پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحریریه مجله ..:| فورتزا یووه |:..

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
357 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بعد یه چیزی لطف کنید فورزا رو به فورتزا تغییر بدید ممنون :1: البته اگه دوست دارین :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
فريبرز و سايرين ، بيايد ياهو بهم PM بديد . كار فوق ضروري اون موقع الان درست شد سريعتر من استرس دارم :1:

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
من یه نظری راجع به مجله بدم

چه اصراریه به داشتن فروم سکرت و اختصاصی ؟ :Impatient:
اگه واقعا داشتن یه سری تاپیک و دبیرهای بخش لازمه ، می شه برای مجله یه انجمن ساخت ، و زیر مجموع اش تاپیک های مورد نیاز برای هر بخش باشه !!
فکر نکنم کسی هم مخالف باشه
چه لزومی داره خودتون رو از فروم جدا کنید ؟ !
مگه فعالیت فوق محرمانه دارید انجام می دید یا شاخ غول می شکونید ؟
به جای این همه پرداخت به حواشی به اصلیاتش فکر کنید !! :wagfinger1:

====

یه مسئله هم راجع به پرونده بگم ، من چون قبلا مجله زیاد می خوندم و یادمه مجله فوتبال تقریبا چیزی که مدنظر مهرنوش در رابطه با پرونده اس داشت می دونم مهرنوش چه چیزی مد نظرشه
و از نظر من اگر می خواید پرونده کار کنید بیشتر راجع به بازیکنا باشه
وکاملا از لحاظ زندگی فوتبالی ، شخصی ، نقل قول ها و ... می شه پر بارش کرد

این مجله رسمی باشگاه Hurrà Juventus رو ببینید
مثلا تو این شماره اش اومده راجع با مارکیزیو و ویدال 2،3 صفحه کار کرده با عکس و مطلب ، آخر صفحه هم همه چیز زندگی بازیکن حتی وضعیت افتخارات ،
تیم های قبلی و حتی خونواده اسم زن و بچه هاشون رو هم نوشته

منظور من اینه که اگه بخواین یه پرونده برای بازیکن کار کنید به همه نکاتش توجه کنید و تقریبا به صورت حرفه ای بشه
قابلیت مانور بیشتری هم داره و تجربه نشون داده این تیپ مطالب طرفدارای بیشتری داره تا یه پروند راجع به نقل و انتقلات زمستانی که 90 درصدش شایعه اس و بعد یه مدت دیگه قابل خوندن نیست

پرونده ای مثل نقل و انتقلات زمستانی رو می شه بعد ژانویه انجام داد و کلا تمام نقل و انتقلات یووه و اطلاعات بازیکنای جدید و نحوه بازی و جا افتادن تو یووه و احتمالات برای موندن سال بعد
تو شماره بعد از ژانویه مورد بررسی قرار بگیره بهتره !
الان که همه چی لنگ در هواس هیچ معنایی نداره !

یه چیز دیگه هم راجع به پرونده بگم ، مثلا اگه شما می خواین یه پرونده راجع به الکس ، مارکیزیو ، بوفون و ... بزنید از ارتباط با خود بازیکنا از طریق سایت و فیس بوکشون حتما استفاده کنید
چون فعالیت دارن خودشون تو اون قسمت راحت می شه ارتباط برقرار کرد

مثلا ایمیل بزنید بگید یه چیزی با دستخط خودشون برای هوارداری ایرانی بنویسن و عکسش رو بفرستن یا هر چیز دیگه ای که باعث به چشم اومدن بشه
اینجوری پرونده یه جوری official forza juve می شه و اعتبار می ده :rainbow:

تو این زمینه احترام به هوادار ها مثل بازیکن ها ی ایرانی نیستن که آدم بخواد بترسه و نره جلو ، آقا نادر تو این زمینه از همه با تجربه ترن و همه به خوبی می دونیم
موقعی که نشده الکس رو حضوری ببینن و امضا بگیرن اینقدر الکس ارزش قائل بوده که به نگهبان گفته لباس رو بگیره بیاره که امضا کنه
یا مثل کاری که بچه های فروم ارسنال کردن یه فروهر فرستادن فابرگاس باهاش عکس گرفت و فرستاد

فقط یه نفر لازم هست که مسئول روابط عمومی مجله بشه و ارتباط قوی ای داشته باشه و حداقل به انگلیسی مسلط باشه و این هماهنگی ها رو انجام بده
فکر کنم سینا یا رضا می تونن گزینه های خوبی باشن شاید حسن هم بتونه نامه ایتالیایی بنویسه :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

اگه واقعا داشتن یه سری تاپیک و دبیرهای بخش لازمه ، می شه برای مجله یه انجمن ساخت ، و زیر مجموع اش تاپیک های مورد نیاز برای هر بخش باشه !!

من این تیکه رو جواب میدم
دو دلیل هست
اول این که خیلی خیلی طبیعیه که بخوایم محصولی که بیرون میدیم برای خواننده ها جدید باشه و این خواننده ها شامل اعضای فوروم هم میشه. اگه بدونن که قراره تو هر شماره چی بخونن که جذابیتشو از دست میده
دوم این که بصیر برای این مجله میخواد سایت بزنه و مجله چندان مرتبط با این فوروم نیست که بخوایم به صورت گسترده فضای فوروم رو اشغال کنیم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
بحث سايت زدن خيلي خيلي جدي نيست البته اما اينكه تو يه فروم جز اين ميخواد بحث راه بيوفته ، خب به نظرم معقولانه تره ! هم اينكه تازه بودن مطالب واسه همه ، مهمه هم اينكه شايد يه حرفايي باشه نشه تو جمع كلي فروم زد . البته اصن منظورم نيست كسايي كه تو اين جمع نيستن غرييه محسوب ميشن خداي نكرده ، اينطوري ميبود كه اولش فراخوان كلي به همه نميداديم واسه كمك كردن بابت نظراتت و كمك هات براي ايده هاي مجله ممنون بازم .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من نمی خواستم پست بدم ولی یه تیکه از پست بصیر رو دیدم حس کردم داریم یه مقدار کم لطفی می کنیم!

بابت نظراتت و كمك هات براي ايده هاي مجله ممنون بازم .

اول اینکه واسه مجله فروم و سایت اختصاصی بزنیم خیلی خوبه،ولی بهتره علاوه بر اعضای تحریره بچه هایی هم که واسه بهتر شدن مجله ایده میدن و فعالیت می کنن هم از وجود این فروم آگاه باشن!
فکر نمی کنم اعلام امادگی واسه کمک به مجله فقط این باشه که بیایم تو این تاپیک اعلام کنیم که آره من هم مسئولیت یه بخش مجله رو به عهده میگیرم و دیگه ول کنیم به امان خدا ( دقیقا کاری که خودم کردم )!
بیانکا با اینکه مسئولیتی در قبال مجله نداشت ولی خیلی داره زحمت میکشه!از طریق پیغام خصوصی کلی لینک های مختلف مجله های گوناگون،ایده های متفاوت و کلی مطلب دیگه با من و بصیر در میان گذاشته!در واقع میاد وقتش رو صرف می کنه بدون اینکه مسئولیت خاصی داشته باشه!
به نظر من کمترین کاری که میشد انجام داد اینه که وقتی فروم مثلا اختصاصی واسه مجله میزنیم به بیانکا (و بقیه بچه هایی که به این شکل به ما کمک می کنند) هم اطلاع بدیم تا بهتر بتونن در جریان کار قرار بگیرن و وقتی دارن بدون هیچ چشم داشتی به ما کمک می کنن حداقل بتونیم یه جوری لطفشون رو جبران کنیم!
همین بچه ها با ایده ها و نظراتشون خیلی میتونن به پیشرفت مجله کمک کنن ولی متاسفانه بعضی ها فکر می کنن قصد دخالت تو کار اون هارو دارن و به جای تشکر طلبکار هم میشن!

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

ولی متاسفانه بعضی ها فکر می کنن قصد دخالت تو کار اون هارو دارن و به جای تشکر طلبکار هم میشن!

اولش بگم که من اصلا این حرفو به خودم نگرفتم :1: ولی میشه بگی منظورت از این قسمت از حرفات چیه؟ من نمی فهمم طلبکاری و اینا داستانش چیه اگه میشه توضیح بده منم روشن شم :smile:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
بازم تاریخ داره تکرار میشه یک سری که میخوان کاری نویی انجام بدن با ایده های خودشون ، بعد یه عده که میان میگن شما دارید خودتونو از انجمن جدا میکنید و ادامه ماجرا .... باتشکر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
خب الان با PC اومدم

در مورد این مطلب صبح با موبایل پست دادم و الان تکمیل میکنم

درسته ، اتفاقا خیلی هم عالی میشد همینجا میتونستیم انجمن درست و حسابی داشته باشیم ، ولی خب قبول داری اون حس تازگی مجله و مطالب اش باید برای همه باشه ؟

درسته نمیخوایم اینجا اورانیوم غنی سازی کنیم یا اتم بشکافیم ، ولی خب ، ترجیح ای بود که پیشنهاد حامد که میگفت از طریق پ.خ و تلفن در ارتباط باشیم ، یکم آسون تر و سهل تر بشه که نتیجه اش ساخت فروم بود !

و اینکه چرا آدرس سایت به همه داده نشد ، بذارید من یه چیزی بگم ، حامد اول گفت حالا که فروم زدیم صرفا سردبیر های هر بخش یعنی همون 6-7 نفر باشن با خودش که من گفتم نمیشه و باید کار تیمی باشه و هرکس "اعلام آمادگی" کرده باید توش عضو بشه که خب حرفم رو به نخوی به کرسی نشوندم :1: حامد هم قبول کرد لاجرم !

و این نکته هم هست ، نمیخوام تقصیر کسی بندازم اینکه چرا به یکی لینک داده شده و به اونیکی نه ، ولی من خودمو از پخش کردن آدرس کشیدم کنار جز 2-3 نفر که همون شب تو یاهو آنلاین بودن واسه اینکه تست کنم یوزراشون رو ، از جمله محمد حسین ، محمد ، محمد ، مهرنوش

بعد نوشتم بچه ها برید به سایر بکس هم لینک رو بدید من در جریان نحوه این کار قرار نگرفتم !

فقط کمال بهم پ.خ داد که چند تا فروم رو تست کردی و نتیجه چی شد و بازم سرچ کنن ببین چیه ، که لینک فروم رو بهش دادم !

حالا این مسائل مهم نیست و دوسن ندارم بیش از این بزرگ بشه

اگه دلخوری ای از بچه ها و از طرف هرکس پیش اومده و نیومده ، من معذرت خواهی میکنم به عنوان کسی که کوتاهی کردم تو این کارو مطمئنم کسایی هم که ممکنه از این بابت ناراحت شده باشن ، براشون اهمیتی نداره من معذرت خواهی کنم یا نه

در هر صورت هرچی این موضوع رو کمتر کش بدیم بهتره

من تو این یکی دو روز لینک فروم رو میذارم ، هنوز کاراش تکمیل نشده :rainbow:

یه مسئله هم راجع به پرونده بگم ، من چون قبلا مجله زیاد می خوندم و یادمه مجله فوتبال تقریبا چیزی که مدنظر مهرنوش در رابطه با پرونده اس داشت می دونم مهرنوش چه چیزی مد نظرشه
و از نظر من اگر می خواید پرونده کار کنید بیشتر راجع به بازیکنا باشه
وکاملا از لحاظ زندگی فوتبالی ، شخصی ، نقل قول ها و ... می شه پر بارش کرد

این مجله رسمی باشگاه Hurrà Juventus رو ببینید
مثلا تو این شماره اش اومده راجع با مارکیزیو و ویدال 2،3 صفحه کار کرده با عکس و مطلب ، آخر صفحه هم همه چیز زندگی بازیکن حتی وضعیت افتخارات ،
تیم های قبلی و حتی خونواده اسم زن و بچه هاشون رو هم نوشته

منظور من اینه که اگه بخواین یه پرونده برای بازیکن کار کنید به همه نکاتش توجه کنید و تقریبا به صورت حرفه ای بشه
قابلیت مانور بیشتری هم داره و تجربه نشون داده این تیپ مطالب طرفدارای بیشتری داره تا یه پروند راجع به نقل و انتقلات زمستانی که 90 درصدش شایعه اس و بعد یه مدت دیگه قابل خوندن نیست

پرونده ای مثل نقل و انتقلات زمستانی رو می شه بعد ژانویه انجام داد و کلا تمام نقل و انتقلات یووه و اطلاعات بازیکنای جدید و نحوه بازی و جا افتادن تو یووه و احتمالات برای موندن سال بعد
تو شماره بعد از ژانویه مورد بررسی قرار بگیره بهتره !
الان که همه چی لنگ در هواس هیچ معنایی نداره !

در مورد پرونده !

یه چیزی رو میبنیم شما ها همه تون دائم میگید اینکه زمان زیاد نقش نداشته باشه تو مجله ، یعنی اینکه با گذر زمان ، اون مطلب بی ارزش 100% ای نشه !

خب من میخوام بگم بشه ؟ چه اشکالی داره ؟ که وقتی ما داریم در مورد فوریه سال 2012 مطلب میریم ، چرا اگه کسی تو سال 2014 این شماره رو ببینه متوجه نشه اون زمون چه اخباری تو بورس بوده و چه مطالبی با ارزش بوده که نقل محافل شه !

مجله ی همشهری جوان رو همه تون از دم دیدین فکر کنم ، قوی ترین رسانه جوانان کشور ( حداقل تا یکی دو سال پیش ) بخش پرونده اش که حتی ماید در مورد گرونی تخم مرغ و وضعیت غذای دانشجو ها مطلب مینوسه که یه چیز کاملا آنی و متکی به زمان فعلی هست ! به نظرتون وقتی این مطلب رو بورس هست ، نیاد اینکارو کنه ؟

من فکر میکنم ، لزوما نباید روی یه قانون نوشته و نانوشته ای که داریم راه بریم

نه در باب زمان

و نه در مورد موضوع های پرونده !

موضوع پرونده میتونه در مورد زوج خط حمله ، خرید های تابستانی ، موراتوپولی ، وضعیت اقتصادی ، زندگی یه ستاره ، استادیوم یوونتوس آرنا ، کادر فنی تیم و 1001 مطلب دیگه باشه

یکم دست مون رو آزاد تر بذاریم و خودمون رو تو مضیقه قرار ندیم بهتره فکر کنم :1:

یه چیز دیگه هم راجع به پرونده بگم ، مثلا اگه شما می خواین یه پرونده راجع به الکس ، مارکیزیو ، بوفون و ... بزنید از ارتباط با خود بازیکنا از طریق سایت و فیس بوکشون حتما استفاده کنید
چون فعالیت دارن خودشون تو اون قسمت راحت می شه ارتباط برقرار کرد

مثلا ایمیل بزنید بگید یه چیزی با دستخط خودشون برای هوارداری ایرانی بنویسن و عکسش رو بفرستن یا هر چیز دیگه ای که باعث به چشم اومدن بشه
اینجوری پرونده یه جوری official forza juve می شه و اعتبار می ده :rainbow:

تو این زمینه احترام به هوادار ها مثل بازیکن ها ی ایرانی نیستن که آدم بخواد بترسه و نره جلو ، آقا نادر تو این زمینه از همه با تجربه ترن و همه به خوبی می دونیم
موقعی که نشده الکس رو حضوری ببینن و امضا بگیرن اینقدر الکس ارزش قائل بوده که به نگهبان گفته لباس رو بگیره بیاره که امضا کنه
یا مثل کاری که بچه های فروم ارسنال کردن یه فروهر فرستادن فابرگاس باهاش عکس گرفت و فرستاد

فقط یه نفر لازم هست که مسئول روابط عمومی مجله بشه و ارتباط قوی ای داشته باشه و حداقل به انگلیسی مسلط باشه و این هماهنگی ها رو انجام بده
فکر کنم سینا یا رضا می تونن گزینه های خوبی باشن شاید حسن هم بتونه نامه ایتالیایی بنویسه :1:

این نکته ای که قرمز کردم مهم ترین مساله است !

ببین ، متاسفانه ماها همه مون از دم ، نه ماها بلکه کلا جامعه ما اغلب از گشادی مفرط رنج میبریم و البته خیلی از کارها رو از قبل نشده فرض میکنیم

من به شخصه همینطورم ، و البته این توانایی رو هم در خوردم نمیبینم و بلد هم نیستم که بتونم رابطه برقرار کنم به نحوی با مسئولین صفحات و سایت ها و ایمیل بازیکنا !

این کار میتونه در تخصص حسین باشه !

--
فک میکنم پراز غلط املایی باشه پستم

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

با عرض خسته نباشید به دوستان.
به عنوان شخص کوچیکی که مسئولیتی مهم به دوشم گذاشته شده همین جا بدون تعارف اعلام می کنم که بعداز برگزاری جلسه به هیچ وجه از روند حرکتی راضی نیستم. اصلا و ابدا.
من در رزو جلسه هم عرض کردم فروم و هیچ چیز دیگه ای احتیاج نیست. اما ساخته شد. باز اومدم و تکرار کردم نیازی نیست. چند نکته رو هم گوشزد کردم اما انگار نه انگار.
اینجا هم اومدم تکرار کردم اما متاسفانه باز هم اثری نداشت. من نمی دونم پست های من به عنوان سردبیر خونده می شه یا نه.
همینجا رسما اعلام می کنم نیاز به هیچ فرومی نیست و هر فرومی تاسیس شده از همین لحظه منحل هست. هر حرفی هست همین جا و در همین یک تاپیک عنوان بشه.
برای هزارمین بار هم از بصیر عزیز می خوام لیست قطعی شده دبیران رو همین جا معرفی کنه. امیدوارم با تک تک دبیران صحبت کرده باشه و بعد اسمشون رو اعلام کنه. کاری که قرار بود خیلی پیشتر از اینها انجام بشه.
هر کدوم از دوستای عزیزم تو فروم هم که ایده و یا بحثی داشتن با کمال میل و آغوشی باز منتظر کمکشون هستیم و صادقانه دستشون رو هم می فشاریم. این نشریه برای همه مون هست. حتی اونی که کوچکترین همکاری درش با ما نمی کنه اما قلبش یوونتوسی است.
از این به بعد هم برنامه های ارتباطی با دبیران رو بعد از مشخص شدن اسامی شون خودم برای بصیر دوست داشتنی تعیین می کنم.
من منتظر پست بصیر که حاوی اسامی قطعی دبیران باشه هستم. ( البته حتما باید مفصل با تک تکشون حرف زده باشه )
خیلی خیلی ممنون از دوستای گل و عزیزم که صبورانه این پست رو خوندن و امیدوارم که همه دست به دست هم بدیم و به جای پرداختن به حاشیه تمام تمرکزمون رو شماره اول نشریه قرار بدیم. فقط خواهش می کنم که بحث فروم، سایت و چیزهایی از این دست را تا اطلاع ثانوی فراموش کنید.
شخصا از همه خواهش می کنم نهایت همکاری با بصیر جان رو داشته باشید. کار سختی رو قبول کرده و نیاز به حمایت همه داره.
اگر جمله بندی این پستم کمی نامطلوب بود عذر می خوام از رفقا. :thankyou:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
حامد :1: سردبیر : حامد ( حامد ) دبیر تحریریه : بصیر (ADP10) پرونده : مهرنوش (gigi joon) آنالیز بازیها : سینا (TIFOSI DELLA JUVE) ترجمه و گزارش : شهریار (Persian Se7en) تاریخ : بهمن (Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ) کانون هواداران : احسان (Ehsan) عکس : بصیر (ADP10)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
من یک مسئله رو همین جا بگم، من مشخص نیست کی اینترنت خونه م وصل بشه و تا اون موقع نمی تونم تمرکز داشته باشم روی این کار، هیچ اصراری هم ندارم روی اینکه مسئول بخش تاریخ باشم، هر جور خودتون صلاح می دونید، می تونید یک نفر دیگه رو مسئول این بخش کنید ولی شرایط کنونی من اینجوری هست. اینا رو الان گفتم که بعدا دیگه حرفی پیش نیاد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تو مجله بخشی رو هم اختصاص بدید به کانون هواداران که هست و توی اون می تونیم از روند شکل گیری و راه افتادن و مشکلات و ایرادات و همه ی موارد کانون نوشت توی چند قسمت !

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

خب واقعا نمی دونم از کجا باید شروع کنم اما با اجازه از دوستای گلم و کسب رخصت از بزرگون فروم قصد دارم به صورت تقریبا مفصل یک گپی بزنم.

فقط جا داره به خاطر غلط های املایی احتمالی، جمله بندی های نه چندان دلچسب و مشکلاتی از این دست عذر خواهی کنم. این روزها سخت مغشوش هستم.

وقتی یک طرفدار جدی فوتبال فروم، سایت و کلا مجموعه ما رو که حالا با نام کانون هواداران یوونتوس (هر چند این نام غیر رسمی هست و اجازه هرگونه فعالیت از ما تحت این نام سلب شده) شناخته می شه رو ببینه قطعا اگر بگم خیلی بیشتر از بسیاری از طرفداران یوونتوس تو خود تورینو اطلاعات به روز می تونه کسب کنه. این یک نقطه قوت برای فروم ماست. تالار گفتگویی که حالا دیگه عمرش داره اونقده زیاد می شه که اعتباری بس بالا داشته باشه تو فضای مجازی اینترنت.

تو مدت این چند سال ما با یوونتوس و تمام حواشی و پیروزی ها و شکست هاش روزگار گذروندیم. دوستای زیادی پیدا کردیم و ...

ایده داشتن یک ماهنامه اختصاصی از طرف ما اونقده جذاب و فوق العاده هست که ما همه دستهامون رو بهم بدیم تا بتونیم از پس این همه سال کاربری در فروم یوونتوس و عشق به سیاه و سپید پوشان تورین ایتالیا محصولی رو ارائه بدیم که هم باعث ارتقای سطح کاربریمون بشه هم به مرور تبدیل به رزومه ای بشه که شاید بعدها به کارمون بیاد.

در گذز تمام تاپیک هایی که ماه های متوالی در اون پست دادیم حالا می تونیم سرویس هایی درست کنیم و از درون اونها باعث زایش سلسله مطالبی بشیم که در قالب و قامت یک نشریه به علاقه مندان بدیم.

قطعا ایده، پیشنهاد، انتقاد و حرف و حدیث اونقدر هست که از همین اول شروع کار بتونه بعضی ها رو دلسرد و بعضی دیگه رو مصمم تر کنه. اما هر چی که بشه نباید از یادمون بره که نشریه ما می تونه یک حرکت خودجوش و داوطلبانه و کاملا فرهنگی - ورزشی باشه. اونم تحت لوای یک نام دوست داشتنی برای همه ما. نامی که همه رو از جاهای دور و نزدیک کنار هم تو این فروم قرار داده و لحظه های دلنشینی رو بهمون هدیه کرده: یوونتوس

از این حرف ها که بگذریم بعد از جلسه ای که برگزار کردیم راجع به شروع به کار نشریه با تعدادی از دوستان و رفقا در خانه هنرمندان ایران، پیشرفت کار به هیچ عنوان رضایت بخش نبوده. یکی از چندین دلیلش که به نظر من خیلی مهم هست و باید حتما بهش پرداخته بشه رو من قصد دارم راجع بهش حرف بزنم.

ما چند سرویس رو به عنوان هسته های اصلی حرکت نشریه مشخص کردیم. برای هر کدوم از اونها هم مسئولی انتخاب شده. بهتر دیدم خلاصه ای مسئولیتی که هر کس در نشریه قراره بر عهده داشته باشه رو بگم تا شاید این بهتر بتونه روند حرکتی رو تسهیل کنه.

دبیران سرویس برای شروع کار باید این نکته رو بدونن که در تاریخ مشخص شده برای تحویل مطالب تحت هر شرایطی موظف هستن که خروجی هایشان را به دبیرتحریریه ارائه کنند. حتی اگر سرویس آنها هیچ نیروی کمکی و هیچ نویسنده ای هم نداشته باشد، خودشان هم که شده باید بنشینند و مطلب را بنویسند و در زمان مقرر تحویل دهند. دبیری که مسئولیت دبیری را بر عهده گرفته دیگر باید پای همه چیز آن بایستد. پس بهتر است در اولین گام، دبیر سرویس چند نفر را به عنوان اعضای کادر سرویسش انتخاب کند تا بتواند با آرامش خاطر و با برنامه مطالبش را سروقت آماده تحویل کند. مرحله بعدی ایده هایی است که دبیر برای هر شماره مجله باید انتخاب کند. بعد از انتخاب دست کم 3 ایده آنها را با اعضایش به مشورت بگذارد و نتیجه پیشنهادی را همراه سایر ایده ها به دبیر تحریریه گزارش کند. دبیر تحریریه هم بعد از آگاه ساختن سردبیر o.k نهایی را به دبیر می دهد و او تولید مطالب را با سلیقه و اختیار تام به همراه کادرش آغاز می کند. بر فرض ایده پرونده وقتی مشخص می شود، من به دبیر این بخش می گویم که شما در شماره آینده 3 صفحه معادل 3000 کلمه جا در اختیار دارید. ستون ها و تمام آن چیزی که قرار است در آن 3 صفحه و با نام پرونده ارائه شود بر عهده دبیر آن بخش است و او می تواند با اختیارکاملی که دارد با همفکری کادرش مطالب را در وقت از پیش تعیین شده به دبیر تحریریه تحویل دهد.

دبیر تحریریه هم وظیفه دارد هر 2-3 روز یکبار از طریق پیغامخصوصی در فروم یا پیام کوتاه و یا تماس تلفنی از آخرین وضعیت هر سرویس آگاه شود و مشکلات و مسائل را به سردبیر گزارش دهد.

امیدوارم این توضیحات باعث بشه که بچه ها هر چه سریعتر کار رو شروع کنن. هر کسی هم مثل بهمن جان فرصت نداره از همین الان بگه که یکی رو جایگزین کنیم وگرنه وسط کار انصافا خیلی بده که انصراف بده.

اگه کسی سوالی داره من در خدمتتم. بازم عذر خواهی می کنم که این پست خیلی کج و کوله شد.

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
خب حالا که دوستان اصرار دارن که همینجا در مورد مجله صحبت کنیم به روی چشم :smile:

دوستان گرامی! من به اظهار نظرهای ارزشمند تمامی شما پیرامون انتخاب موضوع برای مجله احتیاج دارم :1:

نظر من اینه که حالا که شروع کاره و هنوز راه نیفتادیم بهتره یه موضوع ساده برای پرونده انتخاب کنیم :1: و مورد دیگه که هست اینه که من معتقدم موضوع پرونده باید چیزی باشه که گذشت زمان اونو زائل نکنه. به طوری که اگه یک نفر سه سال دیگه مجله رو دستش بگیره اون پرونده هنوز ارزش خوندن داشته باشه

یه پیشنهاد نقل و انتقالات زمستانی بود که من به شخصه باهاش مخالفم چون همیشه شایعات ریز و درشت فراوانی در نشریات مختلف عنوان میشه اما هیچ کدوم پایه و اساس نداره و در نهایت هم به سرانجام نمی رسند. به نظر من سر و ته این نقل و انتقالات رو میشه با یه یادداشت نسبتا مفصل به خوبی به هم آورد و نیازی به پرونده براش نیست.

مثلا این مجله ی یوونتوس که بیانکا لطف کرد و لینکش رو گذاشت تا اونجایی که من فهمیدم درمورد مارکیزیو و ویدال بود. به نظر منم بهتره حالا که شروع کار ئه موضوع پرونده مون مرتبط با بازیکن ها باشه. مثلا بررسی خریدهای این فصل یووه. یا مثلا در سه شماره ی متوالی خط آتش، هافبک و دفاع یووه رو بررسی کنیم. یا یک پرونده میتونه درباره ی آنتونیو کونته باشه یا مثلا اگه چندماه پیش بود یه پرونده درمورد ورزشگاه جدید یووه و ...

حالا لطف کنید و بیاین نظرتون رو بگین. آیا با من موافقین که پرونده نباید خیلی متکی به زمان باشه یا نه؟ چرا؟
و ضمناً مغزتونو یه ذره تحت فشار بذارین و یه ایده واسه موضوع پرونده بدین :1:

از همکاری شما متشکرم :rainbow:

+ اینو یادم رفت :1:

در مورد پرونده !

یه چیزی رو میبنیم شما ها همه تون دائم میگید اینکه زمان زیاد نقش نداشته باشه تو مجله ، یعنی اینکه با گذر زمان ، اون مطلب بی ارزش 100% ای نشه !

خب من میخوام بگم بشه ؟ چه اشکالی داره ؟ که وقتی ما داریم در مورد فوریه سال 2012 مطلب میریم ، چرا اگه کسی تو سال 2014 این شماره رو ببینه متوجه نشه اون زمون چه اخباری تو بورس بوده و چه مطالبی با ارزش بوده که نقل محافل شه !

مجله ی همشهری جوان رو همه تون از دم دیدین فکر کنم ، قوی ترین رسانه جوانان کشور ( حداقل تا یکی دو سال پیش ) بخش پرونده اش که حتی ماید در مورد گرونی تخم مرغ و وضعیت غذای دانشجو ها مطلب مینوسه که یه چیز کاملا آنی و متکی به زمان فعلی هست ! به نظرتون وقتی این مطلب رو بورس هست ، نیاد اینکارو کنه ؟

من فکر میکنم ، لزوما نباید روی یه قانون نوشته و نانوشته ای که داریم راه بریم

نه در باب زمان

و نه در مورد موضوع های پرونده !

موضوع پرونده میتونه در مورد زوج خط حمله ، خرید های تابستانی ، موراتوپولی ، وضعیت اقتصادی ، زندگی یه ستاره ، استادیوم یوونتوس آرنا ، کادر فنی تیم و 1001 مطلب دیگه باشه

ببین من اگه میگم متکی به زمان نباشه بیشتر منظورم موضوع خریدهای ژانویه بود. چون 99% مطالبش شایعه هست واقعا ارزش نداره که بخوایم روش کار کنیم! یه یادداشت که نیازهای یووه رو توی پست های مختلف بررسی کنه و همینطور پتانسیلی که داریم + شایعاتی که هست خیلی هم میتونه خوب باشه. اینم از عهده ی بچه هایی مثل محمدحسین ، شهریار ، سینا و ... برمیاد

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
مهرنوش ! بهترین ایده برای پرونده رو که تا الان به ذهنت رسیده بده ، نمیخواد نظرسنجی ! تمام اختیار دست خودت هست و از بچه ها بخواه برات چه کاری انجام بدن ! همین !

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

خب ظاهرا حرفای مفصل من توجه کسی رو جلب نکرد و در حد همون صدمن یه غاز باقی موند. البته به جز مهرنوش خانم و عمو بصیر.
عرض شود که دوستانی که به عنوان دبیر سرویس در نظر گرفته شدن، یه لطفی در حق ما بکنن و بعد از این پست بگن که با توجه به مطالبی که در پست قبلیم گفتم، آماده هستن واسه همکاری یا نه. یه جورایی واسه محکم کاری و این جور حرفا می پرسم.
منتظرم :care:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من یه نظر دارم ؛ امروز همینجوری به ذهنم رسید ، خوب یا بد میگمش :1:

جدول

که اساس کارش بر مبنای تاریخ یوونتوس باشه :evil:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
قبلا اگه قرار بود کاری توی این مجله راه بیفته اولش همه شور و شوق داشتن یه مدت که میگذشت کنسل میشد اما الان از همین اول همه چیز کنسل ئه! من یکی برای پرونده به گفت و گو و نظر همه احتیاج دارم چون توی یک پرونده مشخص نیست چه چیزایی باید کار بشه و برای هر شماره فرق میکنه که چند تا یادداشت باشه چقدر از تاریخ باشه چقدر جدول و عکس و ... اگه قرار باشه کسی به این تاپیک سر نزنه و براش اهمیتی نداشته باشه منم نمیتونم کاری بکنم

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
مهرنوش جان مسئله اینه که خودتون فقط خودتون رو قبول دارید ! همون قضیه فروم زدنتون و جمع کردن خودتون !!! هنوز به شخصه واسه من حل نشده ! شماکه اینقدر اصرار داشتید همه کارها رو خودتون انجام بدید الان از چی ناراحتید ؟ می خواستید سکرت و مخفی باشه که سورپرایز بشه ، خوب انجام بدید همه سورپرایز بشن امیدوارم بهتون برنخوره اما وقتی یکی هم میاد ازتون انتقاد و چند تا پیشنهاد میده می ذارید به حساب اینکه باهاتون مشکل داره و نمی خواد موفق بشید حالا نمی دونم از کدوم حرف من چنین برداشتی شد ! یه درصد هم به اون پیشنهاداتی که راجع به مجله دادم هم فکر نشد چه برسه اینکه بررسی و بحث هم بشه پس اول یه سوزن بزنید بعد یه جوالدوز به دیگران ! خودتون خواستید جدا باشید از همه نتیجه اش هم این شد

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی