را قضاوت خواهد کرد.

در 2 دیدار قبلی یوونتوس در خانه 0-3 پالرمو را شکست داده بود و در خانه لچه با یک گل به برتری رسیده .

این داور تاکنون 13 بازی یوونتوس را سوت زده که حاصل آن 8 برد،3 مساوی و 2 باخت بوده.

یکی از سخت ترین بازیای عمرشو سوت می زنه...

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خوبیش اینه که مبلان زودتر بازیش رو انجام میده . هر نتیجه ای هم که بگیره یه انگیزه ای میشه برای یووه که ببره . امیدوارم پارما بتونه خفت میلان رو بگیره

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
پیشبینی نکات فنی این بازی خیلی مشکله با این سکوت خبری باشگاه خیلی دوست دارم امائوری بازی کنه و ارزش هاش رو ثابت کنه واقعا در حقش ظلم کردن برخورد باشگاه فقط با امائوری جالب نبود به هر حال حساسیت این بازی خیلی بالاست مخصوصا برای داور یووه هم اصلا شرایط خوبی نداره هر چند دیگه استرس امتیاز از دست دادن و صدر جدول بودن رو ندارن ولی با هر نتیجه ای که میلان میگیره استرس بیشتری رو احساس خواهند کرد

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بهرامی: یووه مرا می خواست

"امکان انتقال به یووه وجود داشت.اگرچه فیورنتینا در نظر نداشت مرا بفروشد و من هم می خواستم بمانم.
من به پروژه ویولا ایمان دارم و این خوشایند است که بدانی باشگاه نیز به تو اعتقاد دارد
گل زدن مقابل یووه میتواند نهایت شادی را در بر داشته باشد و اگر در این بازی گل بزنم شادی پس از گل جدیدی انجام خواهم داد
آنها برای برد می آیند اما ما نیز آماده ایم.ما باید در این دیدار ثابت کنیم که تیم ضعیفی نیستیم و باید هوادارانمان را راضی کنیم چون آنها لایق این هستند"

آمائوری: گل بزنم شادی میکنم

"اگر گل بزنم دور شادی در استادیوم خواهم زد.
من دو مرتبه با کونته صحبت کردم او هرگز به من نگفت که من در برنامه اون ها جایی ندارم.او به من گفت که بازیکنان دیگری جلوتر از من قرار دارند اما او به من گفت که بازیکن با کیفیتی هستم و به کار تیم خواهم آمد
من یووه را ترک کردم زیرا این تصمیم باشگاه بود"

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

خوبیش اینه که مبلان زودتر بازیش رو انجام میده . هر نتیجه ای هم که بگیره یه انگیزه ای میشه برای یووه که ببره . امیدوارم پارما بتونه خفت میلان رو بگیره

اینم مساوی :sick: میشه بهتون قول میدم. :e:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
کونته : این بازی منحصر به فرد است

"چند روز پیش مصاحبه ای از ماسیمیلیانو آلگری مربی میلان خواندم که گفته بود ما باید آرامش خود را حفظ کنیم(آرام و ساکت بمانیم)
.ما اینجا اینکار را انجام دادیم اما اون تنها کسی است که به صحبت کردن ادامه داد. مشاهده کردیم که آلگری به صحبت درباره ی یووه ادامه داد.ما به او اجازه دادیم اینکار را انجام دهد بدون اینکه از مدیر تیم ما بپ ماروتا اجازه بگیرد!
برگونزی داور خوبی است اما این بدیهی است که قضاوت این بازی با سایر بازی ها تفاوت دارد و منحصر به فرد است.من نمیدانم که این بهترین انتخاب است یا خیر،در اینباره باید تا پایان بازی صبر کرد.اگرچه ما در مورد نمایش داور اظهار نظر نمی کنیم
من هنوز باید شرایط کیلینی را برای امروز و فردا ارزیابی کنم.قطعا با او در اینباره صحبت خواهم کرد زیرا رقابت برای قهرمانی فردا به پایان نمیرسد .
ما فوروارد هدف زیاد داریم .در 4-3-3 اگر ووچنیچ و په په را نداشته باشیم کارمان سخت می شود زیرا بقیه به عنوان بازیکن کناری خوب ظاهر نمی شوند.
اگر فوروارد هدفی که من انتخاب می کنم موفق به گلزنی نشود اونوقت من پاسخگو خواهم بود که چرا دیگران بازی نکردند
آمائوری به خوبی می داند که شرایط چطور پیش رفت.من می دانم که چه گفتم و چه کردم .او می داند که من او را تحت نظر داشتم"

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
کونته دیوونست ها ایستیگاریبیا رو یا جزو 18 تا نمیزاره ، یا ثابت بازیش میده !!! بازیکنان دعوت شده : 1 Buffon 3 Chiellini 4 Caceres 7 Pepe 8 Marchisio 10 Del Piero 11 De Ceglie 13 Manninger 14 Vucinic 17 Elia 18 Quagliarella 19 Bonucci 20 Padoin 21 Pirlo 22 Vidal 23 Borriello 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 27 Krasic 28 Estigarribia 30 Storari 32 Matri 34 Marrone ترکیب پیش بینی شده (گاتزتا) بوفون ، لیخت ، کیه لینی ، بونوچی ، دچلیه ، پیرلو ، مارکیزیو ، ویدال ، په په ، بوریلو !!!!! ، ووچینیچ امیدوارم بوریلو بازی نکنه ، خدایی حتی یه رگه های امیدی هم تو بازیش دیده نمیشه حداقل متری قابل درک تر بازی میکنه باتشکر

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال

اینم مساوی :sick: میشه بهتون قول میدم. :e:

داداش باهات کاملا موافقم.شانس که نداریم.فعلا میلان رو دور برده ما هم مساوی اینتر :sick: هم باخت

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بازی ندادن به الکس که شده عادت فیکس بودن بوریلو هم همینطور فقط امیدوارم در ادامه به کوا و ماتری هم بازی بده تو این چند هفته که گذشته هرچی داریم به اخر فصل نزدیک میشیم کونته کمتر از استاریگبا و جیاکرینی استفاده میکنه افت کیفی و کاهش انگیزه این دو نفر در انتخاب های کونته بی تاثیر نبودن

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

بازی ندادن به الکس که شده عادت

فیکس بودن بوریلو هم همینطور

فقط امیدوارم در ادامه به کوا و ماتری هم بازی بده

تو این چند هفته که گذشته هرچی داریم به اخر فصل نزدیک میشیم کونته کمتر از استاریگبا و جیاکرینی استفاده میکنه
افت کیفی و کاهش انگیزه این دو نفر در انتخاب های کونته بی تاثیر نبودن

برعکسش منطقی تر نیست؟؟؟
انتخاب های کونته در افت کیفی و کاهش انکیزه این دو مفر بی تاثیر نبودن...
به نطرم حالا بهتر شد.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تا چند هفته پیش همین طور بود که شما میگی ولی تو این چند هفته من احساس میکنم کونته کم کم داره نظرش رو درباره بعضی از بازیکن ها تغییر میده

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

تا چند هفته پیش همین طور بود که شما میگی ولی تو این چند هفته من احساس میکنم کونته کم کم داره نظرش رو درباره بعضی از بازیکن ها تغییر میده

الکس این روزا اگرم به بازی بیاد بازیکن گذشته نیست.(گر چه هنوزم بی شک بهترین مهاجم تیمه)
کونته با بعضی از تصمیماش خودش رو محدود کرد.چون الان یه لشکر بازیکن ناآماده داره که دلیل ناکارآمدیشون نیمکت نشینی ها و سکو نسینی های مداومشونه.
اگر هم کونته حتی به قول شما نظرش عوض شده باشه جز پشیمونی واسش فایده ای نداره.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
یووتیچ به بازی می رسه یا نه؟

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
یووتیچ نمیرسه کلادروپ هم نیست احتمال اینکه بهرامی هم نرسه هست ...!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
گاتزتا اسم متری رو در ترکیب اصلی قرار داد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

یووتیچ نمیرسه کلادروپ هم نیست احتمال اینکه بهرامی هم نرسه هست ...!!

کرولدروپ توی این فصل که اصلا بازی نکرده ! بهرامی فردا تست نهایی رو می ده ! یووتیچ هم احتمالا نیست یعنی در حد زیاد نیست

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
از اينكه ده چليه داره كم كم به مهره ثابت تبديل ميشه خيلي خوشحالمB-)/انشاءالله يه روز تيم ملي دعوت شه!:-*.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
یووتیچ نمیرسه به بازی ! اینم لیسته بازیکنای دعوت شده فیورنتینا : Acosty, Amauri, Behrami, Boruc, Cassani, Cerci, De Silvestri, Gamberini, Kharja, Lazzari, Marchionni, Montolivo, Nastasic, Natali, Neto, Olivera, Pasqual, Romulo, Salifu, Vargas. ----------------------------------------------------------------- ترکیب احتمالی دو تیم : Fiorentina(4-3-1-2):1 Boruc, 16 Cassani, 14 Natali, 15 Nastasic, 23 Pasqual, 85 Behrami, 18 Montolivo, 6 Vargas, 21 Lazzari, 7 Cerci, 11 Amauri Juventus(4-3-3):1 Buffon, 26 Lichtsteiner, 4 Caceres, 3 Chiellini, 11 De Ceglie, 22 Vidal, 21 Pirlo, 8 Marchisio, 7 Pepe, 23 Borriello, 14 Vucinic

ALI-S

ALI-S

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 56 ارسال
خدا کنه مساوی نشه ولی اگه مساوی شه قید قهرمانی رو باید بزنیم ولی حضور در لیگ قهرمانان خوبه انشالا بوریلو نیست ولی کاشکی از الیا بیشتر استفاده شه من خیلی دوسش دارم خدا کنه سریعتر فصل تمام شه از دست بازیکنای سکو نشین راحت شیم

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
يه سؤال:تو هر بازي چند نفر روي نيمكت مي شينن?چندنفر رو سكو?

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی