پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 0-1 یوونتوس (هفته سیزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
167 پاسخ برای این موضوع

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
عیار تیم سال دیگه مشخص میشه :1: که لیگ قهرمانان هم باشیم . الآن این نوع بازی یووه خیلی بازیکنها رو خسته میکنه مخصوصا هافبکها

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
اتفاقا من به اين بازي خيلي خوشبينم.تيم العان رو غلتك افتاده و تو اوج آمادكي هست.بنظر من كونته و يووه عيارشون نشون دادن.بنظرم لاتزيو بمراتب ضعيفتر از ميلان و اينتر بود.يووه براحتي ميتونه با يك بازي هماهنك و منسجم 3 امتياز كسب كنه.تقابل ليخشتاينر و تيم سابقش هم جالب هست.تاكيد ميكنم اكه بازيكنها خودشون باشن و بازي خودشون انجام بدن لاتزيو رو با اختلاف كل ميبريم.فقط اميدوارم شبكه 3 اين بازي كه تيم هاي اول و دوم سري أ بازي ميكنن فداي دربي مادريد كه بين تيم اول و نهم اسبانيا هست نكن.

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

موسلرا رفته گالاتاسرای.مارکتی این فصل گلر لاتزیوئه :1:

وقتی داشتم مینوشتم گفتم سوتی دادم ها :دی
پس امیدوارم همون مارکتی ملعون جام جهانی باشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ادی ریا مربی لاتزیو : - وقتی مردم می گفتند یووه 4-2-4 بازی می کنه من واقعا خندم می گرفت ! - کاشکی اینطوری بود، ولی حقیقت اینه که خیلی سخته که شما 4 مهاجم رو ساپورت کنید. - ما با تیمی روبرو خواهیم بود که با 3 مهاجم بازی می کنه به علاوه ی 2 هافبکی که خیلی خوب جلو میان، خصوصا مارکیزیو. - فکر می کنم بازی خیلی زیبایی بشه، و البته یه بازی جدید ! چون من تاحالا مقابل کونته بازی نکردم. - اون تونسته به یووه شخصیت بده، کاری که هیچکس در این سال ها نتونست کنه و البته می تونه از کیفیت بازیکن هایی مثل لیختنشتینر و ووچینیچ استفاده کنه. - می خوام یه دوره ی جدیدی رو در لاتزیو شروع کنم، همونطور که در ناپولی اینکار رو کردم. توی ناپولی ما کارمون رو با پیروزی در مقابل تیم های بزرگ تثبیت کردیم.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

وقتی داشتم مینوشتم گفتم سوتی دادم ها :دی
پس امیدوارم همون مارکتی ملعون جام جهانی باشه

من مارکتی رو خیلی قبول دارم دروازبان بسیار خوبیه

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
لاتزیو تو زمین خودش برای برد و صدرنشین شدن بازی میکنه.این به یوونتوس کمک میکنه چون اونا بازی بسته انجام نمیدن.امیدوارم یووه ناپولیم ببره و حق به حقدار برسه :hylove:

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال
با بازی که دیشب ناپولی مقابل من سیتی کرد زیاد نمیشه روی 3 امتیاز ناپل حساب باز کرد برای اینکه از صدر هم دور نشیم باید از این دو بازی 4 امتیاز دشت کنیم این یعنی لازیو باید تو المپیکو مقابل یووه زانو بزنه و هیچ راه دیگه ای نیست به امید تداوم شکست ناپذیریمون

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
عزیزان هایلایت بازی با پالرمو رو از کجا بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

عزیزان هایلایت بازی با پالرمو رو از کجا بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از اینجا می تونی بگیری
http://bianconeri.ir...hp?topic=5434.0

Parham Bianconeri

Parham Bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 344 ارسال
یکی از خبرایی که روی سایت گذاشته شده، خبر از مصدومیت پیرلو میده. احتمال این میره که بازی جلو لاتزیو رو از دست بده؛ همه هم معتقدن که در نبود پیرلو ممکنه کونته و یووه به یه سری مشکلات بر بخورن! امیدوارم کونته تا حدی قدرت مدیریت چنین شرایطی رو داشته باشه که اگه از این دست اتفاقات پیش بینی نشده رخ داد بدون اینکه به سیستم و شیوه بازی یووه آسیبی وارد بشه بتونه بازیا رو با موفقیت پشت سر بذاره. و از طرفی امیدوارم کونته با این اتفاقی که افتاده این رو در نظر داشته باشه که هر بازیکنی (مخصوصن بازیکنای کلیدی) نمیتونه همیشه در ترکیب ثابت قرار داشته باشه و اتفاقی براش نیفته!

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
جانلوکا روکی به عنوان داور مسابقه انتخاب شد. این بازی اولین بازی هست که روکی برای یوونتوس داوری میکنه. روکی در مجموع 17 بار برای یووه سوت زده که حاصل اون 12 برد ، 3 تساوی و 2 باخت بوده. + اسپورت مدیا ست نوشته که پیرلو قبل از پایان تمرینات امروز در وینوو دچار گرفتگی عضله میشه و تمرینات رو ترک میکنه ؛ با این وجود پیرلو همچنان توی ترکیب پیش بینی شده ی مدیا ست برای بازی لاتزیو-یووه حضور داره. بعید میدونم مشکل خاصی باشه ...

2fAn

2fAn

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 137 ارسال
پاتزینزا رو نیمکت پرچ شده؟ بابا الان چند تا بازیکن تو تیم هستن که خرید امسال هستن ولی بازی نمیکنن بهتر بود به جا 5 بخرن بازی ندن 1 میخردن باز میدادن بهش نگیم یووه مثل رئال بازیکن خراب کنه

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
تو فوتبال یه چیزی هست به اسم ذخیره! وقتی ویدال-مارکیزیوکپیرلو به اون خوبی بازی می کنن، چرا باید پاتزینزا بازی کنه؟

2fAn

2fAn

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 137 ارسال

تو فوتبال یه چیزی هست به اسم ذخیره!

وقتی ویدال-مارکیزیوکپیرلو به اون خوبی بازی می کنن، چرا باید پاتزینزا بازی کنه؟

ولی میشه با استراحت دادن به اینا 1 بازی هم به اینا فرصت داد
پیرولو باطریش تموم شده یکم بهش فرصت نمیدن نفس بکشه کونته رُسشُ کشید

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال
قبلا با میدون دادن برای نفس کشیدن ملو،اکوئیلانی،سیسوکو،و ... به حد کافی پدرمون در اومده اره خیلی خوب بود به جای اینکه الیا رو بگیریم که کونته اصلا بهش اعتقاد نداره به جای اینکه زیگلر رو بگیریم و ردش کنیم بره یه وارگاسی،باستوسی،چیزی میخریدیم ولی اجازه بدین این فصل با همین رس کشیدن ها قهرمان بشیم عیبی نداره یه فصل هم به ما مثل رئال بگن بازیکن خراب کن

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
فدریکو مارکتی : بوفون ؟ همیشه ازش به احترام یاد کردم و ازش تقدیر کردم ، بوفون همیشه برای من مثل یه الگو و نمونه و یه بازیکن بزرگ بوده و خیلی دوست داشتم مثل اون باشم ، از وقتی فوتبالم رو شروع کردم یوونتوس ؟ بازیکنای آنتونیو کونته تو یه فرم فوق العاده ان و ما مجبوریم جلوشون یه نمایش خیره کننده از خودمون نشون بدیم ، ما هم مثل اونها فوق العاده بازی میکنیم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
عجب بازی ای بشه این بازی کاملا به نفع ناپولیه چون پدر یووه تو المپیکو در میاد ، 3 روز بعدش تو ناپل باید بازی کنه راستی هنوز مربیان دو تیم مصاحبه قبل بازی رو انجام ندادن ؟ معمولا این مصاحبه ها چه ساعتی به وقت ایران انجام میشه ؟

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
\/\/\/\/ یووه شنبه بازی میکنه با لاتزیو که میشه 26 نوامبر ناپولی هم یکشنبه بازی میکنه که میشه 27 نوامبر جفتشون باید باهم 29 نوامبر بازی کنن یعنی ناپولی باید تو فاصله دو روزه بازی کنه که تازه بازی پس فرداشون با اتالانتا مهمان هم هستن درواقع اگه بازی لیگ قهرمانانِ ناپولی رو هم حساب کنیم یعنی توی یه فاصله 7 روزه دارن سه بازی برگذار میکنن که یکیش هم خارج از خونه بوده الان هر جور هم درنظر بگیریم ناپولی وضعیتش بدتر از ما هم هست

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خیلی زود گذشت از یک شنبه گذشته تا بازی فردا . فکر کنم کونته مجبور باشه فردا به چند بازیکن که کمتر بهشون بازی رسیده بازی بده که بازیکن هایی که کارت زرد دارن 2 کارته نشن و با قدرت جلوی ناپولی بازی کنن . گل در دقایق اول بازی خیلی میتونه به این امر کمک کنه تا بازیکن ها خسته نشن . البته هیچ اعتمادی هنوز به این دفاع نداریم . راستی کسی می دونه بعد بازی با لاتزیو تیم برمی گرده تورین یا میره ناپل ؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ قطعا بر میگرده تورین معمولا برای یه مسابقه روز قبلش میرن به اون شهر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی