پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 کیه وو ( هفته بیست و ششم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

pelatini

pelatini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 179 ارسال

نمیدونم چرا حالا کونته شده بد....خدایی تیم از لحاظ مهره قابل مقایسه با میلان نیست اما تا الان روند خیلی خوبی داشته.اما هرچنداین تساوی ها دارن میرن رو اعصاب اما واقعا کونته مقصر نیست.ایندجور که من از خلاصه بازی دیدم تیم موقعیت زیاد داشت بعد گل اما خوب وقتی بازیکنا نمیزنن مقصر کنته نیست.هنوز چیزی از دست نرفته

کیه که اینجوری فکر کنه حتی 1 درصد کونته مقصره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شکی ندارم اگه کونته سرمربی نمیشد و الان گواردیولا هم سرمربی یوو بود همین اش همین کاسه بود اوضاع ما
قبلا هم گفتم یک کلام ما زیادی از یوو امسال توقع ورداشتیمه وگرنه با این بازیکنای دروپیت هیچ وقت به جای نمیرسیم
به نظرم هم که نظر شخصیمه ماروتا مقصر تمامی ناکامی های این دوساله یونتوس هست

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
ووچینیچ موقعیت های زیادی رو از دست دارد که به نظرم اگر دل پیرو بود الآن حداقل یکی از اون موقعیت ها گل شده بود. بونوچی هم مقصر نبود. کار تموم شده بود. خیلی موقعیت داشتیم که از دست رفت.ووچینیچ چند صحنه که ماتری موقعیت خیلی خوبی داشت خود خواهی کرد. در ضمن شما ها چقدر نا امید هستید.انگار منتظر هستید که یووه از صدر جدول فاصله بگیره و تخریبش کنید. به امید خدا اگر بازی عقب افتاده رو ببریم دیگه هیچ بازیکنی به خودش اجازه اشتباه نمی ده. هیچ چیز مشخص نیست.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
متاسفانه با این بازی ای که من نیمه دوم از تیم دیدم نا امید شدم به کل از تیم و مربی و باشگاه تیمی که قدر موقعیتاش رو ندونه همینه یک موقعیت گل رو میخوره و همه چی دود میشه من وقتی بیشتر غصه میخورم که میبینم میلان امروز فقط با یک بازیکن و سه تا موقعیت سه تا گل میزنه و ما با اینهمه حمله و گردش توپ گل نمیزنیم.البته وقتی به اینا فکر میکنم نفرتم از ماروتا بیشتر میشه که نیم فصل وقتی دید تیم میتونه تو کورس قهرمانی باشه یک مهاجم درست درمون نخرید رفت بنجلترین و مزخرفترین بازیکنی که میشد گرفت اینقدر بازی نیمه دوم تو ذوقم زده که حال هم ندارم به کسی بد بگم کنته باز هم اشتباه کرد.تیمی که نیمه دوم واقعا وا داده بود علت تعویض مارکیزیو چی بود .هر چند مارکیزیو هم بسیار ضعیف بازی میکنه اما کسی هافبک رو بیرون نمیکشه یک دفاع اضافه کنه و عملا بازی رو بده به حریف اگه مارونه رو آورده بود یا حتی استیگاریبیا نمیتونست تعویض بهتری باشه شما اگه ماتری رو تو جریان بازی دیدید ما هم دیدیم ووچینیچ اینقدر مزخرف بازی کرد که دیگه داد همه بلند شده بود اما کنته چیکار کرد کیلینی هم که دیگه نمیدونم چرا داشت تو زمین راه میرفت من یکی که یجورایی نا امید شدم از این تیم.وقتی بونوچی اومد گفتم مطمئن باشید باید منتظر اشتباه بزرگ باشیم.درسته هر مدافعی اشتباه میکنه اما نه تو هر بازی .یک نفر آمار بگیره از مساویهامون ببینید علت بیشتر تساویها علاوه بر عدم گلزنی مهاجمها اشتباهات بونوچی توش دخیل بوده یا نه اون وقت متوجه میشید این چه فاجعه ای هست اما باز هم کنته از او استفاده میکنه تیم خیلی وقته از روال خودش دور شده که علتهای زیادی داره یکی از علتهای اصلیش به نظر من تغییر دائمی سیستم هست.دست زدن به ترکیب اصلی تیم کنته مرتب تو هربازی بازیکنها و سیستم رو تغییر میده.حالا برید میلان رو ببینید دست به ترکیب تیم و بازیکنهاشون نمیزنن من نمیدونم کنته چه فکری تو شرشه اما این حرکتهاش واقعا عجیبه.تو یه بازی استیگاریبیا هست تو یکی جاکرینی.و همینجور الی آخر تنها بازیکنهای ثابت هافبکها و دفاعامون هستن هر مربی دیگه ای بود امشب ووچینیچ رو تعویض کرده بود و حتی ماتری اشتباهات مربی-اشتباه دفاع مزخرفی بنام بونوچی-نداشتن یک بازیکن تموم کننده تمام عیار-بی مسوولیتی و خودخواهی بازیکنهایی مثل ووچینیچو از همه مهمتر عامل اصلی وجود شخصی بنام ماروتا در عدم یارگیری مناسب در خط حمله مخصوصا نتیجه اینگونه تساویها و امتیاز از دست دادنها بوده من بارها گفتم و باز هم میگم .تیم ما با تیم میلان تفاوت آنچنانی نداره و حتی به نظرم تو خیلی چیزها ما سرتریم اما میلان بازیکنی مثل زلاتان داره که یک تنه برای میلان امتیاز میگیره اما ما فاقد حتی یک مهاجم به معنای مهاجم هستیم.فقط میتونم بگم متاسفم.یک زمانی تو یوونتوس ترزگه بازی میکرد که اگه این موقعیتها گیرش میومد گل رو شاخش بود اما حالا چی دلمون رو باید به امثال ماتری خوش کنیم که سالی ماهی یکبار گل میزنن واقعا متاسفم

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال
نتيجه ي اين بازي به هيچ وجه تو فرد خاصي خلاصه نميشه... اشتباه فردي فقط حكم هموار كردن راه رو براي حريف داره چون نقشش بيش از وجود يا عدم وجود "سرعت گير وسط جاده " نيست.مسئله فراتر از اين حرفاست چون با سرعت گير يا بدون سرعت گير تو دو بازي اخير, حريف داخل جاده خيلي آزادانه حركت مي كرد.تنها فرق هم اين بوده كه ميلان با Audi آخرين مدل تو اين جاده حركت مي كرد كه طبعاً بونوچي راهش رو هموار كرد (!) و دست انداز رو از سر راهش برداشت.البته يه شانسي آورديم كه پليس يه كمي جلوتر Audi رو نگه داشت و ماشين رو خوابوند! رسيدن پليس رو ميشه به احتساب شانس بذاريم و گر نه سناريوي بازي ميلان مي تونست جور ديگه اي به تلخ ترين شكل ممكن برامون رقم بخوره.امشب هم كيه وو چون توانش رو نداشت نتونست سرعت ميلان رو داخل جاده داشته باشه ولي به هر حال با همون 206 خودش تو اين جاده حركتش رو كرد و به چيزي هم كه مي خواست رسيد.پس باخت تقصير فقدان اون دست اندازها نيست چون صورت مسئله رو تغيير نميده.صورت مسئله اينه كه اصلاً چرا اجازه ي حركت داده شد... از روند اخير تيم راضي نيستم.شايد چون انتظارم بالا رفته اينطوري فكر مي كنم ولي به نسبت همين 1 ماه پيش كه بصير مي گفت "از گردن كلفتي اشباع شديم" روند بدي رو داريم طي مي كنيم.مسلماً چون تو اون دوره ريتم خيلي خوبي داشتيم پس بالا بودن انتظارات هم براي همينه چون قبلاً تبديل به واقعيت شده.روند اخير تيم به خصوص تو دو بازي آخر كاملاً قابل انتقاده و الان هم به هيچ كس نسبت نميدم اين مسئله رو بلكه مي دونم به قول معروف يه جاي كار مي لنگه.شايد بعداً بيشتر در موردش صحبت كردم ولي اينو مي دونم كه با برجسته كردن اشتباه فردي چيزي عوض نميشه چون حق يوونتوس به هر حال تو اين دو بازي برد نبود از نظر من.البته كه اين حرف هام حماقت بونوچي رو تكذيب نمي كنه بلكه فقط مي خوام نقش حماقت اين بازيكن رو در حالت كلي تر نشون بدم چون بحث اين دو بازي فراتر از اشتباهات فردي بود.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

یک زمانی تو یوونتوس ترزگه بازی میکرد که اگه این موقعیتها گیرش میومد گل رو شاخش بود اما حالا چی
دلمون رو باید به امثال ماتری خوش کنیم که سالی ماهی یکبار گل میزنن
واقعا متاسفم

موقعتی گیر ماتری امد که گل نکرد؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

کیلینی هم که دیگه نمیدونم چرا داشت تو زمین راه میرفت

بابا دیگه به همه چیز گیر ندین ! :1:

بنده خدا مصدوم بود، تعویض نداشتیم مجبور بود لنگان لنگان تو زمین باشه. اون لحظه ای که با پرش روی یه پا داشت می رفت برای کرنر خیلی دلم براش سوخت...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نتیجه ای به دست امد که نباید به دست می امد، تساوی از راه رسید که نباید از راه می رسید و فاصله ای به وجود امد که می تواند در پایان حسرتی برای بانوی پیر و هوادارانش به جای بگذارد. در شبی که یووه سخت به سه امتیاز بازی نیاز داشت یک بار دیگر برابر کیه وو که برابر یووه همیشه خوب و سرسختانه ظاهر می شود نتیجه ای بهتر از تساوی به دست نیامد تا فاصله بیانکونری با صدر جدول به عدد سه در ازای تنها یک بازی کمتر برسد.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
اين ماتري كه بعضي از دوستان اينجوري بهش حمله ميكنن خيلي كم تجربه تر از زلاتان هست‏،زلاتان هم با 5 سال پيش اينقدر ساده و راحت گل نميزد. فقط بنظرم بزرگترين اشكال ماتري خودخواهيش هست من امشب خيلي اعصابم خورد شد ولي باز هم به يووه اميدوارم، ميلان تا كي ميخواد با زلاتان پيش بره... ميلان هم به مشكل ميخوره به اميد بازيهاي بهتر و قهرماني يوونتوس كبير

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - نمی دونم چرا در لحظاتی هوادارها اعتراض و هو می کردند. یادمون نره 7 ماه پیش این تیم چه وضعیتی داشت. - ما با شتاب گرفتن و میان بر رفتن به این جایگاه امروز رسیدیم. - امیدوارم هوادارا صبور باشند و این حقیقت رو درک کنند، وگرنه نمی دونم چی باید گفت دیگه. - تابستون می گفتند این تیم ششم هم نمیشه، پس با اون تفاسیر ما داریم معجزه می کنیم الان. - یووه باید رشد کنه، باید پیشرفت کنه. درحال حاضر تیم های بسیار منظم تر و منسجم تر هست. - امروز ما 4-3-3 بازی کردیم که انتهای بازی با میلان هم انجام دادیم، می تونستیم و باید پیروز می شدیم. - این باخت مزه ی خیلی تلخی به جا می زاره. - ما معمولا خیلی درگیرانه بازی می کنیم. امروز فکر می کنم بیش از حد انرژی مصرف کردیم و خسته شدیم این باعث شد بیش از اندازه به کیه وو اجازه ضد حمله بدیم و من ازین اتفاق اصلا خشنود نیستم.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
حرف سر ماتری و غیر ماتری نیست ما کلا مهاجم نداریمو ماتری هم یکی از اونهاست.وقتی خود مهاجم تو بازی گم هست مسلمه که موقعیت هم نداره که گل بزنه مهاجم اگه مهاجم باشه خودش واسه خودش و دیگران موقعیت ایجاد میکنه

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

- این باخت مزه ی خیلی تلخی به جا می زاره.

باخت؟؟ :whaat:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
البته اینجا جاش نیست ولی یادمون نره میلان سه تا بازی زلاتان رو نداشت که هر سه تا بازیش رو هم برد

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من فکر شو نمی کردم تو ورزشگاه از این کارایی که تو فروم بچه ها دران انجام می دن رو انجام بدن هووو کردن؟ اگه هووو کردن که پرونده یوو امسال رو دیگه ببیند که هیچی نمی شه تیم وارد حاشیه شد رفت

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

باخت؟؟ :whaat:

مساوی، اشتباه از من بود.

من فکر شو نمی کردم تو ورزشگاه از این کارایی که تو فروم بچه ها دران انجام می دن رو انجام بدن
هووو کردن؟
اگه هووو کردن که پرونده یوو امسال رو دیگه ببیند که هیچی نمی شه
تیم وارد حاشیه شد رفت

یه ضد حمله بود که ووچینیچ توپ رو الکی از دست داد، سوت زدن توی ورزشگاه به نشانه ی اعتراض.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
فکر نمی کنم همین بوده باشه اخه این مسئله بزرگی نیست که کونته بخواد بهش این طوری اشاره بکنه

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
از همین سوت زدن بعد بازی میترسیدم که به سرمون اومد -همین کارا رو میکنن که تیم نمیبره دیگه-حالا بعد این دیدن داره

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
شايد هم قضيه اينقدر هم جدي نباشه،شايد يه عده كمي اين كارو كرده باشن. تو ورزشگاه هاي خودمون هم پيش مياد كه يه عده اعتراض كنن اما حتما تيم تو حاشيه نميره كه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو کل بازی صدای ورزشگاه واضح واضح بود. تا وقتی 1-0 جلو بودیم که تشویق ها و سرود ها کر کننده بود. ولی وقتی عقب افتادیم و توپ لو می دادیم کلافه شده بودن. بعد ازون توپی که ووچینیچ از دست داد برای لحظاتی خیلی سوت زدن. این تنها موردی بود که من صدای سوت شنیدم.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
یک چیزی میخواستم بگم ظاهرا طرفدارهای یووه 2 دسته شدند: 1-دسته ای که این تیم در حد قهرمانی یا بهتر بگم کاندیدای قهرمانی نمیدونند و اعتقاد دارن که اگر یووه جزو 3 تا تیم اول باشه باید از کونته تقدیر کرد 2-دسته ای که علا رغم 2 فصل سیاه گذشته این تیم مدعی قهرمانی میدونند و پتانسیل این کار رو برا یووه قادرند من جزو دسته دوم هستم به نظر من اینکه ما تو یک بازی بالای 5 موقعیت مسلم گل باشیم و مالکیت توپ رو در اختیار داشته باشیم و در دقیقه 18 با یک گل جلو باشیم و به راحتی بشه گل های بعدی رو زد و نزنی و تو 1 صحنه اون هم با اشتباه سریالی و فردی یک بازیکن تساوی کنی خیلی بد هست اما بدتر و ببخشید مزخرف تر از اون اینه که بعد بازی بیای بگی بابا تا همینجا که یووه اومده کار بزرگی کرده و چون ماروتا نتونست اول فصل اگوئرو و لوگانو و باستوس و ..... بیاره خب معلومه نمیتونی بازی با کیه وو و امثال کیه وو ببری بنظرم این گول زدن خودمونه.اگه بنا به این فرضیه باشه که تو همه تورنمنت ها و لیگ ها باید قوی ترین تیم قهرمان بشه. تیمی قهرمان میشه که از فرصت هاش بهترین استفاده بکنه. برا من هوادار خیلی زور داره که 25 هفته شاهد این باشم که تیمم داره با صلابت و اقتدار پا به پای میلان پیش میره و خیلی وقتها حتی جلوتر ولی با اشتباهات فردی بازیکنا و مربی قافیه رو ببازیم. مگه میشه 25 هفته شانسی و اتفاقی صدرنشین باشی؟؟ما مسلما تا به اینجا شایستگی و تواناییش رو داشتیم و از این به بعدشم داریم.چرا باید توقعمون رو بیاریم پایین.مگه ما تا به اینجا تو همه بازیها مقتدرانه ظاهر نشدیم؟ حتی تو تساویهامون تیم مستحق پیروزی نبودیم؟ این ها اتفاقی هستش؟ نکنه مصاحبه های کونته که همیشه میگه میلان قهرمانه روتون اثر کرده؟شما ها باور کردین که کونته داره راستش میگه و این سیاستش نیست؟به دومی راضی هستین؟؟ عزیزای من رانیری بدبخت که به راحتی و با یک مشت نخاله و چهارپا ما رو دوم کرد بی شک من کونته رو مقصر اصلی همه ناکامی های این فصلمون میدونم. آدم زرنگ و کارکشته که از یک سوراخ 100 بار گزیده نمیشه اولا که به تواناییهای فردی و تاکتیکی بازیکنانش اشراف داره و میفهمه که چه مهره هایی چه leveli دارند و چه تاثیری دارن ولی متاسفانه نیمی از تواناییها رو نابود کرد یا بهتر بگم نادیده گرفت و با نیمی دیگه که توش ضعیف هم هست داره ادامه میده. به قران اگر اول فصل بهم میگفتن که قراره از جاکرینی - ایستیگاریبیا - بونوچی -ووچینیچ - متری استفاده کنیم من تیم در حد 4 تای اول هم حساب نمیکردم. پیش خودم فکر کردم حتما الیا که خیلی تعریف میکنن ازش میشه هافبک چپ.کراسیچ میشه هافبک راست.این وسط په په هم میشه آچار فرانسه و تعویضی بکار میاد خط حمله هم الکس و کوالیارلا و یاکویینتای آماده هم بیاد کنارشون عالی میشه. خط هافبک هم پیرلو و مارکیزیو و ویدال کیفیت میبرن بالا. دفاع هم زوج کیلینی و لوگانو رو فرض میکردم اما الان که به ترکیب نگاه میکنم میبینم نیمی از اون بازیکنای متصورم اصلا تو 11 تا هم نیستند و داریم با چند بازیکن متوسط ادامه میدیم. اول فصل دیدیم جاکرینی سر بازی با پارما فیکس شد,رضا گفت خیلی خوبه که با بازیکن های ذخیرمون مثل په په و جاکرینی داریم پارما میبریم ولی کم کم دیدیم نه بابا جاکرینی شده هدف اول وینگرهامون و خبری از تصورات اول فصلمون نیست. خب الان باید به کونته بگیم باریکلا که با بازیکنای درجه 2 مثل جاکرینی و ماتری و ووچینیچ و بونوچی 2ام هستی و شکست نخوردی یا بهش بگیم این خیلی احمقانست که بهترین بازیکنای فنی و خوبت مثل الیا- کراسیچ -دل پیرو -کوالیارلا-یاکویینتا-دی چلیه رو نشوندی رو نیمکت و سکوها تا اینطور به بن بست بخوری؟؟؟؟؟ دیگه حالم داره از این همه نا امیدی به هم میخوره تو هر بازی باید شاهد بی تفاوت بودن آدمهایی مثل جاکرینی- ووچینیچ -ایستیگاریبیا و ... باشیم که اصلا براشون مهم نیست دارن تو چه باشگاه با چه هوادارایی که به کمتر از قهرمانی راضی نمیشن باشیم. اصلا این ووچینیچ چه رزومه درخشانی داشت و داره که براتون شده ستاره؟؟اصلا دقت کردین بلد نیست ضربه آخر بزنه؟اصلا بلده شوتی بزنه که قدرتش بالای 50 کیلومتر در ساعت باشه؟تا حالا چند تا موقعیت گل تو بازیهاش از دست داده؟ یا جاکرینی که شده الگوی جوانان یوونتوس ارزش این داره که تو این پیراهن فیکس باشه؟ یا اصلا گل سر سبد جمع بونوچی تا حالا چند امتیاز از ما گرفته؟هان؟امارش از دستم در رفته ولی الان که شمردم تقریبا حدود 10 امتیاز به تنهایی از تیم کسر کرد و خیلی از بازیها بوفون و بقیه اشتباهاتش جبران کردند دیگه حوصله گفتن خصوصیات مابقی بازیکنای درجه 2 حاضر در ترکیب ندارم این همه روضه خوندم بگم بابا بخدا به پیر به پیغمبر بازیکنایی امثال بونوچی نمیاد بگه من بازی بدین تا گند بزنم به تیم بلکه این کونته هست داره با لجبازی و خودخواهی و غرور آسمان خراشش اینها رو بازی میده.دیگه بس نیست از فرصت و زمانهایی که به این بازیکنا دادش؟ راستی یک چیز دیگه, هنوز زبان ایتالیایی الیا خوب نشده که رییس بخواد بهش بازی بده؟یا اینکه هنوز بازیهای نیم فصل دوم نرسیده که کوا بخواد بازی کنه؟ کراسیچ چی؟هنوز تو شوک از دست دادن عموش بسر میبره و در حال ریکاوری هست؟ یا اینکه هنوز فرصت خیلی زیاده که به الکس بازی برسه تا بلکه به آخرین آرزوش یعنی 30 قهرمانی با یووه برسه ؟ یا اینکه هنوز خیلی وقت مونده که رکورد گلزنیش از 178 گل تو سری ا رو به 200 تا برسونه؟ حکایت الان یووه مثل این میمونه که بگی تو بارسا چون مسی افت کرده پس بویان کرکیچ یا تیاگو باید بیان فیکس بازی کنند تا مسی خوب بشه واقعا خیلی برا خودم و هوادارا متاسفم که نخواهیم لجبازی و اشتباهات مکرر شخص کونته رو نبینیم و بزاریم به حساب ضعف در بازیکنا مسئله دیگه ای هم که هست اینه که رییس داره میبینه که این لاین اپ همواره داره جلو تیم های تدافعی به مشکل میخوره ولی باز هم اصرار به حفظ همین نفرات داره تا دوستان از جمله خودم دلمون به این خوش باشه که چه زمانی ووچینیچ جرقه میزنه و یک حرکت میره تا دروازه باز بشه و .... بازی امشب داره فریاد میزنه که باید تو بعضی پست ها تغییر نفری بدی و جون تازهای یا یکجور شوکی به تیم بدی ولی حیف که کو گوش شنوا. بازی امشب بخاطر بعضی از بازیکنها که دارند از رو شکم سیری و درک نکردن هویت باشگاه یوونتوس بازی میکنند نبردیم و بس

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
آقا یادمون هم نره بازی های ملی واقعا برامون مشکل ساز شده بود . دقیقا از دقیقه 55 - 60 به بعد بازیکن های ملی پوشمون توانایی راه رفتن هم نداشتن . کیلینی و بارزاگلی هم که مصدوم شدن . پپه و ویدال هم نبودن پس این مساوی با بقیه مساوی ها فرق داره . بقیه مساوی ها مقصر کونته بود ولی این مساوی رو نمیشه کونته رو مقصر 100 درصد دونست چون به دلیل محرومیت بازیکن ها و بازی های ملی دستش خیلی خیلی بسته بود . امیدوارم بلونیا رو ببریم و دوباره بریم صدر ....

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی