پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بولونیا 1-1 یوونتوس ( هفته ی بیست و سوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
230 پاسخ برای این موضوع

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

تصویر

بولونیا - یوونتوس

چهارشنبه 17 اسفند ، 7 مارس 2012

ساعت 21 به وقت تهران

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بازی به شدت سختی در انتظارمون هست..من احتمال پیروزی یووه رو 20% میدونم مگر این که کنت آنتونیو باز هم از اون شاهکارهای خودش رو نشون بده... ما در این فصل دو بار با بولونا بازی کردیم و در هر دو بازی هم به شدت آزار دیدیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی این بازی احتمالا په په رو نخواهیم داشت و باید جاکرینی یا کراسیچ به جاش بازی کنند ! البته کراسیچ رو بعید می دونم ! شاید هم سیستم رو عوض کنه کونته !

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
بولونیا تو بازیهای خانگیه این امار رو داره 3 برد 2 مساوی 5 باخت 10 گل زده 14 گل خرده برای قهرمانی جلوی اینجور تیمها نباید امتیاز از ذست داد

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
نائب رییس بلونیا از مسئولای لیگ سری آ خواسته زمان این بازی رو از 20:45 ( به وقت ایتالیا ) به ساعت 15:00 تغییر بدن ! گفته امروز دوباره تو شهر بلونیا بارش برف شروع شده و ممکنه انجام بازی رو غیر ممکن کنه تو اون ساعت . گفته مسئول های یووه هم به ما اطلاع دادن که موافقن بازی زودتر برگذار شه ! حالا تا چند ساعت دیگه معلوم میشه .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
مساله اصلی برای پکیج اسکای و مدیاست است که با قرار دادن بازی در ساعات انتهایی شب میخاهند اگهی های زیادتری پخش نموده و بیینندگان زیادتری داشته باشند. این تغییر زمان بازی ها داره اونها را می سوزونه.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
10 بازی اخیر یووه و بلونیا مقابل هم :

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تصویر

یووه و بولونیا از حالا دارند برای تاریخ جایگزین برای بازی مذاکره می کنند با اینکه هنوز بازی لغو نشده. ولی با وجود شرایط بد جوی احتمال برگزار نشدن بازی هست. مثل اینکه یووه دنبال اینه که بازی فقط یکی دو روز عقب بیفته.

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
بولونيا كه هواش زياد بد نيست!!!از ميلان و تورين هواش بهتره!!!!!!الانم تا اين لحظه 0 درجه ساني گراده نه برفي نه باروني!!!!!

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
تصویر

لوکا بنتی ـیِ 37 ساله به عنوان داور این بازی انتخاب شده. بنتی دیدار یوونتوس-رم در کوپا ایتالیای امسال که با پیروزی 3 بر 0 یووه همراه شد رو سوت زده بود.

در مجموع برای یووه 12 بار قضاوت کرده که حاصلِ اون 9 برد ، 2 شکست و 1 تساوی بوده.

=-=-=

ما امسال 2 بار با بولونیا بازی کردیم ، هر دو بار هم در ورزشگاهِ خودمون بوده و در هر دو بازی هم به مشکل خوردیم ! امیدوارم 3 امتیاز رو به دست بیاریم ...

ترکیب پیش بینی شده برای دو تیم :

تصویر
روی عکس کلیک کنید.

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال

توی این بازی احتمالا په په رو نخواهیم داشت و باید جاکرینی یا کراسیچ به جاش بازی کنند ! البته کراسیچ رو بعید می دونم ! شاید هم سیستم رو عوض کنه کونته !

منم بعید میدونم کراسیچو بذاره.ممکنه از الیا استفاده کنه اخه اونم هم پست په په هست.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
به نظر من اگه ترکیب این باشه عالیه واقعا بهترین ترکیب برای یوو همین هست اگه په په هم بود بازم من جاک رو بهش ترجیح ی دم چون لاقد یک خورده تکنیک داره و جون هست و یک امیدی بهش هست اما هیچ فقط و فقط جنگندس و خروج بونوچی از ترکیب و امدن کیلینی به دفاع وسط خیلی عالیه اگه کاسرس تو دفاع چپ جواب بده دیگه نور الا نور

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

به نظر من اگه ترکیب این باشه عالیه
واقعا بهترین ترکیب برای یوو همین هست
اگه په په هم بود بازم من جاک رو بهش ترجیح ی دم چون لاقد یک خورده تکنیک داره و جون هست و یک امیدی بهش هست
اما هیچ فقط و فقط جنگندس
و خروج بونوچی از ترکیب و امدن کیلینی به دفاع وسط خیلی عالیه اگه کاسرس تو دفاع چپ جواب بده دیگه نور الا نور

واقعا حرف دل من رو زدی . این ترکیب رو بهترین ترکیب واسه یووه میدونم . امیدوارم کاسرس تو دفاع چپ خیلی خوب جواب بده .

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
امسال تو دوتا بازی با بولنیا یووه نتونست انتظارات رو براورده کنه و هر دو بار هم تو تورین بود حالا باید بریم زمین اونها که کلا ورزشگاه خوبیم نیست و ببینیم یووه میتونه بازی خوبی ارائه بده یا نه خیلی به این 3 امتیاز احتیاج داریم و حتما هر جور شده باید این تیم رو ببریم

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال

به نظر من اگه ترکیب این باشه عالیه
واقعا بهترین ترکیب برای یوو همین هست
اگه په په هم بود بازم من جاک رو بهش ترجیح ی دم چون لاقد یک خورده تکنیک داره و جون هست و یک امیدی بهش هست
اما هیچ فقط و فقط جنگندس
و خروج بونوچی از ترکیب و امدن کیلینی به دفاع وسط خیلی عالیه اگه کاسرس تو دفاع چپ جواب بده دیگه نور الا نور

ترکیب شجاعانه ایه ولی محاله.
ووچینیچ عمرا بیاد و بشه زوج ماتری...ممکنه کوآ یا دلپیرو باشن ولی ووچینیچ عمرا.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

ترکیب شجاعانه ایه ولی محاله.
ووچینیچ عمرا بیاد و بشه زوج ماتری...ممکنه کوآ یا دلپیرو باشن ولی ووچینیچ عمرا.

وچینیچ زوچ ماتری نیست
جاکرینی راست و وچینیچ چپ به عنوان وینگر-مهاجم سایه بازی می کنن

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من بیشتر حواسم به شماره 6 بولونیا تایدر هست امیدوارم بازی کنه ، تا ببینیم یووه نصف مالکیت سورنسن رو در ازای کی داده باتشکر

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
با این ترکیب که بسیار ترکیب خوبی هم هست احتمالا ووچینیچ میره سمت راست و جاکرینی میاد چپ بازی میکنه در کل بهترین ترکیبه

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اگه کاسرس بازی کنه میشه چندمین بازیش؟؟؟

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
بازی در زمین این گونه حریفان هر چند که نام و اوازه ای ندارند با مشکل مواجه است و خیلی اگرسیو هستند روی بازیکنان یووه. احتمال باختن هم دور از ذهن نیست چرا که بالاخره تداوم دادن رکورد بی باختی خیلی دشواره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی