پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا 0 - 5 یوونتوس ( هفته بیست و هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
252 پاسخ برای این موضوع

milad-milani

milad-milani

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
سلام خدمت تمامي دوستان خوب يوونتوسي من دقايقي قبل عضو انجمن شما شدم البته خيلي وقته كه به اين سايت ميام و واقعا لذت ميبرم از اين سايت و هميشه نظرات دوستان و ميخوندم. من واقعا و از صميم قلب خوشحالم كه امسال يوونتوس مثل دوران گذشته پر فروغ و با قدرت ظاهر شده و به نظر من هميشه به عنوان قدرت اول ايتاليا به حساب مياد دليل اصلي عضو شدن من در سايت شما يك گفتگوي دوستانه و محترمانه است و اميدوارم شما من و به عنوان يك عضو از اين سايت بپذيريد.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

یووتیچ به احتمال زیاد این به بازی نمیرسه.بازی با چزنا مصدوم شده و احتمال رسیدن به بازی چیزی حدوده 30 درصده

اما متاسفانه زوجش به نام بونوچی به این بازی می رسه

یوسف

یوسف

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 94 ارسال
بزرگترین ایراد مربیان ایتالیایی محافظه کاری شدیدشونه کاش به جای کونته یه مربی پرتقالی یا اسپانیایی داشتیم تا این قدر مساوی نیاریم کلا ایتالیا همیشه تو خط حمله مشکل داره ولی تو دفاع و دروازه هاش خوب بوده همش به خاطر این مربی های ترسوشه :Facepalm: دارم از دست تساوی های یووه دیوونه میشم ویرایش: ارسال دو پست متوالی در زمان کمتر از یک ساعت ممنوعه !

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

سلام خدمت تمامي دوستان خوب يوونتوسي من دقايقي قبل عضو انجمن شما شدم البته خيلي وقته كه به اين سايت ميام و واقعا لذت ميبرم از اين سايت و هميشه نظرات دوستان و ميخوندم. من واقعا و از صميم قلب خوشحالم كه امسال يوونتوس مثل دوران گذشته پر فروغ و با قدرت ظاهر شده و به نظر من هميشه به عنوان قدرت اول ايتاليا به حساب مياد دليل اصلي عضو شدن من در سايت شما يك گفتگوي دوستانه و محترمانه است و اميدوارم شما من و به عنوان يك عضو از اين سايت بپذيريد.

حالم از میلان به هم می خوره.امیدوارم به زودی همون تیمی بشیم که سال ها میلانی ها در آرزوی رسیدن به گرد پاش بودن.
به هر حال خوش اومدی!

اما متاسفانه زوجش به نام بونوچی به این بازی می رسه

معلوه دلت خیلی پره!!!
منم به همین نسبت از بوریلو متنفرم!!!

ویرایش: ارسال دو پست متوالی با فاصله ی زمانی کم ممنوعه!

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال

سلام دوست عزیز . ما به میلان به عنوان قطب دوم ایتالیا احترام میذاریم. حداقلش اینه که شما مثل اینتر جام دزد نیستید.

البته شما هم بهتره حد و حدود خودتون رو بدونید و زیاد دور برندارید به هرحال خوش اومدی .............

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

حالم از میلان به هم می خوره.

البته شما هم بهتره حد و حدود خودتون رو بدونید و زیاد دور برندارید

این طرز جواب دادن به یک میلانی مودب در شان یک بیانکونری نیست

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
در تایید حرف پژمان بگم طرفدار هر تیمی قابل احترامه برای ما یوونتوسی ها . باهاشون هیچ مشکلی هم نداریم . به جز اینتری ها

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این تاپیک مربوط به بازی دو تیم فیورنتینا - یوونتوس هست و پست های نا مربوط از این به بعد پاک خواهد شد ! به دوستان دیگر تیم ها توهین نکنید !

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
پایان دوران سخت و آغاز بازی های سخت.

در حالی که به نظر می رسد مجوعه یوونتوس دوران سخت و افت تیمی را پشت سر گذاشته در رو به روی خود بازی های دشواری را در هفته های آینده می بیند. این بازی ها به ترتیب فیورنتینا در فلورانس، چهار روز بعد بازی در کوپا در مقابل میلان که برای اثبات برتری خویش و جبران ناکامی های گذشته برای پیروزی می آید. چهار روز بعد بازی در مقابل تیم همشهری رقیب کوپایی، اینترنازیونال که به نظر می رسد اینتر نیز دوران ناکامی ها و افت خود را به تازگی پشت سر گذاشته و نتیجه بازی در مقابل مارسی می تواند تاثیر به سزایی در روند این تیم داشته باشد. و چهار روز بعد هم بازی سخت در مقابل تیم ناپولی که شش بازی متوالی هست که نباخته است و به نظر می رسد با توجه به نتیجه دیدار رفت و صعود احتمالی به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا، با روحیه ای مضاعف سری آ را دنبال کنند. و بالاخره پس از یک هفته استراحت نوبت به پالرمویی می رسد که به نظر می رسد با سه شکست پیاپی این روزها دوران خوبی را پشت سر نمی گذارد و تنها چهار روز بعد مقابل لاتزیو بازی می کند که تنها تا پایان فصل یک دیدار سخت آن هم در مقابل رم برای تیفوسی ها باقی می ماند.

گام آغازین در این راه

تیم کونته با نمایشی که در مقابل یکی از ضعیف ترین دفاع های سری آ نشان داد، اثبات کرد که در ایجاد موقعیت مشکلی ندارد و بزرگترین مشکل فعلی این تیم یک تمام کننده تمام عیار است. شاید در دیدارهای روبه رو نیازی به توضیح کونته برای بازیکنان نباشند که اگر موقعیتی از دست رفت ممکن است دگیر هیچ موقعتی پیش نیاید و فرصت ها به اندازه جنوا برای گلزنی نخواهد بود و دیگر جای هیچ اشتباهی برای بازیکنان نیست، البته سکوت خبری این هفته کونته به داوران نیز خاطر نشان شد که در هفته های آتی و سرنوشت ساز، جایی برای اشتباهات داوری نیز وجود ندارد و کوچکترین اشتباهی می تواند برای داوری و هر تیم گران تمام شود.
کونته بهتر از هر شخص دیگری می داند که گام آغازین برای تیمی که تازه بحران خود را پشت سر گذاشته می تواند خیلی تاثیر گذار باشد و باید به پیروزی در مقابل گلادیوتورهای فلورانسی که این روزها در میدان به شکست تن داده اند بیاندیشد، شاید فلورانس نقطه عطف کونته و یارانش باشد و امید دوباره به قهرمانی رد سری آ و روزهای خوب نیم فصل اول را برای آنها و طرفدارنشان تدایی کند.

مقایسه عملکرد دو تیم در هفته های اخیر:

فلورانسی های میزبان که پس از پیروزی در مقابل سیه نا و ادینزه و ناکامی تیم های دیگر مثل اینتر و ناپولی رویای رتبه هایی بین 4 تا 7 را در سر خود می پروراندند، با سه باخت متوالی در مقابل ناپولی، بلونیا و لاتزیو متوجه پوشالی بودن افکار خود و نقاط ضعف تیم خود شدند که پیروزی در مقابل چزنا هم دردی از آنها دواع نکرد و با تساوی در مقابل پارما و باخت به کاتانیا به روند همیشگی خود در لیگ ادامه دادند تا باز هم نشان دهند جایگاه بالایی در لیگ نمی توانند به دست بیاورند. بدین ترتیب فیورنتینا در 10 بازی اخیر خود 5 باخت،دو تساوی و 3 پیروزی کسب کرده اند و این در حالی است که یوونتوس در 10 دیدار اخیر خود 4 پیروزی و 6 تساوی کسب کرده که در 5 بازی اخیر خود تنها یک پیروزی در مقابل کاتانیا به دست آورده. هر دو تیم در چهارشنبه گذشته بازی عقب افتاده خود را انجام داده تا در تعداد بازی با دیگر تیم ها برابری کنند که تیفوسی ها نتیجه ای بهتر از تساوی و فلورانسی ها در خانه حریف خود تن به شکست داده اند.

مقایسه عملکرد دو تیم در این فصل:

فیورنتینایی ها از 27 برگذار شده خود در این فصل 13 بازی را میزبان بوده اند که از 8 پیروزی به دست آمده در این فصل 7تای آنها در خانه بوده و در مجموع شش بار حریفان موفق شده اند که این تیم را در خانه متوقف یا مقلوب کنند که هر دو در عدد 3 برابری می کنند. این در حالی است که رقیب میهمان این هفته آنها، از 27 بازی برگذار شده فصل 14 بازی را در خارج از خانه برگذار کرده که 5 پیروزی، 9 تساوی حاصل تلاش یاران جی جی بوفون در میدان مبارزه حریفان بوده است. بنفش پوشان در این فصل تنها 27 گل به ثمر رسانده اند که از این تعداد عدد قابل توجهی یعنی معادل 21 گل در خانه به ثمر رسیده است که این برای خط دفاعی بد حال این روزهای تورینی ها می تواند خبر بدی باشد و این در حالی است که از 28 گل دریافت شد هم تعداد بازی های خانگیشان، 13 بار حریفان موفق به باز کردن دروازه این تیم درخانه شده اند. در شهر دیگر اوضاع به همین موال است، تیفوسی ها از 39 باری که موفق به دروازه حریفان در این فصل شده اند تنها در حدود یک سوم گلهایشان (14) در خانه حریف به ثمر رسید است و البته حریفان در خانه خود، از 17 گل دریافت شده این تیم تنها 8 بار دروزاه جی جی را باز کرده اند. بزرگترین پیروزی بنفش ها در این فصل چه در زمانی که میزبان بوده اند و چه در زمانی که میهمان بوده اند پیروزی 3 بر صفر بوده است که در خانه موفق به شکست رم و در خانه نوارا موفق به شکست این تیم شده اند و این درحالی است که بزرگترین پیروزی تیفوسی ها در خانه پیروزی 3 بر صفر مقابل پالرمود و در خانه حریفان پیروزی 2 بر صفر مقابل آتلانتا بوده است. بدترین شکست فیورنتینا در خانه، توسط ناپولی رقم خورده است که آنها نتیجه را سه بر صفر به حریف قدرتمند خود واگذار کرده اند. از آنجا که هنوز هیچ تیمی موفق به شکست تیوفوسی ها در این فصل نشده است عدد و معنای شکست در مقابل تیم یوونتوس صفر و نامفهوم است.
امید است که کونته و یارانش در ورزشگاه 47290 نفری آرتمیو فرانچی خاطره ای خوش برای تمام بیانکونری های جهان به ثبت برسانند.

milad-milani

milad-milani

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
سلام ،فيورنتينا تو زمين خودش مقابل تيماي بزرگ كاملا دفاعي بازي ميكنه توي بازي ميلان هم يك حمله روي دروازه ميلان نداشتن ولي بازي 0-0 مساوي شد،گازتا دلو اسپرت امروز خبر داد كه يووتيچ به بازي ميرسه ، با بودن يووتيچ و انگيزه آمائوري كار يكم سخت ميشه،مهاجم هاي يوونتوس واقعا مهاجم هاي خوبي هستن ولي استرس گل نزدن بهترين مهاجم هاي دنيا رو هم دچار مشكل ميكنه و زماني كه اين اتفاق مي افته معمول هافبك ها اين وظيفه رو انجام ميدن و من فكر ميكنم دل پيرو ميتونه گره گشا باشه،بازي ندادن به كراسيچم براي من خيلي جالبه چون من پارسال هر بازي از يووه ميديدم موثر بازي ميكرد واگه توي ميلان بود حتما فيكس بازي ميكرد،ما ايتاليايي ها هميشه حامي همديگه توي اروپا بوديم و اين رقابت فشرده توي سري آ باعث قدرتمند تر شدن ما توي اروپا ميشه به اميد قهرماني تيمهاي ايتاليايي در اروپا و نابود شدن اينتر در سري آ

Saeed_Juve**Mania

Saeed_Juve**Mania

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 28 ارسال
با بازی که از یووه مقابل جنوا دیدم به امید خدا حتما فیورنتینارو می بریم. فقط یکی از شرطاش اینه که کونته به بوریلو بازی نده و حداقل کوالیارلا رو به عنوان یار تعویضی بیاره جای ماتری. من دوست دارم 2_0 جلو بیفتیم و پیرلو تعویض بشه تا یه کم استراحت کنه چون بازیهای خیلی سختی پیش رو داریم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
شاید الان بهترین خبر ممکن برای ما بازگشت جورجو باشه و اینطور که بنظر میرسه جورجو به بازی با فیوره میرسه کاسرس هم که انگار بعد بازی جنوا دچار مصدومیت زانو شده بود ولی مصدومیتش جدی نیست و برای بازی مقابل فیوره میرسه. بونوچی دوست داشتنی هم که محرومیتش به پایان رسید و برای این بازی مشکلی نداره :1: اینطور که به نظر میرسه این بازی بارتزالی تنها غایب تیمه (به نظر میرسه حدود 10 روز دیگه آماده بشه و احتمالا از بعد بازی با میلان)و مصدوم و محروم دیگه ای نداریم!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
4 روز ميگن قرار داد پوگبا رسما اعلام ميشه‏!‏ آمائوري حتما جلو يووه خيلي با انگيزست، خدا كنه مدافع ها سوتي ندن جلوش راستي كسي ميدونه كيليني هست يا نه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

راستي كسي ميدونه كيليني هست يا نه؟

شاید الان بهترین خبر ممکن برای ما بازگشت جورجو باشه و اینطور که بنظر میرسه جورجو به بازی با فیوره میرسه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

اینطور که به نظر میرسه این بازی بارتزالی تنها غایب تیمه (به نظر میرسه حدود 10 روز دیگه آماده بشه و احتمالا از بعد بازی با میلان)و مصدوم و محروم دیگه ای نداریم!

یه دونه تو این بازی میدیم.
حالا ببین

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین به خداوندیه خدا قسم که آمائوری هم از مهاجمای فعلیمون ( متری - بوریلو ) با تعصب تر بود هم گل زن تر !

من اصلا موافق این موضوع نیستم والا !!!!! امائوری قبل از اینکه بیاد یووه مهاجم فوق العاده ای بود ! اما توی این فصل من اصلا نمی تونم قبول کنم بهتر از مهاجمان ما هست !

من هر هفته دارم بازیهاش رو توی فیورنتینا می بینم ! اصلا تمام کننده ی کاملی نیست

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
-من بازی با جنوا رو نتونستم ببینم،ولی خوب مثل اینکه یووه خوب بازی کرده و مشکل همون گل زنی بوده،هر چند گل هم زده بود. -با توجه به اینکه بین این دو بازی هم یک هفته فاصله بوده،بخشی از اون خستگی تیم موقتا ترمیم میشه. -یوونتوس در نیم فصل اول هم در بازی های اولیه خود مساوی زیاد داشت و در بازی های سخت تر خود نتایج بهتری کسب کرد.یادمه اوایل فصل این یکی از تیتر های بعد از بازی بود (( تساوی تاکتیک جدید کونته)). -امیدوارم فلورانس پایان تساوی ها و بازگشت به شرایط قبل باشه.

ALI-S

ALI-S

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 56 ارسال
ماتری از امائوری بهتره ولی یه مهاجم پایان فصل لازمه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

ماتری از امائوری بهتره ولی یه مهاجم پایان فصل لازمه

با فرض خداحافظی الکس و عدم تمدید بریلو و به احتمال زیاد فروش کوالی حداقل سه فروارد مورد نیاز خواهد بود.

در مورد داوران نکته ای خاستم بگویم و اون اینکه فضایی ایجاد شده که اگر یک داوری کمی به نفع یووه بگیره مطبوعات و سایرین جنجال راه می اندازند و اگر بر علیه یووه گرفته بشه مجموعه یوونتوس واکنش نشون میده یا به شکل اعتراض یا به شکل بایکوت مطبوعات... بنابراین داوران در وضع دشواری هستند و نمی تونند ریسک کنند. در بازی قبلی هم داور محافظه کار بود چون نه گلها و خطاهای به نفع یوونتوس گرفت و نه پنالتی اونها.

حال با این وصف اگر داور این بازی هم بخاد این روش در پیش بگیره شانس برد برای یووه کم میشه..کلا باید داور حسابی بیاد.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
اگه هيگواين و ته وز رو ميگرفتيم خوب بود اما حيف كه ته وز خيلي حاشيه داره يوونتوس واقعا اگه بخواد تو اروپا باز هم بزرگي كنه بايد به فكر ستاره هاي بزرگ و واقعي باشه،ماتري خوبه اما زمان ميبره تا بخواد بازيكن موثر و ستاره واقعي واسه يوونتوس بشه، همين جور په په يا جاكريني

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی