پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحریریه مجله ..:| فورتزا یووه |:..

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
357 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مهرنوش امروز يا فردا تحويل نميده :1: من و مهرنوش هنوز مطالب مورد نظرمون رو جمع بندى نكرديم ، خيلى فشرده و سريع بخوايم كار كنيم ، سه شنبه مطالب رو تحويل ميديم :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
حامد خواست بهتون شوك وارد كنه :1: من به دبير هاي بخش ها نهايتا تا آخر اين هفته تايم دادم تا به بهترين شكل كارشون رو تحويل بدن . در ضمن عكس در مورد موضوع و نوشته مورد نظرتون داشتيد حتما الصاق كنيد باهاش !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خیلی خوشحالم از این که کار با جدیت داره انجام میشه! ان شا الله از شماره ی بعد،من هم با قدرت کارم رو انجام میدم... یه نکته هم هست که من به حامد خان گفتم،اینجا هم میگم.ما تا امروز،در مورد ویراستاری مجله صحبتی نکردیم،از بابت غلط املایی و جمله بندی...من آمادگی خودم رو برای این کار اعلام میکنم...برای همین شماره هم هستم...چون 10 روز تقریبا سرم خلوته برای انجام وظیفه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
خب ! :1: مطالب بخش آنالیز تقریباً اکثرش آماده شده. برای بخش آنالیز بازی های ماه گذشته ، محمد حسین ، سینا و فرهاد زحمت کشیدن و این بخش رو با همکاری هم نوشتن. مطالب سینا و فرهاد کاملاً آماده شده و محمد حسین هم یه کمی از مطالبش باقی مونده که تا فردا آمادش میکنه. من و مهران هم پیش نمایش 4 بازی ماه ژانویه یوونتوس رو آماده کردیم. همه ی مطالب رو هم به بصیر پ.خ میکنم ! :1: تقدیر و تشکر ها رو هم میذارم برای وقتی که مجله منتشر شد ... :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
خب :1: مطالب پرونده هم تقریبا کامله :1: دیشب کلی با محمد (مورچه) درمورد پرونده ی این شماره صحبت کردیم و به نتایج خیلی خوبی رسیدیم :1: من مطالب نهایی خودم رو تا سه شنبه به بصیر تحویل میدم :1: دو تا مشکل هم این وسط هست :1: یکی این که یکی از یادداشت هایی که من از بصیر (!) خواسته بودم هنوز رو هواست :1: و دوم این که طراح و صفحه آرای مجله (بصیرو ) یه ذره به خودش بجنبه :1: این بشر هنوز فوتوشاپ رو سیستمش نصب نداره :mad: :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
مشكل خيلي از اين فراتره ، من الان هاردديسك ام تركيده دادامش تعيير به كل اين احتمال هست حتي ١ كيلوبايتش هم ريكاور نشه و از بين بره اطلاهاتش :np: ممنون از محمد بابت مطالبش ، فقط اين مطالبي كه به من دادي رو به فريبرز و حامد هم PM كن .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
حسين ، فريبرز ، نيلوفر ، حامد ، اميرحسين ، بهمن ، محمد كردي , كمال و محمد قمي ! ازتون ميخوام يه يادداشت ١٠ تا ١٥ خطي در مورد استارت اين مجله و كلا اين برنامه بنويسين ! و كلا در مورد تمام حاشيه ها و صحبت ها و اينا +++++ كمال اون ستون ات جي شد قضيه اش ؟ +++++ در ضمن ، احسان اون مطالب كانون رو آماده كن جون ديمن زودتر ! و البته تونستي يه مصاحبه ضربتي هم با يكي داشته باش ! وقت هست ! :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
یادداشت چند کلمه ای؟ :1: 200 تا خوبه؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21275 ارسال
  • LocationDeutschland
یادداشت چی ؟ یعنی چطوری باشه ؟ :nish:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
يادداشت در مورد شماره اول و اين قدمي كه برداشتيم ، از زمينه هاي انجام اين كار ، از فروم و دوستايي كه الان باهاشون تو تحريريه اين و ميت هت و كلا بيشزمينه هاي انتشار اين مجله آره ٢٠٠ كلمه خوبه :1: عكس از خودتون هم نديد من واستون انتخاب مييكنم , از بهمن اوني كه Fu**‎ نشون داده رو ميذارم :fp: :1: از فريبرز و نيلوفر هم اوني كه سرشون تو هواست الان تو فيسبوكشون :lol: :fp:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

در ضمن ، احسان اون مطالب كانون رو آماده كن جون ديمن زودتر ! و البته تونستي يه مصاحبه ضربتي هم با يكي داشته باش ! وقت هست

منتظرم حسین اطلاعاتی رو که سفارش دادم به دستم برسونه :1:
مصاحبه رو هم با حسین انجام میدم :1:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

حسين ، فريبرز ، نيلوفر ، حامد ، اميرحسين ، بهمن ، محمد كردي , كمال و محمد قمي !

ازتون ميخوام يه يادداشت ١٠ تا ١٥ خطي در مورد استارت اين مجله و كلا اين برنامه بنويسين !

و كلا در مورد تمام حاشيه ها و صحبت ها و اينا

من یاداشت بلد نیستم
یکی به جای منم زحمتشو بکشه :1:

مطلب منم دست مهرنوشه ، خودش اوکی بود تحویل میده :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
بصیر بی زحمت خودت اون مطالب رو به مهرنوش و حامد پ.خ کن ! :1: من 3 ساعت توضیح دادم راجع بهشون ، الان یادم نیست که ! :1: + یادداشت رو ممد حسین یا سینا بنویسن مشکل نداره ؟ :1: :Facepalm:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
لوس بازي در نيارين ، شما به عنوان دبير بخش هاتون بايد بنويسيد يادداشت هاتون رو ! ------- محمد ، من با موبايلم اين روزها ، نميتونم ، خودت بفرست به حامد و فريبرز ، حالا بدون توضيح ! تهش اينه توضيح ميدي ٣-٤ دقيقه ، جر نميخوري كه :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بصیر،من که دبیر بخشی نیستم! ولی میتونم بنویسم! بنویسم؟!؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

بصیر،من که دبیر بخشی نیستم!

ولی میتونم بنویسم!

بنویسم؟!؟

فرزندم دلبندم :1: میبینی که اسم تورو هم نوشته بودم تو چند تا پست قبلی ، که اون افراد یادداشت بنویسن ! آره حتما بنویس

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

حسين ، فريبرز ، نيلوفر ، حامد ، اميرحسين ، بهمن ، محمد كردي , كمال و محمد قمي !

لوس بازي در نيارين ، شما به عنوان دبير بخش هاتون بايد بنويسيد يادداشت هاتون رو !

منم دبیر بخشی نیستم ها :wagfinger2: چرا زور می گی خو ؟ :cry2: :1:
می تونی اون پستهای طولانی قبلیم رو کپی پیست کنی کاملا روند مجله رو توضیح می ده :1: :1: :Facepalm:
در ضمن بیانکا ، بی شخصیت :62: :62:

واسه عکس هم خودتی %$^$ :kick: کاری نکن که موبایلت هم بسوزه ها :waiting:

عکس خودت هم اونی رو بزار که عشوه دخترونه اومدی :sd: :sd: :Facepalm:

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال
آخرين مطلب آناليز بازي ها كه مربوط به بازي اودينزه بود رو الان براي محمد فرستادم.فقط يه موردي هست بايد روش تأكيد كنم.از اون جايي كه اين بازي توسط سايت Zonal Marking هم تحليل شده بود ترجيح دادم خودم چيزي ننويسم و همون مطلب رو ترجمه كنم براي اين بازي.حالا فقط اين مهمه كه حتماً اسم نويسنده اصلي بايد ذكر بشه.اسم خودم اصلاً برام مهم نيست كه بياد يا نياد يا هر چيز ديگه ولي تأكيد مي كنم اسم نويسنده بايد حتماً ذكر بشه كه زير مقاله هم گذاشتم.اينو براي تأكيد بيشتر گفتم اينجا بگم. مورد بعدي اينكه طبق قراري كه با مهرنوش گذاشته بودم بايد امشب اون مطلب رو تحويلش مي دادم كه متأسفانه نتونستم.يه مشكل شخصي برام پيش اومده كه ذهنم تمركز نداره ولي با توجه به قولي كه دادم حتماً تا فردا همين مواقع اون يكي رو هم مي رسونم.از اين بابت بايد عذرخواهي كنم...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
ميخوام تو اين موقعيت ها خودتون رو يذاريد جاي من ، بعدش اونوقت به دلحواه يه فحش به خودتون بديد :1: خب اسمتون رو آوردم خواهش كردم يادداشت بنويسين ، بنويسين خب :1: حتما من يه استعداد نهفته اي درتون ديدم كه از شما ٧-٨ نفر خواستم اينكارو بكنيد :fp: مثلا اكه صرفا بر اساس دبيران بخش هاي مختلف بود ، الان احسان هم بايد مينوشت ، ولي مطمئنم نه حس نوشتن داره و نه وقتش رو :fp: :1: ++++++ دوباره لازمه در مورد عكسهاتون يادآوري كنم ؟ :1: -------- همه مطالبشون رو به دبيران بخش هاشون تحويل دادن تقريبا . دبيران هم براي ويراستاري مطالب رو به مهرنوش بدن ، همينطور يادداشت ها رو . مهرنوش بعد از بازبيني اونا رو تحويل حامد ميده و بعد از نظر و بازبيني نهايي حامد ، مطلب به من ميرسه كه بره واسه صفحه بندي ! يعني فحش به من و هركي هم تو مطالب بىشه به من مربوط نيست من فقط ميكنمشون تو مجله :1: +++++++ دوستان امكان اينكه ١ جنيوري مجله بيرون بياد به 0 ميل ميكنه . از بخت خوب الان تو تعطيلات فوتبال هم هستيم ، بايد حداقل اين شماره رو ١٥ بديم بيرون ، تا كم كم خودمون رو به اول هر ماه برسونيم . من معذرت ميخوام از همه بابت تركيده شدن هارد ام كه باعث شد خلل ايجاد شه . ++++++ حامد دائم خبر از من ميخواد تلفني و فرومي در مورد روند مجله و دائم با هم در ارتباطيم .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
بصیر 1 ژانویه نمیشه ؟ به درک ! :1: حداقل دیگه تا 5 ژانویه درستش کن دیگه ! بازی با لچه 8 ژانویه هست ، دلت میاد این همه زحمت من هدر بره ؟ :cry2:

+ توی فیسبوک یه چند تایی عکس از من هست ، اصلاً منم باید عکس بدم مگه ؟ این دیگه چه صیغیه ئه ؟ :1:

++

آخرين مطلب آناليز بازي ها كه مربوط به بازي اودينزه بود رو الان براي محمد فرستادم.فقط يه موردي هست بايد روش تأكيد كنم.از اون جايي كه اين بازي توسط سايت Zonal Marking هم تحليل شده بود ترجيح دادم خودم چيزي ننويسم و همون مطلب رو ترجمه كنم براي اين بازي.حالا فقط اين مهمه كه حتماً اسم نويسنده اصلي بايد ذكر بشه.اسم خودم اصلاً برام مهم نيست كه بياد يا نياد يا هر چيز ديگه ولي تأكيد مي كنم اسم نويسنده بايد حتماً ذكر بشه كه زير مقاله هم گذاشتم.اينو براي تأكيد بيشتر گفتم اينجا بگم.

مورد بعدي اينكه طبق قراري كه با مهرنوش گذاشته بودم بايد امشب اون مطلب رو تحويلش مي دادم كه متأسفانه نتونستم.يه مشكل شخصي برام پيش اومده كه ذهنم تمركز نداره ولي با توجه به قولي كه دادم حتماً تا فردا همين مواقع اون يكي رو هم مي رسونم.از اين بابت بايد عذرخواهي كنم...

ممد ! :cry2: عاشقتم ! :cry2: این تواضعت تو حلقم ! :1: مطلب ممد رو دیدم ، خیلی خوب شده ، کلاً کفِ همتون میبره بخونیدش ! :nish:

+++ تمام مطالب رو به مهرنوش پ.خ کردم ، از جانب ما همه چی اوکی ئه ! :1:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی