پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پارما 0-0 یوونتوس ( هفته بیست و یکم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
213 پاسخ برای این موضوع

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
بعد از پایان نیم فصل اول خیلی به این تیم امید داشتم امسال بتونه حتی اسکودتو رو ببره ولی با این بازی هایی که از این تیم داریم میبینیم دیگه نباید انتظار چندانی از این تیم داشت.دیشب واسه میلان یه شب رویایی بود ارسنال رو به راحتی بردن، ماهم یه هدیه خوب بهشون دادیم. تمام مهاجم های یوونتوس منهای الکس= زلاتان پ ن: بهتره اسکودتو رو فراموش کنیم بچسبیم به رکورد شکست ناپذیری و تساوی هامون.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
این مطلب رو باید به ماروتا بگن که همه مهاجمهامون مساوی زلاتان اگر این بشر یک مهاجم خوب گرفته بود و فقط یکی ذخیره هم داشتیم وضعمون بهتر از این بود که حالا مثلا چهار پنج تا مهاجم داریم که اصلا به درد نمیخورن تیم ستاره میخواد مهاجم بزرگ و خلاق نه یه مشت بازیکن بنجل تاریخ مصرف گذشته ای که حتی ابتدایی ترین چیزها رو ندارن

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
بعد از اون پنالتی تو بازی با سیه نا که کونته گفته بود من با داوری کاری ندارم باید مشکل تیم خودمو حل کنم پیش خودم فک کردم که این مربی عجب شخصیتی داره :li:اما اعتراضاش بعد بازی با پارما بخاطر صحنه ای که پنالتی نبود............ :cray:اینم یکی مث بقیه س :beg:نمیفهمم چرا کونته از سیستم قدیمی سه پنج دو استفاده میکنه :Larisa:چارسه سه یا چارچاردو بهترین سیستمه :music:اگه ماتری مهاجم نوک تو چارسه سه باشه و الیا و ووچینیچ وینگر باشن تیم نتیجه بهتری میگیره :hmm:از اول فصلم از تعویضای مزخرف کونته خوشم نمیومد :furious:پیشاپیش قهرمانی رو به میلان تبریک میگم :rose:فک کنم بازی با کاتانیا صفر صفر کنیم یا اگه خودمونو خیلی جر بدیم یک هیچ ببریم :zombismiley:بعد میلان تو سن سیرو ازمون انتقام میگیره :drill:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
بنظره من اتفاقا اصلا مقصر کونته نیست ! درسته 1 کارایی میکنه که فقط ناشی از بی تجربگیشه اما تا همینجا هم با عرض معذرت به جمع از ان کره گرفته ! تو رو خدا 1 کم منصف باشید . من همون اولایی که اومدم این فروم گفتم ما با امثاله جاکرینی و ایستیگاریبیا و متری و ... نمیتونیم قهرمان بشیم بعد همه شروع کردن ... الان داشتم جدولو میدیدم واقعا حالم از همه مهاجمای تیممون بهم خورد ! ما از نظر گل زده بنظرتون چندم باشیم تو جدول خوبه ؟؟؟ 8 ام 1-میلان (45) 2-ناپولی (38) 3-لاتزیو (37) 4-رم (36) 5-اینتر (34) 6-اودینزه (34) 7-پالرمو (33) ما قطعا اصلی ترین مشکلمون که قشنگ هم معلومه , مشکله گلزنیمونه ! جنوایی که تیم 10 جدوله فقط 2تا گل کمتر از ما زده ! یعنی واقعا کلوزه و روکی که دارن فسیل میشن 100 تای متری و بوریلو می ارزن ! فصلای قبل که حتی 1 هافبک خلاق تو تیممون نبود زوج خطه حملمون چی بود ( الکس - ترزگه ) حالا الان که بهترین بازیساز ایتالیا تو تیممونه گیره 1 مشت مهاجم چپر چلاغ افتادیم ! فقط و فقط هم نشون میده که ما حتی 1 مهاجم نداریم که حتی اندازه روکی و دنیس گلزن باشن ! من دوس دارم بعنوان 1 هوادار تیمم واقعا حقش قهرمانی باشه بعدش قهرمان بشه اما چیزی که از اولشم مشخص بود اینه که ما واقعا حقمون قهرمانی نیست این فصل . فقط دوس داشتم اون بازیکنایی که الان دسته الگری بودن رو میدادن به کونته میدید چیکار میکرد ! مکسی لوپز و پاتو و کاسانو ( مصدومه ) که مهاجم ذخیره های میلانن تک تکشون اندازه کله مهاجمای ما می ارزن . کونته تو هافبک باید به جاکرینی و ایستاگاریبیا میدون بده اونوقت آلگری بواتنگ و نوچرینو و امانوئلسون رو داره ! ما اصلی ترین مشکلی که بعده کالچوپولی نصیبمون شد این بود که بزرگیمونو یادمون رفت ! پیراهن یوونتوس دیگه تو تنه هرکسی که فک کنید رفته . 1 کسایی تو این چند ساله با پیرهن یوونتوس بازی کردن که واقعا حتی در حده اسممون نبودن !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
من متاسفانه دیشب تو راه برگشت از دانشگاه بودم بازی رو ندیدم ولی با خوندن پستای بچه ها یه چیزی دستگیرم شد که اونم با خاک یکسان شدن کونته بود :Facepalm:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اصلا درکتون نمیکنم!!! اصلا! یعنی میدونید چیه؟؟؟ همگی پر رو شدیم.همگی.یه بازی کمتر داریم،یه امتیاز هم کمتر داریم و تیم دوم جدول هستیم.واقعا اینقدر بده؟ یووه بد بازی کرده مگه؟ تمام امار و ارقام حکم به برتری ما میدن.چی میگید شما؟ وقتی توپ گل نمیشه مگه تقصیر کونته اس؟ خودش بکنه بره تو،گل بزنه؟ وقتی تیم نود دقیقه حمله میکنه ولی پارما یه اتوبوس که هیچی،یه قطار گذاشته جلوی دروازه اش چیکار باید بکنه؟ چی شده؟ خوبید؟ زلاتان که اخ و پیف بود.شتر بود.مزخرف بود.حالا کل مهاجمای ما شدن یه زلاتان؟ یا حتی کمتر؟ همگی خیلی پر رو تشریف داریم.بعد از بازی با بایرن،دقیقا یه همچین جوی تو فروم بود.واقعا فکر میکنید،نباختن اینقدر بده؟ اگر سه تا از همین تساوی های کم ارزش از نظر شما،باخت بودن،الان سه امتیاز عقب بودیم. چرا اینقدر نا شکر هستید،کونته مگه برای حفظ رکورد نباختنش رفته بود تو زمین...خیلی بی انصاف و بی منطق هستید یه سری هاتون... حمیرد یه دفعه زمان مربیگری چیرو گفت،تو این فروم جایی برای بحث فنی نیست.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
ما به این پارما هم می باختیم یادتون رفته ؟ حالا یک مساوی تو خونه حریف و گل نخوردن . یکی از برترین خطوط دفاعی اروپا . نمایش فوق العاده جلوی میلان . هر چند وقت یک بار یکی پیدا میشه میگه تا وقتی بخوایم نبازیم همینه ؟!!! یعنی چی آخه . همه اروپا دارن حسرت میخورن تا اینجا فصل یووه نباخته . شبکه 3 که این همه مشکل دارن میگن یووه خوبیش اینه که نباخته . یه دفعه همه چی عوض میشه . همین چند روز قبل بازی با میلان میگفتید کونته فوق العادس . یه باره نظرا تغییر می کنه ؟!! بصیر از تو انتظار نداشتم جبهه رو یکباره عوض کنی . بعد از مساوی هر چی میتونید بار این تیم و مربی می کنید . همین شما که میگید تیم به باخت احتیاج داره بعد از باخت مطمئنم دودمان کونته رو به باد میدید . در هر شرایطی توهین کردن به تیم و مربی خلاف قوانین فرومه . چرا هیچکی توجه نمی کنه ؟!!!

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
همتون جوگیر شدین :nish:بهتره یه نگاهی به پستای دیشبتون بندازید :nish:الان شدین مدافع کونته!!!!!! :ghelioon:کاپلو منتظرتم........................... :bighug:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
از دیشب که عصبانی بودم تا الان صبر کردم ببینم نظرم عوض میشه آیا اونموقع داغ بودم اون حرفا رو زدم یا نه ، که الانم بر همون حرفا و انتقادام از کونته مصر ام ! یادمه 2-3 هفته پیش یه پست دادم و گفتم چرا از این تیم انتقاد میکنید و تا الانش هم خیلی خیلی بیشتر از حد توانش و اون چیزی که باید میبود کار کرده و باید حمایت کرد ! اما دیگه بعضی جاها واقعا نمیشه از کونته و تیمش حمایت کرد و با دید مثبت نگاه کرد به چیزی که اتفاق میوفته و میبینه ! وضعیت جوری شده که اگه ما به صورت Improving در خلال فصل رشد میکردیم و میومدیم بالا ، مثلا هفته اول نتایج خوب میگرفتیم ، باهخت هم میداشتیم و کم کم تا این هفته سر و شکل تیم شکل میگرفت و تو جدول هم وضعیت خوبی میداشتیم مثل الان ، جای انتقادی نداشت ! اما کونته جوری کار کرد و انتظارات رو از خودش بالا برد و میلان و اینتر و رم و .. رو شکست داد که حداقل میتونم بگم "باد" امید رو تو ذهنمون تداعی کرد ! انتظارات بالا رفت ، از اینکه 21 هفته صدر جدول بودیم . بازی های خیلی مشکل رو به راحتی برد ! اما وقتی با همون بازیکنای جلو تیم هایی مثل پارما و کیه وو و سیه نا و ... اینطوری وا میده آدم یه جوری میشه ! چطور میتونی تیم های قوی رو ببری اما در برابر این تیم ها برنامه خاصی جز سانتر از جناحین و نهایتا اینکه تاکتیک تیم رو به 2-5-3 تغییر بدی ! چه اصراری هست وقتی متری اینقدر بد بازی میکنه تو همه بازی های لیگ بازیکن صابت باشه و هییییییچ کاری هم نکنه ! در صورتی که میدونه رو نیکمت 1-2 تا مهاجم واقعا با انگیزه تر و شاید آماده تر داره ! البته چیزی که کونته تو تمرینات میبینه ما تو 100 بازی هم نمیبینیم ! ولی اتفاقاتی تو بازی ها از سوی بازیکنایی میوفته که تو 100 تا تمرین هم دیده نمیشه ! کونته اهل ریسک نیست ! به استیگاریبیا افتضاح اطمینان میکنه ، اما نمیخواد از کراسیچ و الیا استفاده کنه ! په په و مارکیزیو حتما باید بازی کنن حتی اگه دیروز از مصدومیت در اومده اشن ، حتی اگه هنوزم مصدوم باشن ! جاکرینی از اول اگه تو بود خیلی بهتر از این میتونست کار کنه ، جوری که دیدم تو همون 10 دقیقه یه ربع دو سه تا فرار عالی داشت که اگه مغزم یکم بیشتر کار میکرد میتونست پاس بده که نشد به ووچینیچ خورده میگیرین که خوب کار میکنه اما آخرش خراب میکنه ! میرکو بدونه یه بازیکن با شعور کنارش هست که وقتی با مدافع تک به تک هست ، خودشو برسونه به محوطه جریمه حرف که بش پاس بده ، دیگه انوقدر هم داغون نیست این کارو نکنه و خودش شوت بزنه بلوکه شه ! تو اون موقعیت ضد حمله ای که خودش زد ، یه لحظه هیگواین رو جای متری قرار بدین ! شرط میبندم از خود ووچینیچ هم جلو میزد تو بهترین موقعیت برای گرفتن پاس قرار میگرفت ! هم بازیکنا و هم کونته مقصر هستن و یا الکی انتظارات رو بالا بردن یا الان دارن خراب کاری میکنن در نهایت ، تیمی که امید گلزنیش به "متری" باشه ، بگذریم ...

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این حرف بصیر رو شدید قبول دارم که: مقصر کونته هست که انتظارات رو از این تیم که فقط در حد سومی هست رو بالا برده که حالا با 2 تا مساوی و یک بازی با چنین اماری می یان و ازش انتقاد می کنن و می گن مربی نیست ضربه به دروازه : 17 یووه - 6 پارما در چهارچوب: 4 یووه - 1 پارما کرنر : 7 یووه - 4 پارما خطا : 10 یووه - 18 پارما کارت زرد : 3 یووه - 1 پارما مالکیت توپ : 63 یووه - 37 پارما پاسکاری یووه : 528 پاس، 82 درصد صحیح

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
شوت به دروازه : بارســـلونا : 20 اوساسونا : 7 شوت در چارچوب : بارســـلونا : 8 اوساسونا : 3 کرنر : بارســـلونا : 12 اوساسونا : 3 مالکیت توپ : بارســـلونا : 68 اوساسونا : 32 مهار دروازبان : والدرز : 0 فرناندز : 6 و در نهایت : اوساسونا 3 - 2 بارسلونا پس میدونیم آمار با قاطعیت نتیجه رو تعیین نمیکنه ! استفاده از موقعیت خیلی مهمه که متاسفانه بازیکنای ما اصلا فرصت طلب نیستن

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
همچین میگید یووه باید امتیاز بگیره که در باخت احتمالی جلوی میلان توی سری آ مشکلی براش پیش نیاد که انگار قراره میلان همه بازیهاش رو ببره . نه از این خبرا نیست . همه هفته ها میلان مساوی کرد و باخت و برای ما بازی کرد حالا یک شب هم ما برای میلان بازی کردیم و مساوی شدیم . آسمون به زمین نیومده . انتقادی هم بهشون وارد نیست . حالا منتقدان ماتری منتظرن فقط یک بازی بیاد و هر چی دلشون میخواد بارش کنن و چوب هیگواین و کاوانی و ... رو تو سرش بزنن .

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
جوگیر هستیم... نه به گل و بلبل گفتن و متعصبانه حمایت کردن از کونته و تیم تو مواقع برد نه به داغون کردن همه بعد از یه مساوی بیرون از خونه. جوگیریم... اگه یووه رو میدادن دست ما الان شده بود یه چیزی تو مایه های شاهین بوشهر یا صنعت نفت آبادان! از بس که بی طاقتیم! یه طرفه به قاضی نریم... همین

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

پس میدونیم آمار با قاطعیت نتیجه رو تعیین نمیکنه ! استفاده از موقعیت خیلی مهمه که متاسفانه بازیکنای ما اصلا فرصت طلب نیستن

یه چیزی رو نمیشه انکار کرد. میلان امروز و اینتر مورینیو "بسیاری" از نتیجه هاش رو با ستاره هاش می گرفت نه تاکتیکش. زلاتان چند بازی قفل شده رو برای میلان و اینتر باز کرده؟ اشنایدر چقدر مورینیو رو از مخصمه نجات داد ؟

همین فصل ببینید چند بازی میلان که همینطوری مثل ما بود و مالکیت کامل داشت و گل نمی زد و طرفداراش به مربی فحش می دادن که پلن بی نداره، زلاتان تو یه لحظه سرنوشت بازی رو عوض کرد...

مربی کارش رو انجام میده، تیمش مالک زمین و بازی میشه. یه قسمتی هم کار بازیکن هاست دیگه. دیروز اگر ووچینیچ موقعیتش رو گل می کرد، اگر جاکرینی تک به تک رو می زد قضیه خیلی فرق می کرد.

ما همچین قفل شکنی (!) نداریم.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
همش میگید تعویض های کونته بد بوده . کونته من چقدر دستش بازه که تعویض کنه ؟ کدوم بازیکن رو بیاره تو زمین ؟ الکس ؟ که هر موقع اومده تو بازی عده ای پیدا شدن و گفتن تازه می فهمیم چرا الکس نیمکت نشینه . کراسیچ رو بازی میده یه عده میگن کراسیچ حقشه که نیمکت باشه . الیا رو هم اگه بازی بده باز میگید تو این شرایط که تیم نیاز به گل زدن داره چرا از بازیکنی استفاده می کنه که تا اینجای فصل تنها 2 بازی کرده .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پیرلو : - من می خواستم بدنم رو محافظ توپ کنم تا توپ روی زمین بشینه، ولی بازیکن حریف با زانو به پشتم فشار آورد. - ما تیمی نیستیم که ادای مظلومیت در بیاریم، از کسی هم هدیه نمی خوایم، ولی به نظرم اون یه پنالتی 100 درصد بود که به ما ندادن. - عدالت تنها چیزی که ما می خوایم، اون یه پنالتی بود که باید گرفته میشد حتی اگر در دقایق پایانی بود. - ما موقعیت خلق می کنیم، به بازی تسلط داریم ولی مشکل اینجاست که گل نمی زنیم.

Alessandro Del Piero

Alessandro Del Piero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 83 ارسال
یووه نبایدبه این راحتی امتیاز از دست بدهد.درسته که دقیقه 90 یه پنالتی برا یووه گرفته نشد ولی یووه هم نباید دل به پنالتی ببندد. تیمی که میخواد قهرمان بشه باید تمام تیمها را مقتدرانه از پیش روی بردارد

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اقا جون . بیایم خودمون رو گول نزنیم . کونته خوب تیم رو جمع کرده قبول . از اون تیم بی روحیه و جنازه یوونتوس این رو ساخته قبول . سیستم بازی یووه تغییر کرده و بهتر بازی میکنه . باز هم قبول . با یه بازی کمتر صدریم قبول . من هم از تموم این اتفاقات بی نهایت خوشحالم . ولی کیه که قبول نداشته باشه اگه ما الان صدریم 30 درصدش واسه ماست . 70 درصد واسه اینه که تیمهای دیگه امسال مال نبودن . وگرنه کدوم لیگ رو سراغ دارین که صدر نشینش تا اینجا 10 تا تساوی داشته باشه . اونم مقابل تیمهای درپیت ته جدولی . من دارم میگم به یه سری از بازیکنا باید یه تلنگر کنته وارد کنه . من احساس میکنم همونطور که امیر میگه ماها پر رو شدیم بازیکنا هم پر رو شدن . عباس تو داری میگی میلان هم باخته ؟ خدا وکیلی میلان جلوی چه تیمایی باخته ؟ قشنگ واضحه که میلان جلوی تیمای کوچیک خیلی با برنامه تر از ماست . من میگم ما بازی رو که راحت میتونستیم ببریم با یکم دقت بیشتر چرا باید مساوی کنیم و بعدش هم خودمون رو اینجور توجیه کنیم که عیب نداره و پر رو شدیم و از این قبیل حرفا . مثلا چه اشکالی داشت اگه ووچنیچ اون دو تا شوت رو با دقت بیشتری میزد و ما میبردیم . ؟ نمیشد ؟ نمیتونست بنظرت ؟ اونوقت کارمون به جایی میرسه که سر پنالتی گرفته نشدمون بحث کنیم

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
فرصت خیلی خوبی رو از دست دادیم بالاخره فوتباله دیگه !! اما به نظرم تیمی این همه تساوی داره یه ذره ترسو هست ترس از نباختن !!! هم رکورد نباختن داریم و هم رکورد تساوی !! که اینجا میشه tit for tat

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
علت تساوی دیشب فقط خود خواهی و بی مسوولیتی بازیکنهامون مخصوصا تو خط حمله بود دیشب هرکسی میخواست خودش گل بزنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی