پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 نوارا ( هفته شانزدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
106 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
99 درصد بازی دست ما بود فقط یه ضربه سر زدن ، با یکی دو تا کرنر چقدر راحت موقعیت از دست میدیم په په که بازی رو به یه جاهای خیلی بدیش گرفته ، میخواد تکنیکی تو سر توپ بزنه بابا تو مثل آدم تو سر توپ بزن ، تکنیکی نخواستیم جاکرینی خیلی خوب فرار میکنه ولی افتضاح موقعیت از دست میده یعنی قدرت شوتش از 100 ، 10 هم نیست اصلا کوالیارلا رو تو بازی ندیدم ، خیلی محو بود ، کلا یه ضربه سر ازش یادمه ، یکجا هم روش خطا شد ماتری خیلی بهتر تو جریان مسابقه قرار میگرفت باتشکر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
فکر کنم این شرکته که به من اینترنت میده کلاه سرم گذاشته . این موقع ها می فهمم که واقعا سرعت پایینه . اصلا قابل دیدن نیست . الان دوست دارم یه چی تو دستم باشه بزنم بشکنم از بس اعصاب ریخته بهم :62:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
تموم شد . فایده ای نداره که توپ دست ما باشه و نتونیم درست حمله کنیم . یه صحنه که جاکرینی با این همه تعریفی که ازش می کنم نا امیدم کرد . فقط اون نبود . تموم بازیکنایی که از نیمکت اومدن دوست داشتن خودشون گل بزنن . کوا که اصلا تو بازی گم بود . سه چهار تا پاس کاملا اشتباه تو تعویض منطقه بازی از چپ به راست داشتیم . من نمی دونم په په چش شد ! خیلی جاها پاس نمیده . اعصاب آدم خورد میشه . اگه قراره همون یوونتوسی بشیم که لرزه به اندام رقبا میندازه ، باید جلوی همین تیمای ضعیف با اختلاف 4.5 تا برنده شیم . نوارایی ها هم که جز یه موقعیت تو دقیقه ی 45 هیچ حرفی واسه گفتن نداشتن . ولی آدم وقتی این اعتماد به نفس رو از بوفون می بینه احساس غرور می کنه .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
درسته بازی تو نیمه اول دست ما بود ولی من توقعم بیشتر بود.من نمیدونم تیم چرا اون فشاری که باید بیاره رو نمیاره یا واقعا نمیتونه.باز هم از ترکیب اولیه کنته خوشم نیومد.حضور کوالیارلا خیلی بی مورد بود.بسیار ضعیف بود دلپیرو هم که چیز خاصی نداشت.تو دو تا بازی اخیر مارکیزیو هم افت داشته تیم مهاجم بزرگ میخواد که نداریم.یکی هم باید بهشون بگه شما سه تا گل نزدید که اینقدر بعد گل اول بازی رو شل میگیرید .اگه فشار میاوردن تا حالا لااقل سه تا زده بودیم ولی متاسفانه یا نمیتونن یا.... ما فقط توپدستمون هست تو خلق موقعیت و زدن گل خیلی ضعیف کار میکنیم اون چند تا موقعیتی هم که بدست میاد به راحتی هدر میدیم .

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
کسی یه لینکی نداره که فوقه فوقش سرعته مرده نظرش مثلا 80تا 110 کیلوبایت باشه؟؟ :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کوالیارلا خیلی داره بد و ناهماهنگ بازی می کنه !!! نقش پیرلو توی این دیدار بیشتر تدافعیه و همین موضوع سبب شده تا مارکیزیو کمی جلو تر تنها باشه جاکرینی سرعت و هوش خوبی داره اما خیلی عجوله و همین موضوع سبب می شه نتونه فوق العاده باشه دل پیرو هم دوست داره توی این دیدار گلزنی کنه که حقش هم هست

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
همه تيم ها مثل ما برا هر نيمه 4-3 تا موقعيت گيرشون مياد و 2 تا حداقل گل ميزنن:نمونش ميلان كه رو اشتباهات فردي حريف و بنالتي ميبره اونوقت نبايد ما اين فرصت ها رو خراب كنيم.كونته كارش بدرستي انجام داده و تيم خوب بازي ميكنه.بنظرم يكسري از هدر رفتن موقعيتها ناشي از استرس بازيكنها هست كه ميتونه به جند دليل از جمله نبردن و اتفاق افتادن شرايط بد 2 سال گذشته باشه.شايد هم هنوز اون خودباوري تو تيم كامل نشده.تو تمام مسابقاتي كه برديم هيج وقت نشده تا بايان نيمه اول با 2 اختلاف جلو باشيم كه اين عامل از دست رفتن امتياز تا بايان بازي از لحاظ روحي به تيم فشار مياره.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
دل پيرو داره منو به اين باور ميرسونه كه تصميم كنته كاملا درسته

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
ای وای ی ی ی ی ! الکس رفت بیرون ! ای کاش بیشتر میموند تو زمین !

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

دل پيرو داره منو به اين باور ميرسونه كه تصميم كنته كاملا درسته

هرچی باشه بهتر از کوا بازی کرد.
از این ورزشگاه بدم میاد.به واقع که این ورزشگاه واسه کاپیتانمون طلسم شده :sad1:

ویرایش : کوا گل زد :np:

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
گل !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فابیو دمت گرم

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
بازی تموم شد یا نه همون دو هیچ

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
تبریک میگم همه خوب بودن با برد اودینیزه میریم به تعطیلات

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
این بازی بیشتر شبیه یه تمرین بود که بازیکنا باید حفظ توپ رو تمرین می کردن . حملات خاصی نداشتیم . متاسفانه الکس گل نزد . می تونست اولین گل فصلش رو بزنه . نوارا تیمی نبود که ما جلوش بخوایم حمله نکنیم و بازی رو نگه داریم . استیگاریبیا حرکت خاصی نکرد . با این حال که من از طرفدارای جاکرینی ام ولی این بازیکن بیشتر به هافبک کنار می خوره تا وینگر . چون که اصلا بلد نیست گل بزنه . در هر صورت بازی بدی نبود و با قدرت میریم به مصاف اودینزه . بهترین زمین هم پیرلو بود از نظر من .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازی امروز الکس جواب اونایی باشه که میگن چرا کونته به الگس بازی نمیده یا کونته با الکس مشکل داره یا اینجور حرفا. مردونه N تا موقعیت و الکس اصلا تو چارچوب نزد...

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
تبریک. ولی کاش الکس هم پاش به گل وا میشد! خیلی موقعیت خراب کرد. ولی اون موقعیت آخر اشتباه محض په په بود. انگار زورش میومد به الکس پاس بده. فکرکنم دلیل خنده های طعنه آمیز الکس هم همون حماقت په په بود.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منم تبریک میگم این برد . با اینکه میشد 5 الی 6 تا گل بزنن و آمار گل زده رو ببرن بالا ولی خوب 2-0 هم نتیجه خوبیه . مهم این بود که بازی رو بردیم . هر چند با تاخیر زیاد این بازی رو دیدم ولی به هر حال از هیچی بهتر بود . :thankyou:

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
تبريك ميكم.هم برد رو و هم كلزني فابيو و هم بازكشت به صدر جدول

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من هم این برد و تبریک می گم امیدوارم وچینیچ زود تر برگرده تا بازی های همشگیمون رو انجام بدیم این بازی هم خوب بودیم اما به پای بازی هایی که وچینچ بود نمی رسید کوا فقط گل زد وگرنه بسیار در بازی گم بود الکس هم ......

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
بوفون هم یه فوق سوپر واکنش داشت از اون واکنش هایی که مخصوص خودشه توپ مهاجم نوارار رو که با سر از روی نقطه پنالتی زد رو از کنج دروازه کشید بیرون

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی