پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جام دزدان 1 - 2 یوونتوس (هفته دهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
212 پاسخ برای این موضوع

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
اینتر با 8 امتیاز 16 جدول قرار گرفته :2qcmh45: و بردنش تو سن سیرو دور از دسترس نیست.

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

2 تا حالت به نظرم پیش میاد با توجه به شناختی که از رانیری دارم :

1- تیم رانیری رو به ارسال بلند پشت دفاع بیاره. که در این حالت رانیری می تونه از پرسینگ بازیکن های یووه هم فرار کنه. اما از طرف دیگه هم دقت حملات اینتر میاد پایین و با هوشیاری دفاع میشه به اینتر فرصت نداد.

2- تیم رانیری رو میاره به نفوذ های گاه و بیگاه از کناره ها، چون یووه اهل بستن فشرده فضاها نیست اینتر می تونه با پاسکاری سریع وینگرهاشو فعال کنه و یووه ای که احتمالا جلو می کشه رو غافلگیر کنه. دقیقا کاری که توی یووه با ندود و کامورانزی (و گاها مارکیونی) می کرد و از طریق وینگر ها یه جوری توپ رو به مهاجم ها می رسوند.

می خوام بگم تو این بازی مالکیت توپ بالا برای یووه می تونه نتیجه عکس بده، چون تیم رانیری اساس بازیش مبتنی بر مالکیت توپ نیست، بر اساس پاسکاری هم نیست و اینکه توپ در اختیار یووه باشه ضربه ی بزرگی به تیمش نمی زنه. تیم رانیری اهل ضدحمله ی سریع هم نیست ولی مفید و منطقی بازی می کنه و درست در لحظه ی که شما اشتباه کنید و یه لحظه یه مدافع یا بازیکن جا بمونه بهتون ضربه می زنه.

دقيقاً.
خيلي به چيزاي خوبي اشاره كردي رضا.

برعكس تصوري كه الان به واسطه ي وضعيت دو تيم پيش اومده من فكر مي كنم اگه تو اين بازي باهوش نباشيم بدجور ضربه مي خوريم پس بايد حواسمون رو جمع كنيم.اگر تيم بخواد متد بازي با فيورنتينا دست پاچگي نشون بده نه امثال پاتزيني كساني هستند كه موقعيت خودشون رو هدر بدند و نه رانيري كسي هست كه تجربه اش اندازه ي ميهايلوويچ باشه.اين احتمال وجود داره كه حتي ما صاحب توپ و ميدان باشيم ولي تيم رانيري از تك موقعيت هاش استفاده ي شديدي بكنه پس جداً كونته بايد تو اين بازي نشون بده كه باهوشه.

در ساده ترين حالت تيم رانيري مي تونه توپ رو ببره به كناره ها و از ارسال هاي امثال مايكون براي پاتزيني استفاده كنه كه اگر يووه بخواد به مثال بازي فيورنتينا روي سانترها اينقدر متزلزل باشه روز خوبي رو نميشه پيش بيني كرد.همه چيز بستگي به اين داره كه چقدر به لحاظ ذهني تيم براي اين بازي آماده باشه چون با توجه به فرم دو تيم ما يك قدم از اينتر جلو تريم ولي اين نبايد باعث بشه كه خطر اين بازي و تجربه ي رانيري ناديده گرفته بشه.فكر مي كنم اگه سازماندهي و هوشياري تيم مثل بازي با ميلان باشه مي تونيم شنبه شب خوبي داشته باشيم.در مورد تركيب هم من با همين تركيب بازي با فيورنتينا تا حدودي موافقم ولي هنوز تأكيد مي كنم كه كيه ليني بايد بره تو پست دفاع وسط.البته اين امكان هم وجود داره كه بخاطر نفوذهاي احتمالي مايكون, كونته هم مثل پارسال دلنري از كيه ليني تو همون پست دفاع چپ استفاده كنه.ضمناً بهتره اگر ووچينيچ دوباره قراره مهاجم چپ يا حالا هافبك چپ باشه بهش گوشزد بشه كه تو دفاع برگشت زيادي داشته باشه تا مانع حركات احتمالي مايكون بشه و گر نه بهتره تو اين بازي موقتاً پپه بياد و سمت چپ بازي كنه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
احتمال زیاد دو دروازبان اصلی تیم ها غائب خواهند بود.

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
یک دیدار حیثیتی و سخت ...برای هر دو تیم این 3 امتیاز یک 3 امتیاز ویژه مزین به دوپینگ روانی و یک 6 امتیاز برای عقب انداختن رقیبه . بازی اسانی نخواهد بود . دیشب رانیری به چند تا از مهره های کلیدیش استراحت داد به این امید که با برد یووه از جا بکنند . نمایش اینتر در این میدان به راحتی میتونه ضد تاکتیک بازی یووه باشه . چون میتوانند همان کاری را که تیم های کوچک در مقابل ما میکنند با بازیکنان بهتری ارائه دهند . فضاها را ببندند و اجازه پاسکاری در یک سوم خودشان را ندهند و مانع از انتقال توپ از خط میانی ما به مهاجم یا مهاجمینمون بشوند .....و از انسو چشم به ضد حملات داشته باشند که برای انجام موثرش از ابزار کافی هم برخوردارند . هم بازیکنانی دارند که خوب سانتر میکنند و هم مهاجمین سرزن و فرصت طلب دارند و هم - مهم تر از همه - این دست حرکات الان نقطه ضعف یووه به شمار میاد و ضریب گل خوردنمون در این مواقع بالا هست . ما هنوز مقابل تیم های به شدت دفاعی که فضاها را میبندند مشکل داریم و از رانیری بعیده ختی با وجود میزبانی به جز این بکنه . من در این میدان بیش از بازی تهاجمی و متوهرانه برای ترکاندن اینتر امیدوار به یک نمایش باهوش و فرصت طلبانه هستم . اولویت با ترمیم سوراخ های دفاعه....

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من هم با بهار موافقم! اولویت اول من هم گل "نخوردن" در این بازی هست! رانیری استاد مسلم حفظ حداقل گل زده هست! تو یووه هم که بود همین شکلی خیلی تیمهای چغر و قدر رو بردیم...فقط یه بازی زیبا با تیم های بزرگ از زمان رانیری به یاد دارم که اون هم بازی با میلان در تورین بود که یادم نیست 3-2 شد یا 4-3! رئال،خود همین انتر،میلان،رم و حتی چلسی تیم های بزرگی بودن که یووه با حداقل اختلاف بردشون در زمان رانیری! همین قضیه تن و بدن من رو میلرزونه...من ترجیح میدم یووه دو بازی پیش رو با انتر و ناپولی رو با یه سیستم 1-5-4 کلاسیک بازی کنه! اگر یووه در این دو بازی اولویتش از کار انداختن خط هافبک انتر و ناپولی باشه،شک نکنید پیروز میشیم

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
امیر جان تا جایی که من یادم میاد به چلسی باختیم همون بازی که جووینکو اومد تو زمین و عالی کار کرد همه میگفتن باید از اول تو بازی باشه. منم با ترکیبی که شما اشاره کردید کاملا موافقم به نظرم 1-4-1-4 بهترین ترکیب برای این بازی خواهد بود و نقش مارکیزیو و ویدال در این بازی خیلی مهم خواهد بود.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

امیر جان تا جایی که من یادم میاد به چلسی باختیم همون بازی که جووینکو اومد تو زمین و عالی کار کرد همه میگفتن باید از اول تو بازی باشه.

تو تورين ؟ نه برديم و نه باختيم ، ٢-٢ مساوي شد :1:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

تو تورين ؟ نه برديم و نه باختيم ، ٢-٢ مساوي شد :1:

اما تو استمفوربریج 1-0 باختیم :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

اما تو استمفوربریج 1-0 باختیم :1:

اما سبا تو اين بازي نبود كه به بازي بياد ، تو تورين اومد جاي ياكوئينتا كه آخرش ٢-٢ شد

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

اما سبا تو اين بازي نبود كه به بازي اومد ، تو تورين اومد جاي ياكوئينتا

راستش رو بخوای من بازی رفت رو یادم نبود و تو گوگل سرچ کردم اما سبا رو یادم بود که تو تورین بازی کرد .عجب شبی بود اون شب :cryer:

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
انتظارم از کونته این بود که تو بازی با فیورنتینا کوالیارلا رو دقایق آخر تست کنه تا شاید تو بازی با اینتر و ناپولی به درد تیم بخوره ، الآن هم خیلی بعیده تو این بازی یه دفعه بیاد به کوا بازی بده ، یه مساله دیگه هم که هست حدس میزنم که کونته تو انتخاب دوتا هافبک کناری و حتی انتخاب سیستم مقابل اینتر هنوز هم تردید داشته باشه
ولی بزرگترین مشکل ما تو این بازی ضعف کیلینی تو چند بازی اخیره ، که باعث میشه دفاع یووه از سمت چپ آسیب پذیر باشه

اگر یووه در این دو بازی اولویتش از کار انداختن خط هافبک انتر و ناپولی باشه،شک نکنید پیروز میشیم

به نظر من تمرکز فقط روی از کار انداختن خط هافبک ناپولی کار درستی نیست ، چون مثلث هجومی خطرناکی داره ، کاوانی ، لاوتزی ، همشیک از آماده ترین بازیکنهای سری آ هستن.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس تیم خوبیه و به مرور زمان بهترین تیم دنیا میشه.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
با توجه به سابقه تيم‌هاي رانيري در ديدار با تيم‌هاي بزرگ من احتمال باخت يووه رو بيشتر مي‌دونم. تيم‌هاي رانيري هر چقدر تو بازي‌هاي كوچك بد نتيجه مي‌گيرند، تو بازي‌ها بزرگ هميشه خوب و با انگيزه ظاهر مي‌شند.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
کاملا با پست بالایی موافقم . توی این چند سال یه بار به رم باختیم اونم مربیش رانیری بود . باید مواظب باشیم .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

کاملا با پست بالایی موافقم . توی این چند سال یه بار به رم باختیم اونم مربیش رانیری بود . باید مواظب باشیم .

فصل پیش به خیلی تیم ها باختیم . رانیری یک مربی فوق العاده نیست . این بازی رو نمی بازیم. حتی امید دارم با اختلاف 2 گل هم بازی رو ببریم حالا یا 2-0 یا 3-1 .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
جام دزدان خیلی دلچسب و زیبا بود ! ********** این بازی به نظر من یوونتوس نخواه باخت و شاهد یک بازی افتضاح از اینتر خواهیم بود (تقریبا شبیه بازی ای که جلوی ناپولی انجام داد ) یوونتوس اینقدر توپ و میدان رو در اختیار داره و روحیه مضاعف بازیکنان برای شکست اینتر باعث می شه ضربه هاشون کم خطا بره ! به نظر من یوونتوس کاملا قابلیت داره له کنه اینتر رو در سن سیرو بعد از سال ها

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
موراتی گفته که این دیدار سرنوشت ساز نیست و هدف اینتر این هست که نسبت به دیدارهای قبلی نمایش بهتری ارائه بده ، موراتی در مورد پنالتی ها هم گفته این موضوع نگران کننده و در عین حال ناراحت کننده هست ، از موراتی در مورد عملکرد میلیتو هم پرسیدن که گفته ؛ به هیچ وجه از عملکرد این بازیکن راضی نیست .

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
علی رغم اینکه به نظر نمی رسید مصدومیت او چندان جدی باشد، امروز نشریه گاتزتا دلواسپورت اعلام کرد که این بازیکن تا روز شنبه آماده نخواهد شد ونمی تواند در این دیدار حساس برای تیمش به میدان برود. البته هنوز مشخص نیست که غیبت او چقدر طول می کشد و جزئیات بیشتر به زودی توسط باشگاه اینتر اعلام خواهد شد. اینتر در حال حاضر با 8 امتیاز :)) از 8 دیدار، در مکان شانزدهم :clapx:جدول رده بندی سری آ قرار دارد.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
کدوم بازیکن ؟ :1:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
فکر کنم سزار رو میگه...