پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 کیه وو ( هفته بیست و ششم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
فقط یه کاپلو میخواد یووه

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
تنها اشتباه کونته این بود که بونوچی رو اوورد تو زمین . همین . نیمه دوم کیه وو فقط داشت الکی حمله میکرد و خطری روی دروازه ما نداشت . یعنی بازی رو ما داشتیم کنترل میکردیم تا تموم بشه ولی یادمون نبود بونوچی تو زمین هست . بونوچی هم فقط و فقط به 1 فرصت نیاز داره تا سوتی بده .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این تساوی هیچ دفاعی نداره و نمی خوام دفاع کنم ولی فقط به عنوان یه توضیح :

ما 4-3-3 بازی می کردیم، کونته با آوردن کاسرس تیم رو 3-5-2 کرد. یعنی کاسرس رفت به خط دفاع به همراه بونوچی و کیلینی. و دچلیه و لیخ شدن وینگر ها. کونته اینکار رو کرد که ووچینیچ از وینگ راست به مرکز زمین آورده بشه و با 2 مهاجم نوک بازی کنیم. لحظاتی بعد گل خوردیم. کونته لیخ رو کشید بیرون و دلپیرو رو آورد. اینجا هم یه جورایی برگشتیم به 4-3-3 .

اگه اون گل افسایدم نمیزدیم....!

یکی از واضح ترین تصمیم های داوری این بازی اخراج کردن درامه نیمه اول بود. خیلی خونسرد و راحت درحالی که بازیکن یووه جاش گذاشته بود زد زیر پاهاش، باید کارت زرد دوم رو می گرفت و اخراج میشد. همون کسی که گل مساوی رو زد.

یووه می تونست حتی یه پنالتی هم روی دلپیرو داشته باشه.

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
امشب یووه خیلی افتضاح بازی کرد

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
یوو همه این امتیاز ها رو به خاطر بازیکناش داره از دست می ده از این ترکیب بونوچی ده چیلیه پادوین جاکرینی که اصلا حتی در حد نیمکت یوو هم نیست اون هایی که در حد نیمکت یوو هستن مارکیزو و وچینیچ رسما تعطبلا بقیه هم پیرلو خسته بود تیم چقد موقعیت خراب کرد؟ کونته بره گل بزنه؟ بازیکن داریم تعویض کنیم؟ کوا رو بیار یکیه لنگه ماتری کاسرس رو بیاره از بقیه هیچی بیشتر نداره هیچ مهره ای نداره بازی رو عوض کنه تو میلان تا بازی گره می خوره ستاره هاش همه چیز رو عوض می کنن تا تیم نمی بره همه می زیزن سر مربی اخه اگه تیم خوب بازی نمی کرد یه چیزی جز 3 تا باشیم باید بریم دست بوسی کونته کراسیچ واقعا در حد پادوین و جاکرینی نیست؟

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
خیلی بد تعویض کرد

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس 12 مساوی کرده والا بلا به پیر و پیغمبر ای کاش 5 بازی رو میبردیم از این 12 تا و 7 تارو میباختیم !!! گول نباختن رو نخورد مردممممممممم کوفه

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
اخه چرا اینقدر مالکیت توپ میدین دسته اونا.20 دقیقه قبل گل همش توپ دست اونا بود.پادوین یه فرصت خوبو خراب کرد.دروازه باناهم جلوی ما میشن هووخشتره.تا به حال این فصل هیچ تیمی تو تورین اینقدر شوت نزده بود! Chievo 1-1 Juventus 8 Shots 11 5 Shots On Target 3 2 Saves 3 12 Corners 0 0 Offsides 2 13 Goalkicks 12 8 Fouls (Committed) 12 33 Throws 30 60 Ball Possession 40 به زودی تعداد مساوی ها از بردا جلو میزنه. :102: :102: :cryer:

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
کسی تو این موقعیت مارکیزیو رو می کشه بیرون اخر فصل حسرت این 2 امتیاز رومیخوریم مدیر: پست متوالی

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3446 ارسال
الان خلاصه بازی رو دیدم تیم موقعیت زیاد داشت اما همه رو جاکرینی و ووچنیچ راحت خراب کردن .رو گل هم به هر حال توپ از بوفون رد شده بود اگه بونوچی هم نبود توپ گل بود.تو زمین خودمون نباید امتیاز میدادیم

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال

یووه می تونست حتی یه پنالتی هم روی دلپیرو داشته باشه.

هیچ جوره احساس نمیکنم اون صحنه میتونست پنالتی باشه!شاید من اشتباه میکنم

درکل من زیاد از این مساوی شاکی نیستم,خوب شرایط تیم اینه,و خیلی هم دور از انتظار نبود

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
بخدا يووه يكي رو مثه ايبرا داشت خيلي امتيازاش بيشتر بود، الان با اين وضعيت و اين فشاري كه رو بازيكنا هست اگه باز هم امتياز از دست نديم خوبه. من نميدونم چرا يووه تو زمين خودش به 1 گل راضي شده بود

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
همین بازیهاست که قهرمان رو مشخص می کنه نه بازیهای رو در رو !!!! همون طوری که مورنیو این رو فهمید به خوبی ، والان علی رغم شکست های همیشگی جلوی بارسا ، 10 امتیاز بیش تر داره !!! کونته باور نداره تیمش می تونه قهرمان بشه و ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

هیچ جوره احساس نمیکنم اون صحنه میتونست پنالتی باشه!شاید من اشتباه میکنم

دست دلپیرو رو کشید. تماس کمی ولی بهرحال دلپیرو هم کسی نیست که الکی خودش رو بندازه. نمی گم قطعا پنالتی بود، ولی شاید اگر یه تیم دیگه ای بود براش می گرفتند.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
درسته چرند بازی کردیم در بخش هایی از زمان اصلا متمرکز نبودیم ولی اصلا باور ندارم که اگر اعحوبه گلمون نمی زد طوری که خودش از عصبانیت محکم به تور دروازه ضربه نمی زد ما گل می خوردیم بعدش.

pelatini

pelatini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 179 ارسال
دوستان چرا اینقدر ما خودمونو جر بدیم و تحیلی فنی کنیم بگیم اشتباه از کی بود و یا مصدومیت ها و محرومیت ها و یا ناداوری باعث شده یوو اینجوری مفت نتیجه میده جواب ما همش یه حرف سادست به قران همش به این که یونتوس ستاره نداره بلکه این کونته بوده با همین بازیکن های ساده این نتایج خارقلعاده رو اورده یه کلام ما ستاره نداریم یا همون فوق ستاره ببین میلان 4 تا توخونه پارما زده و زالاتان هتریک کرده میلان یه زلتان داره که همه بازیکنای مارو ارزش داره چون به تنهای نتیجه یه بازی رو عوض می کنه حالا هی دوستانی که از ماروتا حمایت میکنن بیان اینجا هی ماروتا ماروتا بکنن اخه تا کی ماروتا هی ستاره هامون ارزون قیمت و مفت بفروشه و به جاش یه مشت اشغال خریداری کنه خریدن بوریلو= بر هم زدن تمرکز مهاجمان یوو اصلا اگه ما نیم فصل وچنیچ و یاکوینتا اماوری فابیو رو همشون یه جا میدادیم به جای یه بازیکن تراز اول مثل توز و یا برباتوف بخدا جواب بهتری گیر میوردیم یونتوس زمانی یونتوس بود که زیدان ترزگه ندود تورام دلپیرو اماده و .وو رو داشت نه حالای که ماروتا یه مشت جمع کرده تو تیم

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
من داشتم پاورچین میدیدم الاا اصلا عصبانی نیستم اتفاقا خیلی خوشحالم که بازی رو دنبال نکردم که اعصابم خورد شه ولی خدا وکیلی سورنسن سگ شرف نداشت به این بونوچی? ??? ملو هم اگه نمیرفت الان دستمون تو خط هافبک اینقدر خالی نبود

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3446 ارسال
نمیدونم چرا حالا کونته شده بد....خدایی تیم از لحاظ مهره قابل مقایسه با میلان نیست اما تا الان روند خیلی خوبی داشته.اما هرچنداین تساوی ها دارن میرن رو اعصاب اما واقعا کونته مقصر نیست.ایندجور که من از خلاصه بازی دیدم تیم موقعیت زیاد داشت بعد گل اما خوب وقتی بازیکنا نمیزنن مقصر کنته نیست.هنوز چیزی از دست نرفته

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
اگه بونوچی اون افتضاح رو به بار نمی اورد انقدر به این و اون و مربی و تعویض و... گیر نمیدادین،چون بحرحال 1 - 0 برده بودیم. من خودم آدمی نیستم که انگشت روی یک شخص بذارم،ولی این یک واقعیته،که اون گل به خودی فقط و فقط یک اشتباه تمام عیار فردی بود. اگر تو بازی با میلان میلان هر چقدر هم که خوب بازی کرد و حمله کرد،گلشون فقط و فقط روی اشتباه سریالی بونوچی بود. بابا،این بونوچی دقیقا نقطه مقابل زلاتان واسه یوونتوسه...

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
بچه ها انقد بونوچی بونوچی نکنین!!! اصن به اون بنده خدا ربط نداشت!!! جاگیریش خوب بود مشکل این بود که نتونست دفع کنه وگرنه اگه اونجا نبود که توپ مستقیم گل می شد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی