پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 کیه وو ( هفته بیست و ششم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
اگه الکس گل میزد انقد خوشحال نمی شدم که ده چلیه زد!! :blissysmile:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
جونمممممممممممممممممممممم دیچلیه . خدایی از این به بعد بشینی بیرون اون بونوچی جات بازی کنه عصبی میشیم فحش میدیم :1:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
http://forum.kooora....t=30216755&pg=9

تو قسمت بازی یوونتوس بروید.

یه لینکه خووب :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خیلی خوب شد دقایق ابتدایی گل زدیم . با یک گل دیگه شاهد حضور الکس از دقیقه 60 به بعد حتما هستیم

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

http://www.sportlemo...0/v-375008.html

گل آفساید کم داشتیم تو این وضع !! :1:

مر30.اما برا دقه 70 که شاید کاپیتان میاد میخوام.این برا من سرعتش افتضاس!!!نمیدونم چرا اینجوری شده؟با اینکه سرعتم خوبه ... .

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
حالا باید بریم برا درست کردن تفاضل!!

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
نصف توپهای ووچینیچ دست دل پیرو بود الان کیوو رو اتیش زده بود. بچه ها دست به دعا شید بونوچی اومد تو بازی.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
من اینقدر تصاویر قطع و وصل شد نفهمیدم چی شد ! بارتزالی مصدوم شد ؟ :np:

این لینک هم خوبه : http://www.firstrows...evo-verona.html

Juve1996

Juve1996

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 569 ارسال
تفاضل گل مهم نیست. اگه اخر فصل تفاضل میلان از ما بهتر باشه و امتیازهامون یکی ما بالای میلان قرار میگیریم.

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال

تفاضل گل مهم نیست.

اگه اخر فصل تفاضل میلان از ما بهتر باشه و امتیازهامون یکی ما بالای میلان قرار میگیریم.

ببخشید حواسم نبود. به هر حال برا روحیه مون خوبه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی پویایی داشتیم، می تونستیم بیشتر هم گل بزنیم ولی خودخواهی ووچینیچ و جاکرینی مانع شد. خصوصا جاکرینی که اگر به ماتری پاس داده بود اون موقعیت دقیقه 45 رو کلا میشد بقیه بازی رو با خیال راحت دید. گلمون هم فکر کنم آفساید بود من دقیقا یادم نیست. "دست" توی آفساید حساب نمیشه ولی فکر کنم سر دچلیه هم توی آفساید بود. 4-3-3 که بازی می کنیم مارکیزیو و استفان خیلی فعال می شند. جاکرینی هم به نظر من نمره قبولی میگیره هرچند یکی دو موقعیت رو می تونست بهتر عمل کنه. ووچینیچ هم همون چیزی که ازش انتظار داریم، یه موقعیت عالی عمل می کنه و یه موقعیت براحتی توپ رو لو میده. بارتزالی هم متاسفانه مصدوم شد رفت بیرون.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
انگار قرار نیست یک بازی بدون بونوچی تموم شه . امیدوارم روند سوتی دادنش بازی با میلان تموم شده باشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
وقتی لاین آپ خوب باشه و انتخاب نفرات هم خوب باشه نتیجش این میشه که حاکم مطلق بازی باشی ، در دو بازی قبلی یه ترکیب "شک و شعر" داشتیم و یه بازیکنانی که اصلا به درد اون سیستم و بازی نمیخوردن. خیلی خوب بودیم واقعا از بازی لذت بردم ، واضح بود که طی 20 دقیقه اول گل و میزنیم ، خیلی هم فرصت برای گلزنی داشتیم و میشه به این کیه وو بالای 3 گل زد. گلمونم یه جورایی در شرایط آفساید به ثمر رسید. مشکل کیه وو اینکه یه مهاجم نوک خوب نداره اگر پلیسیر به این بازی میرسید شاید الآن شرایط بازی و نتیجه خیلی فرق میکرد ، پالوسکی کسی نیست که بتونه از پس خط دفاع یووه و کیلینی بر بیاد. بارتزالی هم تعویض شد به دلایلی که من نفهمیدم.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
کاش اینقدر که از بونوچی بد میگین از خوبی هاشم میگفتین!!! کدوم دفاعی توو دنیا همچین پاس های بلندی میتونه بده؟؟؟ :np: :np: :np: کاش توو اون صحنه جایه جاکرینی فن پرسی رو داشتیم :hc:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
نیمه اول شاهد این بودیم که یوونتوس 4 - 4 -2 سوپر کلاسیک یا به عبارت بهتر 4-2-2- 2 بازی کرد که خیلی هم خوب این کار را کردن. جاکرینی خیلی خوب به وظایفش رد حمله رسیدگی می کنه ولی متاسفانه در برگشت اصلا خوب عمل نمی کنه و به راحتی دریپ می خوره، پاسی هم که دقیقه 38 داد قابل ستایش بود، ولی توپی که در دقیقه 45 شوت کرد را می تونست خیلی بهتر بزنه یا حداقل پاس بده. از اومدن بونوچی هم در زمین بسیار خوشحال شدم، پاس خیلی خوبی هم در همون اول کار داد. پادوین هم امروز بهتر نشون داده و شوت خوبی هم زد ولی هنوز زود هست که فیکس بازی کنه. ده چلیه نسبتا خوب بازی کرده ولی برای فصل دیگه به یک دفاعی که خیلی خوب باشه در حمله نیاز داریم مثل باستوس. ای کاش الکسی هم امشب بازی کنه تا خیلی خوشبحالمون بشه.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
داداش بونوچی انقدر سوتی های وحشتناک دیده که بخوایم هم نمیتونیم خوبی هاش رو ببینیم :1:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
تیم خوب و مسلط بازی کرد ولی ایکاش قدر موقعیت رو میدونستیم ما میتونستیم بیشتر از این گل بزنیم متاسفانه همون مشکل همیشگی همراهمونه بونوچی اومد باید واقعا ترسید .تو کمتر بازی هست که اشتباه نکنه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بازی دائم از کناره ها دنبال میشد ، سمت چپ با ده چلیه و جاکرینی و سمت راست با پادوئین و لیکشتینر سمت چپ خیلی فعال تر بود و بهتر بازی کردن ، مخصوصا جاکرینی خوب به تو میزد ، ولی خب کم دقت بود مشکل اصلی اینه که همه بازیکنای یوونتوس یه جورایی خوره هستن و یار رو تو موقعیت بهتر نمیبینن . ووچینیچ یکی دو موقعیت رو میتونست پاس بده و نداد . پیروزی دور از دسترس نیست فقط ایکاش 2-3 تا دیگه بزنن نگن با گل آفساید بردیم اونم تو این وضعیت :1:

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال

خصوصا جاکرینی که اگر به ماتری پاس داده بود اون موقعیت دقیقه 45 رو کلا میشد بقیه بازی رو با خیال راحت دید.

اگه اون توپ رو پاس داده بود به ماتری که الان تو رئال مادرید جای کاکا داشت بازی میکرد .

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

داداش بونوچی انقدر سوتی های وحشتناک دیده که بخوایم هم نمیتونیم خوبی هاش رو ببینیم :1:

به خاطر این هست که کلا تجربش پایین هست، متاسفانه نمودار رشدش شیبش خیلی کم شده ولی اگه خوب بشه دفاع تیم ملی ایتالیا هم خوب میشه. امیدوارم پیشرفت کنه تا بتونه باجرجو توی تیم ملی دفاع بتونی سالهای پیش را تشکیل بدن.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی