پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 کیه وو ( هفته بیست و ششم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - این اتفاقات یه جورایی برای من نوستالژیکه و یادآور روزهای گذشته. - یادآور روزهایی که ما هر فصل در رقابت قهرمانی بودیم و به دنبال جام می جنگیدیم و ارتباط باشگاه ها با ما زیاد خوب نبود. - ولی ما باید ذهنمون رو پاک کنیم ازین مسائل و یادمون باشه "فوتبال" تنها وسیله ابراز قدرته و تنها جایی که شما می تونید خودتون رو اثبات کنید. - چرا این اتفاقات هفته پیش افتاد ؟ چون ما یه بار دیگه تیمی هستیم که می تونه رقابت کنه و بازی برگزار می کنه که روی مسیر قهرمانی تاثیر داره. - بازی سن سیرو مهم بود، ولی هنوز مسیر طولانی و درازی باقی مونده و ما هنوز جا برای پیشرفت داریم. - میلان این برتری رو نسبت به ما داره که "تیم" تر از ما هستند. ولی ما از صفر شروع کردیم. ما با مشکلات تازه ای روبرو میشیم هر هفته که باید اون رو از پیش برداریم. - من فکر می کنم ما یکم تحت تاثیر دوره گل نزدن خودمون بودیم و تمرکزمون رو از دست داده بودیم. - توی این بازی من متوجه شدم ما موقعیت های خطرناک بیشتری نسبت به میلان داشتیم. این بازی ها باید به ما کمک کنه که رشد کنیم، از توانایی هامون آگاه بشیم. ما تصادفی در این جایگاه نیستیم. - 24 بازی که این تیم شکست نخورده، هر از گاهی مردم این مسئله رو فراموش می کنند. - من نتایجی گرفتیم که در شروع فصل کسی تصورش رو نمی کرد، و من هرگز از تکرار این نتایج خسته نمی شم. - یووه تعداد زیادی ملی پوش داره و با صداقت کامل می گم، تمام ملی پوش های ما که به تمرین بازگشت اند خسته بودند. - من مجبور بودم دیروز رو بهشون استراحت بدم، و در نتیجه برای بازی با کیه وو اونا فقط 1 جلسه تمرین داشتند. - ولی از طرفی هم این باعث افتخاره که این تعداد ملی پوش در تیم هست، این یعنی شما در مسیر درستی هستید و کارتون داره درست پیش میره.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
کونته ، 22 بازیکن رو برای حضور در بازی فردا شب ، مقابل کیه وو ، دعوت کرد : 1 Buffon 3 Chiellini 4 Caceres 8 Marchisio 10 Del Piero 11 De Ceglie 13 Manninger 14 Vucinic 15 Barzagli 17 Elia 18 Quagliarella 19 Bonucci 20 Padoin 21 Pirlo 23 Borriello 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 27 Krasic 28 Estigarribia 30 Storari 32 Matri 34 Marrone ویدال و په په به علت محرومیت غایب هستند و مارونه از بند مصدومیت رها شده. دومینکو دی کارلو هم 24 بازیکن رو دعوت کرده :
Spoiler
موررو ، سامارکو و لوسیانو مصدوم هستند و پلسیر هم محروم. + ترکیب پیش بینی شده برای یوونتوس : Juventus (4-3-3): Buffon, Caceres, Barzagli, Chiellini, De Ceglie, Giaccherini, Pirlo, Marchisio, Quagliarella, Matri, Vucinic On Sub. Bench : Storari, Bonucci, Lichtsteiner, Estigarribia, Padoin, Del Piero, Borriello

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
بر اساس اخبار کانال ایتالیا یک دل پیرو در بازی فردا شب از دقیقه یک در بازی خواهد بود.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
دیدین گفتم بازی میکنه.مطمین باشید بازی میکنه الکس.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

دیدین گفتم بازی میکنه.مطمین باشید بازی میکنه الکس.

بعید میدونم!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
ايشالا كه الكس بازي ميكنه و گل هم ميزنه، تركيب احتمالي يووه كه بالا يكي از دوستان قرار داده بنظرم ميتونه خوب باشه،يوونتوس خيلي نياز به برد داره. اميدوارم تا دقيقه 10 دو تا گل بزنيم تا با خيال راحت در ادامه بازي حمله كنيم

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
قطعا الکس واسه اینجور بازی ها مقابل تیم های بسته میتونه فوق العاده باشه،شوت های فنی دل پیرو دفاع چند لایه و دفاع بتنی نمیشناسه. ضمنا ضربات ایستگاهی هم هست

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اول از همه از محرومین و مصدومین بگم که مصدوم نداریم ، اما آرتورو ویدال تو این بازی محرومه و نمیتونه بازی کنه و احتمالا به جاش امانوئله جاکرینی بازی میکنه ، په په هم محرومه . در مورد جاکرینی بگم واقعا یکی از مورد علاقه ترین بازیکنای یوونتوس فعلی برای منه ، خیلی سبک بازیش رو دوست دارم ، الان 26 سالشه ، اگه مثلا 2-3 سال زودتر میومد یووه و میموند ، بود بهتون قول میدادم تا یکی دو سال دیگه از تاثیر گذار ترین بازیکنای یوونتوس میشد . سرعت بازی و حفظ توپش خوبه ، به درد میخوره ، مخصوصا واسه خسته کردن مدافعین کناری خسته ایتالیا ! 2 بازی با میلان که بود ، 2 موقعیت گل رو خلق کرد ، یکی برای کاسرس و یکی برای مارکیزیو که هر دو هم از سمت راست اواخر بازی نفوذ کرد . به هر حال امیدوارم بدرخشه . ضمن اینکه بالاخره از 2-5-3 احتمالا دست میکشه و با آوردن کیه لینی به مرکز خط دفاع ، در کنار بارتزالی ، خیالمون رو راحت میکنه دیگه ، سمت چپ دفاع هم پائولو ده چلیه بازی میکنه . تو این سیستم ، با اینکه 2 دفاع مرکزی داریم و صدالبته ده چلیه هم هست ، بازم فکر میکنم خیلی امن تره تا اینکه 3 دفاع مرکزی بازی کنیم و بونوچی هم فیکس باشه مثلاینکه کاسرس هم جای لیکشتینر بازی میکنه سمت راست . پیرلو و مارکیزیو هم دو هافیک دیگه در کنار جاکرینی هستن . خط حمله ، این بار با نبود سیمونه په په ، بازم فرصت به آله نرسید و کوالیارلا بازی میکنه ، و دو نفر دیگه هم همون ترکیب اول فصل هستن میرکو ووچینیچ و الساندرو متری ، در کمار کالیارلا ، خطرناک به نظر میرسن ! و اما از کیه وو ، وقتی گربه سیاه یوونتوس شون ، پلیسیر تو بازی نباشه ، چه انتظاری میشه داشت ؟ مسلما 90 دقیقه تو دفاع شون باید باشن و ما هم دائم تو زمین شون به آب و آتش بزنیم ! و اونا رو ضد حملات کار کنن شانس برد ما بیشتره تو "یوونتوس" بازی میکنیم بعد از حوادث اخیر ، میتونه پیروزی تو این بازی خیلی روحیه بخش باشه . به امید پیروزی
Spoiler

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
پیرلو خیلی خسته شده امیدوارم یا بازی نکنه یا نهایتا یه نیمه بازی کنه!! دیگه تو بازی با کیه وو تو خونه نتمنیم به بازیکنی مثل مارونه اعتماد کنیم باید هیچ وقت اعتماد نکنیم!! ( این حرف رو خیلی با اغراق گفتم) :1: خیلی ریسک این کار بالاست ولی با این وجود دوست دارم یه بار هم که شده کنته ریسک کنه :nish:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
بازی هایی که یووه در 3 مارس انجام داده :

تصویر

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
باورم نمی شه کونته کراسیچ رو دعوت کرده یک مرحله پیشرفت هم خوبه این بازی رو سکو ۵ بازی بعد می یاد رو نیمکت شاید بازی با اتالانتا 15 دقیقه بازی کرد وگل قهرمانی رو زد باور براتون سخته اما رویاها هستن که حقیقت می شن

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

باورم نمی شه کونته کراسیچ رو دعوت کرده
یک مرحله پیشرفت هم خوبه
این بازی رو سکو ۵ بازی بعد می یاد رو نیمکت
شاید بازی با اتالانتا 15 دقیقه بازی کرد وگل قهرمانی رو زد
باور براتون سخته اما رویاها هستن که حقیقت می شن

گفتم که کونته باید تیم رو تعدیل کنه برای این دو بازی مهم

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
اصلا همه چيو ولش كننين اين داورو بچسب چه خوشگله .به به. اين چه وضعيه ما بايد هر بازي دلهره برد داشته باشيم ولي ميلانيا ميدونن ميبرا . اگه 1000 ميلياردم بخوان اگرو رو بايد بياريم

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
دی کارلو مربی کیه وو مصاحبه کرده گفته یوونتوس فعلی خیلی قویه ولی ما واسه برد بازی میکنیم ! گفته مطمئن باشید فردا 1 نمایش متفاوت از ما میبینید و مثله این چند سال که نتایجی بزرگ در مقابله یووه بدست اوردیم , امشب هم امیدواریم تکرارش کنیم ! ولی دقیقا قضیه همینه که بصیر گفت , این چند وقته هروقت کیه وو جلو ما خوب بازی کرده صرفا فقط و فقط بخاطره پلیسیر بوده ! دی کارلو هم راجه به نبودن پلیسیر گفته درسته که پلیسیر نیست ولی گروه من امسال با نمایششون منو مطمئن کردن !

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
یوونتوس - کیه وو، دیدارهای گذشته

یوونتوس و کیه وو تا کنون 8 بار در ورونا به مصاف هم رفته اند که حاصل ان 6 برد برای بیانکونری و 2 بازی همساوی شده است. در فصل 2001/02 کیه وو با دو گل ماراتزینا از یووه پیش افتاد،گل اول از روی اشتباه جی جی بوفون بدست امد، مردان لیپی خیلی سریع عکس العمل نشان دادند وبا ضربه شگفت انگیز تاکیناردی و ضربه سر ایگور تودور نیمه اول مساوی به رختکن رفتند، مارچلو سالاس گل سوم یووه را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و به این ترتیب یوونتوس به صدر جدول رفت.

در فصل 2002/03 این بازی جذاب شده بود،یوونتوس برای اسکودتو بیست و هفتم تلاش می کرد و کیه وو برای رفتن به جام یوفا رقابت می کرد. هت تریک اولیور بیرهوف نتوانست مانع از شکست کیه وو شود و یوونتوس این بازی را 4-3 برد.

در سال 2004 در حالیکه تنها 10 دقیقه از شروع بازی گذشته بود مائورو کامورانزی که از ورونا به یوونتوس امده بود برای این تیم گل زد .

در فصل 2005/06 دیوید ترزگه در دقیق 36 با ضربه سر برای یووه گل زد و به این ترتیب راه برای کسب اسکودتو 29 هموار شد.

در فصل 2009/10 یوونتوس با ضربه سر یاکوئینتا و ضربه ازاد دیه گو کیه وو را شکست داد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
کدوم شیر پاک خورده ای ترکیب اعلام کرده بود ؟ :1: اشتباه گفته ، آله هم تو بازی نیست ترکیب اینه : بوفون بونوچی بارتزالی کیه لینی لیکشتینر جاکرینی - مارکیزیو - پیرلو - پادوئین ووچینیچ متری 9 ایتالیایی 2 خارجی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

کدوم شیر پاک خورده ای ترکیب اعلام کرده بود ؟ :1: اشتباه گفته ، آله هم تو بازی نیست

ترکیب اینه :

بوفون
بونوچی بارتزالی
کیه لینی لیکشتینر

جاکرینی - مارکیزیو - پیرلو - پادوئین

ووچینیچ متری

9 ایتالیایی 2 خارجی

ترکیب رسمی که الان اعلام نمیشه ولی اگر ترکیب این باشه، فکر می کنم مارکیزیو نقش ویدال رو بازی کنه و جاکرینی نقش مارکیزیو رو. یعنی خط هافبک بشه :

---------مارکیزیو---------پیرلو-------------
------------------جاکرینی-----------------

فکر نکنم 4-4-2 بازی کنیم.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
الان نفهميدم دقيقا تركيب جه سيستميه؟4 دفاع داريم.بصير فكر كنم 4-3-3 هستش آره؟جاكريني جاي به به و بادوين جاي ويدال.درسته؟بابا اين جه مسخره بازيه هر بازي اين بونوجي مترسك اينتري بازي ميده؟بس نيست انقدر تيم نابود كرده؟دي جليه جه جيزش از اون كمتره.خدا بخير كنه

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
:kahvecy0:اگه خدا بخاد انگار کونته سر عقل اومده! میخواد 4 دفاعه بازی کنه!!!!!!!!!!!!

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال

:kahvecy0:اگه خدا بخاد انگار کونته سر عقل اومده! میخواد 4 دفاعه بازی کنه!!!!!!!!!!!!

حرفم رو پس می گیرم ! اگه سر عقل اومده بود الکس رو بازی می داد. البته هنوز امیدوارم بازی کنه!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی