پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحریریه مجله ..:| فورتزا یووه |:..

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
357 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

خب افتخاری بود که نصیب من شد و تونستم در کنار چندتا از دوستای خوبمون در فروم یوونتوس دات آی آر پی ریزی اولیه حرکت مجله اینترنتی مون رو بزنیم.

زیاد پرگویی نمی کنم و فهرست وار مطالب رو برای باقی رفقام بازگو می کنم.

7 سرویس به صورت پیش فرض برای نشریه مون تشکیل دادیم و برای هر کدوم یک دبیر به عنوان "دبیر سرویس" تعیین کردیم. بعضی سرویس ها البته چند نفر رو به عنوان کاندیداهای دبیری مشخص کردیم که بعد از هماهنگی با اونها یکی از اون عزیزان ( +سایر دوستانی که متمایل باشن و توانایی در خودشون تو اون سرویس ببینن برای دبیری) انتخاب خواهند شد. اسامی سرویس ها به همراه دبیران اونها به این صورت هست:

سرویس گزارش / آقا رضا - آقا مسعود

سرویس بین الملل (ترجمه) / آقا شهریار

بخش تاریخ / آقا بهمن

بخش پرونده / خانم مهرنوش

بخش تحلیل و آنالیز / آقا سینا - آقا محمد حسین

سرویس عکس / آقا هادی

بخش کانون هواداران یوونتوس در ایران / آقا احسان

دبیر تحریریه : آقا بصیر

در طول یکی دو روز آینده دبیران سرویس های مشخص شده رو قطعی می کنیم. مرحله بعدی کادرگیری هر دبیر برای سرویس خودشون هست. هر کسی توانایی و فرصت و علاقه داشته باشه می تونه تو چندتا سرویس همکاری کنه. اگر کسی هم پیشنهاد خاصی داره می تونه با بصیر عزیز اونو مطرح کنه.

هر دبیر با توجه به خلاقیت و قدرت ایده پردازی خودش برای سرویسش تصمیم گیری می کنه و با توجه به تعداد صفحاتی که به بخشش در هر شماره اختصاص خواهد یافت به تولید مطلب می پردازه.

من از تمام دوستای خوبم در این فروم خواهش می کنم که حضور فعال داشته باشن با دبیرای سرویس ها و ما رو در تهیه و آماده سازی این نشریه که متعلق به همتون هست یاری کنن. به امید خدا قصد داریم اولین شماره ماهنامه مون رو اول ژانویه 2012 منتشر کنیم. صمیمانه و پیشاپیش از همه تون تشکر م یکنم بابت همکاریتون با نشریه فورزا یووه و امیدوارم بتونیم در کنار هم و با یک اتحاد یوونتوسی قدم جدیدی رو برای عشقمون یووه برداریم.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
جلسه ی خوب و پرباری بود...خیلی خوشحال شدم که حامد خان رو زیارت کردم و تونستیم به نتایج مثبت و قابل قبولی برسیم...
امیدوارم که این مجله بتونه باعث نزدیکی و همدلی بیشتر بچه ها بشه!

( اون اواخرش که همه رفتن ، امیرحسین و من و فریبرز نشستیم غیبت کردیم بهارهم نگاه کرد فقط :1: )

اونجا که میخواستیم عکس بگیریم،عالی بود...تا بهار اومد عکس رو بگیره،برق رفت :))

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
چه کسایی می خوان و می تونند که در بخش تاریخ کمک کنند ؟ وظایف ساده ای بهشون سعی می کنم واگذار کنم.

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
محمد که واسه بخش تاریخ اعلام همکاری کرده بود. حالا باید دوتاتون و احتمالا اگه حسنو آدم حساب میکنین :1: و اگه محمد اصفهانی رو دیدین، چهارتاتون بشینین با هم مشورت کنین که میخواین استایل مطالبتون چه جوری باشه. چه چیزایی از تاریخ باشه و ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
الان برای مجله فروم ساختید ؟ هر موقع ساختید بگید :nish:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من بحث رو دنبال نکردم اگه قراره کاری کنم بهم بگین ولی سبک باشه وگرنه از زیرش در میرم :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ مترجمی دیگه احتمالا :1: البته من هیچی نمیدونما ، همینطوری گفتم باتشکر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

من بحث رو دنبال نکردم اگه قراره کاری کنم بهم بگین ولی سبک باشه وگرنه از زیرش در میرم :1:

حسن قرار شد در قسمت تاریخ با من همکاری کنه :1:
حسن بیا خودتم تایید کن این حرفای منو !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
دوستان لطف کنند و بیشتر توی فروم مجله فعالیت کنند، در حال حاضر می تونم بگم 90% این مجله برای من مبهم هست. با این روند شما میخواین برای 1 ژانویه آماده ش کنید ؟!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بهمن تكليف اون فروم يه صورت قطع هنوز مشخص نيست ، ١٠٠% امروز تا شب اوكي نهايي ميشه تحوه فعاليت و همكاريهامون خيلي مسخره است فرومش :fp: تازه يه عالمه هم روش كار كردم شده اين

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
به نظر من به جای این همه گیر دادن به فوروم باید زودتر شروع کرد! اول ژانویه به زودی میرسه ها!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
واقعا اینقدر ظاهر فروم مهمه ؟! قراره اونجا فقط بحث کنیم و به نتیجه برسیم، به شخصه هیچ ایرادی توی اون فروم نمیبینم ! بهتره زودتر کار رو شروع کنیم و به قول مهرنوش تا 1 ژانویه خیلی نمونده

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
دبیر های تمام بخش ها انتخاب شدن جز گزارش که مسعود و رضا گزینه هاش بودن ، از اونجایی که رضا کلا تو جریان بحث نیست فکر کنم ، پس مسعود این مسئولیت رو بر عهده میگیره مسئول عکس هم خودم ام مساله اینه الان ماها با حامد هماهنگ نیستیم :1: یعنی اینکه قشنگ تو کت مون نرفته هرچی میگه رو باید کامل گوشی کنیم و انجام بدیم ! یخورده بیشتر توجه کنین

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
منظورت از اینکه حرف حامدو گوش کنیم دقیقا چیه؟ من متوجه نشدم الان مثلا سینا باید تاپیک خودشو بزنه محمد قمی و امیر یووه ای هم که عضو شدن برن با هم بحث کنن که چیکار میخوان بکنن. یا همتون بیاین توی تاپیک پرونده نظرتونو به من بگین. من نمیدونم چرا اکثر بچه ها خجالتی شدن انگار اومدن مهمونی که غریبی میکنن هیچی نمیگن!

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
یه تاپیک زدن که اینقدرها مهم نیست ، اونو خود بصیر هم به عنوان Administrator میتونه ایجاد کنه . صحبت اینه که قراره خط مشمون چی باشه ... مشکلات یا بهتر بگم مسائل مهم هنوز مشخص نشده .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
حامد باید بیاد اونجا حرفاش رو بزنه، همه که توی میتینگ نبودیم ! ضمن اینکه اصلا کسی فعالیت نمی کنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من به بصیر هم گفتم اگه واقعا نیاز به انجمن دارید مشکلی نداره ایجاد می کنیم اما مشکل مخفی بودنش هست ! اون هم از نظر من ایرادی نداره اما ممکنه سر همین موضوع و داشتن انجمن های مخفی دوباره فوروم فیلتر بشه و دردسر جدید !!! خودم هم چند تا فوروم رو پیگیری کردم که جدا از این مجموعه باشه اما از امکانات لازم و کافی برخوردار نیستند ! البته اگه فقط قراره در حد باز کردن بحثا باشه به نظر من می شه انجام داد

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

عرضم به حضور بچه های تحریریه فورزا یووه. من در همون ابتدا مخالف تشکیل فروم بودم. به خاطر علاقه بچه ها مقاومتی نکردم.
به نظر من در وهله اول دبیر تحریریه مون، بصیر عزیز لطف کنه و اسامی قطعی دبیرا رو اعلام کنه. قبلش هم با تک تک دبیرا صحبت کنه و مطمئن بشه از همکاری کاملشون.
مرحله بعد دادن ایده های دبیران برای شماره اول به دبیر تحریریه هست. بعد از هماهنگی بین دبیران سرویس ها و دبیر تحریریه و حقیر و تصویب نهایی ایده ها دبیران سرویس باید مطالب مورد نیاز رو تا تاریخ مقرر به دبیر تحریریه برسونن.
دبیران سرویس ها هم داخل همین تاپیک مجله در فروم از بچه هایی که علاقه مند به همکاری هستن دعوت به عمل بیارن که تو سرویسشون کمکشون کنن.
در نهایت دبیر سرویس برای هماهنگی با اعضای کادرش با پیغام خصوصی، تلفن یا هر چیز دیگه کارا رو پیش ببرن.
بچه ها هم می تونن در یک یا چند سرویس به دبیرا کمک کنن و از این حیث خوب محدودیتی نیست.
این نکته رو هم اضافه کنم که دبیرا در صورت نبودن داوطلب برای کمک به سرویسشون باید آمادگی داشته باشن که به هر نحو مقتضی مطالب مورد نظر رو آماده کنن و در تاریخ مشخص شده، تحویل بدن.
بازم تاکید م یکنم نیازی به فروم و یا هر تاپیک دیگه در همین فروم خودمون برای نشریه نیست. هر بحثی بود همین جا مطرح بشه و لاغیر لطفا.
نبض طپنده نشریه و تحریریه مون دبیر تحریریه که وظیفه اش هماهنگی و مدیریت بر سایر دبیران سرویس هست، می باشد. پس با بصیر کاملا هماهنگ باشید. من هم به عنوان یه برادر کوچیک کاملا در خدمتم و دورادور همه چیز رو کنترل می کنم.
با اجازه تون هم امشب برای یه ماموریت کاری دارم می رم یزد و به امبد خدا پنج شنبه صبح بر می گردم. با بصیر هم از طریق تلفن در ارتباط هستم.
از همتون هم متشکرم که این همه با جدیدت و احساس مسئولیت پی گیر کار هستید. مطمئن هستم نتیجه قابل دفاع از کار در خواهد اومد. من تک تکتون رو می شناسم و به توانایی هاتون آشنام و ایمان دارم بهش. به امید خدا و به عشق یووه در کنار همدیگه استارت رو بزنیم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

حسن قرار شد در قسمت تاریخ با من همکاری کنه :1:
حسن بیا خودتم تایید کن این حرفای منو !

:np:
من نمیدونم چقدر باید کار کنم و چقدر طول میکشه حتی نمیدونم هر چند وقت یکبار منتشر میشه ولی اگه بهم از بعد از 20 ام این ماه کار بدید ممنون میشم چون بد جور گیر این امتحان هستم.

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
بصیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر ! :1: الان تو دو روزه خبری ازت نیست! بیا بگو فلان کار رو بکنید ما هم میگیم باشه. مثلا من به عنوان مسئول پرونده فعلا برای انتخاب موضوعش به کمک همتون احتیاج دارم. یه تاپیک هم اونجا درموردش زدم بیاین و نظرتونو بگین لطفا.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی