پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 کیه وو ( هفته بیست و ششم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
مقصر بونوچی نیست مقصر کونته هست کونته باید دقیقه 65 تو خط حمله اش تغییری میداد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
حیف وقت الان خیلی عصبانی هستم صبح در مورد این یوونتوس میحرفم فقط اینو بگم پشت این تیم هیچ فکر قهرمانی ای نیست ، همه اومدن صرفا دور هم یه بازی ای بکنن ، سهمیه لیگ اروپا بگیرن ، برن خونه :| و باز هم بونوچی دیگه دارم مطمئن میشم ، یار نفوذیه اینتره باتشکر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
فکر میکنم دیگه رسما قهرمانی پرید من که بازی رو گزارش میکردم رسما 90 دقیقه واقعا هیچ چی از ماتری ندیدم که بگم . اقای کنته شما چی دیدی که ما ندیدیم . چرا تعویضش نکردی ؟

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
مساوی اعصاب خورد کنی بود. کونته اشتباه کرد مثه همه مربیای دیگه. اشتباههای بزرگ در چینش اولیه تیم و تعویض ها. مهم اینه که تو بازیای بعدی لجبازیشو تکرار نکنه. فکر میکنم 25 دقیقه ابتدایی نیمه دوم یکی از بدترین بازیهای این فصلمون بود. مرسی کونته. به خاطر اینکه دوباره بزرگیم.

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
تعویض های کونته خوب بود ولی زمانش دیر بود. :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :62: :62: :62: :62:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
کونته واقعا افتضاح کار کرد امشب، :furious:تیمی که نتونه وقتی یک گل جلو هست حفظ توپ کنه فکر نمی کنم بتونه قهرمان بشه. :cryer: الکس هم که اصلا خوب نشون نداد، واقعا به دلیل بازی نکردن از آمادگی دور شده.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
N مین مساوی فصلمون و دادیم ، دقیقا %90 مساوی هامون روی اشتباهات مسلم کونته XXXXXXX بوده ، در شرایطی که کیه وو از زمین و هوا داره حمله میکنه اضافه کردن یک مدافع و افزایش تعداد مدافعین به 5 تا خریت محض ، "بهترین دفاع حمله است" تو باید ووچینیچ و جاکرینی و تعویض میکردی که چپ و راست دارن موقعیت خراب میکنند. یه قانون نانوشته تو فوتبال هست که میگه اگه گلنزنی گل میخوری این مسائل هفته پیش برای میلان اثبات شد این هفته برای ما ! بازی با میلان کونته گفت که این درس خوبی برای ما شد ! ولی انگار نه هنوز کلش باد داره ! بازی با پارما رو مساوی کردی ، بازی با کیه وو را هم مساوی کردی. بازی با بولونیا را هم جناب کونته بیا و بباز که یهو دیگه یسره شه ! دوست داشتم سه تا باخت میدادیم ولی سه تا از مساوی هامون برد میشد ! در تعداد بازی های بدون باخت در اروپا رکورد دار هستیم در تعداد تساوی ها هم الآن دیگه در اروپا رکورد دار شدیم ! مدیر: بدون توهین نظرتون رو بیان کنید.

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم.از داشتن یه همچین بازیکنی توی یوونتوس خجالت میکشم.از اینکه همچین فاجعه ای توی تیم هست متاسفم. حتی یک دقیقه دیگه هم نباید بازی کنه،تایید میکنم،بدون اغراق تایید میکنم حتی 1 دقیقه. غیر از این به عقل کونته راجع به همچین فاجعه ای شک میکنم... خیلی عصبانیم،خیلی...

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3446 ارسال
ضد حال اساسی بود :mad:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
الکی به بونوچی گیر ندید، وقتی تیم تو زمین خودش جلوی تیمی مثل کیه وو تحت فشار قرار میگیره، دیگه نباید توقع برد رو داشته باشیم. کونته افتضاح بود، افتضاح

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اینجاست که میگیم چرا ما قهرمان نمیشیم و میلان شانس قهرمانیش بیشتره نیمه دوم کیه وو از لاک دفاعی خارج شد ، هرچند گلشون یجوری بود ، میشد اونو نخورد اگه بونوچی سوتی نمیداد ، اما خب ، حق مون بود گل بخوریم کونته تعویض هاش شاهکاره ، کاسرس رو در شرایطی میاره تو زمین که مارکیزیو رو میکشه بیرون و کاسرس میره مرکز زمین ، تا وقتی که لیکشتینر رو چند دقیقه بعد بکشه بیرون آله رو بیاره جاش ، بعد کاسرس بره جای لیکشتینر ، معادله چند مجهولیه ! تیم خودخواهانه بازی کرد ، همه ، باید گذشت داشته باشیم تو موقعیت ها ، که نداشتیم و نتیجه اش رو هم دیدیم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
واقعا تیمی که بونوچی داره باید به سری b فکر کنه خیلی عصبانیه همین جمله بالا بسه تا فردا

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال

الکس هم که اصلا خوب نشون نداد، واقعا به دلیل بازی نکردن از آمادگی دور شده.

اوردن الکس هم فقط به خاطر فشار هوادارا بود،اگه الکس هم خوب بازی نکرد به خاطر این فشاریه که روش هست هر بازیکنی جای اله بود سعی میکرد تک روی کنه،کاری که کنته با الکس داره میکنه دقیقا مثل کاری هست که کاپلو با الکس کرد!!

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم،متاسفم.از داشتن یه همچین بازیکنی توی یوونتوس خجالت میکشم.از اینکه همچین فاجعه ای توی تیم هست متاسفم.
حتی یک دقیقه دیگه هم نباید بازی کنه،تایید میکنم،بدون اغراق تایید میکنم حتی 1 دقیقه.
غیر از این به عقل کونته راجع به همچین فاجعه ای شک میکنم...
خیلی عصبانیم،خیلی...

کدوم بازیکن؟؟؟

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
بابا به چیش گیر ندیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟ قبول تیم افتضاح،کونته بی سواد همه و همه،ولی هم این گل هم گل میلان روی شاهکارهای این آقا رغم خورد.

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
اگه اون گل افسایدم نمیزدیم....! بازیه جاکرینی و دچلیه بهم چسبید همین دروازه بان کیه وو دوتا عکس العمل عالی داشت به خصوص این اخریه که پیرلو شوت زد همچنان ضعف در حمله بسیار شدید هست و تا اخر فصل باید منتظر چنین نتایج باز هم باشیم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
شماها هم لطفا شورش رو در نیارین ، از خداتون بود جزو 4 تا باشیم امسال با این بازیکنای داغون ، حالا تیم مون با 1 بازی کمتر ، دومه شماها نق میزنید دائم !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بخدا اشكم در اومد واسه اين مساوي خيلي تلخ بود آخه وقتي يووه تو زمين خودش ميتونه حمله كنه چرا عقب ميكشه تا گل بخوره بعد بيوفته دنبال گل....؟‏!‏‏!‏

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
به نظر من حاشیه های هفته قبل رو تمام بازیکنا تاثیر گذاشته بود . رو کونته هم همینطور

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

شماها هم لطفا شورش رو در نیارین ، از خداتون بود جزو 4 تا باشیم امسال با این بازیکنای داغون ، حالا تیم مون با 1 بازی کمتر ، دومه شماها نق میزنید دائم !

من تمام ناراحتی از تیم بخاطر استفاده درست نکردن از تعطبلات بین فصل و خرید 2 تا بازیکن با کلاس متوسط رو به بالا بود، من هنوز معتقدم اگه یووه باستس و نانی را این فصل خریده بود روی قهرمانیش شرط می بستم.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی