پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-آتالانتا(هفته سی و ششم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
102 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان صحبت های بعد از بازیشو خوندم : رانیری : من 99 درصد مطمئنم فصل بعد هم مربی یوونتوس خواهم بود !!!!!!!!!!!!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
شیطونه می گه پاشم برم تورین اینو ناکارش کنم ها :treaten: این می دونه که از یووه رفتنیه می خواد اعصاب هوادارها رو خرد کنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

الان صحبت های بعد از بازیشو خوندم :

رانیری : من 99 درصد مطمئنم فصل بعد هم مربی یوونتوس خواهم بود !!!!!!!!!!!!!

حالا جان الکان حکم برکناریش رو میده که با همون %1 اخراج بشه...............

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
واقعا خیلی ناراحت کننده هست که باشگاه انقدر بی صاحبه مربی هر کار و توهینی میخواد میکنه کسی هم نیست بندازتش بیرون واقعا برای حیات 112ساله یووه متاسفم که باید این روزها رو ببینه آخه اگه قراره اخراج بشه پس چرا تا پایان فصل ابقاش کردند بعدم میگن بهد پایان فصل دربارش تصمیم میگیریم مردشور کوبولی آلکان و همه مسولین ببرند تماشاگرهای ایتالیایی دارند تظاهرات میکنند بر رانیری و مسووله اونوقت میگند رانیری موندنی شده بابا این دیگه چه عذابی بود به ما نازل شد به قرآن تو سری ب بودیم به اندازه العان ناراحت نبودم.گفتم خدا رو شکر کاپلو رفت تیم مثل قدیم میشه نمیدونستم رانیری انقدر گهه.دوست دارم اصلا 4 بشیم تا این کثافت گمشه بره

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال

الان صحبت های بعد از بازیشو خوندم :

رانیری : من 99 درصد مطمئنم فصل بعد هم مربی یوونتوس خواهم بود !!!!!!!!!!!!!

واقعا توی مصاحبش اینو گفته؟!
خیلی عجیبه این دقیقا یعنی راه رفتن روی اعصاب هواداران
یا بعد از بازی یه چیزی خورده بوده توی سرش یا این که واقعا پشتش از طرف مدیرا گرم بوده !! اصلا از اتاق مصاحبه سالم بیرون اومده؟!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
هر چی فکر میکنم کار خاصی از پولسن تو بازی ندیدم !!!! به جز خراب کاری :دی: یه بار که نزدیک بود با اون پاس عقب مسخرش دروازه جیجی رو باز کنه که جیجی به کمک تیم اومد !!! بارها و بارها جلوی حمله کردن یووه رو میگرفت .......... طوری شده بود که کامورانزس و زانتی و ندود ترجیح میدادن بهش پاس ندن ..... :beee: من نمیدونم چرا رانیری این جوری میکنه !!!! من فکر کنم این اخر فصلی میخوان بهش بازی بدن که ببینن ارزش نگه داشتن داره یا نه !!!!! ( چون تیاگو اماده بود :mellow: ).....هر چند که معلومه :treaten: چرا جوینکو نباد بازی کنه ...!!! بازیکنی که مطمئن هستم با بازی کردن 1 پدیده بزرگ خواهد شد ولی اقای مربی !!! مانع ظهور این پدیده شده !!! اگه تو این بازی دقت میکردید میدید که دچیله چقدر از مولینارو بهتر هست و چقدر بهتر سانتر میکنه !!!!! 1 بار یه سانتر عجیب کرد که امائوری توپ رو به تیرک کوبوند ولی گل نشد !!! دچیله عالی بازی میکنه !! ولی رانیری خوب نمیبینه !!!! چرا چرا و چراهای دیگر ... رانیری از همون روز اول که به دنیا اومده بازنده بوده و بازنده هم از دنیا خواهد رفت ........................دوست ندارم یوونتوس کبیر با این اقای مربی به یوونتوس رجیم تبدیل بشه ..... :sleep:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

هر چی فکر میکنم کار خاصی از پولسن تو بازی ندیدم !!!! به جز خراب کاری :دی:

دچیله عالی بازی میکنه !! ولی رانیری خوب نمیبینه !!!!

دوست ندارم یوونتوس کبیر با این اقای مربی به یوونتوس رجیم تبدیل بشه ..... :sleep:

شدیدا با این تیکه های حرفتون موافقم معلوم نیست با جونگرای مشکل داره ؟ کلا مشکل داره؟ با اسطوره ها مشکل داره؟( نمونش الکس جون)

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من ندیدم بازیو! ولی واقعا باورم نمی شه که این یکی رو هم مساوی کردیم!!!!!!! شگفت انگیزه! رانیری چطور می تونه با این تیما مساوی کنه؟! آتالانتا، رجینا، لچه ،.. واقعا متاسفم! |:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خوشحالم نتیجه خوبی بود !!!!! من حاضرم با حداقل امتیاز ممکن به لیگ قهرمانان بریم ولی رانیری اخراج بشه !! فقط چهارم بشیم ، هر چقدر نتیجه نگیریم !!!!! .. . . . . مرگ 1 بار شیون هم 1 بار دلم نمی خواد فصل بعد هم حرص این یارو رو بخوریم !!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فکر نکنم دیگه از چهارم پایین تر بریم توی بد ترین حالت !!! یووه الان 68 امتیاز داره و تیم جنوا که پنجم هست 62 تا !!! پس اگه ما جقت بازیامون رو ببازیم و جنوا ببره تازه هم امتیاز می شیم !!! پس میریم لیگ قهرمانان :دی:

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
چه عشقی میکنه حسین :دی: .. ولی در کل باید با این وضعیت خوشحال باشیم که تیممون میره لیگ قهرمانان اگه رانیری بمونه سال دیگه این موقع برای سهمیه اینترتوتو میجنگیم (با وجود خرید های جدید) اگه بازیکن خوبی هم اضافه نشه به اذن ا... میمونیم توی لیگ و نمیریم پایین. هورا.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من مثل چند بازی قبل اصلا بازی را نگاه نکردم !!! من بیشتر همه به مدیران یوونتوس تسلیت میگم که سر من هوادار یوونتوس چه اوردند که دیگه حال نگاه کردن تیم محبوبم را ندارم نگاه کردن بازیهای سری بی بیشتر حال میداد

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
کلا مغز کوچک رانیری حدود 30 تا بازی بیش تر نمی کشه !!!!!!!! فصل قبل هم یادمه آخر فصل به هیچ تیمی تو آمتیاز دادن نه نمی گفت !!!!!!! کلا از بازی با رم دیگه رانیری استند بای کرد مغزشو تا فصل بعد !!!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
نمیدونم بخندم یا کریه کنم! 2.5 ماه بدون برد عالیه! پر افتخار ترین تیم ایتالیا! به زودی یه تیم دیگه هم 2 ستاره میشه و بیا درستش کن کری خوندن اونارو وای خدا به دادمون برسه!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
سال قبل موقع خرید پولسن یادمه هواداران یووه در اعتراض به این خرید به پولسن لقب اشغال رو دادن اما رانیری اینقدر پافشاری کرد و اعلام کرد که پولسن امبروسینی یووه خواهد شد حالا هم یووه داره چوب لجبازی رانیری و اقایون مدیرعامل رو میخوره من فقط امیدوارم که امسال مدیران یووه درسی گرفته باشن و به خواسته ی دل هواداران توجه کنن لجبازی رانیری حد نداره اون داره یووه رو از یک ستاره ی اینده دار محروم میکنه بازی ندادن به سبا میتونه برای یووه گران تمام بشه و باعث بشه اون یووه رو ترک بکنه من واقعا"هر اندازه در مورد مدیران فکر میکنم به این نتیجه میرسم که نکنه اینها عوامل نفوذی اینتر و مافیا باشن که هدفشون تخریب یووه هست وقتی به مدیریت فکر میکنم یاد به خدمت گرفتن (المیرون و اندراده - نوچرینو - پولسن - نزویچ - گریگرا - حمیدزیچ - مولینارو - ورانیری) و (اخراج دشام ) میفتم هفت بازیکن درجه دو در عرض دو فصل بوسیله این مدیریت وارد بزرگترین تیم ایتالیا میشن در صورتی که اگه یووه این بازیکنها رو بفروشه مطمئن باشید که خریداران اونها تیمهائی مثل کاتانیا و لیورنو و ... خواهند بود اگر هدف بعدی مدیریت ماندن رانیری برای یک فصل دیگه باشه نتیجه ی اون نابودی بانوی پیر ایتالیا خواهد بود .   :sad53: :sad53: :sad53:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یاد یه چیزی افتادم توی بازی ! یه تیکه بود پولسن توی 6 قدم (وسطای 6 قدم) توپ اومد به سمتش،خودش و دروازه خالی،ضربه سر رفت که توپ عمودی رفت بالا و اوت شد ! خیلی هنر می خواست گل نکردن اون توپ !

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

یاد یه چیزی افتادم توی بازی !

یه تیکه بود پولسن توی 6 قدم (وسطای 6 قدم) توپ اومد به سمتش،خودش و دروازه خالی،ضربه سر رفت که توپ عمودی رفت بالا و اوت شد ! خیلی هنر می خواست گل نکردن اون توپ !

يا اون پاس به عقبي كه با سر داده بود به بوفون كه بين راه مهاجم آتالانتا از راه رسيد و نزديك بود گل بشه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

يا اون پاس به عقبي كه با سر داده بود به بوفون كه بين راه مهاجم آتالانتا از راه رسيد و نزديك بود گل بشه

و ... :دی:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من نمیدونم دیگه چه دلیلی میخوان بیارن برای طرفداری از رانیری...

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
لعنت به این جام نحس که امسال گیر چه مربیه احمقی افتادیم خدا سال دیگه رو به خیر کنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی