پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 نوارا ( هفته شانزدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
106 پاسخ برای این موضوع

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بازی رو بردیم تبریک میگم ولی خدایی باید بالای 6 تا میزدیم خیلی توپ خراب کردیم امروز اله خوب بازی کرد ولی گل نزد متاسفانه ولی کوالی بد بازی کرد و گل زد خوبه یکیشون پاش باز شد جاکرینی خوب نبود و خیلی توپ لو داد امروز دیچیلیه هم خوب بود و میشه بازم بهش امیدوار بود در کل باید این جور بازی ها رو با اختلاف بیشتر ببریم بوفون هم یه سوپر واکنش عالی داشت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال
مهم نیست که چند تا گل زدیم، مهم این هست که گل نخوردیم، تیم باید عادت کنه به گل نخوردن.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
منم این برد شیرین :hihi: رو به همه تبریک میگم.متاسفانه نتونستم بازی رو
ببینم :Facepalm:به قول بهرام شفیع:نشد که بشه :1:

FarSH4D

FarSH4D

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 215 ارسال
کل بازی که برای یووه بود، توپ فقط مال یووه... نوارا تو دو صحنه ای که سنتر کردن و هد زدن خطرناک بود که خوب دومی و بوفون خیلی قشنگ رد کرد. دچلیه!! میدونید کلا توپ نیومد تو 1/3 یووه که بخوایم قضاوت کنیم چقدر تو کارای دفاعی بهتر شده ولی انصافا خیلی خوب حرکت میکرد از سمت چپ، چندتا حرکت خوب داشت واقعیت من بد از دچلیه ندیدم ولی تاکید هم میکنم که حمله هم نشد از اون سمت! کیلینی هم 2،3 تا تکل پدر مادر دار زد خیلی چسبید! په په واقعا خوبه، این په په با این شرایطی که داره من دوسش دارم و از نظر من اگه همینطوری بمونه جدا نیازی به وینگر راست نداریم و باید هم فیکس باشه! به خصوص اینکه با استفانیه زوج خیلی خیلی خوب هماهنگ شدن و بهتر میشن، این دو نفر عالین! استفان به جد یکی خوبهای دفاع راست اروپاس! میدونه چی کار میکنه مغزش کار میکنه خیلی حواسش جمع ـه! (اینا رو کلا گفتم!!) جاکرینی خیلی خوب دریبل میزنه میره تو حرکت های تیز، تو دل دفاع یه موقعهایی همه کار میکنه، جدا تکنیکش قابل تحسین اما موقعیت گل... همه رو صاف میزنه تو دست و پای دروازه بان واقعا حیف خیلی حیف! دیگه... الکس چــرا گل نمیزنه؟؟ چرا اینطوری شده؟؟ خیلی ناراحت کننده س، امشب باید باید باید گل میزد، نمیدونم! حرفی در این قضیه نیست اصلا، فقط امیدوارانه این که الکس تو این استادیوم گل بزنه.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
منم تبریک میگم ولی در کمال تاسف نتونستم بازی رو ببینم (از دست این اینترنت کم سرعت خوابگاه) بی صبرانه منتظر خلاصه ی بازی هستم اما هرچی باشه خیلی خوشحالم که بازی رو بردیم.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
به هر حال بازی رو بردیم.ولی موقعیت هم زیاد خراب کردیم .دو تا تک به تک رو جاکرینی فقط خراب کرد.دیگران هم همینطور .دلپیرو هم که تو چند صحنه میتونست گل بزنه کوالیارلا هم بد بازی کرد ولی گل قشنگی زد دچلیه هم فقط واسه اینجور بازیها که تیم حریف حمله نمیکنه شاید خوب باشه بوفون هم که با اون واکنشش نشون داده خوب اومده رو فرم دفاعها مشکلی نداشتن این بازی مثل یک بازی تمرینی بود.ما توپ رو خوب در اختیار داریم اما گل نمیزنیم تیم به یک مهاجم بزرگ نیاز داره این رو همه میدونن

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
موقعيت هاي حساس بازي رو ديدم!جقدر توب از دست داديم ولي كل هاي قشنكي زديم تبريك ميكم

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
اول سه امتیاز رو به همه تبریک میگم از اینکه کوالیارلا پاش به گل باز شده خیلی خوشحالم :1: ، اینجوری : :blissysmile: اگه بیاد رو فرم و بتونه آمادگی فصل پیش رو به دست بیاره عالیه ، اونوقت برای هر بازی یکی دو گل باید برای ماتری و کوا کنار بزاریم

plzdr

plzdr

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
خدا را شکر 3 امتیاز دیگه گرفتیم . 2 گل زدیم و گلی نخوردیم . جدا از همه موارد مثبتی که یووه این فصل داره باید بگم خط دفاع واقعا داره عالی عمل می کنه . در این وضعیت که حریفان شانه به شانه ما پیش میان حفظ روحیه قوی کار خیلی سختیه که کادر فنی تا اینجا کم نقص نشون داده . عیار یه مربی خوب در اینجور رقابتها سنجیده می شه . به شخصه به قهرمانی تیم خیلی امیدوارم . البته می دونم صحبت از قهرمانی از حالا خیلی زوده .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

اول سه امتیاز رو به همه تبریک میگم
از اینکه کوالیارلا پاش به گل باز شده خیلی خوشحالم :1: ، اینجوری : :blissysmile:
اگه بیاد رو فرم و بتونه آمادگی فصل پیش رو به دست بیاره عالیه ، اونوقت برای هر بازی یکی دو گل باید برای ماتری و کوا کنار بزاریم

البته سرش به گلزنی باز شد :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بهترین بازیکن زمین از دید شما ؟

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
په په یه گل و یه پاس گل داد و کلا خیلی موئثر بازی کرد بجز اون تو سر توپ که میخاست دفاع رو گول بزنه خودش گول خورد :1:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
به نظرم کلا تیم خوب بودن ولی برای انتخاب هم که شده فکر کنم پپه بهترین بود مثل همیشه پر تلاش و موثر.یک گل هم که زد

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
میشه امار بازی رو بزارید؟

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بالاخره تو یه بازی چوب این موقعیت هایی که از دست می دیم رو می خوریم. په په با اینکه گل زد و پاس گل داد ولی خیلی رو مخ بود. این بازی چند تا نکته مثبت داشت اول از همه جلوی یه تیم کوچک 3 امتیاز گرفتیم گل نخوردیم، و تیم حریف موقعیت زیادی نتونست روی دروازه ما خلق کنه. آخر بازی، فکر کنم برای پیرلو مشکلی پیش اومد که تعویض شد، فقط امیدوارم مصدوم نشده باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آمار بازی : مالکیت توپ : 66 یووه - 34 نوارا شوت به دروازه : 26 یووه - 14 نوارا شوت در چهارچوب : 12 یووه - 3 نوارا آفساید : 1 یووه - 0 نوارا خطا : 21 نوارا - 11 یووه پاس یووه : 552 پاس، 87 درصد صحیح پیرلو : 70 پاس، 84 درصد صحیح مارکیزیو : 49 پاس، 82 درصد صحیح جاکرینی : 62 پاس، 76 درصد صحیح

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی را ندیدم فقط سه امتیاز مهم بود که گرفتیم همچنان صدر جدول هستیم پس ای ول به خودمان

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بهترينها از ديد من 1 ليكستينر 2 جاكريني 3 په په البته بارزاگلي هم يه چندين بازيه كه داره خيلي بي سر و صدا فوق العاده بازي ميكنه ولي بازيش تو چشم نمياد بنده خدا يه چيز ديگه . تعويض هاي كنته برام خيلي عجيب بود . دقيقه 75 كه تيم 2 - 0 جلو هست و كاملا هم بازي رو در اختيار داره ديگه نيازي به اوردن ماتري نبود . ميتونست يه بازيكن كه كمتر بازي كرده مثل سورن يا اليا رو بياره تو

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
سلام........... منم بازی رو ندیدم....نمیدونم چرا ictimai نشون نداد............. بعد از برد یووه با گلزنی کوا حال کردم.............

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

بازی امروز الکس جواب اونایی باشه که میگن چرا کونته به الگس بازی نمیده یا کونته با الکس مشکل داره یا اینجور حرفا. مردونه N تا موقعیت و الکس اصلا تو چارچوب نزد...

درسته گل نزد ولی خدا وکیلی خیلی خوب بازی کرد!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی