پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بولونیا 1-1 یوونتوس ( هفته ی بیست و سوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
230 پاسخ برای این موضوع

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
بوریلو خریدش اشتباه بود. بازی دادنش هم اشتباه. ووچینیچ هم که اصلا احساس مسئولیت نداره. پت و مت. واقعا کلاس بازی ماتری خیلی بالا تر هست. حیف که بازی نکرد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
میشه حتی گفت بولونیا بهتر از ما بازی کرد، خیلی تیم تر از ما بودند. کونته اگر می خواد ازین بازی نتیجه بگیره باید یه فکری برای مودینگوای و پرز کنه که دوتا هافک دفاعی تخریبی شدید اند و فاصله زیادی بین هافبک ها و مهاجم ها انداختند. بولونیا خیلی خوب تیم رو از کار انداخته. گل رو روی تعلل مرکز خط دفاعی و اشتباه آفسایدگیری استفان خوردیم. تک به تک چند ده متری دی وایو با بوفون بود که بوفون هم کاری نتونست کنه. ولی عوضش یادم نمیاد یه بار هم دروازه بان بولونیا رو به زحمت انداخته باشیم با اینکه خیلی توپ رو در اختیار داشتیم. کلا بولونیا راحت داره بازی می کنه و فشاری هم تا الان تحمل نکرده. کلا اونقدر ها بازی نکردیم که تحلیلی بخواد داشته باشه. اگر کونته ازون معجزات نیمه دومیش رو نکنه با این روال بعیده حتی گلی هم بزنیم.

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
گلی که خوردیم روی اشتباه استفان بود برعکس همیشه بونوچی بازی خوبی کرد ولی یه 45 دقیقه دیگه از بازی باقی مونده به جرئت هیچکدوم از مهاجم های ما توان زدن گلی که دی وایو زد رو ندارن یه فرار فوق العاده و یه ضربه بدون نقص احتمالا این نتیجه تا پایان همین خواهد بود ...

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
تیم اصلا روحیه نداره، با ترس بازی می کنند بعید می دونم بتونیم گل بزنیم مگر اینکه کونته تیم رو بین دو نیمه از نظر روحی یه تکونی بده. ووچینیچ کم کم داره رو مخ منم میره، تو همه بازی های قبلی فکر میکردم برای تیم مفیده وجودش ولی امشب داره بهم ثابت میشه که فقط به درد بازیهای بزرگ می خوره

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
به نظرم به جز گلی که خوردیم تیم کلا خوب بازی کرد هر چند برخی ضعف های جدی است یعنی اینکه راه گلزنی را گم کرده ایم.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
احتمال زیاد الیا نیمه دوم بازی میکنه حالا ببینید کی گفتم

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
بازی رو خوب شروع کردیم و بازی تا قبل از اینکه گل بخوریم دست یووه بود ولی تو ی غافگیری گل خوردیم :np: نمیدونم چرا بعد از گل احساس کردم اون انگیزه ی که قبل از اینکه گل بخورن رو نداشتند کلا تیم هم افت کرد ! حق یووه تا اینجا باخت نبوده انگیزه برای برد تو بازیکنها از بازی با کیه وو بیشتر بنظر میرسه امیدوارم نیمه دوم با برنامه تر باشیم راستی نمیدونم چرا اونجایی که باید شوت بزنن نمیزنن اونجایی که باید پاس بدن نمیدن چند صحنه وجود داشت که بهتر از اینها میشد کار بشه خیلی راحت از فرصت های بدست اومده میگذرند در حالی که بولونیا تقریبا تو تک فرصتش به گل رسید!

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
این نتایج اخیر تیم و این بازیهای افتضاحمون مقصرش شخص کنته هست با این لجبازیهاش یکی نیست بهش بگه استفاده از بوریلو و استفاده نکردن از الیا چیه من اگه جای کنته بودم اصلا به مارکیزیو بازی نمیدادم و بجاش از مارونه یا جاکرینی استفاده میکردم مارکیزیو هرچی قرار بوده بشه تو سالهای گذشته میشد حالا به خاطر چند تا بازی اول فصل قرار نیست ستاره بشه اشتباهات کنته ادامه داره تا تیم هر چی امتیاز و فرصت هست از دست بده این سیر تموم این سالها بوده و کنته هم مثل اینکه همین روال رو میخواد بره.پس آقای کنته ادامه بده ببینیم چه میکنی؟ اگه به خودش نیاد و همین اول نیمه تعویض نکرده باشه اولین شکست در راهه

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
به نظر من این اولین بازیه که کونته تو یه چالش قرار می گیره . باید ببینیم انتو مرد روزهای سخت هست یا نه؟ البته من امیدوارم ..............

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
اگه این بازی اولین باخت یووه باشه یکی از این دو اتفاق میفته یک کونته یکم به بازیکنا سخت میگیره یعنی تو تمرینا جدی تر برخورد میکنه ولی دست به ترکیبش نمیزنه دو به یسری بازیکنایی که باید بازی برسه مثل الکس و الیا و تا حدودی کراسیچ بازی میده با شناختی که از کونته تو این چند وقته بدست اومده من گزینه یکو انتخاب میکنم

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
حالم از 1-1 بهم میخوره. فقط 1-1 نشه تو رو خدا...

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
پیرلو چه پاس گلی داد 1-1

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
ای جانم، کراسیچ داره گرم میکنه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
باید دید کونته کی تصمیم کبرایش را انجام میده و بوریلو را از زمین خارج میکنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
کونته هم اخراج شد

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بچه ها لینک اینترنتی میخوام .... :drill: بازی رو میبریم فقط کنترولتونو حفظ کنید :hylove:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
هفته بعد حتي ١ مدافع مركزي هم نداريم :lol: :1:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
بازی تموم شد ?

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
هفته بعد لااقل از شر بونوچ سوتی راحتیم

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
محرومیت بونوچی در بازی بعد رو به همه تبریک می گم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی