پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جام دزدان 1 - 2 یوونتوس (هفته دهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
212 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خب ما هم بوفون رو نداریم ، این به اون در :1: تازه واسه ما درتَر هم هست :1:

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
ژولیو سزار نیستش تو این بازی،کاپیتانو دلپیرو هم مرد بازی های بزرگه حتما باید بازی کنه تا یکی از اون ضربه ایستگاهی هاشو بزنه تو دروازه اینتر :juventus:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

کدوم بازیکن ؟ :1:

افرین درست حدس زدی

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
اگه تیم بازی روون خودش رو انجام بده وضربات اخر رو بازیکنها با دقت بزنن واگر دفاع اشتباه نکنه میتونیم اینتر رو له کنیم چون عددی نیستند. البته همه این بر می گرده به اگرها.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
باید دید کونته از چه ترکیبی استفاده خواهد کرد. کونته تا حالا در اکثر بازی ها از سیستم های مختلفی استفاده کرده در پست جناح چپ هفبک و یک یا دو مهاجمه بودن بیش ترین کنجکاوی ها است.

plzdr

plzdr

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
اینتر تا ایجای فصل خوب کار نکرده . میشه این تیم رو در زمین خودش هم شکست داد . به شرطی که کونته با این افکار محافظه کارانش شیرینی این برد رو به ما تلخ نکنه

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
بهترین شرایطه واسه یه برد قاطع مقابل اینتر.یووه خوب بازی میکنه فقط خوب نمیتونه ضربات نهایی رو بزنه که فکر هم نکنم این تو بازی با اینتر کفتار صفت مشکلی ایجاد کنه.من به شخصه به یه برد قاطع خیلی امیدوارم

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
خب با مصدوميت احتمالي ميليتو من خيلي خيلي اميدوارتر شدم.هرجور حساب ميكنم ميليتو خيلي از باتزيني خطرناكتره.يك نكته اي كه هست اينه اينتر داره با 3 هافبك تدافعي و يك هافبك تهاجمي جلوي ما بازي ميكنه و با اين روش عملا ما بازيسازي از هافبك وسط هامون از دست ميديم و بايد از جناحين حمله رو به دروازه ترتيب بديم.بار بيشتر بازيسازي مي افته به دوش به به و ووجينيج كه اين امر يكخورده مشكلسازه.از طرفي با وجود لوسيو سخت بشه با 1 بازيكن در نوك حمله اون هم ماتري كه فاقد تكنيك و سرعت بالاست،زياد خطرساز شد.هر جور فكر ميكنم ميبينم تو اين بازي نياز هست 2 مهاجم داشته باشيم كه يكي ثابت در جلو باشه و يكي هم مكمل اولي و رابط بين هافبك و حمله.اكر ميشد مثل اينتر با أرايش 2-1-3-4 بازي ميكرديم عالي ميشد،ولي حيف اون هافبك هجومي نداريم بذاريم بشت مهاجم ها.البته تا حدودي ماركيزيو اين خصوصيت داره.با اين ابزارهاي فعلي من سيستم 4-3-3 رو ميبسندم يعني تركيب بازي با فيورنتينا.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
نمیدونم چرا از اینتر رانیه ری نمیترسم ؟ از اونجایی که یه سری شباهت ها میان سبک بکار گرفته شده از کونته و سبک پپ وجود داره البته ابزارها با هم خیلی تفاوت دارند. به دو فصل پیش فلش بک میزنم بازی اینتر بارسا رو یادتون بیاد که مورینیو با ضد فوتبال و صبر و حوصله تونست بارسای آماده و هجومی رو زمین گیر کنه از نظر من رانیه ری هم، همین ترفند رو می خواد جلوی یووه پیاده کنه و تو زمین خودش دفاع کنه و منتظر ضد حملات و تک موقعیت ها بمونه اما قافل از این که اینتر درسته بازیکنان خوبی داره اما از هر لحاظی قابل مقایسه با بازیکنان دو سال پیش نیستند درسته تغییر و تحولات کمی در اینتر صورت گرفته اما به عنوان مثال: میلیتو آماده دو فصل پیش کجا و میلیتو حال حاضر که پاشنه آشیل شده کجا ؟ سبک بازی یووه اگه به خوبی اجرا نشه خودکشی محض به شمار میاد به عنوان مثال در طی اولین بازی این فصل یووه مقابل پارما به شکل هجومی صف آرایی کرد و 4 گل زد اما بعد از زدن این 4 گل در یک صحنه پاس های زیادی بین بازیکنان یووه رد و بدل شد و تیم استراتژی هجومی به خود گرفته بود در این شرایط بودیم که ناگهان :1: دچیلیه یه سوتی مرگبار داد و توپ از دست رفت و پارما با استفاده از ضد حمله سریع از یووه پنالتی گرفت و گل خوردیم. منظورم از این مثالها که زدم این بود که یووه اگه خودش باشه و ضریب اشتباهات بازیکنان به اندازه بازی مقابل میلان پایین باشه به راحتی اینتر رو شکست میدیم . در غیر این صورت خودمون داریم به رانیه ری کمک میکنیم که ازمون امتیاز بگیره. یه مورد که از تیم کونته میبینم و هیچ جوره نمیتونم هضمش کنم استفاده کردن از وینگر تو ترکیبه. در شرایطی که ما وینگر خوب یا بهتر بگم آماده تو تیم نداریم چرا کونته اسرار بر استفاده از وینگر داره ؟ تیم کونته بر اساس سانتر از جناحین و فوتبال انگلیسی که ارنج نمیشه. تیم بر اساس فاکتورهایی از قبیل حفظ توپ و پاسکاری و استفاده از عمق دفاع حریف ارنج میشه. این که ما در این برهه زمانی وینگر کارامد نداریم و کونته میخواد به زور وینگر تو ترکیب جا بندازه جای سوال و بسیار تعجب داره!!!!! برای انتقادی هم که میکنم دلیل دارم و به این مورد که تا حالا بازیکنی با وظایف تعریف شده به عنوان وینگر نه پاس گلی داده و نه مسمر ثمر واقع شده استناد میکنم. ضمن این که اعتقاد دارم که در بازی مقابل اینتر بهترین و کارامدترین ترکیب 1-4-1-4 هست چون جواب پس داده اما دوست دارم کونته انعطاف پذیری خودش رو بیشتر کنه و در بازیهای بعدی 3-3-4 بازی کنه. چون اعتقاد دارم که یووه با 3-3-4 انعطاف پذیر تر خواهد بود و دست کونته برای تعویض بازتر خواهد شد و مجبور نیست در هر بازی بازیکنان مختلفی رو در پست وینگر مورد آزمون و خطا قرار بده.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
کلا تیم های رانیری ترس ندارن ، در حالت عادی این بازیکنای تیم رانیری هستن که از حریف میترسن ! ولی خب خدایی مهره مناسب داشته باشن خوب نتیجه میگیرن من فکر میکنم بردن این بازی خیلی راحت نباشه ، اما اصلا هم به باخت فکر نمیکنم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
میرکو غایبه در این دیدار.

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال

ای بابا , چرااا؟

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
به دلیل مصدومیت شاید نباشه

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

به دلیل مصدومیت شاید نباشه

ایول :blissysmile: :blissysmile: :clapx: :clapx: :guntootsmiley: :guntootsmiley:

( :nish: )

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

خب با مصدوميت احتمالي ميليتو من خيلي خيلي اميدوارتر شدم.هرجور حساب ميكنم ميليتو خيلي از باتزيني خطرناكتره

بنیامین :np:
میلیتو وحشتناک این فصل افت کرده،از تو 6 قدم موقعیت صد درصد گل رو میزنه تو تماشاگرا...داره به امائوری اینتر تبدیل میشه و مورد لطف و عنایت طرفدارا هم قرار گرفته...اونوقت تو میگی از پاتزینی خطرناکتره؟! :1:
پاتزینی این فصل اماده ترین مهاجم اینتر بوده،به احتما فراوان پاتزینی و زاراته زوج اصلی حمله ی اینتر در این بازی هستن...
ولی یه چیزی،شدیدا دعا کنید چیوو تو این بازی از اول حضور داشته باشه :1: این بشر اینقدر سوتی میده که حد نداره، از پاشنه آشیل هم یه چیزی رد کرده :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
الان الجزیره داشت بازی یوو اینتر پارسال رو می ذاشت کراسیچ چقد پارسال خوب بوده الان اصلا قابل مقایسه با پارسال نیست تابلو که مشکل روحیه امیدوارم تو این بازی ۲ گل بزنه و به شرایط پارسالش برگرده

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

الان الجزیره داشت بازی یوو اینتر پارسال رو می ذاشت کراسیچ چقد پارسال خوب بوده الان اصلا قابل مقایسه با پارسال نیست تابلو که مشکل روحیه
امیدوارم تو این بازی ۲ گل بزنه و به شرایط پارسالش برگرده

الجزیره +7 داره نیمه دوم رو نشون میده تو این بازی اله نیمکت نشین شده و تونی داره بازی میکنه

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ترکیب پیش بینی شده برای دو تیم ( اسپورت مدیا ست ) :

Inter Milan 4-3-1-2

Castellazzi

Maicon , Lucio , Chivu , Nagatomo

Zanetti , Motta , Cambiasso

Sneijder

Zarate , Pazzini

A disp.: Orlandoni, Cordoba, Jonathan, Stankovic, Obi, R. Alvarez, Milito

اندره ا پولی ، رانوکیا ، کوتینیو ، ساموئل ، ویوانو ، فورلان و سزار به این بازی نمیرسن.

Juventus 4-3-3

Storari

Lichtsteiner , Bonucci , Barzagli , Chiellini

Marchisio , Pirlo , Vidal

Vucinic , Matri , Pepe

A disp.: Manninger, De Ceglie, Pazienza, Estigarribia, Elia, Quagliarella, Del Piero

به نظر میرسه ووچینیچ مشکلی برای این بازی نداشته باشه.
+ مثل این که یاکوئینتا باز هم مصدوم شده. :Facepalm: کراسیچ هم به احتمال زیاد به خاطر مصدومیت این بازی رو از دست میده. بوفون و جاکرینی هم که از قبل نبودنشون مشخص بود.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
الیا بازیکنیه که تو سری ا بازی نکرده یعنی هیچ تیمی ازش شناختی نداره واسه همین میتونه بازیکنی باشه کفه ترازو رو به نفع یووه سنگین کنه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
په په و متری امسال خیلی خوب شدند ، خیلی پیشرفت کردند پارسال دو تا بازیکن معمولی بودند ولی امسال به ستاره تبدیل شدند ، امیدوارم همینطوری خوب بمونند فکر میکنم اشتباهه دست به تیم برنده بزنیم ، مخصوصا جلوی اینتری که معلومه از الان دفاع میکنه به نظرم یکم باید با ووچینیچ کار کنند تا ضربات آخر رو بهتر بزنه ( مطمئنم کونته کار میکنه ، سانتر های لیخشتاینر رو یادتونه ؟ همش افتضاح بود ولی بازی با فیو همه سانترهاش عالی شده بود ) باتشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی