Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

ناپولی 3 - 3 یوونتوس (هفته یازدهم سری آ)

- - - - -

• Please log in to reply
427 replies to this topic

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 posts
خیلی خوبه که بازم شکست نخوردیم این ورزشگاه میلان و من سیتی رو به خاک مالید ولی ما رو نتونستتتتتت این خیلی شیرینه دارم عاشق کنته میشم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
گللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل سیموه په په ، دارم گریه میکنم سیمونه ، فوق العاده بودیم ، فوق العاده.

وقتی میگم :

منتظرم ببینم کونته نیمه دوم چیکار میکنه ، ولی مطمئنا اگر باختیم ربط اونجوری این باخت به کونته نداره ، داورا حرومزاده بودن.

نگین چرا ، ترکیب اولیه بازی خیلی خوب بود و با همین ترکیب بازی و 3-3 کردیم هرچند میشد 4-3 هم برد اگر بهتر از موقعیت ها اتسفاده میکردیم ، بونوچی بدبخت تو این جو سن پائولو خوف کرده بود در سطح تیم ملی همه پاساش رو به عقب بود ، در گل سوم هم که دیگه افتضاح. خوب بودیم خیلی خوشحالم از گلزنی استیگاریبیا و متری و البته په په که در سومین بازی پیاپیش با یووه سومین گل پیاپیش و میزنه. از بازی با پالرمو میانگین هر بازی یه گل زده.

خوب بودیم ، میگم این تیم بهترین تیم پس از کالچوپولی بوده و هست ، لیپی ، هیدینگ ، کاپلو هم جمغ میشدن تیمی بهتر از این نیمتونستن درست کنند ، میدونم که میشه با این وضع میشه قهرمان شد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
در حقیقت نیمه دوم ، ما یه Clean Shit فوق العاده انجام دادیم :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts

در حقیقت نیمه دوم ، ما یه Clean Shit فوق العاده انجام دادیم :1:

:)) :)) :))

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 posts
امیدوارم ماروتا سریعا یه فکری به حال دفاع بکنه اینجور خیلی خطرناکه زحمات بقیه به فنا میره...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,958 posts
تعویض های اشتباه ماتزاری هم دلیل این تساوی بود ! البته یکی از دلایلش

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 posts
من به خلاصه بازی راضی نخوهم شد لطفا بازی کامل رو بذارید.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
از دقیقه 60 بازی رو دیدم واقعا میتونستیم برنده هم باشیم اگر متری به جای تو سر توپ یک راست شوت میکرد ، احتمال گل شدنش خیلی زیاد بود واقعا کونته فوق العاده است ، این تیم از یوونتوس های قبل کالچیوپولی هم جسور تره اگر نیمه اول اونطوری وا نمیدادیم ، بازی رو برده بودیم باتشکر

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,545 posts
نمی دونم وسط دو نیمه کونته چی گفت به بازیکنا ولی کاملا با اعصاب آروم وارد بازی شدند، نیمه اول تیم خیلی عصبی و کم تمرکز بود، مالکیت توپ رو سریع از دست می داد ولی نیمه دوم عالی بودند. اگر بونوچی انقدر افتضاح بازی نمی کرد، می تونستیم بازی رو ببریم. ولی چیزی که مشخصه اینه که یووه از نظر روانی با سال ها قبل خیلی فرق کرده ویدال و ووچنیچ بهترین های یووه بودند

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,758 posts
Napoli 3-3 Juventus 10 شوت 8 7 در چارچوب 7 4 سیو 4 5 کرنر 3 5 افساید 2 7 ضربات آزاد 9 18 خطا 11 61 مالکیت توپ 39

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
من که پای تلویزیون نشسته بودم از خوف این استادیوم پاپیون شده بود زیر گلومف نمیدونم بازیکنا تو زمین چه حالی بودن! خیلی جو وحشتناکی داره سن پائولی تن و بدن آدمو به لرزه میندازه! بونوچی :np: پیرلو :np: نمیدونم چطوری شد که تونستیم از این جهنم بازی 3_1 باخته رو 3_3 کنیم نمیخوام هم بهش فکر کنم ترجیح میدم مغزم فعلا استراحت کنه ...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
هر چند نیمه اول اصلا بازی خوبی نکردیم ولی نیمه دوم فوق العاده بودیم.وقتی پپه گل سوم رو زد از ته دل نعره ای کشیدم.این تساوی اندازه برد برام ارزش داشت .ما حتی میتونستیم بازی رو ببریم اون وقت چی میشد.درواقع بازیکنهای ناپولی کم آورده بودن. اما متاسفانه بازهم بازی ضعیف بونوچی زحمت دیگران رو به هدر میده.ماروتا بجنب واسه دفاع منتظریم غیر از بونوچی نیمه دوم همه خوب بودن مخصوصا ویدال و لختشتاینر و پپه این بیچاره لختشتاینر اینقدر دویده بود که دیگه نمیتونست نفس بکشه دم همه بازیکنها گرم.ایکاش اون توپ رو ماتری مستقیم زده بود الان خوشحالیمون دو چندان بود ولی در کل عجب بازی کردیم نیمه دوم.ناپولی همینجا بمونه در جا بزنه .ما که یک امتیاز گرفتیم خودش نعمته. نکته آخر رو هم بگم اگه اشتباه نکنم این اولین بازی بود که تا اینجا اول گل رو خوردیم بعد جبران کردیم بقیه بازیها همیشه اول گل زدیم.پس واسم مهمه که تیم قابلیت برگشت به بازیش هم تست شد اون هم مقابل ناپولی ودر سن پائولو :confeti:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
اگه بازی رو تو نیمه ی دوم همونطوری که شروع کردن ادامه می دادن بازی رو می گرفتیم . ولی نمی دونم پرا بعد از گل ماتری وا دان بازی رو . ولی من اساسی به این نتیجه راضیم . man of the match : vucinic

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts

نکته آخر رو هم بگم اگه اشتباه نکنم این اولین بازی بود که تا اینجا اول گل رو خوردیم بعد جبران کردیم بقیه بازیها همیشه اول گل زدیم.پس واسم مهمه که تیم قابلیت برگشت به بازیش هم تست شد اون هم مقابل ناپولی ودر سن پائولو
:confeti:

بازیمون جلوی تیم مونتلا یادت رفته مگه ؟

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,362 posts
میشه گلارو شرح بدید ؟ من با موبایلم نمیتونم دانلود کنم . هر شش گل . ممنون

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
آقا یه سوال عیار تیم بالاخره مشخص شد ؟ ولی من خیلی دوست دارم ببینم جلوی تیم های ضعیف چیکار میکنیم تیمهایی که همش دفاع میکنند باتشکر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA

آقا یه سوال
عیار تیم بالاخره مشخص شد ؟
ولی من خیلی دوست دارم ببینم جلوی تیم های ضعیف چیکار میکنیم
تیمهایی که همش دفاع میکنند
باتشکر

گل اول مون یه پاس اسثنائی عمقی از ویدال به سمت چپ محوله جریمه و متری هم با یه ضربه فنی و حرفه ای گل کرد

گل دوم هم از سمت راست محوطه جریمه شون سانتر کردیم کسی استیگاریبیا رو نگرفته بود ، به زحمت استپ کرد از 6 قدم زمینی زد تو گل با پا راست

گل سوم هم په په از وسط زمین توپ رو گرفت زد تو دریبل کرد یکی دونفر ، شانس هم یه ذره آورد توپ رو از تو محوطه با کنار پای راست به سمت راست دروازه زد

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 posts
نیمه اول واقعا فکر میکردیم یکی از درهای جهنم از سان پائولی باز خواهد شد. (واقعا هم همینطور بود) نمیدونم در رختکن چه گذشت که در نیمه دوم بازی درست برعکس شد- ما شدیم ناپل سرعتی نیمه اول . دیدن قیافه هواداران و اون رئیس منفور ناپل در انتهای بازی واقعا دیدنی بود. حالا اونها بودند که در خانه احساس جهنم میکردند. په په گلف باز حرفه ای ما در میون پنج شیطان جهنمی و در استارت 45 متری در جهنم را بروی خود آنها باز کرد. یکی از بازیهای به یاد موندنی برای همه که سالهای سال در ذهن ما خواهد بود. چیزی به نصب ستاره سوم نیست ......

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
من روي بازي ووچنيچ زوم كردم . تك تك توپها رو لو داد . خيلي رو اعصاب بود . ضمنا خواهش ميكنم به بازيكناي تيم توهين نكنين . ديدم كه يكي از بچه ها تو پستش گفته بود سرخپوست نفهم . همين سرخپوست نفهم از نظر من بهترين بازيكن يووه بود

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
تو نیمه دوم مشخص بود سمت راست دفاع ناپولی رو هدف گرفته بودیم حیف که اون توپ رو ماتری گل نکرد وگرنه برده بودیم

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users