پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پارما 0-0 یوونتوس ( هفته بیست و یکم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
213 پاسخ برای این موضوع

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
Be patient ;) .... everything is going to be ok :rose:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
دونادونی : - من نظری راجع به اشتباه های داوری نمیدم چه به نفعمون باشه چه به ضررمون ! - باشگاه های اینتر و میلان و یوونتوس باید همیشه نوع خاصی از ظرافت را در رابطه هاشون در مطابقت با مقامات حفظ کنند !

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
من فقط نیمه اول رو دیدم ، اتفاقات بازی تکراری بود ، کاری به اتفاقات داوری ندارم ! تنها چیزی که هست اغلب بچه ها هم گفتن همون نداشتن یه ستاره بزرگ که به تیم شخصیت بده اینجور مواقع ، می خواستم قبل بازی بگم ولی فرصت نشد ، کاش دلپیرو یکم جوونتر بود ، نمی دونم شاید دلپیروی پیر هم می توست حداقل جلوی پارما کمک تیم کنه ، امیدوارم این فصل همینجور دست و پا شکسته قهرمان بشیم . راستش من هنوزم به نباختن کونته و شخصش افتخار می کنم ، ما با یه سری بازیکن گمنام داریم بازی می کنیم ! مطمون باشید هرکی دیگه بود الان با اینتر و رم رقابت داشتیم . امیدوارم فصل بعد بازیکنایی شبیه دلپیرو مثل ریبری و روسی جذب بشن ! هنوز یه بازی کمتر داریم و بازی مستفیم مقابل میلان !!!!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
به نظر من یوو جوینکو رو کم داشت ما هر طور شده باید جوینکو رو برگردینم دییدد از کوچک ترین فرصت ها چی می ساخت اون وقت وچینیج بهترین توپ ها رو به ارامی به این و اون ور می زد

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

به نظر من یوو جوینکو رو کم داشت
ما هر طور شده باید جوینکو رو برگردینم دییدد از کوچک ترین فرصت ها چی می ساخت اون وقت وچینیج بهترین توپ ها رو به ارامی به این و اون ور می زد

یعنی فکر میکنی مشکل تیم فقط عدم حضور سباستین است ؟؟
ایا با حضور مورچه اتمی همه مشکلات در گلزنی حل میشه ؟؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

یعنی فکر میکنی مشکل تیم فقط عدم حضور سباستین است ؟؟
ایا با حضور مورچه اتمی همه مشکلات در گلزنی حل میشه ؟؟

به نظر من مشکل گل زنی ما اینه که مهاجمانمون خلاق نیستن اگه تو اون شلوغی یک بازیکن رو بتونن دریب بزنن دفاع تیم حریف بهم می ریزه دقیقا کاری که مسی برای بازسا انجام می ده
مسی با دریب یک بازیکن دفاع تیم حریف رو بهم می ریزه و با پاس های بعدی به گل میرسن
اگه ما یک مهاجم خلاق داشته باشیم و اونو کنار ماتری بزاریم اون وقت ماتری هم می تونه از شما گل زنیش استفاده کنه(حالا نه ماتری کوا یا هر کس دیگه )

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
کلا تو ماتری که چیزی به نام خلاقیت وجود نداره اون توپ رو درست شوت بزنه پیشکش به نظرم ووچینیچ بازیکن خوبیه اما چرا جواب نمیده خدا میدونه به نظرم کونته شاید بلد نباشه از مهاجم هاش بازی بگیره وگرنه تیم مشکل گلزنی نداشت با وجود کسایی مثل فابیو و ووچینیچ و ماتری و الکس و بوریلو و ...... وینگرها و هافبک هامونم بد نیستند پیرلو و مارکیزیو و پپه و جاکرینی و ........... باید یه بحث اساسی در موردش کرد !!!!!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
وینگرهامون خلاق نیستن که مهاجم ها رو توی مموقعیت حداقل 80% قرار بدن من بار ها مثال گومز رو زدم گومز هیچه خلاقیت صفر اما چون وینگر های تیمش فوق العاده هستن ببینید چه طور گل می زنه تو کل 90 دقیقه بازی قبل 2 تا سانتر دقیق کردن رو سر ماتری؟؟؟؟؟ بهترین وینگر های ما کراسیچ و الیا هستن که خلاقیت بالایی دارن کراسیچ که جنون گرفته انگار کونته هم حاضر نیست یک طوری اونو راه بندازه و الیا هم که اصلا معلوم نیست کجاست؟ اگر وینگر ها قدرت مندی داشتیم با وجود توپ پخش کن خوبی مثل پیرلو و بازیکن مخرب مثل ویدال خط هافبمکون فوق العاده می شد اما حیف که وینگر هامون هیچ بویی در تکنیک نبردن مهاجمین ما صرفا گل زن هستن و خلاق نیستن که بتونن برای خودشون موقعیت گل بسازن وقتی وینگر هامون هم اون وضعیت رو دارن باید هم مشکل گل زنی داشته باشیم

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
مهاجمی که نتونه برای خودش موقعیت سازی کنه به درد لای جرز میخوره مگه فقط کاره مهاجم گلزدنه ؟؟ موقعیت سازی و اینکه مدافعان حریف رو با خودش درگیر کنه تا فضا برای دیگر بازیکنان اماده شه بر خلاف تو من معتقدم الیا و کراسیچ جزو بدترین خریدهای یووه هستند کراسیچ فقط بلد بود هی توپ رو بندازه گوشه و کله بندازه پایین و حرکت کنه و اصلا چیزی از تکنیک و استفاده از مغز درش وجود نداشت و میبینی که به چه روزی افتاده الیا هم که اصلا در حد یووه نیست و نتونست بازیهای قابل قبولی حداقل به نظره من برای یووه به نمایش بزاره به نظرم مومو سیسوکو از اونا خلاقتره یه تیم هم فقط نباید به وینگر وابسته باشه _ پس نقش هافبک های وسط چی میشه این که فقط توپ رو بدند به وینگر؟ کله یه تیم یه مجموعه است و عدم موفقیت در گلزنی رو نباید فقط روی دوش وینگر ها گذاشت !! از مهاجم و وینگر و هافبک و مدافع درش مقصرند و شاید عدم موفقیت اونها بخاطر استراتژِی اشتباه مربی باشد که نتونسته بازیکنای خودش رو بخوبی بشناسه و هم اشتباه در سیستم و تاکتیک داره

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اگه بازی های صربستان رو نو جام جهانی و بازی زسکا و منچستر رو دیده بودی این حرف رو نمی زدی و می فهمیدی چیز هایی دیگه ای هم بلده کلا با خودم عهد بستم سر کراسیچ با کسی بحث نکنم اما اگه کراسیچ کراسیچ پارسال باشه فوق العادس و از همه بازیکنان الان تیم بهره این حرف هم که دسش برای همه رو شده چره محضه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
علی، صد در صد مخالفم، اگر میشد بیشتر هم مخالف بودم. اتفاقا من مهاجم های محض، مهاجم های مخصوص محوطه جریمه که هیچ کاری جز گل زدن بلد نیستن رو هنوز به این مهاجم های سرعتی تکنیکی مدرن ترجیح می دم. پس بازیکن های امثال ترزگه به درد لای جرز می خورند ؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
رضا مهاجم مثل ترزگه وقتی معنی پیدا می کنه که کنارش یک بازیکن خلاق مثل دل پیرو باشه که بتونه براش بازی سازی کنه من هم مهاجم های مثل ماتری و ترزگه رو دوستدارم اما وقتی مهاجم سایه یا همون خلاق به قول من نباشد یا وینگر خوب نباشه واقعا بود و نبودشون فرقی نداره مثل دیشب

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

علی،

صد در صد مخالفم، اگر میشد بیشتر هم مخالف بودم. اتفاقا من مهاجم های محض، مهاجم های مخصوص محوطه جریمه که هیچ کاری جز گل زدن بلد نیستن رو هنوز به این مهاجم های سرعتی تکنیکی مدرن ترجیح می دم.

پس بازیکن های امثال ترزگه به درد لای جرز می خورند ؟

ترزگل یه تمام کننده به تمام عیار بود
اما به نظره تو ترزگل با جاگیری هاش برای یووه موقعیت سازی نمیکرد ؟؟
همیشه چند تا مدافع رو معطل خودش نمیکرد ؟؟
همه مهاجم ها این کار رو میکنند حالا کمتر یا بیشتر
یکسری از مهاجم ها مثل ترزگه و میلیتو استاد گلزنی هستند
اما
زلاتان رو نگاه کن !!
یه مهاجم تمام عیاره
می ارزه به کل مهاجم های ما !! همه کار تو زمین میکنه !! از بازیسازی و موقعیت سازی و گلزنی و .......
مسی و رونالدو و زلاتان و ....... یه تیم رو میچرخونند
این مهاجم ها اگه گل نزنند کسی بهشون خرده نمیگیره چون علاوه بر اون کارهای مهمتری انچام میدند
اما اگر اون مهاجم ها گل نزنند به هیچ دردی نمیخورند و همیشه به یه بازیساز قوی نیاز دارند
البته این نظره منه

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
چرا فیلم هندیش میکنین با این بازیکنا ما باید الان 5 لیگ باشیم.فکر کردین چی حالا مربیتون داره خوب نتیچه میگیره یادتونه فصل قبل واسه لیگ اروپا میجنگیدین به اونشم نرسیدین.بازیکنای میلانو نگاه کن تعویضیاش با قیمت بازیکنای یووه اصلیمون برابری میکنه .خوبه دیگه یادتون نره این تیم فقط برای رسیدن به لیگ قهرمانان بسته شده حالا که خوب بوده انتظارها رفته بالا یه برد همه چی حل میشه با چنگ و دندون حتی

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
قبلا گفتم دوباره هم میگم یووه یا هر تیمی که میخواد به قهرمانی یا نتایج خوب دست پیدا کنه حتما باید تو تیمش یه بازیکن خلاق یا ستاره داشته باشه که بتونه تو شرایطی که تیمش تو بازی نمیتونه گل بزنه با تکنیک و خلاقیت فردی یووه رو پیش ببره. یووه بازی با پارما تا پشت محوطه پارما میومد اما بازیکنای یووه خلاقیت لازم برا عبور از مدافعان زیاد پارما رو نداشتن. فیکس بازی کردن استیگاریبیا هم اشتباه محض بود تو بازی تا تونست گند زد. کاسرس هم اگه از ابتدا بازی میکرد خیلی مفید تر بود مثل بازی با میلان. یووه باید قدر موقعیت هاش رو بدونه و بازیکناش از انفرادی کار کردن پرهیز کنند. که اگه بازی با پارما یکم دقت میکردند و به جای شوت های الکی پاس میدادند الان برده بودیم.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
حالا که بحث مهاجمهامون شد من نظرم اینه که ما اصلا مهاجم نداریم چرا که نه مهاجم خلاق داریم که تکنیک داشته باشه و موقعیت بسازه بازیسازی کنه و نه مهاجم تمام کننده اگه خلاق نبودند و لا اقل تموم کننده هم بودند خوب بود .کوالیارلا از اول فصل تا حالا چند تا گل زده ماتری چند تا زده هر چند من فکر میکنم اگه از کوالیارلا استفاده بشه بهتر از ماتری جواب بده ولی در کل هیچکدوم از مهاجمامون مهاجم نیستن.مهاجم نباید منتظر توپ باشه باید خودش بیاد توپ رو بگیره بازیسازی کنه موقعیت درست کنه واسه خودش و دیگران نه اینکه بره پشت مدافعین حریف منتظر توپ بشه بعد هم که توپ بهش رسید با بی تفاوتی اونو هدر بده یا حتی نتونه اون رو کنترل کنه

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
فکر کنم همه شما قبول دارید که توی بازی با پارما تیم تا پشت محوطه جریمه خوب میومد جلو اما نمیتونست از دفاع رد بشه خوب برای اینکه بتونه دفاع حریفو به هم بریزه یه سری راه حل وجود داره 1-وجود یه بازیکن خلاق که هم توی درگیریهای پشت محوطه جریمه توپو از دست نده و واسه بقیه بازیکنا موقعیت ایجاد کنه مثل اینیستا و... 2-وجود بازیکنای سرعتی مثل زلاتان و درو گبا که این روش احتیاج به هماهنگی بازیکنا وجود داره تا با ارسال پاس های پشت دفاع بتونن خودشونو به دروازه حیف برسونن وبا یه ضربه تموم کننده به گل رسید 3- روش سوم وقتی استفاده میشه که تیم توی 2تا روش قبلی موفق نباشه اوردن توپ تو زمین خودی تا باعث شه که تیم حریف باز بشه و این موقعیتو واسه شما ایجاد بشه تا یواش یواش به دروازه حریف نزدیک بشید البته این روش مستلزم وجود بازیکنای تو دفاع هست که نه عجول باشن نه با استرس بازی کنن نه پاس های اشتباه بدن که فکر کنم یوونتوس این بازیکنا رو داشته باشه البته استفاده از شوتهای پشت محوطه هم میشه استفاده کرد که به نظر من تنها بازی کن شوت زن تیم که موقعیتها رو به سادگی از دست نمیده دلپیرو هستش که کونته بهش بازی نمیده -این نظر منه اگر اشتباهی گفتم من رو ببخشید و اشتباهمو بگید ممنون میشه :thankyou:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
یکی از بچه ها به نکته خوبی اشاره کرد شاید این جمله جواب خیلی از انتقاد های شما رو که 100 البته بیشترش درسته رو بده این یووه برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان بسته شده چیزی که خو د مدیران وعده اون رو دادن و کونته هم بارها و بارها گفته که میلان از یووه بهتره و شانس اول قهرمانی هستش من دلیل این همه انتقاد و بی مهری نسبت به کونته رو نمیفهمم. بابا این یووه امسال هم مربی عوض کرده هم بیشتر بازیکن هاش جدید هستن و اولین فصلی هست که دارن با پیراهن این باشگاه توپ میزنن و هزاران مشکل ریز و درشت دیگه بابا نیمکت میلان هم به اندازه ترکیب اصلی یووه میرزه چرا حاضر نیستید قبول کنید بازم تکرار میکنم این مجموعه جدید از بازیکن ها و مربی اولین فصلیه که دارن باهم کار میکنن چطور انتظار دارین با این همه مشکلی که سر راه یووه هست این تیم تمام بازی هاش رو ببره چطور انتظار دارین !!!!!!!! اصلا قبول ندارم که یووه به خاطر ترس از باخت این همه تساوی بدست اورده علت تمام این تساوی ها فقط و فقط نداشتن یه مهاجم ستاره و تمام کنندست. توی اکثر بازی هایی که یووه مساوی کرده تیم برتر میدان بوده و همه امارها به وضوح این رو نشون میده نمیگم کونته کاملا بی تقصیر بوده ولی بهش حق بدین که نه ابزار خیلی خوبی داره و نه تجربه خیلی زیادی شاید تعویض هایی که میکنه جالب نباشه ولی قبول کنیم که کراسیچ یا الیا هم هنوز اون شرایط بازی رو پیدا نکردن البته قبول دارم که کونته هم زیاد به اون ها اعتقاد نداره و خیلی کم هم بهشون بازی داده البته کم بازی دادن به الکس هم واسم معماست فکر میکنم بیشتر دستوری باشه تا فنی چون اگه الکس بدرخشه و عالی بازی کنه به کل عملکرد و تصمیم کادر مدیریتی باشگاه رو زیر سوال میبره البته این فقط یه فرضیه هست. اگه به قول دوستمون اگرو به جای ووچینیچ خریداری میشد شاید اونم شاید کمی اوضاع فرق میکرد و بهتر میشد هر چند هنوزم اعتقاد دارم اگرو هم مثل ووچینیچ گلزن نیست ولی اوضاعش کمی بهتره مشکل اصلی یووه نداشتن یه مهاجم نک هدف و شش دانگه به نظر من الکس و کوا به همراه ووچینیچ میتونن به عنوان یه مهاجم مکمل خوب مطرح باشن و مهاجم نک تیم رو پوشش بدن این بوریلو و ماتری هستن که نمیتونن به خوبی وظایفشون رو انجام بدن البته از بوریلویی که یه نیم فصل نیمکت نشین بوده و نشون داده توی تیم های بزرگ ناموفقه بیشتر از این هم انتظار نیست ماتری هم که به قول یکی از اسطوره های قدیمی باشگاه که اول فصل مصاحبه کرده بود گفته بود درسته که مهاجم خوبیه ولی فقط اتکا به اون یه قمار بزرگه و یووه به یه مهاجم بزرگتر احتیاج داره حالا دقیقا اون جمله واسم قابل درکه و حالا متوجه میشم که بنده خدا به صورت واضح مشکل رو درک کرده و به مدیرا هم تذکرش رو داده

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
با حرفهای حمید موافقم چون هر مربی که جای کونته بود هم بهتر از این نتیجه نمیگرفت البته واسه منم سوال چرا توی شرایطی که تیم نمیتونه کاری کنه چرا دلپیرو رو نمیفرسته تو زمین

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
حمید من یه بار گفتم بازم میگم اگه قبل شروع لیگ یکی میگفت تا اینجای فصل تیم با یه بازی کمتر 1 امتیاز از میلان عقبه باورم نمیشد و هورا میکشیدم ولی با توجه به روندی که فصل داشته و افت شدید ناپولی و انتر و قدرتمند نبودن و مصدومای زیاد میلان میشه توقع قهرمانی رو داشت نمیدونم چرا تیم رو هم میگیم برا قهرمانی بسته نشده یه مقایسه با بازیکای انتر لازیو اودینه و ناپولی بکنید از اینا که قطعا سر تر هستیم در مقابل میلان هم تو یه سری پستها بهتر و تو یه سری بدتر هستیم ما حالا دروازه 3تا دفاع پیرلو و مارکیزیو فیکس تیم ملی هستن په په و ماتری هم متناوب بازی میکنن لیخشتاینر ویدال و وچینیچ هم از بهترین های سری ا هستن و اون وقت بازم میگیم تیم برا قهرمانی بسته نشده نمیدونم چرا باید واقع بین نباشیم بجز میلان که فعلا تیمی تو سری آ نیستش و همه بفرمایید زدن بهمون میلان هم که نیم فصل دوم شروع شده اکو، بواتنگ، ابیاتی و پاتو رو نداشته ایبرا رو سه بازی نداره کاسانو رو خیلی وقته نداره و مرتب امتیاز از دست داده بازم یه مقایسه بوفون ابیاتی بارزاگلی مکسس کیلینی انتونینی بونوچی سیلوا لیخشتاینر اباته پیرلو فن بومل ویدال بواتنگ ماکیزیو سیدورف یا امانوئلسون وچینیچ پاتو په په روبینو یا تاکتیک فرق کنه امبروزینی ماتری ایبرا خدایی چند پست از ما سر تر هستن من که فکر میکنم 3 یا نهایت 4 پست بازم میگیم یووه برا قهرمانی بسته نشده ماروتا عالی کار کرد تو گرفتن بازیکن و این رو همی نگیم تیم یووه پتانسیل نداره چرا ما باید قهرمان نشیم یکی دلیلش رو برا من بگوید بد نیست یووه فقط روحیه میخاد شخصیت از دست رفتشو میخاد تیمی که زمانی از نظر مهره از انتر و میلان و لازیو رم برابر بود ولی قهرمان میشد چون یووه بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی