پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جام دزدان 1 - 2 یوونتوس (هفته دهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
212 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

تصویر

جام دزدان - یوونتوس

شنبه 7 آبان ، 29 اکتبر
ساعت 22:15 به وقت طهران
ورزشگاه جوزپه مه آتزا

بازی بعدی

جنوا - جام دزدان
ناپولی - یوونتوس

آمار بازی :

مالکیت توپ : 54 یووه - 46 اینتر
ضربه به دروازه : 16 یووه - 20 اینتر
در چهارچوب : 6 یووه - 4 اینتر
آفساید : 3 یووه - 2 اینتر
خطا : 16 یووه - 16 اینتر
کرنر : 4 یووه - 6 اینتر

پاس های یووه : 450 پاس با 79 درصد صحت پاس.

هافبک های یووه :

پیرلو : 78 پاس، 85 درصد صحیح. 14 پاس بلند، 10 صحیح.
ویدال : 57 پاس، 70 درصد صحیح.
مارکیزیو : 37 پاس 86 درصد صحیح.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه سری نکات در مورد این بازی خیلی باید بهشون دقت بشه. رانیری مثل آلری نیست، بازی بزرگ رو با نگرشی به شدت دفاعی بازی می کنه. اصلا بدون نیاز به مالکیت توپ بازی می کنه و مبنا رو می زاره بر بستن تمام فضاهای ممکن. یادتون بیاد به بازی خودمون، 4 تا دفاع دقیقا 4 بازیکن دیگه روبروی هرکدوم بازی می کنه، 2 تا هافبک دفاعی جلوی 2 دفاع و 2 تا وینگر دفاعی جلوی دوتا دفاع کناری. این برای یووه خوب نیست، یووه همین الانش هم به تیم های کوچیکی که دفاع شدید می کنند نمی تونه گل بزنه و نتونسته از بازی ها نتیجه بگیره چه برسه جلوی اینتری که ابزار دفاع کردن بهتری داره. ولی کلا چینش نفرات خوبی نداشته رانیری. توی 4-4-2 توی اینتر کامبیاسو و استانکوویچ هافبک های وسط بازی کردن، زانتی وینگر راست و مونتاری وینگر چپ. خط حمله هم زاراته و پاتزینی. ولی میشه به این خوشبین بود که رانیری از وقتی اومده 2 برد و 2 باخت داشته و اینتر الان توی جدول خیلی پایینه و نیاز به پیروزی داره. و شاید رانیری توی این بازی اون سیستم کاملا تدافعی رو اجرا نکنه. رانیری تا هفته ی قبل 4-4-2 خودش رو بازی می کرد ولی توی این 4-4-2 نمی تونه از اشنایدر استفاده کنه. 3 بازی کرد و 2 تاش رو باخت. اما هفته ی اخیر اومد و 4-3-1-2 بازی کرد و اشنایدر رو گذاشت پشت سر زاراته و پاتزینی. و یه خط هافبک سه نفره شکل داد با موتا، کامبیاسو و زانتی. در هر صورت رانیری چه 4-4-2 بازی کنه و چه 4-3-1-2 در هر دو حالت خط هافبک ضعیفی داره. چه کامبیاسو-زانتی، چه کامبیاسو-موتا و یا کامبیاسو-موتا-زانتی باشه باز هم خط هافبک خلاق و پاسوری نیست و فکر می کنم خط هافبک ما بتونه از پسش بر بیاد. اما از طرفی خط حمله ی اینتر می تونه خیلی خطرناک باشه. هم مهاجم های تیزی دارند و هم اشنایدر بازیکن خیلی خطرناکیه. 2 تا حالت به نظرم پیش میاد با توجه به شناختی که از رانیری دارم : 1- تیم رانیری رو به ارسال بلند پشت دفاع بیاره. که در این حالت رانیری می تونه از پرسینگ بازیکن های یووه هم فرار کنه. اما از طرف دیگه هم دقت حملات اینتر میاد پایین و با هوشیاری دفاع میشه به اینتر فرصت نداد. 2- تیم رانیری رو میاره به نفوذ های گاه و بیگاه از کناره ها، چون یووه اهل بستن فشرده فضاها نیست اینتر می تونه با پاسکاری سریع وینگرهاشو فعال کنه و یووه ای که احتمالا جلو می کشه رو غافلگیر کنه. دقیقا کاری که توی یووه با ندود و کامورانزی (و گاها مارکیونی) می کرد و از طریق وینگر ها یه جوری توپ رو به مهاجم ها می رسوند. می خوام بگم تو این بازی مالکیت توپ بالا برای یووه می تونه نتیجه عکس بده، چون تیم رانیری اساس بازیش مبتنی بر مالکیت توپ نیست، بر اساس پاسکاری هم نیست و اینکه توپ در اختیار یووه باشه ضربه ی بزرگی به تیمش نمی زنه. تیم رانیری اهل ضدحمله ی سریع هم نیست ولی مفید و منطقی بازی می کنه و درست در لحظه ی که شما اشتباه کنید و یه لحظه یه مدافع یا بازیکن جا بمونه بهتون ضربه می زنه.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
رانیه ری مربی خوش فکری نیست و وابستگی شدیدی به ستاره ها داره و به نظر من ابزارش برای مبارزه با یووه کافی نیست هرچند که این بازی بیشتر بر روی اتفاقات و حوادثی که درون بازی پیش میاد نتیجش رقم میخوره و فک کنم تو این بازی مارکیزیو حرفهای زیادی واسه گفتن داره و من به درخشش مارکیزیو خیلی امیدوارم.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
هرجوره و هر رقمه به این بازی فکر میکنم میبینم ما سرتر هستیم.اگه خودمون باشیم راحت بازی میبریم به خصوص با این شرایط مصدومهای اینتر. فورلان که مصدومه و ساموئل هم هفته پیش بازی با کاتانیا مصدوم شد.فقط میمونه یک اشنایدر که خوراکش ویداله. کسی میدونه که بوفون به این بازی میرسه یا نه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

کسی میدونه که بوفون به این بازی میرسه یا نه؟

هنوز خبر جدیدی منتشر نشده

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من هم معتقدم اگه یووه بازی خودش رو انجام والبته دفاع اشتباه نکنه اینتر رو شکست میدیم.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
ما به اینتر نمیبازیم ... حتی در خاک اینتر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
حضور بوفون به اندازه داشتن یک مهاجم گلزن حیاتی و مهم هست، استوراری در این دو بازی جالب نبود که این در مقابل اینتر میتونه نابود کننده باشه. ترجیح میدم با همین ترکیب بازی با فیورنتینا وارد زمین بشیم ولی کوالیارلا و الیا به هر شکلی شده بازی کنند، اصلا هم دلیل فنی برای این موضوع ندارم، صرفا چون دلم میخواد دوست دارم اینا بازی کنند :nish:

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من فقط از خط دفاعیمونمیترسم, :Dispute: اگه بتونیم خوب دفاع کنیم میشه خیلی امیدوار باشیم,در ضمن این بازی حضور بوفن خیلی میتونه حیاتی باشه چون این استوراری خیلی نابوده! :furious: من امیدوارم الکس بازی کنه, همیشه جلو اینتر عالی بوده(البته به نظر من الکس همیشه عالی بوده :pleaseantry:) خیلی برای دیدن بازیش بیتابم. :Impatient:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
مخالف بازی با همون سیستم و همون ترکیبی که مقابل فیورنتینا بازی کردیم هستم . حضور الکس از ابتدای بازی یک برگه برنده می تونه باشه برامون جلوی اینتر . بازی با یک مهاجم هم می تونه یه اشتباه بزرگ باشه برای یووه تو این بازی . ترکیب الکس با ماتری تو این بازی به عقیده من تاثیر گذار می تونه باشه . تو این بازی و حتی بازی با ناپولی هم احتمال حضور کوا و الیا به صفر نزدیکه . کونته همچین ریسکی نمیکنه . فقط باید امیدوار هم باشیم بوفون برگرده و کلینی هم پیشرفتی که تو بازی فیورنتینا نسبت به بازی با جنوا داشته تو این بازی هم پیشرفت داشته باشه. این بازی رو هم می بریم تا تیم های میلانی رو زیر پا له کرده باشیم .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
کسی میدونه با سابقه ترین بازیکن فعلی در سری آ الان کی است؟ شاید توتی و الکسی باشند؟

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
Top ten goal scorers, still active (only Serie A regular-seasons) Updated the 25th October 2011 1- توتی از سال 92 عضو رم بوده و شاغل در سری ا 2- اله -------------------------------------------------------------------- با توجه به مطلب بالا فکر کنم همون توتی باشه ... بازم باید بیشتر تحقیق کنم ..

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
خوشم اومد از اسم تایپک؛ احسنت! من خودم سیستم 4 2 4 رو خیلی برای این بازی می پسندم؛ البته با یک میلوس آماده؛ امیدوارم این بشر زودتر خودشو پیدا کنه سمت راست رو از په په بگیره! بازی په په یه جوراییه! در واقع خیلی دلم می خواهد میلوس و مارچلو دو سمت رو بگیرند و میرکو و ماتری هم الآن برای زوج خط حمله خوب با هم مچ شدند و باید به همین زوج فعلا بها داد؛ اگر قرار باشه الکس بازی کنه؛ بهتره نیمه ی دوم وارد بشه تا کارایی بیشتری داشته باشه؛ اگر از اول بیاد فکر نکنم خیلی موثر باشه! امثال الیا که اصلا نباید حتی روی نیمکت باشند؛ واقعا الیا به درد نمی خوره.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

Top ten goal scorers, still active (only Serie A regular-seasons)

Updated the 25th October 2011

1- توتی از سال 92 عضو رم بوده و شاغل در سری ا
2- اله

--------------------------------------------------------------------

با توجه به مطلب بالا فکر کنم همون توتی باشه ... بازم باید بیشتر تحقیق کنم ..

ظاهرا توتی کهن مرد سری آ است.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
اسم جام دزدا اول بالا نوشته شده بود من اشتباهی به اون رای دادم :1:

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
:confeti:من کار به هيچي ندارن چون بخش يوونتوسي قلبم ميگه برنده اين بازي يوونتوسه يووووووووه اين فصل ديگه مال ماااااااااست

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
دوست دارم 6 تا یووه بزنه به انتر...........مخصوصا که الان مربیش رانیری است........ میگم تو بازی انتر و یووه تنها مارچیزیو و کیه لینی هستن که زیر دست رانیری بودن............بقیه جدیدا.......... فقط امیدوارم کوا به جای وچینیچ بازی کنه...........

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ما که از اولشم تو بازیهای بزرگ مشکلی نداشتیم مطمئنم این بازی رو هم میبریم باتشکر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

اسم جام دزدا اول بالا نوشته شده بود من اشتباهی به اون رای دادم :1:

من نمیفهمم چرا میگید این اول بود اشتباهی رای دادم و از این چیزا !!!
بابا من به ترتیب میزبان میهمان بودن مینویسم و کاری به چیزای دیگه ندارم
شما همیشه ناخوانده به همه چیز رای میدی ؟ :1:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
آمار بازی های دو تیم از فصل 95/96 تا به الان : 12/17/1995 Juventus - Inter 1 - 0 04/20/1996 Inter - Juventus 1 - 2 10/20/1996 Juventus - Inter 2 - 0 03/09/1997 Inter - Juventus 0 - 0 01/04/1998 Inter - Juventus 1 - 0 04/26/1998 Juventus - Inter 1 - 0 10/25/1998 Juventus - Inter 1 - 0 02/27/1999 Inter - Juventus 0 - 0 12/12/1999 Juventus - Inter 1 - 0 04/16/2000 Inter - Juventus 1 - 2 12/03/2000 Inter - Juventus 2 - 2 04/14/2001 Juventus - Inter 3 - 1 10/27/2001 Juventus - Inter 0 - 0 03/09/2002 Inter - Juventus 2 - 2 10/19/2002 Inter - Juventus 1 - 1 03/02/2003 Juventus - Inter 3 - 0 11/29/2003 Juventus - Inter 1 - 3 04/04/2004 Inter - Juventus 3 - 2 11/28/2004 Inter - Juventus 2 - 2 04/20/2005 Juventus - Inter 0 - 1 10/02/2005 Juventus - Inter 2 - 0 02/12/2006 Inter - Juventus 1 - 2 11/04/2007 Juventus - Inter 1 - 1 03/22/2008 Inter - Juventus 1 - 2 11/22/2008 Inter - Juventus 1 - 0 04/18/2009 Juventus - Inter 1 - 1 12/05/2009 Juventus - Inter 2 - 1 04/16/2010 Inter - Juventus 2 - 0 10/03/2010 Inter - Juventus 0 - 0 02/13/2011 Juventus - Inter 1 - 0 در 30 بازی انجام شده یوونتوس 15 برد 9 تساوی اینتر 6 پیروزی

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی