پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پارما 0-0 یوونتوس ( هفته بیست و یکم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
213 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بحث داور رو نکنید واسه ما یکی نگرفت دقیقه 93 بود واسه اونا دقیقه 83 نگرفت خیلی جالبه یه بازیکن خوب ندیدم تو این بازی همه بد همه بد مگه میشه اخه نمیدونم از این تعویضای تکراری چی دیده یا جاکرینی جای استگاریبیا یا برعکس و کوا جای ماتری و اون تعویض اخر عین ******************* نمیدونم دارم اصلا چی مینویسم دوس دارم یه عالمه فوش به کونته رو که امروز دادم همینجا بنویسم اله باید رو نیمکت باشه تا جاکرینه توپ بزنه بیرون ماشالا ویدال و مارکیزیو هم هرچی بد باشن نباید تعویض شن واقعا این تیم شانس اورده انتر و ناپولی تیمای سالای پیش نیستن

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
اگه یه وین رونی-هیگواین-بنزما ....بود.که از تک موقعیتا استفاده کنه بازی رو برده بودیم.برایclباید 1 مهاجم بزرگ بگیریم.وگرنه مثل پارسال با 6 تا مساوی حذف میشیم!

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3762 ارسال
من بازی رو ندیدم ولی همونجور که رضا گفت به نظر میرسه یووه نتونسته کار تیمی منسجمی رو ارائه بده ... یووه دو سه فصله جلوی تیمهای ضعیف سری آ مشکل داره و قصه امروزش نیست مسلما همیشه یک تیم نمیتونه کارهای تاکتیکی خودش رو در حد بالایی به نمایش بزاره و در همین مواقع هست که داشتن یک بازیکن کلیدی گره بازی رو باز میکنه چیزی که در یووه فعلی و فصول اخیر نداشتیم . البته الکس هست و درسته که اون بازیکن چند فصل پیشش نیست ولی هنوز هم از این به ظاهر مهاجمین فعلی خیلی مفیدتر و برنده تر بازی میکنه اما انگار قرار نیست امسال بازی به الکس برسه و ... این کار به نفع یووه نیست .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - در کل بازی صاحب توپ بودیم ولی نتونستیم پیروز بشیم، خیلی تاسف آوره که توی این شرایط امتیاز نگرفتیم. - باز هم صحنه های مشکوکی بود که باید دوباره دیدشون، پارمایی ها بی خودی اعتراض می کردند چون جووینکو قطعا دایو کرد. - و تصویر آهسته ی روی پیرلو هم واضح بود، کلا مثل اینکه داورها تو این دوره می ترسند برای یووه پنالتی بگیرند. - من فقط در مورد بازی امروز حرف نمی زنم، کلا داور ها در این جام از دادن پنالتی به یووه می ترسند. - ما مجبوریم با این شرایط ادامه بدیم ولی آزار دهنده است، ما 75 درصد بازیمون رو توی زمین حریفان هستیم و اونوقت توی این فصل سری آ کمتر از همه پنالتی داشتیم. - این چیزها من رو آزار می ده چون نمی تونم ببینم با یوونتوس متفاوت رفتار میشه و عدالت برقرار نمیشه. - پنالتی گرفتن توی وقت های اضافه جرات می خواد، ولی وقتی پنالتی باید گرفته بشه، هرچند این روزا اگر بازیکن یووه توی محوطه کشته بشه هم پنالتی نمی گیرند. - ما هر هفته با تمام وجود تلاش می کنیم تا فصل متفاوتی داشته باشیم ولی باز میام و با بی عدالتی باهامون رفتار میشه.

dellealpi

dellealpi

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 46 ارسال
آقا من نمیدونم اصرار استفاده از استیگاریبیا چیه آخه ! این جندمین بازیه میزاره افتضاح بازی میکنه . من نمیدونم این بشر انگار خنگه دیر به مغزش فرمان میرسه . مارکیزیو هم این بازی در حد یک بازیکن کاملا معمولی بود . پیرلو هم اشتباه زیاد داشت در حالیکه بد بازی نکرد نسبت به بازیکنای دیگه . بوناچی هم که تعطیل ! یدونه توپ رو بدون اما و اگر نمیتونه رد کنه بره . واقعا جلوی تیم های ضعیف مشکل داریم و یکی یکی امتیاز هارو از دست میدیم . هیچ تضمینی وجود نداره دیدارای برگشت با تیم های بزرگ رو نبازیم .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ما اومدیم بد بگیم کسی نیاد اینجا تذکر بده ما امشب بازی رو نبردیم فقط به خاطر خود خواهی بازیکنهامون مارکیزیو تو این بازی چه غلطی کرد که کنته او رو نگه داشت تو زمین استیگاریبیا چه فایده ای داشت که از اول بازیش داد تعویض کاسرس تو اون دقیقه بازی چه دردی رو دوا میکرد XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX حتما باید دلمون خوش باشه یکی مثل ماتری برامون گل بزنه.این بازیکن اصلا استپ بلد نیست XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX یکی بگه تو این تیم کی باید گل بزنه ما تکلیفمون روشن بشه اصلا ما واژه ای بنام مهاجم تو این فصل داشتیم یا نه هیچ واکسنی وجود داره که یکم قدرت بده به پاهای ووچینیچ که از این شل بازی و شوتهای آبکی نجات پیدا کنه و اینقدر خودخواهانه بازی نکنه امشب اصلا ما بازیکن خوبمون امشب کی بود شاید ویدال خوب بوده باشه اصلا کسی مارکیزیو رو تو زمین دید امشب بگه ما بدونیم آقای کنته دستت درد نکنه تا حالا خوب نتیجه گرفتی اما یکم تو تعویضها هم دقت کن تعویض دقیقه 87 دردی از تیم دوا نمیکنه وقتی میبینی مارکیزیو اصلا تو بازی نیست خب تعویضش کن این تغییر دائمی سیستم داستانش چیه آقای کنته استفاده نکردن از الیا چیه آقای کنته نمیخوایش خب نیم فصل میدادی بره ما اگه نخواسته باشیم چرخشی بازی کنیم نمیشه تو این بازی چند تا موقعیت خراب کردیم یکی آمار بگیره.اینقدر تیم پارما قوی بود که نتونیم یکی بهش بزنیم.مشکل تیمهای مقابلمون نیست مشکل از خود ماست اینکه سینا نبودن که برن تو لاک دفاعی چرا میخوایم دو دستی همه چی رو بسپاریم به میلان جناب ماروتا تو که عرضه نداری یکی مهاجم بگیری لطف کن شرت رو کم کن .پس بیجا میکنی بوریلو رو میخری بازیکنها شما باید یکی حالیتون بکنه که صاحب توپ بودن و چرخوندن توپ امتیازی نداره.این گل و برده که امتیاز میاره دست از این خودخواهیتون بردارید.یکم از خود گذشتگی کرده بودید حالا لا اقل دو سه تا زده بودیم مدیر : به بازیکنان و کادر یووه توهین نکنید.

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
تاکتیک کونته بطور شماتیک !

تصویر

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
بعله ديگه, گفتنيارو دوستان گفتند,با اين تاخيري هم كه افتاد ديگه عصباني هم نيستم. فقط من چند تا نكته رو بگم و والسلام. اول اينكه اگه كسي ميدونه فلسفه ي بازي 90 دقيقه اي ميركو چي بود,حتما بقيه رو هم در جريان بذاره. به معناي واقعي كلمه "افتضاح" بود. به زمين اوردن كاسرس هم صرفا خنده دار بود. جاي بحث و تحليل نداره... ولي بدور از هرگونه غليان احساسات, بازي به بازي داريم از اسكودتو فاصله ميگيريم. اين مشكل يووه واسه بردن تيماي نه چندان شاخ و بي مزه خيلي داره دورمون ميكنه از صدر. سيه نا,كالياري,جنوا,كيه وو. الان اگه اشتباه نكنم يووه بيشترين تعداد مساوي رو داره تو سري آ. خيلي زشته اين مساوياي بچه گانه واسه تيمي كه ادعاي شكست ناپذيري داره!

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
خب ما واقعا عالی بودیم امشب ! عالی ... نمیدونم از کی شروع کنم تعریف کنم اینقد همه خوب بودن ... متری که واقعا 1 گلزن مادر زاده ! اصلا این بچه که بدنیا اومده رو پیشونیش نوشته بودن تو گلزنی ! حتی 1 پاس اشتباه هم نداد . همیشه تو موقعیت گلزنی بود ولی خب بدبختی گیر از پیرلوئه که نمیتونه پاس بده بش ! متری دیگه از دسته هافبکامون خسته شده بنده خدا ... متری یکی از استعدادای خوبش اینه که با ساق شوت میزنه ! این کارو فقط مهاجمای تراز اوله جهان بلدن . چه سرعت وتکنیکی داشت این متری من نمیدونستم . بابا شما چرا هی راجع به مسی و رونالدو بحث میکنید وقتی ما متری رو داریم ؟! اینقد سرعت و تکنیکش خوبه که تک به تک رو صاف میره تو شکم دروازبان ! ایستاگاریبیا واقعا نشون داد که چه آینده ای داره ! با استعداد ترین بازیکن فوتبال آمریکای جنوبیه . یکی از خرید های عالی ماروتا بود دیگه ! اینقد بازیکن خوبیه که وقتی توپ رو میخواد بزنه واقعا بعدش همه به این فکر میکنن که این الان پاس داد یا شوت زد ! گیر از کفشاش بود هروقت میومد تکنیکه نابشو به رخه همه بکشه توپ از زیره پاش در میرفت . ووچینیچ با همین بازی امشب رسما بعنوان مرد فداکاره این فصله سری آ انتخاب شد ! واقعا من خرابه این پسرم . 1 آدم چقد میتونه فداکار باشه واقعا !!! میرکو اصلا نمیخواد گل بزنه که واسه میرکو مهم برده یووه اس . کلا هرجای زمین توپ میرسید بش فقط به فکره تیم بود و توپ هایی که قبل بازی امضاشون کرده بود رو شوت میزد بین تماشاچی ها ! فک کنم کفشای میرکو هم 1 ایرادی داشت چون بغیر از 1 شوتش که تو چارچوب بود بقیه اش میرفت بین تماشاچیا . میرکو دائم در حال بحث با متری بود که بابا چقد من فداکاری کنم . تو هم 1 کم فداکار باش متری جان ! ماروتا واقعا من بت ایمان دارم . واقعا شاهکاری . من از امشب رسما اعلام میکنم که مهم ترین و بهترین نقل و انتقاله این فصله سری آ جاکرینی بوده ! بابا جیوینکو کیه دیگه ؟؟؟ 1 پای جاک اندازه کله هیکله جیو ارزش داره . تو اون 20 دقیقه نیم ساعتی که تو زمین بود چندتا ارسال دقیق و زیبا داشت واسه مدافعای پارما . تکنیکش هم که اصلا نگید همرو دریبل میکنه این پسر آخرشم واسه اینکه نشون بده چقد خفنه خودش با توپ میره تو اوت ! جاک با این قدرت گلزنی و شوت زنی که داره چرا مهاجم نیس واقعا ؟؟ اون تک به تکی که گیرش اومد رو خواست 3 کنج بزنه که دیگه خیلی نمایشی بشه ولی بد شانسی اورد ... 1 درس بزرگ هم به میرکو داد که خیال نکنه فقط اون فداکاره ! پاش بیوفته جاک هم به اندازه میرکو فداکار میشه و تک به تکی که اگه 1 پاس داده بود پایین به ووچینیچ دروازه خالی بودو میرکو ... اما پاس نداد که به میرکو یاد بده که اونم مثله ووچینیچ واسش گلزنی مهم نیس فقط برده یووه مهمه ! خطه دفاعمون هم که دیگه اصلا هیچ حرفی توش نیست ! بهترین خط دفاع حال حاضر اروپا ماییم . دیگه وقتی دیدن که جیو نیمه اول فقط 1 لایی به پیرلو زد و بقیه بازیکنای پارما هم تو تعطیلات بسر میبرن به این نتیجه رسیدن که بیخیال دفاع شن . نیمه دوم ما واقعا نشون دادیم که بهترینیم تو دفاع فقط هرباری که جیو از چپ پا به توپ میشد از اونجایی که دلشون واسه جیو سوخته بود گذاشتن جیو ازشون رد بشه وگرنه جیو خره کیه بابا ؟ فقط از رو دلسوزی بوده اینکاراشون! اصلا هرچی فک میکنم ما فقط بخاطره داوری نبردیم بازی رو ! اصلا از اون تابلوتر که سانتا کروچه با لگد زد 2 تا پای پیرلو رو قلم کرد البته فقط سایه ی پای پیرلو رو ! داور واقعا از لجه ما هم که شده بود اونجا که جیو با 1 پشت پا کلا بارتزالی رو محو کرد بعدش هم از پشت نمیدونم کی بود اومد اول گرفتش قشنگ بعد که دید فایده نداره 1 تنه فنی خیلی دقیق بش زد که جیو تمارض کنه ! من اولشم فک میکردم بارتزالیه داره جیو رو هل میده بعد فهمیدم که نه یاره خوده پارما بوده ! اونجا داور باید جیو رو بخاطره اون دایوش 1 راست اخراج میکرد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
^^ در مورد این پستت حرفی ندارم، ولی جووینکو قطعا دایو کرد. بارتزالی هیچ کاری بهش نداشت. نه کشیدش و نه هلش داد. هیچ اتفاقی توی اون صحنه نیفتاد.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

+ عمرا اگر اون صحنه جووینکو پنالتی بود، بارزالی یه لحظه فقط دسش تماس پیدا کرد با جووینکو کوچکترین کششی بهش وارد نکرد. بهرحال اگر اون تماس کوچیک پنالتی بود که نبود، قطعا این ضربه سانتاکروچه از پشت به پیرلو هم پنالتی بود :

رضا فقط 1 لحظه ؟؟؟ وای تو رو خدا شروع نکنید !
یعنی واقعا حالم از کونته بهم خورد با این مصاحبه بعده بازیش !
تیمش واقعا عالی بود فقط بخاطره اون صحنه ایه که رو پیرلو اتفاق افتاد که فک نکنم حتی 1 کارشناس پیدا بشه بگه اون پنالتی بوده بوده بازی مساوی شد ؟؟

من کارشناس داوری نیستم ولی تو صحنه جیو بارتزالی اول قشنگ از پشت پیرهنشو کشید که تو صحنه آهسته هم معلوم بود آخرشم که هلش داد .

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
و این بازی هیچی که نداشت فقط یه دستاورد داشت که وقتی یه تیم بخواد مساوی بگیره 10 تا بازیکن بزاره تو محوطه جریمه خودش بعد یووه تا 2روز بعدشم که بازی کنه گل نمیزنه بابا این کنته هم کم کم داره شورشو در میاره با این تعویضای مزخرفش بازی گره خورده الکس رو بیار 2 تا شوت بزنه 2تا خطا بگیره شاید یه فرجی شد خسته شدیم از این مساوی های مسخره

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
من با این که کنته رو هنوز قبول دارم و مربی خوبی واسه یووه میدونمش ولی تیمش منو یاد تیم رانیری میندازه که تا زور بالاسر تیم نباشه نمبره این بازی رو اگه میبردیم و بازی عقب افتاده رو هم همینطور میتونستیم خیلی بهتر باشیم اصلا تعوضاش خوب نیست تعویضاشم منو یاد صمد مرفاوی میندازه تو استقلال یه مدت تماشاگرا دست میزدند و یه بازی کن رو میگفتند و مرفاوی بازیکن رو میاورد تو در کل بعد از اردوی امارت تیم دیگه تیم نشده دوباره مساوی این تیم به تنها چیزی که احتیاج داره یه باخته جای حسن خالی

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من هنوز معتقدم که مشکل از تفکر کونته ست اگه به اولین جمله بعد از بازی کونته توجه کنیم می بینیم که کونته هنوز اعتقاد داره تیمی که مالکیت بیشتری داره باید برنده بازی باشه این اعتراض به داوری هم به نظرم منطقی نیست بعد از کالچوپولی این فصل یوونتوس کمترین لطمه رو از داوری دیده بنده خدا رانیری باید چی می گفت درمورد پنالتی های مورد بحث من نظرم اینه که هیچ کدوم پنالتی نبودن توی هر دو صحنه شارژ صورت گرفت ولی فشار اون قدری نبود که پنالتی اتفاق افتاده باشه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من هنوز هم میگم مشکل دیشب ما فقط و فقط ووچنیچ بود . 3 تا موقعیت مسلم رو با بی مسئولیتی تمام گند زد توش . اینگار تنها واسه خودش بازی میکرد . اقای کنته . لطفا به این اقا حالی کن که این موقعیتی که تو با بی خیالی تمام از دست میدی شاید اخرین موقعیت باشه تو بازی . این اقا انقدر غیرت نداشت که حتی وقتی توپ رو از دست میده دوباره واسه پس گرفتنش تلاش کنه . بجاش راه میرفت تو زمین . ماتری حد اقل اگه توپ رو از دست میداد بعدش هوار میشد روی طرف که توپ رو بگیره . اقای کنته . اگه نمیتونی اینو بهش بفهمونی پس لطف کن بازیش نده تا 90 دقیقه روی اعصاب ما راه نره . میدونی که اینجا وینستون لایت شده بسته ای 3400 تومن . پس بخاطر بازیکن محبوب جنابعالی دیگه نمیصرفه که اعصابمون خراب بشه . اوایل این مساوی ها بد نبود . ولی الان واقعا نگران کنندست . قطعا میلان این فرصتا رو از دست نمیده

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
هنوزم که چیزی رو از دست ندادیم . چرا اینطوری برخورد میکنید ؟ یه تساوی تو خونه پارما اینقدر ها که میگید هم بد نیست . این همه میلان میلان هم که می کنید با یک امتیاز بیشتر و با یک بازی بیشتر صدر جدولن . پس هنوز جای نگرانی نیست . تازه از اول فصل هم همه میگفتیم سوم بشیم شاهکار کردیم . بیش از این چه توقعی دارید ؟!!!!!!!!!!!!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
درسته اگه اول فصل کسی میومد و میگفت تا این وقت از فصل یووه با یه بازی کمتر یک امتیاز از میلان عقبه و دوم جدول هستش برامون عالی بود و باور نمیکردیم ولی هر چیزی رو باید با شرایط خودش سنجید این فصل از اون فصلایی بود که یه تیم برا قهرمانی با یووه میجنگید و تیمای دیگه عملا توان این رو هم نداشتن ولی با شروع نیم فصل دوم و امتیاز خراب کردن میلان همه ما انتظار داشتیم تیم بازی های راحت خودش رو ببره وقتی یه تیم میتونه قهرمان بشه نمیدونم چرا خودش و با دست خودش باید اونو پس بزنه حالا فصل بعد با تقویت رم و انتر شک نکنید کار قهرمانی خیلی سخت تر میشه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
عباس میدونی که ما یه بازی سخت تو سن سیرو با خود میلان داریم دیگه ؟ . باید این امتیازا رو چمع کنیم تا در صورت باخت احتمالی تو اون بازی مشکلی پیش نیاد . در ثانی . چرا وقتی که میتونیم ببریم مساوی کنیم . تو میگی چیزی نشده ؟ بشمار ببین چند تا موقعیت رو سوزوندن اینا . این هدر دادن گل شده عادت واسه اینا . به بازیهایی میرسیم که شاید فقط و فقط یه فرصت به دست بیاد و اون یه فرصت هم فقط و فقط باید گل بشه . میشه به نظرت ؟

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
بازم مساوی ! کونته تا اینجا اصلا کار خاصی نکرده ، مثل مربیهای قبلی ، هیچی از اونا بیشتر نداره ! فقط استادیوم جدید و حمایت بیشتر هوادارا و همچنین مهره های بهتر نسبت به دو سال قبل یووه رو کشیده بالا !!! شانس آوردیم این فصل تیمهایی مثل اینتر و رم و ناپولی پرنوسان ظاهر شدن و تا اینجا رسیدن به CL رو برای یووه هموار کردن ، وگرنه با این وضعیت رده ی این فصلمون هم همون هفتم بود !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمار بازی : ضربه به دروازه : 17 یووه - 6 پارما در چهارچوب: 4 یووه - 1 پارما کرنر : 7 یووه - 4 پارما خطا : 10 یووه - 18 پارما کارت زرد : 3 یووه - 1 پارما مالکیت توپ : 63 یووه - 37 پارما پاسکاری یووه : 528 پاس، 82 درصد صحیح پیرلو : 67 پاس، 78 درصد صحیح (12 پاس بلند، 8 تاش صحیح) ویدال : 55 پاس، 84 درصد صحیح مارکیزیو : 45 پاس، 84 درصد صحیح

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی