پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا 0 - 5 یوونتوس ( هفته بیست و هشتم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
252 پاسخ برای این موضوع

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

ساندرو منوچی(مدیر اجرایی فیورنتینا): نمیخواهیم قربانی اعتراضات یووه به داوری شویم!

"این دومین باری است در این فصل که مقابل تیمی قرار میگیریم که از داوری بازی قبل خود شاکی است.ما قربانی نیستیم و نمیخواهیم قربانی این مسئله شویم.ما نمیخواهیم که این مسائل تاثیر روانی روی فردی و در شرایط این بازی بگذارد.
یووتیچ برای بازگشت سخت تلاش میکند و باید ببینیم که توانای تمرین با تیم رو دارد یا خیر.او در آینده نیز با ما خواهد بود و اگر هم برای بازی شنبه آماده نشود مطمئنا در آینده در موقعیت های دیگری به کار خواهد آمد
و در مورد آمائوری،معمولا بازیکنان برای گل زدن به باشگاه سابق خود انگیزه بالایی دارند و امیدواریم که این اتفاق شنبه برای آمائوری بیفته"

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
می بریم. قول می دم. امیدوارم که بوریلو روی سکو باشه. چون اصولاً جدای بد بودنش،بدشگون هم هست.از وقتی اومده روند منفی تیم شروع شده...

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
باید سعی کنیم نیمه اول کار رو تموم کنیم .تا تو نیمه دوم هم به بازیکنای کلیدیمون استراحت بدیم هم فرصت برا خودنمایی بازیکنایی مثل الیا فراهم شه

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

من اصلا موافق این موضوع نیستم والا !!!!! امائوری قبل از اینکه بیاد یووه مهاجم فوق العاده ای بود ! اما توی این فصل من اصلا نمی تونم قبول کنم بهتر از مهاجمان ما هست !

من هر هفته دارم بازیهاش رو توی فیورنتینا می بینم ! اصلا تمام کننده ی کاملی نیست

حسین من خودمم قبول دارم آمائوری خیلی تموم کننده خوبی نیست ولی چندتا ویژگی داره که خیلی باش حال میکنم !

اولا از اون دسته بازیکناییه که با غیرت بازی میکنه واسه تیمش , با اینکه هیچ بویی از 1 رهبر نبرده ولی مثله رهبره تیم همیشه تا آخر میجنگه واسه تیمش ! این چیزی بود که من همیشه تو بازی هایی که واسه یووه کرد میدیدم .

نیم فصل دوم پارسال نشون داد که آمائوری هنوز زنده اس ! واقعا آمارش با اینکه تو نیم فصل اولش افت خیلی بدی داشت و کلا 500 دقیقه واسه یووه بازی کرد , فوق العاده بود .

11 تا بازی واسه پارما کرد , 7 تا گل , 2 تا پاس گل !!

بعد مساله اصلی قضیه آمائوری اینه که به هر دلیلی واقعا خیلی برخورده بدی باش کردن مسئولای یووه !
فک کن 1 نیم فصل آمائوری بوده و باقر !

ولی دمش گرم 1 کلمه هم چیزی نگفت !

قطعا آمائوری تو بازی فیوره با یووه تا هر دقیقه ای که تو زمین باشه هرکاری میکنه گل بزنه چون واقعا انگیزه اشو داره !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

بعد مساله اصلی قضیه آمائوری اینه که به هر دلیلی واقعا خیلی برخورده بدی باش کردن مسئولای یووه !
فک کن 1 نیم فصل آمائوری بوده و باقر !
ولی دمش گرم 1 کلمه هم چیزی نگفت !

ببین حاجی کونته وقتی اومد اعلام کرد من امائوری رو نمی خوام ! باشگاه هم توی لیست فروش قرار دادش اما امائوری هیچ جایی نرفت و یه جورایی شروع کرد به لجبازی و در مقابل هر پیشنهادی مقاوت کرد که نره ! در طرف مقابل هم کونته از لیست اصلی کامل خطش زد !

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

ببین حاجی کونته وقتی اومد اعلام کرد من امائوری رو نمی خوام ! باشگاه هم توی لیست فروش قرار دادش اما امائوری هیچ جایی نرفت و یه جورایی شروع کرد به لجبازی و در مقابل هر پیشنهادی مقاوت کرد که نره ! در طرف مقابل هم کونته از لیست اصلی کامل خطش زد !

حسین جون اینجا جاش نیست ولی حالا که داری میگی من ازت 1 سوال دارم !

واقعا آمائوری در حدی نبود که حتی با تیم تمرین کنه ؟!
کونته میتونست مثله کراسیچ اصلا بازی بش نده ولی این حرکت که نذاشت با تیم تمرینم کنه خیلی ضایع بود دیگه !

بعد راجع به این لجبازی هم من قشنگ مصاحبه های اون موقعشو یادمه !
آمائوری واسه این لجبازی کرد چون واقعا یووه رو دوس داشت , میخواست هر جوری شده دوباره خودشو نشون بده ولی خب ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین جون اینجا جاش نیست ولی حالا که داری میگی من ازت 1 سوال دارم !

واقعا آمائوری در حدی نبود که حتی با تیم تمرین کنه ؟!
کونته میتونست مثله کراسیچ اصلا بازی بش نده ولی این حرکت که نذاشت با تیم تمرینم کنه خیلی ضایع بود دیگه !

بعد راجع به این لجبازی هم من قشنگ مصاحبه های اون موقعشو یادمه !
آمائوری واسه این لجبازی کرد چون واقعا یووه رو دوس داشت , میخواست هر جوری شده دوباره خودشو نشون بده ولی خب ...

حاجی من اصلا از کاری که کونته کرد طرفداری نکردم ! فقط دلیلش رو گفتم !
اتفاقا من توی بیانات :دی: قبلی خودم هم گفتم که کاری که کونته با امائوری کرد خیلی زشت بود ! حالا امائوری هر چقدر هم لجبازی کرد تا یووه رو ترک نکرد !

البته من با مدیر سایت وچیا سیگنورا که اون روزها صحبت می کردم می گفت امائوری نمی خواهد بره چون هیچ باشگاهی این دستمزد زیادی که یووه می ده رو نمی ده !

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

البته من با مدیر سایت وچیا سیگنورا که اون روزها صحبت می کردم می گفت امائوری نمی خواهد بره چون هیچ باشگاهی این دستمزد زیادی که یووه می ده رو نمی ده !

آخه حاجی من هرچی فک میکنم هیچ بازیکنی راضی نمیشه بخاطره حقوق , 1 نیم فصل بره کنار کلا !
نمیدونم حسین ولی واقعا یجورایی حس میکنم آمائوری دنباله پول نبود .

اون همه اینکارارو کرد که شاید دوباره 1 فرصتی گیرش بیاد تو یووه !
البته این نظره منه حاجی , شاید هم درست نباشه !

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
به خدا حقوق کمی نمی گرفته این اماءوری یجوری میگید بازیکن به خاطر پول یه فصل حاضر نیست بازی نکنه که انگار اماءوری 18سالشه یه کسی که اخر عمر فوتبالیشه و خودشم میدونه قراره افت کنه پس چرا حقوق درست و حسابی رو ول کنه بره تو یه تیم ضعیف تر با حقوق کمتر کلا نرفتن اماءوری میتونه دو تا دلیل داشته باشه یک گرفت حقوق بالا دو علاقه به یوونتوس که اولی محتمل تره

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
-خب این بحث ها رو چرا تو صفحه خودش نمیکنید!!!؟ اتفاقا من چند وقت پیش که داشت میرفت گفتم برم یه سر به صفحه خودش بزنم و مطالبی که بچه ها راجع بهش نوشتن توی روزای اول رو بخونم. پیشنهاد میکنم این کار رو بکنید.اون موقع که آمائوری به یووه اومد خیلی با استقبال بچه های فروم روبرو شد.انصافا هم بازی های خوبی رو واسه یووه انجام داد. ولی خب بعد از یه مدت نه چندان طولانی افت شدیدی کرد. -از هر سه بازی قبل انتظار تساوی رو داشتم،ولی توی این بازی برد رو محتمل تر میدونم،و امیدوارم برنده از زمین خارج بشیم.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
نیم فصل اول هم استارت بردهامون از همین بازی شروع شد . امیدوارم داستان تکرار بشه . مطئنم این بازی دیگه خوب گل میزنیم . آمائوری هم نیاز به مراقبت شدید داره البته .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
آمار بازی های فیورنتینا

ویولا تا اینجای فصل 13 بازی در آرتمیو فرانکی انجام داده که حاصلش:
7 پیروزی ( 2-0 بولونیا ، 3-0 پارما ، 1-0 جنوا ، 3-0 رم ، 2-1 سیه نا ، 3-2 اودینزه ، 2-0 چزنا )
3 تساوی ( 2-2 کاتانیا ، 0-0 میلان ، 2-2 آتالانتا )
3 شکست‌ ( 2-1 لاتزیو ، 1-0 لچه ، 3-0 ناپولی )

14 بازی خارج از خانه :
1 پیروزی ( 3-0 نوارا )
5 تساوی ( 0-0 ناپولی ، 0-0 چرنا ، 0-0 سیه نا ، 0-0 کالیاری ، 2-2 پارما )
8 شکست ( 2-0 اودینزه‌ ، 2-1 یوونتوس ، 1-0 کیه وو ، 2-0 پالرمو ، 2-0 اینتر ، 2-0 بولونیا ، 1-0 لاتزیو ، 1-0 کاتانیا )

27 گل زده و 28 گل خورده
با 32 امتیاز در جایگاه 15 جدول قرار دارند.
بهترین گلزن این تیم یووتیچه که به احتمال زیاد در این بازی غایب خواهد بود.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من یک چیز بگم در مورد یووتیچ هر وقت گفتن یک بازیکن مصدوم احتمالا می رسه شک نکنید نمی رسه اما اگه گفتن احتمالا نمی رسه شک نکنید می رسه این بازی مسخره ای که جدیدا مد شده و مربی ها انجام می دن یووتیچ به این بازی نخواهد رسید برای برهم زدن تمرکز یوو می گن ممکن برسه

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
فیورنتینا 1-1 یوونتوس :drill:شک نکنید :drill:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
با عرض معذرت اینجا تاپیک بحث و گقت و گو هست و پیش بینی نیست ------------------------------------------------- سایتی ترحیب رو پیش بینی نکرده؟ بونوچی بازی می کنه یا کاسرس؟

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
الان 1 چیزی دیدم جالب بود !

فیورنتینا از سال 1998 تا حالا نتونسته یووه رو تو ارتیمو فرانکی شکست بده !

سال 1998 تو بازی های دور برگشت , فیوره با مربیگری تراپاتونی تونست یوونتوس رو که اون موقع هدایتش رو لیپی به عهده داشت با تک گل گابریل عمر باتیستوتا شکست بده !

+ فیورنتینا از 4 تا بازی خونگی آخرش 3 تا برد داشته در حالی که یووه تو 4 تا بازی آخرش که مهمان بوده 4 تا تساوی داشته :np:

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
خدا کنه این بازیو ببریم حتی اگه آمائوری مو قشنگ گل بزنه

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
به نطرم بازیه خیلی سختیه.ولی با این سیاست سکوت 1 هفته ای کونته(که از کارای عاقلانش بود) تیم شدیداً تشنه پیروزیه.با توجه به سابقه بازی ها می شه گفت شانسبرد یووه خیلی زیاده. به خصوص اگه بوریلو حتی کنار زمینم خودشو گرم نکنه!!! اما یه چیزیو نمی تونم پیش بینی کنم.اونم این که داور بازیو چطور سوت می زنه.مسلماً فشار زیادی روشه.از طرفی سکوت یووه و از طرفی هم صحبتای فلورانسیا...

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
فکر کنید ما طرفداران که الان اینقدر تشنه پیروزی هستیم و از تساوی ها خسته شدیم بازیکنان یووه چقدر بیشتر از این وضعیت ناراضی هستن! اما چیزی از اول فصل هم معلوم بود نداشتن یه مهاجم شش دانگ واسه تیمه! که هربازی بیشتر نبودش نمود پیدا میکنه! واقعا چهارتا مهاجم داریم یکیشون نمیتونه گل بزنه و همش به دنبال گرفتن خطای پنالتی گرفتن هستیم!!! امیدوارم این روند ادامه پیدا نکنه و دوباره شاهد پیروزی های پیاپی یوونتوس باشیم.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
مائورو برگونزی بعنوان داور دیدار فیورنتینا - یوونتوس انتخاب شد، برگونزی برای سومین بار در این فصل بازی های یوونتوس را قضاوت خواهد کرد.

در 2 دیدار قبلی یوونتوس در خانه 0-3 پالرمو را شکست داده بود و در خانه لچه با یک گل به برتری رسیده .

این داور تاکنون 13 بازی یوونتوس را سوت زده که حاصل آن 8 برد،3 مساوی و 2 باخت بوده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی