پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-آتالانتا(هفته سی و ششم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
102 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
باز مساوی شد!روی کرنر دروازه یوونتوس برای بار دوم باز شد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس بعد از زدن گل مساوی بهتر شد اما "تنها" نقشه یووه برای گل زدن سانتر از کناره ها هست!حتی روی گل دوم هم توپی که کامورانزی روی دروازه سانتر کرد برگشت داده شد و توسط زانتی به گل تبدیل شد. یووه حتی یکبار هم تلاش نکرد از عمق دفاع آتالانتا به دروازشون نزدیک بشه.امیدوارم الکس و جووینکو نیمه دوم به بازی بیان تا شاید بتونیم بعد از دو ماه به پیروزی برسیم! حضور بتگا توی استادیوم خیلی جالب بود!تنها هم نشسته بود! اصلا نمی دونم با چه عنوانی تونسته وارد استادیوم بشه و بین تماشاگرها بشینه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دفاع یوونتوس تقریبا جکه ! من نمی دونم چرا وقتی مهره های مثل کامورانزی و ندود رو داریم باید زانتی و پولسن ارسال برای مهاجم ها انجام بدند !؟!؟ دچلیه اصلا جلو نمیاد (کل بازی فکر کنم 1 بار اومد) که همون یه بار هم یه موقعیت خطرناک شد.ندود 1 بار نفوذ کرد از چپ که همون یکی گل شد.ولی بازم رانیری اصرار داره زانتی و پولسن سانتر کنند.اونم مقابل تیمی که 4-4-1-1 بازی می کنه و به شدت فشرده است. پولسن می خواد بازی خوبش مقابل میلان رو با تمام وجود جبران کنه !! الکیییی توپا رو لو میده.گل دوم آتالانتا رو دوباره بررسی کنید،تیم کشید جلو،پولسن آماده ارسال بلند شد،ولی تصمیمشو عوض کرد،پاس داد به دچلیه ولی اشتباه پاش داد و وسط راه بازیکن آتالانتا توپ رو گرفت و ضد حمله شد که ملبرگ تونست به زحمت یه کرنر بگیره.همون کرنر هم گل شد.گلی که 2 بازی کن آتالانتا "کاملا" رها بودند.در حدی که می تونست توپ رو استپ کنه بعد بزنه تو گل ! من نمی دونم اون تاکتیک حمله از جناحین که روی ندود متمرکز میشد و با کمک دفاع چپ اتجام میشد رو یووه کنار گذاشته ؟ اون رو خیلی خوب بازی می کردیم.الان ندود و کامورانزی خیلی عقب و بیشتر توی کارای دفاعی شرکت می کنند.کلا تیم عقبه تا مدافع ها آتالانتا جلو بیان و فضا برای ارسال پشت مدافع ها ایجاد بشه ! یعنی یوونتوس فقط داره از 10 درصد توان خودش استفاده می کنه که یاکوینتا و آمائوری باشه.بقیه میشه گفت از نظر تاکتیکی بیکارند.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بازی با اینکه 4 گل داشت چنگی به دل نزد که اصلی ترین دلیلش هم نبود تماشاگرا بود . کلاً بیش از 80% بازی یووه بردن توپ به سمت راست و سانترهای کامو بود و مثل همیشه حرکت خاصی از عمق نکردیم . فکر کنم همه نفرات در یک سطح بودن اما من آمادگی زانتی رو پسندیدم و البته حرکات پا به توپ آمائوری ، کامو هم در جریان بازی قرار داشت . بنظرم در نیمه دوم اگر تیاگو و دل پیرو جایگزین پولسن و یاکوئینتا بشن میشه به پیروزی امیدوار بود . البته امیدوارم بازی اینبار به تره زگل هم برسه ...

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

من درست دیدم بته گا توی ورزشگاهه ؟؟

آره منم ديدم.

زانتي عجب گلي زد!!!!

باز يووه روي كرنري ها ضعف نشون داد...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه سوپر واکنش دیگه از جیجی ! تک به تک 100% گل رو گرفت .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بوفون یه گل دیگه رو هم نجات داد. چند دقیقه قبل آتالانتایی ها یه توپ رو هم به تیر دروازه زدن. این نیمه تا اینجا یوونتوس هیچ کاری نکرده --- چیگارینی یه شوت فوق العاده زد که به تیر دروازه خورد!خیلی خوش شانس بودیم تا اینجا!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دو تا تیرک زدن و یکی هم بوفون فوق العاده گرفت !!!! یووه هم فقط زانتی و ندود توپ لو می دن البته پولسن دیگه عادی شده

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دل پیرو بلند شده داره گرم می کنه امیدوارم زود تر بیاد

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
امیدوارم Vincenzo یکی دیگه بزنه :scarflong:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
پولسن شاهکاره چه پاس تک به تکی داد به بازیکنه اتالانتا ولی بوفون بازم دفع کرد توپ رو

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چیکار میکنه پولسن !!! پاس میده به مهاجم اونا !!!!!!!!!!!!!!!!! الکس اومد جای آمائوری .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خداییش پولسن فقط باید کتک بخوره تا ادم بشه !!!! صحنه رو داشتید ؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ندود نیمه ی دوم خیلی داره بهتر بازی می کنه !!!!! دلم برای ترزگه می سوزه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ای بابا چه وضعی شده امسال تو خونه هم باید زیر فشار تیم های اواسط جدول باشیم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
توپ سوم رو هم زدن به تیر!این بار پلازماتی

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
Ranieri,GET OUT

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
هاها .داریم به رده چهارم نزدیک میشیم.جالب نیست؟!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
از این میترسم که چهارمی رو هم از دست بدیم و اون بلائی که سر میلان اومد سر ما هم بیاد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی