پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-1 کیه وو ( هفته بیست و ششم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بازی با کیه وو هم تموم شد با نتیجه مساوی 1-1. تو چندین پست دیدم گیر به ماتری داده شده بود و چند پست هم دیدم که گفته بودن ووچینیچ و جاکرینی می تونستن به ماتری پاس بدن تو شرایط بهتر . بازی رو که ندیدم ولی میشه اینطوری نتیجه گرفت که خودخواهی بازیکنای ما خیلی زیاده و مهمترین عامل نتیجه نگرفتن تیم هم همینه . اصلا هم قبول ندارم تیم بازیکن های لازم برای قهرمانی رو نداره . فقط بازم خوبه که نباختیم . یک باخت چیزی رو که درست نمی کنه هیچ بدجور به تیم ضربه میزنه . با مساوی هوادارها شروع به سوت زدن و اعتراض و ... می کنن چه برسه به باخت . در ادامه بگم تساوی با میلان و کیه وو تو این موقع فصل منو نگران نمی کنه . نگرانی من از چند هفته سختی هست که پیش رو داریم . فیورنتیا اینتر پالرمو ناپولی و ... چند هفته پشت سر هم بازیهای خیلی سختی داریم . یووه نیم فصل اول بود که این بازیها رو راحت برد نیم فصل بدون بدون شک بدجور جلوی این تیم ها ممکنه امتیاز از دست بدیم و حتی ممکنه چند شکست متوالی که تیم رو تا رده های سوم و چهارم هم بیاره .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

موقعتی گیر ماتری امد که گل نکرد؟؟

همون دقیقه اول بازی

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

یک چیزی میخواستم بگم

ظاهرا طرفدارهای یووه 2 دسته شدند:

1-دسته ای که این تیم در حد قهرمانی یا بهتر بگم کاندیدای قهرمانی نمیدونند و اعتقاد دارن که اگر یووه جزو 3 تا تیم اول باشه باید از کونته تقدیر کرد

2-دسته ای که علا رغم 2 فصل سیاه گذشته این تیم مدعی قهرمانی میدونند و پتانسیل این کار رو برا یووه قادرند

من جزو دسته دوم هستم

به نظر من اینکه ما تو یک بازی بالای 5 موقعیت مسلم گل باشیم و مالکیت توپ رو در اختیار داشته باشیم و در دقیقه 18 با یک گل جلو باشیم و به راحتی بشه گل های بعدی رو زد و نزنی و تو 1 صحنه اون هم با اشتباه سریالی و فردی یک بازیکن تساوی کنی خیلی بد هست

اما بدتر و ببخشید مزخرف تر از اون اینه که بعد بازی بیای بگی بابا تا همینجا که یووه اومده کار بزرگی کرده و چون ماروتا نتونست اول فصل اگوئرو و لوگانو و باستوس و ..... بیاره خب معلومه نمیتونی بازی با کیه وو و امثال کیه وو ببری

بنظرم این گول زدن خودمونه.اگه بنا به این فرضیه باشه که تو همه تورنمنت ها و لیگ ها باید قوی ترین تیم قهرمان بشه.

تیمی قهرمان میشه که از فرصت هاش بهترین استفاده بکنه.

برا من هوادار خیلی زور داره که 25 هفته شاهد این باشم که تیمم داره با صلابت و اقتدار پا به پای میلان پیش میره و خیلی وقتها حتی جلوتر ولی با اشتباهات فردی بازیکنا و مربی قافیه رو ببازیم.

مگه میشه 25 هفته شانسی و اتفاقی صدرنشین باشی؟؟ما مسلما تا به اینجا شایستگی و تواناییش رو داشتیم و از این به بعدشم داریم.چرا باید توقعمون رو بیاریم پایین.مگه ما تا به اینجا تو همه بازیها مقتدرانه ظاهر نشدیم؟
حتی تو تساویهامون تیم مستحق پیروزی نبودیم؟
این ها اتفاقی هستش؟

نکنه مصاحبه های کونته که همیشه میگه میلان قهرمانه روتون اثر کرده؟شما ها باور کردین که کونته داره راستش میگه و این سیاستش نیست؟به دومی راضی هستین؟؟
عزیزای من رانیری بدبخت که به راحتی و با یک مشت نخاله و چهارپا ما رو دوم کرد

بی شک من کونته رو مقصر اصلی همه ناکامی های این فصلمون میدونم.
آدم زرنگ و کارکشته که از یک سوراخ 100 بار گزیده نمیشه

اولا که به تواناییهای فردی و تاکتیکی بازیکنانش اشراف داره و میفهمه که چه مهره هایی چه leveli دارند و چه تاثیری دارن ولی متاسفانه نیمی از تواناییها رو نابود کرد یا بهتر بگم نادیده گرفت و با نیمی دیگه که توش ضعیف هم هست داره ادامه میده.

به قران اگر اول فصل بهم میگفتن که قراره از جاکرینی - ایستیگاریبیا - بونوچی -ووچینیچ - متری استفاده کنیم من تیم در حد 4 تای اول هم حساب نمیکردم.

پیش خودم فکر کردم حتما الیا که خیلی تعریف میکنن ازش میشه هافبک چپ.کراسیچ میشه هافبک راست.این وسط په په هم میشه آچار فرانسه و تعویضی بکار میاد
خط حمله هم الکس و کوالیارلا و یاکویینتای آماده هم بیاد کنارشون عالی میشه.

خط هافبک هم پیرلو و مارکیزیو و ویدال کیفیت میبرن بالا.

دفاع هم زوج کیلینی و لوگانو رو فرض میکردم

اما الان که به ترکیب نگاه میکنم میبینم نیمی از اون بازیکنای متصورم اصلا تو 11 تا هم نیستند و داریم با چند بازیکن متوسط ادامه میدیم.

اول فصل دیدیم جاکرینی سر بازی با پارما فیکس شد,رضا گفت خیلی خوبه که با بازیکن های ذخیرمون مثل په په و جاکرینی داریم پارما میبریم ولی کم کم دیدیم نه بابا جاکرینی شده هدف اول وینگرهامون و خبری از تصورات اول فصلمون نیست.

خب الان باید به کونته بگیم باریکلا که با بازیکنای درجه 2 مثل جاکرینی و ماتری و ووچینیچ و بونوچی 2ام هستی و شکست نخوردی یا بهش بگیم این خیلی احمقانست که بهترین بازیکنای فنی و خوبت مثل الیا- کراسیچ -دل پیرو -کوالیارلا-یاکویینتا-دی چلیه رو نشوندی رو نیمکت و سکوها تا اینطور به بن بست بخوری؟؟؟؟؟

دیگه حالم داره از این همه نا امیدی به هم میخوره

تو هر بازی باید شاهد بی تفاوت بودن آدمهایی مثل جاکرینی- ووچینیچ -ایستیگاریبیا و ... باشیم که اصلا براشون مهم نیست دارن تو چه باشگاه با چه هوادارایی که به کمتر از قهرمانی راضی نمیشن باشیم.
اصلا این ووچینیچ چه رزومه درخشانی داشت و داره که براتون شده ستاره؟؟اصلا دقت کردین بلد نیست ضربه آخر بزنه؟اصلا بلده شوتی بزنه که قدرتش بالای 50 کیلومتر در ساعت باشه؟تا حالا چند تا موقعیت گل تو بازیهاش از دست داده؟
یا جاکرینی که شده الگوی جوانان یوونتوس ارزش این داره که تو این پیراهن فیکس باشه؟

یا اصلا گل سر سبد جمع بونوچی تا حالا چند امتیاز از ما گرفته؟هان؟امارش از دستم در رفته ولی الان که شمردم تقریبا حدود 10 امتیاز به تنهایی از تیم کسر کرد و خیلی از بازیها بوفون و بقیه اشتباهاتش جبران کردند
دیگه حوصله گفتن خصوصیات مابقی بازیکنای درجه 2 حاضر در ترکیب ندارم

این همه روضه خوندم بگم بابا بخدا به پیر به پیغمبر بازیکنایی امثال بونوچی نمیاد بگه من بازی بدین تا گند بزنم به تیم بلکه این کونته هست داره با لجبازی و خودخواهی و غرور آسمان خراشش اینها رو بازی میده.دیگه بس نیست از فرصت و زمانهایی که به این بازیکنا دادش؟

راستی یک چیز دیگه, هنوز زبان ایتالیایی الیا خوب نشده که رییس بخواد بهش بازی بده؟یا اینکه هنوز بازیهای نیم فصل دوم نرسیده که کوا بخواد بازی کنه؟
کراسیچ چی؟هنوز تو شوک از دست دادن عموش بسر میبره و در حال ریکاوری هست؟

یا اینکه هنوز فرصت خیلی زیاده که به الکس بازی برسه تا بلکه به آخرین آرزوش یعنی 30 قهرمانی با یووه برسه ؟ یا اینکه هنوز خیلی وقت مونده که رکورد گلزنیش از 178 گل تو سری ا رو به 200 تا برسونه؟

حکایت الان یووه مثل این میمونه که بگی تو بارسا چون مسی افت کرده پس بویان کرکیچ یا تیاگو باید بیان فیکس بازی کنند تا مسی خوب بشه

واقعا خیلی برا خودم و هوادارا متاسفم که نخواهیم لجبازی و اشتباهات مکرر شخص کونته رو نبینیم و بزاریم به حساب ضعف در بازیکنا

مسئله دیگه ای هم که هست اینه که رییس داره میبینه که این لاین اپ همواره داره جلو تیم های تدافعی به مشکل میخوره ولی باز هم اصرار به حفظ همین نفرات داره تا دوستان از جمله خودم دلمون به این خوش باشه که چه زمانی ووچینیچ جرقه میزنه و یک حرکت میره تا دروازه باز بشه و ....

بازی امشب داره فریاد میزنه که باید تو بعضی پست ها تغییر نفری بدی و جون تازهای یا یکجور شوکی به تیم بدی ولی حیف که کو گوش شنوا.
بازی امشب بخاطر بعضی از بازیکنها که دارند از رو شکم سیری و درک نکردن هویت باشگاه یوونتوس بازی میکنند نبردیم و بس

همه حرفای بنیامین رو قبول دارم

منم از اول فصل اینو میگم این تیم دلیلی نداره قهرمان نشه چون اولا تنها و اون رقیبش هم امسال کم امتیاز از دست نداده
واقعا کراسیچ الیا و یاکوئینتا بازیکنایی در سطح خیلی بالایی بودن کخ مربی جاشون اشتگاریبیا و جاکرینی و وچینیچ رو بازی داد
من میگم اگه اون همه بازی که به جاکرینی و استگاریبا داد به اینا میداد ایا اماده نمیشدن

بازی دیشب هم یه درس بزرگی بود که تو چندین بازی برا یووه تکرار شده و به قولی هنوز درسی نگرفته کونته

نیمه اول واقعا کیووه چی داشت یکی به من بگه اصلا تو بازی کسی کیووه رو میدید من که خودمو برا 3 گل به بالا حاظر کرده بودم

ولی واقعا بین دو نیمه چی شده که این تیم ما بی دلیل و باز هم میگم بی دلیل به جای اینکه بره دنبال گل دوم و سوم عقب میشینه تا گل سوم رو هم بخوره

در شرایطی که یه گل جلو هستیم و وچینیچ و جاکرینی مرتب توپ لو میدن و احتیاج به کوا یا الکس هست که توپ رو گیر بده و بازی رو اروم کنه کونته میاد مارکیزیو رو بیرون میبره که هر چند خوب بازی نمیکرد ولی به هر وسط زمین اینقدر خالی نمیشد

ولی کونته داره با هوادار یا نمیدونم خودش یا چی لج میکنه که میخاد به زور 3 5 2 رو به تیم تحمیل کنه و یه تعویض عجیب و غریب و تغییر سیستم و باز هم یه گل خوردن و بونوچی ...

در مورد ماتری هم و کلا هر مهاجمی که بخواد بازی کنه تو اون پست بچها واقعا کم لطف نباشید دیشب به ماتری یه توپ خوب هم نرسید
همچنان که از اول فصل هم رو این موضوع حساس بودم بازم میگم مشکا یووه مهاجماش نیستن همچنان که اما و یاکوئینتا و ترزگل نبودن تو این 3 ساله
مشکل اون ارتباط بین هافبک و مهاجمه که اصلا برقرار نمیشه یووه تنها پاسورش پیرلو هستش که خیلی عقبه و اساسا مارکیزیو و په په و یدال در اون سطحی نیستن که بتونن مهاجم ها رو تغذیه کنن نیم فصل اول کمی مارکیزیو خوب بود که نمیدونم مربی چه شاهکاری به خرج داد و اونو کلا محو کرد
یووه مشکل اصلیش تو این پسته و امثال ندو و کامورانزی رو کم داره
و قطعا برا فصل بعد باید توانش رو تو این پست تقویت کنه نه مهاجم چون فرقی نمیکنه بهترین های دنیا هم توپ بهشون نرسه تنها چند بازی به شخصه میتوون گره رو باز کنن نه کل فصل رو

این فصل یووه هیچ رقیبی نداره به جز خود تیم و تنها چیزی که این تیم نداره اینه که کونته و کادر مدیریتی باور ندارن که تیم قهرمان میشه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
19-0 حرفهای دلمو زدی ای ول اونایی که میان بعد هر مساوی میگن ما تا اینجا هم خوب کار کردیم باید جز شش تا باشیم و این جور حرفها خود رو گول زدنه .این تیم پتانسیل قهرمانی داره هر چند در یارگیری ماروتا بسیار بد عمل کرده چرا این حرفو میزنم آخه شما اگه حسابش رو هم بکنید باشگاه خرج کرده اما به نظرم پول رو ریخته دور مشکل از کجاست ماروتا بد یارگیری کرده که قطعا همینجور هست کنته از اونا استفاده نمیکنه تو بعضی موارد بله الیا با قیمت 9 میلیون خریده شده آیا اگه بجاش یه مدافع وسط یا چپ میگرفتیم نمیتونست مفید تر باشه.آیا اینقدر ضعیفه.نه عزیزم کنته واقعا لجبازه از همه بازیکنها استفاده کردی از بونوچی که تو هر بازی اشتباه میکنه استفاده کردی تو یک بازی هم از این استفاده کن.اگه بد هست آقای ماروتا غلط کردی اون رو با این قیمت خریدی و پول رو هدر دادی پس لطفا کسی نیاد بگه ما باید جز شش تا باشیم و سهمیه بگیریم و از این حرفها 15 میلیون هزینه خرید ووچینیچ کردن.برای نگهداشتن کوالیارلا مجبور به خریدش شدن ماتری رو دائمی کردن.کی خبر داره روی هم واسه این سه نفر چقدر هزینه شده بیاد بگه.چرا میگید تیم واسه سهمیه بسته شده.بگید کیفیت بازیکنهایی که با این مبالغ خریده شده پایینه و اشتباه در یارگیریه ده میلیون واسه لختشتاینر هزینه شده.ما اگه بگیم هفتاد میلیون هزینه کردیم و یک مشت بنجل خریدیم یا کنته بعضیهاشون رو داره بنجل میکنه یه حرفیه با هفتاد میلیون میشه سه تا بازیکن با قیمت 20 تا 25 میلیونی خرید که کیفیتشون هم بالا باشه یه سوالی دارم از ماروتا و کنته آیا الیا اومده هواخوری و تعطیلات.جالبه استیگاریبیا بصورت قرضی خریده شده ولی تو خیلی از بازیها ازش استفاده شده اما بازیکنی با نه میلیون خریده شده فکر کنم فقط یک نیمه بازی کرده.مشکل از کجاست آیا این نحوه خرید و استفاده نکردن از اون قابل دفاع هست کراسیچ که اصلا ازش دفاع نمیکنم 15 میلیون واسش هزینه شده حالا کجاست؟ همین شاهکار دفاعیمون بونوچی فکر کنم هزینه زیادی واسش شده .آیا این هزینه شایسته اینجور بازیکن مزخرفی بوده؟ من ضمن انتقاد از کنته و مقصر دونستن او در خیلی موارد مقصر اصلی همه بدبختیهای تیم رو شخص ماروتا میدونم.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

کونته :

- نمی دونم چرا در لحظاتی هوادارها اعتراض و هو می کردند. یادمون نره 7 ماه پیش این تیم چه وضعیتی داشت.
- ما با شتاب گرفتن و میان بر رفتن به این جایگاه امروز رسیدیم.
- امیدوارم هوادارا صبور باشند و این حقیقت رو درک کنند، وگرنه نمی دونم چی باید گفت دیگه.
- تابستون می گفتند این تیم ششم هم نمیشه، پس با اون تفاسیر ما داریم معجزه می کنیم الان.
- یووه باید رشد کنه، باید پیشرفت کنه. درحال حاضر تیم های بسیار منظم تر و منسجم تر هست.
- امروز ما 4-3-3 بازی کردیم که انتهای بازی با میلان هم انجام دادیم، می تونستیم و باید پیروز می شدیم.
- این باخت مزه ی خیلی تلخی به جا می زاره.
- ما معمولا خیلی درگیرانه بازی می کنیم. امروز فکر می کنم بیش از حد انرژی مصرف کردیم و خسته شدیم این باعث شد بیش از اندازه به کیه وو اجازه ضد حمله بدیم و من ازین اتفاق اصلا خشنود نیستم.

ای حرفای کونته منو خیلی نا امید تر میکنه و منو یاد هوادارای ایران مندازه
وقتی تو سانتیاگو مورینیو رو هو میکنن درحالی که خیلی هم جلو هستش از بارسا راحت میگه من کار خودم رو میکنم و برام مهم نیست ولی کونته این کارش فکر کنم تنها به ایجاد رابطه بد تر با هوادار بینجامد
بایدم بدونه بهترین کسایی که فوتبال رو میفهمن هوادارا هستن تا قبل گل خوردن که گوش تشویق منو کر کرده بود
و هوو کردن هم فقط تو صحنایی بود که وچینیچ و جاکرینی توپ لو دادن که کاملا حق به هوادار بود چون مخصوصا وچینیچ نیمه دوم رو یار کیووه بود

اقای کونته شما اومدید که یووه رو بسازید نه اینکه بگید تیم فصل پیش چندم بوده
اونم در این فصلی که سری ا تیمهاش اصلا خوب نیستن

واقعا کونته گفته 4 3 3 بازی کردیم یعنی ترکیب دیشب این بود جدی این ادم نمیدونه 4 4 2 گذاشته تو زمین دیشب

در ضمن من به شخصه تو این بازی ندیدیم یووه درگیرانه باشه و درگیرانه بازی کنه نه یووه بی دلیل نیمه دوم رو عقب کشید و تاکتیک رو عوض کرد و نهایتا به حریف اجازه داد جلو بکشه و همین ...

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
خداحافظ اسکودتو :sad3: :cryer: :hc:امیدوارم کونته دیگه لجبازیاشو کنار بذاره و کوپا رو نپرونه... :drill:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
به کونته هیچ اعتراضی نشده سوت ها به خاطر بونوچی و وچیتیچ بوده همین ----------------------------------------------------------------------------- بوفون:در کل بازی مثل همیشه خوب بود اما روی گل مثل گلی که از امریکا خورد توپ از زیر دستش رفت اینو بگم که هرکی بود اینا رو می خورد اما بوفون ...... لیخشتاینر:اصلا مثل همیشه نبود فکر می کنم به خاطر بازی در تیم ملی خسته بود بارزالی:مثل همیشه عالی بود مطمتا اگه 90 دقیقه بازی می کرد گل نمی خوردیم کیلینی:خوب بود امیدوارم مصدمیتش جدی نباشه(که هست) بونوچی:استثنا داشت خوب بازی می کرد اما وقتی توپ از زیر پاش می رو تو گل یک واژه بیشتر در ذهن ندارم افتضاح دچیلیه:به نظر من دیشب نشون داد خیلی حرفا واسه گفتن داره مارکیزیو:از بعد از بازی با ادینزه دور رفت افت شدیدی کرده یکی از دلایلش هم تغییر سیستم بوده این بازی هم که 4-3-3 بودیم خسته بود شدید پیرلو:وظیفشو به خوبی انجام داد ولی اینم خسته بود زیاد توپ خراب کرد شوت اخر بازیش هم عالی بود پادوین:در حد خودش عالی بود اما در حد یوو نیست شوت نیمه اولش هم خوب بود کاسرس:بود و نبودش فرقی نداشت جاکرینی:نیمه اول که تیم خوب بود اونم خوب بود اگه کمی خود دقت می کرد بازی 2-0 شده بود اما نیمه دوم به همراه تیم افت کرد دلیلی براش پیدا نکدم چون داخل تیم ملی هم نبوده وچینیچ:خیلی خیلی خودخواه می شه بعضی وقت ها توپ هایی بود که با یک پاس می تونست ماتری رو رو در موقعیت قرار بده شوت الکی می زد ماتری:موقیعتی به غیر از اول بازی گیرش نیومد ماتری فقط یک مهاجم گل زنه توپ بهش ندی در بازی بی اثر می شه دل پیرو:در دقایق محدودی که بازی کرد خوب بود در بعضی صحنه مثل یک دو با وچینیچ عالی بود و نزدیک بود یک پنالتی هم بگیره اما در بعضی صحنه ها کند نشون می داد و با توپ یک یا دو بار رفت بیرون الان داشتم فکر می کردم چرا بازی یوو باید شنبه باشه؟ کل تیمش 4 شنبه بازی کرده بودند واقعا تیم نیمه اول خوب بود اما نیمه دوم تیم کاملا بریده بود همه خسته بودن این خستگی رو من بزرگ ترین عامل تساوی دیشب می دونم

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
با این که شدیدا از بازی دیشب ناراحتم و کنته رو بی تقصیر نمیدونم ولی حرفای محمد هم درسته تا حدودی و قبول دارم بی تاثیر نبوده اما دیشب امیدم به قهرمانی خیلی کم شد خیلی :cry2:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

موقعتی گیر ماتری امد که گل نکرد؟؟

خودش یعنی نباید هیچ کاری کنه محمد؟؟؟خودش نباید یه ابتکاری داشته باشه؟؟؟اگه قراره فقط تو 18 بهش توو موقعیت خوب پاس بدن تا گل بزنه که اینکارو منم بلدم کنم و کله بچه هایه فروم هم بلدن.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این خودش یک خاصیت که یک مهاجم موقیعت شناس باشه و بتونه خودش رو در موقعیت گل قرار بده خاصیتش اینه زوری که نیست تو بازی با میلان تا امد چند بار تو موقعیت قرار گرفت ؟ حالا توپ ها رو گل می کنه یا نه کاری ندارم من دوستش دارم چون بازیکن یوو هست تعصب خواصی روش ندارم همون ترزگه که هممون قبولش داریم اگه تو موقعیت قرار نمی گرفت و پشت سرش الکس و ندود و کامو نبودن کل فصل ۵ گل می زد؟ کمی منطقی فکر کنید

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

این خودش یک خاصیت که یک مهاجم موقیعت شناس باشه و بتونه خودش رو در موقعیت گل قرار بده خاصیتش اینه زوری که نیست
تو بازی با میلان تا امد چند بار تو موقعیت قرار گرفت ؟ حالا توپ ها رو گل می کنه یا نه کاری ندارم
من دوستش دارم چون بازیکن یوو هست تعصب خواصی روش ندارم
همون ترزگه که هممون قبولش داریم اگه تو موقعیت قرار نمی گرفت و پشت سرش الکس و ندود و کامو نبودن کل فصل ۵ گل می زد؟
کمی منطقی فکر کنید

اخرین بازیه با بایرن رو به یاد بیار و گلی که زد بهشون!!!موقعیتش خوب بود یا پاسی که بهش دادن؟؟؟
ترزه گل رو میگم.از یه توپ و موقعیته خیلی بد یه گل ساخت واسمون که همون برا بالا اومدنمون بس بود.ولی کاسرس نذاشت با پنالتی که داد.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
الان چه ربطی داشت؟ تو یک گل از ترزگه به من بگو که از پشت محوطه جریمه ۳ نفر رو دریب زده باشه اون مثالی که زدی نشان شم گل زنی بالای ترزگه هست نه ابتکارش ابتکاری که من و تو منظورمون هست یکی مثل اگرو و دل پیرو و... که توپ رو بگیرن و بتون با جا گذاشتن بازیکن رو به روی خودشون گل زنی یا موقعیت سازی کنند که نه ترزگه و نه ماتری و نه هیچ مهاجم کنونی یوو چنین خاصیتی رو ندارن به همین دلیل هم هست که در برابر دفاع اتوبوسی هیچ کاری از دستمون بر نمی یاد

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
بازم بونوچی ؟ :sd: میگم کسی میتونه حساب کنه تا اینجا بونوچی چند امتیاز یووه رو سوزونده ؟ :1: باو این همه گزینه داریم برای خط دفاع بهتر از بونوچی : کوالیارلا ، استوراری ، بوریلو ... حداقل گل به خودی که نمیزنن :1:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
نه ماتری مهاجمه نه بقیه مهاجمهامون فقط فرق ماتری اینه که تو بدهامون یکم بهتره مهاجم که فقط نباید تک به تک با دروازه بان باشه و گل بزنه.مهاجم باید بیاد توپ بگیره بازیسازی کنه یک و دو کنه شوت بزنه نه اینکه وقتی تیم حریف دفاعیه گم بشه تو بازی.این هم به خاطر جاگیری غلط هست.علت محو شدنشون هم اینه که میرن پشت سر دفاع قرار میگیرن و انتظار هم دارن توپ بهشون برسه به این تو فوتبال میگن مرده خوری فرق مهاجم خوب اینجا معلوم میشه .حالا زلاتان رو ببینید خودش میاد پشت محوطه توپ رو میگیره یا خودش میزنه یا موقعیت درست میکنه.هر چند ازش خوشم نمیاد ولی واقعا کارش بیسته بازی دیروز گلهایی که زد مدافعین جلوش بودن و پشت محوطه هم بود.حالا ماتری کجا اینکارا بلده.همیشه پشت به دروازه حریفه.همیشه پشت مدافعین قرار داره و زمانی گل میزنه که هیچکی اصلا نباشه.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
حرفات رو قبول دارم حالا این مشکل رو کونته چی کنه؟ بره بهش امپول بزنه تا دریپ زن بشه پس انتظار بی جا نداشته باشید قبول کنید که کونتهتا اینجا خوب بوده درسته خیلی امتیاز مفت ازدست دادیم اما مقصر اصلی کونته نیست مقصر اصلی اون مسئول خرید هست که به خاطر ۵ میلیون اگرو رو از دست داد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
چند تا سوال و نکته - بارتزالی چرا تعویض شد ؟ مصدوم شد ؟ ندیدم لنگ بزنه بره بیرون - جالبه یه سری از بچه ها گل رو سوتی بونوچی نمیدونند !!! یه مدافع کارش دفع توپه ، پس برای چی رفته تو گل جایگیری کرده ؟ - ببینید 50 درصد کار مربیه ، 50 درصد دیگه بازیکن ها هستند ، کونته واقعا 50 درصد خودشو انجام داده ولی خدایی ما بازیکنی نداریم که به کونته کمک کنه ، یادتونه بازی با کاتانیا؟ اون بازی پیرلو به کونته کمک کرد ولی کونته یه بازیکن بزرگ نیاز داره که اینجور موقع ها به دادش برسه - اصلا باورم نمیشد ، نیمه دوم انقدر تحت فشار بودیم ، اونم از تیمی مثل کیوو ، به نظرم کونته برای حفظ نتیجه ، باید خسته های تیم ملی رو میکشید بیرون ، پیرلو کم مونده خون بالا بیاره ، نمیتونه انقدر با فاصله کم بازی کنه باتشکر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
واقعا شما اگه قرار باشه یه بازیکن رو بکوبید قشنگ نابودش میکنین . . اون شوت فنی و سنگین رو که از پشت یه بازیکن دیگه و زیر دست بوفون با سرعت رد شد رو بونوچی اصلا فرصت فکر کردن داشت که درست دفع کنه؟ بونوچی رفته بود تو گل جاگیری کرده بود . یعنی اگه نبود توپ باز هم گل میشد . کی خوب بود که بونوچی باشه . تازه بنظرم بونوچی خیلی هم خوب بازی کرد . همه دفع بد بونوچی رو دیدن ولی کسی نگفت چرا پیرلو قبلش توپ رو لو داد . چرا کیلینی دریبل خورد تا پاس به بیرون داده شه . . چرا هافبک دفاعی ما روی درامه پرس نکرد و ازاد گزاشته بودش تا شوت بزنه . چرا ماتری بودنش تو زمین فقط برای این بود که توازن 11 به 11 بین بازیکنا برقرار باشه . چرا جاکرینی این پاس طلایی بونوچی رو گل نکرد . چرا پادوین که به اون زیبایی تو محوطه چرخید با دقت بیشتری توپ رو گل نکرد چرا ووچنیچ انقدر خودخواهانه بازی میکرد و کلا چرا مارکیزیو ؟؟؟؟؟ . فقط اون دفع بونوچی رو دیدین ولی فقط 2 جا که من یادمه با تکل بلند جلوی شوت اونا رو که قطعا هم گل میشد رو گرفت رو ندیدین . اون پاس طلاییش به جاکرینی رو ندیدین . یه جور میگین اینگار یووه فقط بونوچی بود و نتیجه بازی دیشب این شده کیوو 1 بونوچی 1 کلا مدافع ها همیشه مظلوم واقع میشن . من خودم زمانی که فوتبال بازی میکردم مدافع اخر بودم . اگه مهاجم 10 تا نمیزد و یکی میزد همه به به چه چه میکردن ولی مدافع 10 تا رو میگیره ولی فقط کافیه یه جا در بره . نابودش میکنن . اونایی که مدافع بودن میفهمن من چی میگم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

- بارتزالی چرا تعویض شد ؟ مصدوم شد ؟ ندیدم لنگ بزنه بره بیرون

کمال اگر تردیدی هم داری به این فکر کن که کونته بارتزالی رو اول هفته، وسط هفته، لیگ، جام حذفی، بعد از استراحت، بعد از بازی ولی و خلاصه هروقت هرجایی که یه زمین و توپ بوده بازی داده :1:

اما وقتی رفت روی نیمکت دکتر تیم اومد نشست پیشش و بارتزالی داشت برای یه توضیحاتی می داد.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من هرچند این بازیهای اخیر تو ذوقم خورده اما هنوز اعتقاد دارم که ما پتانسیل قهرمانی رو داریم و هنوز چیزی رو از دست ندادیم فقط فرصتهای الانمون رو مفت از دست دادیم.تیم میتونه به روند خودش برگرده.اگر کنته اشتباه نکنه و بازیکنها به خودشون بیان .متاسفانه بعضی بازیکنها خیلی بی مسوولیت بازی میکنن.امیدوارم با بازگشت پپه و ویدال این نقیصه هم رفع بشه اگه پپه رو فرم بیاد باز از همه میتونه مفیدتر باشه چون یک خصوصیت داره اینکه پرتلاش و با تعصب بازی میکنه همون چیزی که احساس میشه بعضی بازیکنهامون ندارن

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
آقا قبول دارین کونته دیگه اون سخت گیری قبل رو نداره؟؟؟ قبلا میگفت تیم باید خون عرق کنه حالا مساوی کردیم میلان ازمون جلو زده میگه از بازیکنام راضیم دیگه تمرینات به سنگینی قبل نیس.دیگه فشاری از طرف مربی به تیم وارد نمیشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی