پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-0 نوارا ( هفته شانزدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
106 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
خود کونته در مورد بازی کردن الکس گفته : الکس واقعا خوب بازی کرد و امروز شایسته بازی کردن از دقیقه یک بود. من به هیچ کس هدیه نمی دهم. در هفته های اخیر واقعا خوب بازی می کند و تمرینات فوق العاده ای را انجام می دهد بنابر این حق بازی کردن دارد. حیف که گل نزد اما زمان برای گلزنی هست. در مورد بازی هم گفته : -مهم تغییر ذهنیتی بود که باید طی سال های اخیر از بین می رفت.برای هر راه حلی راه های متفاوتی وجود دارد و امروز این تغییر پاسخ داد و پسرانم بار دیگر پیروز شدند -در نیمه دوم این تیم دست به حمله زد و بازی خوی کرد اما برای یووه همیشه پیروزی ارزش بیشتری دارد و باید زمین را با برتری ترک می کردیم. باید مراقب باشیم تا مرتکب اشتباهی نشویم که کریسمس را سیاه کند -

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
3 تا نکته/شوخی جالب داشت مصاحبه کونته : 1- گفته بود از نتیجه راضی ولی از عملکرد نه. گفته بود این بازی برای رگای قلب من خوب نبود چون تا آخر کار بازی 1-0 مونده بود و نباید اینطوری میشد ! 2- در مورد بوفون گفته بهترین دروازه بان جهانه و کلی ازش تعریف کرد، بعد به شوخی گفته بهرحال باید این حقوقی که میگیره رو یه جوری توجیه کنه دیگه ! 3- ازش پرسیدن میگند به کاسارس علاقه داری ؟ جواب داده من کلا زن ها رو ترجیح میدم !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
منشوریش نکن خوبه اینا چیه می گه

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
:guntootsmiley:وای :drill:تمام بازیکنای یوونتوس دیروز ایتالیایی بودن بجز لیختشتاینر و استیگاررررریبیا :gol: :thankyou:یوونتوس ایتالیایی ترین تیم دنیاس :juventus:از برگشتن کوالیارالله و گلزنیش خوشحالم ولی دلم نمیاد ماتری رو نیمکت بشینه :drill:کاش ماتری و کوا همیشه مهاجم نوک باشن و ووچینیچ وینگ ثابت و از بین په په و ویدالم یکی وینگ بشه :nish:امیدوارم ماتری و کوالیارلا مسافر یورو2012 بشن :hp:اگه الیا از یوونتوس جدا بشه یوونتوس دیگه سیاهپوست نداره :guntootsmiley:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

:guntootsmiley:اگه الیا از یوونتوس جدا بشه یوونتوس دیگه سیاهپوست نداره :guntootsmiley:

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
اگه اشتباه نكنم الان قرن بيست و يكه

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
اگه اشتباه نكنم الان قرن بيست و يكه

اصلا قرن 1 باشه ولی بازم این حرفا خوب نیست . همه انسان هستیم

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
من بازی رو دیدم!! تقریبا کاپلویی بازی کرد یووه و خوب هم نتیجه گرفت 3 امتیاز رو میخواستیم که گرفتیم نمیدونم چرا با بازی جاکرینی اصلا حال نمی کنم!!!!! یه جوری منو یاد مارکیونی بازیکن مورد علاقه ی رانیری میندازه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی