پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی 3 - 3 یوونتوس (هفته یازدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
427 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

تصویر

ناپولی - یوونتوس

یکشنبه 15 آبان ، 6 نوامبر ( به تعویق افتاد )
سه شنبه 8 آذر ، 29 نوامبر
ساعت 23:15 به وقت طهران
ورزشگاه سن پائولو شهر ناپل

بازی بعدی
یوونتوس - پالرمو
ناپولی - لازیو

آمار بازی :

مالکیت توپ : 60 یووه - 40 ناپولی
شوت به دروازه : 12 یووه - 10 ناپولی
شوت در چهارچوب : 7 یووه - 7 ناپولی
آفساید : 4 یووه - 2 ناپولی
خطا : 20 یووه - 11 ناپولی
کرنر : 5 یووه - 3 ناپولی

پاس های یووه : 477 پاس 84 درصد صحیح

پیرلو : 66 پاس، 92 درصد صحیح
ویدال : 50 پاس، 84 درصد صحیح
په په : 57 پاس، 84 درصد صحیح

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
دلهره میدونین چیه؟؟؟ من الان دقیقا دلهره دارم برای این بازی! واقعا سنگین ترین بازی یووه میتونه باشه این بازی! به خصوص این که ناپولی میلان،انتر و حتی اودینزه ی قدرتمند رو شکست داده. اصلا دوست ندارم یووه شکست بخوره... به یه تساوی 0-0 با یه بازی کاملا کسل کننده و مسخره هم راضی هستم شخصا.البته این به دلیل اینه که بازی تو سن پائولو هست.

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
نسبت به بازی با اینتر هم همین حسه مسخره رو داشتین :2qcmh45: ما یوونتوسیم از هیچ تیمی نباید بترسیم بلکه اونا باید از ما بترسن :yesssmileyf:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
قبلا اسم تاپیکها رو بنام یکی از بزرگان یووه نامگذاری میکردیم .... بنظرتون ادامه پیدا بکنه بهتر نیست ؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نههههههههههههههههههههه محمد :1: اون فصل همش باختیم :1:

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
ناپولی یه بازی سخت تو زمین بایرن چهارشنبه شب داره. که انرژی زیادی از تیمش گرفته میشه، این مهمترین ملاک برتری یوونتوسه. ناپولی سانتانا رو واسه اخراجش تو بازی این هفته جلو یووه نداره. یووه 5 تا اخطار تو بازی با اینتر گرفته. کسی آماره 3کارته ها رو داره؟

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
یه نکاتی هست: تیم ما الان 2 تا برد خوب داشته ولی ناپولی تو 4 بازی اخیر نتایج خوبی نگرفته که ممکنه روحیه ی خوب تیم ما در مقابل روحیه نه چندان تعریفی اونا کارساز باشه یا ما رو غرور بگیره و ناپولی تمام توانش رو برای جبران این هفته ها بذاره,تو چنین وضعیت هایی نقش مربی خیلی پررنگ, و این واسه هر دو طرف خیلی مهم... یادمون باشه ناپولی بازیکن های خیلی خوبی داره ولی من اونا رو با وجود اینکه تحسین میکنم بزرگ نمیدونم و این میتونه به نفع ما و به ضرر ناپولی باشه. به نظر من این بازی میتونه خیلی چیزا رو روشن کنه در مورد: یووه,ناپولی, کنته و ماتزاری

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

کسی آماره 3کارته ها رو داره؟

محروم که نداریم ولی فکر می کنم پیرلو و مارکیزیو اگه اخطار بگیرند بازی بعدی رو از دست می دن

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ماروتا قبل از بازی با ان تر در مصاحبه ای با اسکای ایتالیا خبر از خرید ستاره در سال اتی داده در مورد بازی با ناپل هم باید گفت که ناپل شدیدا در فشار است و باید بره المان با مونیخی ها بازی کنه. در سالهای گذشته هامسیک یا به قول گزارشگر خارجی همشک و ایضا جواد خیابانی بیش ترین ضربات را به یووه زده بنابراین او را باید مهار کرد.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
کاش سال 2009 به جای دیگو با همسیک قرار داد میبستیم. بازی با ناپل سخت ترین بازی فصل به شمار میاد که بدون شک یک تساوی هم رضایت بخش خواهد بود. ناپولی مثل ناسیوناله نیست و میتونه از تک موقعیت هاش گل بسازه.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
جان ِ هر کسی دوست دارید این : " یادواره ی چیرو فرارا " ـش رو ور دارید. :cry2: یاد ِ بازی دو سال پیشمون با فولام افتادم !! :Facepalm:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
منم بشدت مخالف این یادواره بازی ها هستم :1: بردارید لطفا !

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

جان ِ هر کسی دوست دارید این : " یادواره ی چیرو فرارا " ـش رو ور دارید. :cry2: یاد ِ بازی دو سال پیشمون با فولام افتادم !! :Facepalm:

اون بازی اون یارو زاک مربی بود . میتونی یاد بازی بایرن یا میلان بیفتی .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ناپولی تیم خوبی هست ولی نشون داده که خوب میبازه .تا حالا چندین باخت داشته.ضمن اینکه یکی از بازیکنهاش رو این هفته به علت اخراج نداره .این هفته بازی سختی داره. ما از لحاظ روحی برتر از اونها هستیم.میتونیم ناپولی رو ببریم.فقط یک نکته وجود داره تیم ناپولی بسیار سریع حمله میکنه یعنی در واقع ضد حمله که اگه بتونیم اونها رو کنترل کنیم مشکل دیگه ای وجود نداره. گل زدن به این تیم سخت تر از اینتر نیست فقط تو حمله خیلی خطرناک هستند. فکر کنم ناپولی کلا با سه مدافع بازی میکنه که البته سانتانا غایب خواهد بود. بیشتر باید از لاوتزی وکاوانی ترسید بقیه بازیکنهاشون مشکلی ندارند.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
این یادواره رو بردارید لطفا! خیلی رو اعصابه

ناپولی تیم خوبی هست ولی نشون داده که خوب میبازه .تا حالا چندین باخت داشته.ضمن اینکه یکی از بازیکنهاش رو این هفته به علت اخراج نداره .این هفته بازی سختی داره.
ما از لحاظ روحی برتر از اونها هستیم.میتونیم ناپولی رو ببریم.فقط یک نکته وجود داره تیم ناپولی بسیار سریع حمله میکنه یعنی در واقع ضد حمله که اگه بتونیم اونها رو کنترل کنیم مشکل دیگه ای وجود نداره.
گل زدن به این تیم سخت تر از اینتر نیست فقط تو حمله خیلی خطرناک هستند.
فکر کنم ناپولی کلا با سه مدافع بازی میکنه که البته سانتانا غایب خواهد بود.
بیشتر باید از لاوتزی وکاوانی ترسید بقیه بازیکنهاشون مشکلی ندارند.

جایی که اونا خوبن یعنی تو حمله،در نقطه ی مقابلش یعنی دفاع،ما وضعمون خرابه! در ضمن به لاوتزی و کاوانی،همشیک رو هم اضافه کن که از همه خطرناکتره

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
:np: یعنی خرافات تا چه حد ؟ :1: یادواره به این قشنگی ، چیرو نمادی از دو باشگاست . حالا نزنه یووه ببازه بگین تقصیر فرارا بود ! :oo:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
اسم چیرو میاد لرزه به اندامم میفته این دوساله هر جا تیم لغزیده همه گفتن راه چیرو داره تکرار میشه به خاطر همین اسم چیرو یه مثال بد شده برای تیفوسی ها و اسمش در کنار افتخاراتی که با یووه کسب کرده به کار برده نمیشه بلکه در کنار اون فصل سیاه اسمش کاربرد بیشتری داره و ناخودآگاه باعث یاداوری خاطرات بدی در ذهن هوادار میشه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

:np: یعنی خرافات تا چه حد ؟ :1: یادواره به این قشنگی ، چیرو نمادی از دو باشگاست .
حالا نزنه یووه ببازه بگین تقصیر فرارا بود ! :oo:

احتمال قریب به یقین این اتفاق می افته! ولی کلا این یادواره ها رو اعصابه.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
ایتالیا - سری آ ‎(ITA1)‎ 2011/5/22 یوونتوس 2 - ناپولی 2

ایتالیا - سری آ ‎(ITA1)‎ 2011/1/9 ناپولی 3 - یوونتوس 0

ایتالیا - سری آ ‎(ITA1)‎ 2010/3/26 ناپولی 3 - یوونتوس 1

Italy - Coppa Italia ‎(ITAC)‎ 2010/1/13 یوونتوس 3 - ناپولی 0

ایتالیا - سری آ ‎(ITA1)‎ 2009/10/31 یوونتوس 2 - ناپولی 3

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
يادواره فرارا ؟ فوق العادست ، ايده اش از هركي بوده ، شماره كارتشو بهم PM كنه ، با اسم بانك :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی