پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا 0 - 5 یوونتوس ( هفته بیست و هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
252 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
تا 7 نفر روي نيمكت امكان نشستن رو دارن، و معمولا از ليست 22-23 نفره 4،5 نفر رو سكو هستن من بعضي از بازيهاي يوونتوس رو دوباره كه نگاه كردم، به نظرم اومد كه يوونتوس وقتي ميخواد ضد حمله بزنه و از فاز دفاع به حمله بره زياد سرعت تو كارش نداره و به نوعي تو اين زمينه كه يكي از خصوصيت هاي مهم تيمهاي خوب حال حاضر هست‏(بارسا،رئال،منچستر‏)‏ يكم ضعف داره اميدوارم تو بازي با فيورنتينا اين مشكل حل شده باشه و سرعت ضد حمله بالاتر بره ،چون تو زدن گل خيلي خيلي موثره

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
امیدوارم بجای بونوچی کاسرس بازی کنه و بجای بوریلو ماتری.ای خداااااااااا یعنی میشه!!!؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
هر کی می خواد بازی کنه فقط بوریلو بازی نکنه مثلا مهاجم نوک هست توجه کردید همیشه پشت به دروازه هست و بعد که بهش پاس می دن سریع می خواد برگرده دریب بزنه توپ رو از دست می ده و بعد خطا می کنه واقعا نمی دونم به چه امیدی بازی می کنه؟؟ په په هم از سمت راست خوب نفوذ می کنه اما تا توپ رو بهش پاس می دن چشم بسته سانتر می کنه که اکثر مواقع توپ بلوکه می شه این خیلی بده نصف توپ ها در فاز حمله به کرنر می ره رو توپ های کرنر هم به نظر من پیرلو خوب نمی زنه همه رو می فرسته تیر یک و مدافعین حریف توپ رو می زنند در بازی ها کرنر زیاد گیرش می یاد اما تا حالا فکر کنم فقط یک بار کوا سر کرنر و یک بار بونوچی گل زده

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
ديروز مزدك حرفاي خوبي زد:گفت استيگاريبيا به درد يووه نميخوره!گفت بوريلو مهاجمه و اين همه اعتراض ميكنه!اگه مدافع بود چي كار ميكرد!!!سايت juventus fc نوشته ماتري نوكه كيه ليني و بونوچي هم در قلب خط دفاعن

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدایی از حق نگذریم بونوچی خیلی خوب دفاع میکنه ولی سوتی میده دیگه باتشکر

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ساندرو منوچی: یووه سعی می کند داور را تحت تاثیر قرار دهد

"هیجان دادن به بازی خوب است اما از این صحبت های اخیر خسته شده ام
در طول هفته سعی کردم یادآور شوم که درباره اشتباهاتی که علیه شان شده صحبت نکنند.فراموش نکنید که در دیدار مقابل پارما یک پنالتی سختگیرانه علیه ما اعلام شد که بخاطر اعتراضات آنها بود
شنیدن اینکه مربی یووه جمعه باز هم در مورد مسائل گذشته صحبت کرد برای من خوشایند نبود.دیگر باید به این صحبت ها خاتمه دهیم
این درست نیست که قبل از هربازی با گلایه و اعتراض داور را تحت تاثیر قرار دهیم .علاوه بر این یوونتوس قوی تر از فیورنتیناست پس این بدتر هم هست که تلاش کنند روز قبل بازی داور را تحت تاثیر قرار دهند
ما مطمئن هستیم که بازی زیبایی خواهد شد.انگیزه برای بازی مقابل یووه خیلی زیاد است و این بازی برای ماست.دلیو روسی نیز می داند این دیدار به چه اندازه برای ما اهمیت دارد"

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
واقعا متاسفم واسه اين مسئولاي شبكه 3 بازي بارسا و رئال ره هر جور كه شده نشون ميدن ولي بازي يوونتوس ميلان رو نشون نميدن من نميدونم ديگه يه بازي چقدر بايد اهميت داشته باشه يوونتوس -ميلان، نيمه نهايي كوپا ايتاليا، پرافتخارترين تيماي ايتاليا...

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

این خیلی بده نصف توپ ها در فاز حمله به کرنر می ره
رو توپ های کرنر هم به نظر من پیرلو خوب نمی زنه همه رو می فرسته تیر یک و مدافعین حریف توپ رو می زنند
در بازی ها کرنر زیاد گیرش می یاد اما تا حالا فکر کنم فقط یک بار کوا سر کرنر و یک بار بونوچی گل زده

دقیقاً همین طوره.یووه رو کرنر ها برنامه ای نداره.بهترین مثالش بازی قبل بود که کرنر های زیادی داشتیم ولی هیچ کدوم کارساز نشد
درضمن من واقعاً اگر بوریلو تو زمین باشه بازیو نمی بینم.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
به نظر میرسه کونته تو این بازی نمیخواد ریسک کنه و از کیه لینی تو ترکیب اصلی استفاده نمیکنه و میخواد تو بازی کوپا ازش استفاده بکنه.

Fiorentina (4-3-3): Boruc; Cassani, Natali, Nastasic, Pasqual; Olivera, Montolivo, Lazzari; Cerci, Amauri,Vargas.
Neto, Gamberini, De Silvestri, Kharja, Behrami, Salifu, Marchionni

Juventus (4-3-3): Buffon; Lichtsteiner, Bonucci :f:, Caceres, De Ceglie; Vidal, Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Vucinic.
Storari, Chiellini, Padoin, Giaccherini, Del Piero, Quagliarella, Borriello.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
تركيب هنوز مشخص نشده؟

kiya

kiya

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 37 ارسال

خوبیش اینه که مبلان زودتر بازیش رو انجام میده . هر نتیجه ای هم که بگیره یه انگیزه ای میشه برای یووه که ببره . امیدوارم پارما بتونه خفت میلان رو بگیره

گاتزتا اسم متری رو در ترکیب اصلی قرار داد

منتظر خفت میلان تو این بازی هم باش

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
به دلم افتاده امشب میلان امتیاز از دست میده ما هم فیو رو می بریم هیچ وقت همچین حسی نداشتم ، شاید واقعی باشه باتشکر

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال

منتظر خفت میلان تو این بازی هم باش

اگه میلان میتونه خفت بگیره چرا خفت یووه رو نمیگیره؟؟؟؟؟؟؟؟(2_0 2-1 1-1 )

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
بيخود به دلتون صابون نزنيد!ميلان ديگه امتياز از دست بده نيست!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
اي بابا... لعنت به اين ابراهيمويچ لعنتي هر بازي داره واسه ميلان گل ميزنه، اين بازي هم كه پنالتي زد درازه بد قواره

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
داوری واقعا مسخره شده برای یووه گل های صحیح رو قبول نمی کنند بعد برای میلان فرط و فرط پنالتی می گیرن بد می گن یوو داور ها رو خریده

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
من نمیدونم کونته تو این بوریلو چی دیده !؟؟؟ فکر کنم میخوان از پولی که براش دارند به نحو احسن استفاده کنند و مثل کارگر افغانی ازش کار بکشن امشب الکس هم فیکسه !! ببینیم ایا مشکل یووه عدم حضور الکسه یا نه !! ----------------------------------------- ما دیگه نباید منتظر لغزش میلان باشیم . اول باید به فکر این باشیم که خودمون نلغزیم بعد یه نیم نگاهی به میلان

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
حالا پنالتي كه گرفتن واسه ميلان ،درست به يا نه؟؟

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

من نمیدونم کونته تو این بوریلو چی دیده !؟؟؟
فکر کنم میخوان از پولی که براش دارند به نحو احسن استفاده کنند و مثل کارگر افغانی ازش کار بکشن

امشب الکس هم فیکسه !!
ببینیم ایا مشکل یووه عدم حضور الکسه یا نه !!

-----------------------------------------
ما دیگه نباید منتظر لغزش میلان باشیم . اول باید به فکر این باشیم که خودمون نلغزیم بعد یه نیم نگاهی به میلان

شما مطمئن هستي الكس فيكسه؟
تركيب امشب رو كي ميدونه؟

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
واقعن الكس فيكسه!!!!!?ميشه تركيب اصلي رو بذاريد?!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی