پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پارما 0-0 یوونتوس ( هفته بیست و یکم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
213 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

تصویر

سری آ ایتالیا
پارما - یوونتوس
زمان :چهارشنبه 26 بهمن 1390 ساعت 21:00
مکان : ورزشگاه انیوتاردینی

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
اینم باید ببریم.

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
اگه ی مروری به 5 بازی اخیر پارما در خونه و یووه خارج از خونه کنیم به این نتیجه میرسیم یووه 4 برد 1 تساوی,6 گل زده و گل خورده 0 !!! پارما 3 برد 2 تساوی,8 گل زده و 4 گل خورده امار یووه خوب بوده ولی پارما هم تیم سرسختی نشون داده

2fAn

2fAn

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 137 ارسال
سزی آ رو درست کنید لطفا :)

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
فکر نکنم مشکل خاصی واسه این بازی باشه . احتمالا راحت میبریم .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
پارما نمیتونه حریف سختی باشه و نمیتونه زیاد اذیت کنه حداقل نمیتونه با این یووه اینکار و بکنه ، با ین تعداد برد و این آمار و ارقام فکر کنم یوونتوس کری و برای همه تیم های سری آ خوند و الآن همه تیم ها میان تا از یووه مساوی بگیرند ، فکر کنم قدرت برتر ایتالیا تا الآن ما باشیم داریم به روزهای شکوع و عظمت بیانکونری نزدیک میشیم. پارما بازی اول هفته را با کاتانیا تو سیسیل مساوی کرد ، Modesto گل تساوی بخش بازی و زد ، پارما با 24 امتیاز از 20 بازی در رده یازدهم قرار داره این فصل نمایش ضعیفی داشته من فکر نمیکنم اونا بیان برای انتقام باخت 4-1 در تورین ، ممکن این بار با تعداد گل بیشتر هم ببازند و البته یادمون نره آخرین باری که در این استادیوم بازی کردیم با تک گل جووینکو باختیم ، خیلی دوست دارم اولین تیمی که دابلش میکنیم پارما باشه. از بازی دیشب دو هفته دیگه در کمتر از یک هفته باید دوبازی انجام بدیم ، این هفته با اودینزه داریم و سه شنبه با پارما ، هفته دیگه یکشنبه با سیه نا داریم اگر اشتباه نکنم و چهارشنبش با میلان ، همه ی این 4 بازی بسیار مهم هستند.

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
پارما این فصل اکثر بازی هاش با تیم های بزرگ رو با اختلاف گل زیاد باخته! نه یووه ،یووه فصل قبل هست نه پارما،پارمای فصل گذشته!

pelatini

pelatini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 179 ارسال

فکر نکنم مشکل خاصی واسه این بازی باشه . احتمالا راحت میبریم .

درسته یوو داره روند رو به رشدشو ادمه میده اما نباید هیچ حریفی رو دسته کم گرفت نمونش همین کالیاری بود چند هفته پیش همه میگفتن راحت میبریم اما ..

dellealpi

dellealpi

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 46 ارسال
حتما میبریم مطمئن باشین

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
هیچ بردی قطعی نیست. فقط احتمال برد یوون زیاده اما زیاده روی و اغراق خوب نیست.

pelatini

pelatini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 179 ارسال

هیچ بردی قطعی نیست.

فقط احتمال برد یوون زیاده اما زیاده روی و اغراق خوب نیست.

ایول کاملا با شما موافم نباید زودی گول بخوریم و دسته کم بگیریم

mojtaba1990

mojtaba1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
کلامیشه یکی به من بگه چرایووه بازیکن درست حسابی نمیخره؟!!!

arteen del piero

arteen del piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 391 ارسال
پارما تيم خوبيه و بازکنايه خوبى هم داره دست کم گرفتن پارما يه اشتباه چون بعضى وقتا حتى تيم هاى خيلى کوچيک هم برا يووه شير ميشن ولى ما ميتونيم اين بازى رو ببريم چون بازيکناى يووه روحيه ى خوبى دارن و مترى هم که دوباره آمادگى پيدا کرده و بازى با ادينزه هم 2تا گل زده کاپيتان دل پيرو هم که آماده ى آمادست!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

کلامیشه یکی به من بگه چرایووه بازیکن درست حسابی نمیخره؟!!!

در این مورد بحث های زیادی تو سایت شده اما خلاصه نظریات از این قرار است.

1- سکو مدیر سابق و ماروتا و مذیریت ترنسفر ضعیف

2- افت لیگ ایتالیا از لحاظ مالی و هجوم سرمایه گذاران جهانی به لیگ انگلیس

3- سقوط یووه به سری ب و طولانی شدن دوره احیای تیم به شش سال

4- عدم حضور در چمیونز لیگ

ناگفته نماند چون از عوامل فوق گزینه اول عینی تر و جلو چشم تر است به صورت مکرری به ان اشاره شده طوری که شاید بتوان ماروتا و سکو را به عنوان مورد انتقاد واقع شدترین مدیر ترانسفر جهان از انها یاد کرد.

2fAn

2fAn

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 137 ارسال
شاید سکو به این شکل بود اما ماروتا کلا وضعیت دراماتیکی نسبت به مدیرای قبلیش داره اگر ببینم یووه تو دوران این تو سال اول لیگ اروپا بود و در ضمن ماروتا تو خریدها طبق بودجه کار میکنه وقتی ۱۷۰ میلیون اگه اشتباه نکنم مبلغ رو میدن برا ۳سال میگن بقیه رو خودت باید بدی دیگه ماروتا تمام تلاشش خودشو داره میکنه که محدودیتها ستاره بشن :) الان ماروتا اول باید گندکاری قبلیها رو تمیز کنه بعد تازه میتونه شروع به کار کنه سر قضیه اگرو پیشنهادش کمتر از من سیتی نبود فقط به خاطر نبودن تو لیگ قهرمانان اگرو نیومد اما همین جیاکرینی کشف ماروتا بود که بیشترمون میگفتیم این که از سبا کوچیکتره یاهمین پیرلو میگفتیم پیره ستوراری میخواست بره چلسی نذاشت دقت کنیم میبینم اکثر بازیکنایی که میخره چند پسته هستن که دست مربی باز باشه من خودم قبلا از مخالفان سر سخت ماروتا بودم اما باید دید یووه تو دوران موجی در چه جایگاهی بوده الان در چه جایگانی هست رنگینگ جهانی رو میگم

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
نتیجه ی 10 بازی گذشته ی یووه با پارما :

تصویر

pelatini

pelatini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 179 ارسال

شاید سکو به این شکل بود اما ماروتا کلا وضعیت دراماتیکی نسبت به مدیرای قبلیش داره اگر ببینم یووه تو دوران این تو سال اول لیگ اروپا بود و در ضمن ماروتا تو خریدها طبق بودجه کار میکنه وقتی ۱۷۰ میلیون اگه اشتباه نکنم مبلغ رو میدن برا ۳سال میگن بقیه رو خودت باید بدی دیگه ماروتا تمام تلاشش خودشو داره میکنه که محدودیتها ستاره بشن :)
الان ماروتا اول باید گندکاری قبلیها رو تمیز کنه بعد تازه میتونه شروع به کار کنه
سر قضیه اگرو پیشنهادش کمتر از من سیتی نبود فقط به خاطر نبودن تو لیگ قهرمانان اگرو نیومد اما همین جیاکرینی کشف ماروتا بود که بیشترمون میگفتیم این که از سبا کوچیکتره یاهمین پیرلو میگفتیم پیره ستوراری میخواست بره چلسی نذاشت دقت کنیم میبینم اکثر بازیکنایی که میخره چند پسته هستن که دست مربی باز باشه
من خودم قبلا از مخالفان سر سخت ماروتا بودم اما باید دید یووه تو دوران موجی در چه جایگاهی بوده الان در چه جایگانی هست رنگینگ جهانی رو میگم

دوست عزیز از عملکرد مثبت ماروتا کسی حرفی نداره اما اگه دقت کنین چندین بازیکن گرون قیمت خرید و بدون این که هیچ سود و استفاده ای داشته باشه برا یوو
اونا رو به پایین قیمت فروخته خرید بازیکنان گران قیمیت همچون مارتینز الیا ملو کراسیچ و ... اینا همه از نکات منفیش هست
برای مقایسه هر کسی باید کلیه جوانب مثبت و منفی رو در کنار هم گذاشت و بعد مارتا رو با شخصیت بزرگی همچون موجی مقایسه کرد
هرچند به نظر من ماروتا بد عمل نکرد و این فصل خیلی خوب بوده اما در قیاس موجی کبیر که خریداش همه فوق ستاره بودن مانند زلاتان ویرا کاناوراو امرسون و... چیزی واسه گفتن نداره

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
پائولو سیلویو ماتزولنی بعنوان داور دیدار پارما - یوونتوس انتخاب شد.این برای دومین بار است که در این فصل برای یوونتوس قضاوت میکند . در بازی قبلی یوونتوس با کاتانیا یک-یک مساوی کرد . در 7 بازی گذشته که این داور برای یوونتوس قضاوت کرده یوونتوس 3 برد - 3 تساوی و1 شکست حاصل کارش بوده .

جاناتان بیابیانی تنها بازیکن پارما که در تمام بازی های این تیم حضور داشته .بعد از این بازیکن گابریل پاله تا - کریستین زاکاردو - استفانو مارونه در 19 بازی پارما حضورداشتند.

تاثیرگذارترین بازیکن پارما : جووینکو با 8 گل زده و 5 پاس گل

گل های خورده دقیقه گل های زده

[img width=480 height=109]http://up98.org/upload/server1/01/z/iqplj6zlwn8mmyynfi.jpg[/img]

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
تو این بازی تنها چیزی که ازش باید ترسید 1 نفره ... جیوینکو !
فقط امیدوارم کونته 1 برنامه ای واسه جیو داشته باشه وگرنه این بازی به این راحتیا که دوستان میگن نمیشه !
کیه لینی امروز مصاحبه کرده گفته خیلی نگرانه جیوس ! گفته اون 1 ستاره اس همه ما هم خوب میشناسیمش .
جالبه کیه لینی هم گفته ما باید خیلی مواظبش باشیم !
کلا چیزی هم که مسلمه اینه که با اون اتفاقایی که افتاد جیو واسه این بازی خیلی انگیزه داره !
جیو واقعا میتونه سرنوشت این بازی رو تغییر بده . ولی امیدوارم که این اتفاق نیوفته چون ما دیگه نباید امتیاز از دست بدیم

تاثیرگذارترین بازیکن پارما : جووینکو با 8 گل زده و 5 پاس گل

7 تا پاس گل !!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - قدرت میلان در امتیاز جمع کردن واقعا تعجب آوره، اونا مثلا در این هفته با کلی بازیکن غایب در نهایت آرامش بازیشون رو بردن و البته از داشتن بازیکن بزرگی مثل زلاتان سود می برند. - میلان الان با اختلاف شانس اول قهرمانی این فصل سری آست و ما تاحالا تونستیم فقط خودمون رو توی رقابت نگه داریم. - امیدوارم تا آخر جام بتونیم این رقابت رو حفظ کنیم و شانسمون رو زنده نگه داریم. - هنوز 18 بازی دیگه مونده، یعنی 54 امتیاز. پس بین 6-7 تیم اول هرچیزی ممکن اتفاق بیفته. - ما از 2 روز قبل می دونستیم که شنبه برف میاد. فوتبال یه نمایشه، که این نمایش روی برف و یخ چندان جالب نمی شه. - امیدوارم در آینده تدابیری اندیشیده بشه که به سلامت بازیکن ها هم توجه بشه و در این شرایط بازی ها برگزار نشه. - استفان در پستی بازی می کنه که مجبوره خیلی تلاش کنه. به عنوان یه بازیکن کناری باید مدام در رفت و آمد باشه و شنبه سومین بازی بود که در 7 روز می کرد. طبیعی که کمی خسته بشه و افت کنه. - همینطور ویدال، البته شما فقط اون یک پاس اشتباه رو می بینید و این درست نیست. من مجموعا از بازی ویدال مقابل اودینزه راضی ام. - با این وجود این چهارمین بازی ما در 10 روز گذشته است، پس من باید یه سری چیزا رو برای انتخاب بازیکن ها بسنجم. - با وجود این همه بازی تئوری اینکه نباید به تیم برنده دست زد، در حال حاضر عملی نیست. - خوشبختانه من تیمی داریم که بهم انتخاب های زیادی میده و بازیکن هایی هستند که میشه بهشون اطمینان کرد. - (یه خبرنگار ازش می پرسه اگر زلاتان رو داشتید الان چه تفاوتی داشتید ؟ کونته میگه : ) زلاتان بازیکن بزرگی که در بازی تفاوت ایجاد می کنه، ولی بازیکن های تیم من بهترین بازیکن های دنیا هستند. من از داشته هام خوشحال و راضی هستم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی