پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بولونیا 1-1 یوونتوس ( هفته ی بیست و سوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
230 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نمیدونم چرا این همه گیر میدید که این بازیها رو مساوی می کنیم .هنوز چند ماه نگذشته با همون تیم با طراوات و سر حال نیم فصل اول با همین کیه وو مساوی کردیم . با همین بلونیا مساوی کردیم . تو جام حذفی هم با همین بلونیا تو 90 دقیقه مساوی شدیم . فرقش اینه که نیم فصل اول میلان رو بردیم. مهم پایان فصله که مثل نیم فصل بشیم قهرمان سری آ .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
حتما میشیم عباس . شک نکن . با بوریلو و ووچنیچ قهرمانیمون حتمیه

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
افسرده می شویم... : :e:

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
فک نمی کنم مساویای یووه ربطی به خستگی بازیکنا داشته باشه :kick:همه تیمای مطرح اروپایی شرایطشون اینجوریه!هفته ای دوبار بازی دارن! :samvetesmiley:اونجا که ایران نیست بگن فاصله بین بازیامون کمه :furious:این تیم شباهت زیادی به راه اهن و مربیش شباهت زیادی به علی دایی داره :furious:دایی هم همیشه بعد از باخت یا مساوی از بازی تیمش تعریف می کنه درست مث کونته! :furious:پیش بینی بازیای اینده یوونتوس:جنوا 1-1 یوونتوس :zombismiley:فیورنتینا1-1 یوونتوس :zombismiley:یوونتوس1-1اینتر :zombismiley:یوونتوس1-1ناپولی :zombismiley:پالرمو1-1یوونتوس :zombismiley:یوونتوس1-1لاتزیو :zombismiley:چزه نا1-1یوونتوس :zombismiley:یوونتوس1-1رم :furious:نووارا1-1یوونتوس :zombismiley:یوونتوس1-1لچه :zombismiley:کالیاری1-1یوونتوس :zombismiley:یوونتوس1-1اتالانتا :zombismiley:یوونتوس1-1واشر سر سیلندر سازی دردشت :nish:دلم واسه باخت یووه تنگ شده :nish:خدا کنه یه بازی رو ببازه تا دیگه کسی از کونته تعریف نکنه...... :furious:

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
واقعا متاسفم شما دوست داريد به جاي اينكه بقيه تيما مثل سك از يووه بترسن و با نهايت توانشون براي نباختن و كم گل خوردن جلوي يووه بازي كنن،بيان مثل اب خوردن ببرنمون يا تحقيرمون كنن؟اين تيم الان توي دوران افتشه مثل هر تيم ديگه كه تو يه مقطع از فصل افت ميكنه.فصل پيش ميلان چند هفته افت كرد(اون باخت افتضاحشون جلوي پالرمو) يا دو سال پيش اينتر با مورينيو تو اواسط نيم فصل دوم چند تا نتيجه بد گرفتن كه باعث شد با اختلاف يك امتياز قهرمان بشن.هر چند من مطمئنم ما اين دوران رو پشت سر ميزاريم و ميلان هم چند تا بازي رو بد نتيجه ميگيره اما نبايد انتظار داشت تو ليگ ايتاليا يه تيم با رقيبش اختلاف چند امتيازي ايجاد كنه.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
واقعا شانس اوردم کرمانشاه بودم و بازی رو ندیدم دیگه از این مساوی ها حالم بهم میخوره ولی ای یه ضد حال دادم به مهدی :lol: محمد قمی بهم مسج زد یکی خوردیم اینم بازی رو گذاشته بود برا ضبط بهم زنگ زد در مورد ماهواره سوال داشت منم گفتم یکی که فعلا خوردیم :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

حتما میشیم عباس . شک نکن . با بوریلو و ووچنیچ قهرمانیمون حتمیه

پژمان من میگم بازی رفت که تیم پر طراوت و آماده ای هم داشتیم با کیه وو و بلونیا و جنوا مساوی کردیم . فقط من موندم ماتری یک بازی که گل نمی زنه میره رو نیمکت و بوریلو که تا حالا گل نزده جاش رو می گیره . مگه قراره یک مهاجم هر روز گل بزنه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کونته علت بازی دادن به بوریلو رو قدرت بدنی بالا و حفظ توپ این بازیکن عنوان کرده یعنی انتظار گلزنی ازش نداره من موندم امائوری 10 برابر قدرت بدنی و حفظ توپش از بوریلو بهتر بود چرا پس حتی یه بازی بهش فرصت نداد کونته بیخودی داره از بوریلو حمایت میکنه به نظرم بازم داره لجبازی میکنه و قصدم نداره بوریلو رو از ترکیب کنار بزاره بازم میگم اگه کونته تغییری توی نفرات تیمش نده و بازم از نیمکت تیمش استفاده نکنه شرایط یووه از اینی هم که هست بدتر میشه فقط امیدوارم با رفتن ویدال به مرکز خط دفاع کونته به مارونه میدون بده و پادوین رو به بازی نیاره اینکه کونته اسرار داره پیرلو 90 دقیقه بازی کنه در شرایطی که یووه عقبه یا بازی مساویه کار اشتباهی نیست چون پیرلو توی یه لحظه میتونه کار خودش رو حتی اگه خسته باشه انجام بده ولی وقتی تیم جلو هست من علت90 دقیقه بودن پیرلو رو نمیفهمم وقتی میبینم یه استعداد ناب مثل مارونه رو نیمکت نشسته امید داشتن چیز بدی نیست ولی دو سوم فصل تموم شد و بازیکنای با کیفیتی مثل الیا و کراسیچ همراه با الکس حتی 90 دقیقه هم واسه یووه بازی نکردن این خیلی دردناکه من نمیفهمم هر چقدر یه بازیکن چه از لحاظ روحی چه ذهنی و چه فیزیکی در شرایط خوبی نباشه بالاخره بعد از نهایتا یه نیم فصل میتونه شرایط خودش رو تغییر بده واقعا بازی نکردن و نیمکت نشین بودن استعداد ها و سرمایه های یووه زجر اوره اصلا اینکه بگیم سیستم کونته برای این بازیکن ها مناسب نبوده توجیه جالبی نیست چون کونته هر بازی سیستم تیمش رو تغییر میده و تا الان حداقل با 4 سیستم مختلف تیمش رو به زمین فرستاده امید چیز خوبیه امیدوارم کونته دست از لجبازی برداره و تو این 12 هفته پایانی به نیمکتش توجه بیشتری بکنه بخدا قهرمانی اصلا دور از دسترس نیست یووه خیلی شرایط خوبی داره کافیه کونته کمی دست از لجبازی و سیستم تعویض نفراتش در دقایق پایانی برداره و اعتماد بیشتری به نفرات ذخیره تیمش بکنه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

پژمان من میگم بازی رفت که تیم پر طراوت و آماده ای هم داشتیم با کیه وو و بلونیا و جنوا مساوی کردیم . فقط من موندم ماتری یک بازی که گل نمی زنه میره رو نیمکت و بوریلو که تا حالا گل نزده جاش رو می گیره . مگه قراره یک مهاجم هر روز گل بزنه

نیم فصل اول حد اقل قشنگ بازی میکردیم و بازی مساوی میشد . ولی حالا دیدن بازی جز اعصاب خوردی چیزی نداره . گفتم که . همه تیما تو ژانویه بازیکن میخرن قویتر بشن ما بازیکن میخریم ضعیفتر بشیم .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من گفتم ما ذخیره هامون با ترکیب اصلی بازی کنند ترکیب اصلی رو می برن این خیلی بد که کونته به بعضی از بازیکنان اصلا توجه ای نداره بازم تاکید می کنم من از نظر فنی خیلی قبولش دارم اما.... ترکیب ذخیره ها در خط حمله کراسیچ الیا دلپیرو ماتری حالا ترکیب اصلی که بازی با بولونیا بود په په بوریلو وچینیچ و بعد هم جاکرینی و کوا این خیلی بده که ما از بهترین ترکیبمون استفاده نکنیم مثلا بازی قبل وچینیچ به غیر از گلی که زد هیچ کار مفیدی نکرد واقعا هیچ اما این بازی بازم فیکسه این خوب نیست و حس رقابت از بین می ره بعد تو مصاحبه بعد بازی گفت من مجبورم از چرخش بازیکنان استفاده کنم سوال من اینه چرخش بازیکنان شامل حال کراسیچ و الیا و الکس نمی شه؟؟؟؟؟

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
قبلا هم گفتم لجبازی های کنته نه تنها از بعد فنی که از بعد روحی هم به تمام بازیکنا آسیب وارد کرده و میکنه اگه یه بازیکن جاشو تو ترکیب تضمین شده بدونه مثل امثال ووچینیچ و بوریلو و... دیگه نیازی به تلاش زیاد نمیبینه و از طرفی اگه یه بازیکن بدونه با هر اندازه تلاش هم نهایتا 90 دقیقه رو نیمکت میشینه دیکه انگیزه ای واسه تلاش نخواهد داشت. مورینیو گفته بود به گایخون بازی میدم چون اونقدر تو تمرین پرتلاش ظاهر میشه که نمیشه گذاشتش بیرون یا همین بحث رو در مورد گرانرو و حتی واران داشته بازیکنایی که نسبت به ستاره های رئال عددی نیستن! اینجوری به بازیکنا انگیزه میده که همیشه همه با تمام وجود تلاش میکنن... به خدا مورینیو هم چرخشی استفاده میکنه ولی من هیچ شباهتی با جرخشی کنته نمیبینم!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی