پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-آتالانتا(هفته سی و ششم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
102 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

تصویر تصویر

یوونتوس-آتالانتا

یکشنبه 27 اردیبهشت/20 می

ساعت 17:30 به وقت تهران

ورزشگاه المپیک تورین

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب توی این بازی کیه لینی رو به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و اگه امائوری - تیاگو و گریگرا توی این دیدار اخطار بگیرن بازی بعدی رو از دست می دن !!! به این صورت باید شاهد خط دفاع ملبرگ - لگرو باشیم اون طرف هم خط حمله ی فوق العاده ی دونی و فلوکاری قرار گرفتن که واقعا خطرناک هسن

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
فلوکاری خیلی خطرناکه باید خط دفاعمون واسه مهارش برنامه ی خاصی داشته باشه اگه نه حتما مشکل ساز خواهد شد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نبردن آتالانتا توی تورین هنر می خواد ! آتالانتا میانه ی جدوله،نه خطر سقوط داره،نه شانس رسیدن به یوفا و غیره !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

نبردن آتالانتا توی تورین هنر می خواد !

آتالانتا میانه ی جدوله،نه خطر سقوط داره،نه شانس رسیدن به یوفا و غیره !

پس به چه امیدی زنده است!!!!!!!!!!!!!!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
شاید بازیکنان کمی انگیزه داشته باشن با توجه به سه بازی سخت میلان و ... داستان رانیری هم به سر رسید و بازیکنان درجه یک در راهن به نظر من بازیکنان تو این بازی ارامش بیشتری داشته باشن البته نسبت به پنج بازی اخیر.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این بازی هم مساویه...البته شاید رانیری بخواد یه تنوعی تو کار بده و این یکی رو ببازه بعد چندتا مساوی... احتمال داره بلایی که پارسال سر میلان اومد امسال سر ما هم بیاد...

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
دیگه امیدوارم مساوی نشه :grin:

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
بابا بچه ها! من تقریبا مطمئنم که این بازیو دیگه می بریم! [ :دی: ] آتالانتا آخه چیه؟! :دی: هرچند که این قضیه ی نبود جورجو حسابی نگران کننده است، ولی خب، بدون جورجو هم می تونیم ببریمشون! فقط من موندم دفاع رو چه جوری می خواد بچینه؟! دچلیه-لگرو-ملبرگ-زبینا ؟؟؟!؟؟؟ خیلی بده که! ): البته جای زبینا، گریگرا هم می تونه باشه که بدتره باز! من هیچ ایده ای ندارم حقیقتا! |:

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

بابا بچه ها! من تقریبا مطمئنم که این بازیو دیگه می بریم! [ :دی: ]
آتالانتا آخه چیه؟! :دی:
هرچند که این قضیه ی نبود جورجو حسابی نگران کننده است، ولی خب، بدون جورجو هم می تونیم ببریمشون!
فقط من موندم دفاع رو چه جوری می خواد بچینه؟!
دچلیه-لگرو-ملبرگ-زبینا
؟؟؟!؟؟؟ خیلی بده که! ): البته جای زبینا، گریگرا هم می تونه باشه که بدتره باز! من هیچ ایده ای ندارم حقیقتا! |:

آتالانتا از رجینا آسونتره ؟
:2mo5pow:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

بابا بچه ها! من تقریبا مطمئنم که این بازیو دیگه می بریم! [ :دی: ]
آتالانتا آخه چیه؟! :دی:
هرچند که این قضیه ی نبود جورجو حسابی نگران کننده است، ولی خب، بدون جورجو هم می تونیم ببریمشون!
فقط من موندم دفاع رو چه جوری می خواد بچینه؟!
دچلیه-لگرو-ملبرگ-زبینا
؟؟؟!؟؟؟ خیلی بده که! ): البته جای زبینا، گریگرا هم می تونه باشه که بدتره باز! من هیچ ایده ای ندارم حقیقتا! |:

دچلیه ای هم در کار نیست به احتمال زیاد.مگر اینکه ضرب دیدگی دنده اش جدی نباشه.کامورانزی هم به خاطر خطای شدیدی که تو بازی روش شد امروز فقط تمرین بدنسازی انجام بده تا ضرب دیدگی پاش خوب بشه.مارکیزیو هم فقط نرمش انجام داد.

گریگرا لگرو ملبرگ زبینا

باید توی این بازی از ترزگه استفاده کنه،بنده خدا رو 2 ماه بازی نمی ده بعد انتظار داره آمادگیش رو حفظ هم کنه.
به نظر من ترزگه-دلپیرو باید زوج خط حمله باشند.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دچلیه ای هم در کار نیست به احتمال زیاد.مگر اینکه ضرب دیدگی دنده اش جدی نباشه.کامورانزی هم به خاطر خطای شدیدی که تو بازی روش شد امروز فقط تمرین بدنسازی انجام بده تا ضرب دیدگی پاش خوب بشه.مارکیزیو هم فقط نرمش انجام داد.

گریگرا لگرو ملبرگ زبینا

باید توی این بازی از ترزگه استفاده کنه،بنده خدا رو 2 ماه بازی نمی ده بعد انتظار داره آمادگیش رو حفظ هم کنه.
به نظر من ترزگه-دلپیرو باید زوج خط حمله باشند.

ببخشید ندود مگه این بازی هم محرومه یا باز مصدوم شده؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ندود مشکلی نداره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ببخشید ندود مگه این بازی هم محرومه یا باز مصدوم شده؟

من راجب ترکیب خط هافبک حرفی نزدم که.
ندود و ملبرگ مشکلی ندارند و از محرومیت برمیگردند.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

من راجب ترکیب خط هافبک حرفی نزدم که.
ندود و ملبرگ مشکلی ندارند و از محرومیت برمیگردند.

معذرت می خوام بی دقتی کردم و یه آن فکر کدم گریگرا هافبکه چون خط بالاش آماره هافبکا رو دادخ بودبد شرمنده :confused2:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دچلیه هم به بازی خواهد رسید.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کمیته ی ملی المپیک دوباره مدارک یووه رو چک کرده و محرومیت یک بازی بدون تماشاگر رو که به تعویق افتاده بود رو لغو کرد و بازی مقابل اتالانتا باید بدون تماشاگر برگزار بشه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شرایط از بد به بدتر تبدیل شد اگر در این بازی هم امتیاز بدیم شرایط خیلی خطرناک خواهد شد

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
هه هه خیلی جالبه ! من آخر نفهمیدم چه شعاری داده بودن که اینجوری شد ؟ منظورم متن شعار چیه!

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
دیگه خسته شدم اینقدر گفتم بازم مساویه بازی ولی اینبار دیگه یه حسی میگه میبریم . به امید مقام دوم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی