پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-آتالانتا(هفته سی و ششم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
102 پاسخ برای این موضوع

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
از عرش داریم میایم به فرش.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
خوب بازی تموم شد و با این نتیجه فیو رسید به 1 امتیازی یوو با این وضع باید منتظر باشیم که رانیری در هفته های بعد رده 3 ام رو به فیو واگذار کنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
باز هم مساوی کردیم........فکر کنم دیگه رانیری رفت تو آمار.....با این کار کردنش............. ما باید دقیقه 2 گل بخوریم.................... بوفون که عالی بود.........واقعا عالی........ما این 1 امتیاز هم مدیون بوفون هستیم............ گل میخوریم مساوی میکنیم و میبریم و باز هم مساوی میکنیم.........فیورنتینا هم بازیش رو برد و در یک قدی یووه قرار گرفت.......... با این وضعیت باید دعا کنیم که چهارم نشیم...............

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
تسلیت عرض میشه به هممون

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
نمیدونم چی بگم دارم دیونه میشم آخه چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ...

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
خوب این بازی هم مساوی تموم شد و فیورنتینا بازی رو برد حالا مقام سومی و حتی سهمیه CL به خطر افتادن من نمیدونم دلیل موندن رانیری تا این موقع چی میتونه باشه ؟ :cray:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
باز هم مساوی!۶۳ روز بدون برد! یوونتوس توپ رو خیلی در اختیار داشت اما نتونست گل بزنه.البته تا زمانی که بازیمن هایی مثل زبینا و پولسن توی تیم باشن خیلی عجیب هم نیست.این دو تا بازیکن توی اوج حملات تیم توپ هایی رو لو می دن که تمرکز رو کاملا از بین می بره.آتالانتا بیست دقیقه آخر فقط با پلازماتی حمله می کرد!پولسن و زبینا هم به نحو احسن تغذیه می کردنش! تنها بازیکن هایی که می تونستن روی زمین بازی کنن دل پیرو و کامورانزی و ندود بودن.کامو و ندود که اصلا وارد محوطه نمی شدن و خیلی عقب بازی می کردن.دل پیرو هم تا وسط زمین میومد و توپ می گرفت و توپ رو با کلی زحمت دوباره می برد به کناره ها!یعنی با وارد شدن الکس هم تغییری توی تاکتیک یووه به وجود نیومد فقط خاصیتش این بود که توپ راحت تر به ندود کامورانزی می رسید. من کاری به این ندارم که رانیری دوست داره خودش رو کوچیک بکنه یا نه اما نباید بهش اجازه بدن یووه رو هم با خودش کوچیک کنه!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
از یووه فقط یه اسم مونده و بس

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
تیم منتخب بدترین های سری ا هم انتخاب شد و پولسن هم تو هافبک هاش بود

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
ما اگه 4 بشیم اصلا نمیمتونم باورکنم حیف پولی که پای پولسن و امسال اون ریختیم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

از یووه فقط یه اسم مونده و بس

سلام
منم الان داشتم به محمد همینو میگفتم
میگفتم اگر به رانیری بود تیم میانه جدولی میشدیم ، فقط اسم یوونتوسه که توی چهار نفر اول نگهمون داشته
واقعا نمیدونم چرا این رانیری رو اخراج نمیکنن ، یعنی مربی موقت بدتر از رانیری نتیجه میگیره ؟!؟؟!
باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
فعلا و با این و وضعیت باید منتظر واکنش مدیران در این هفته باشیم.................

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
علاوه بر رانیری مدیران هم باید برن. به نظر من مقصر اصلی اونا هستند که رانیری رو آوردن.مربی که هیچ وقت در حد نام یووه نبوده. کاش که موجی برگرده!!

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
زدی تو خال

Rahavard

Rahavard

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 141 ارسال
اين كثافتها تيم رو دارن به تباهي ميكشند كجاست يووه پر افتخار و رويايي

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون 5/6 - گریگرا 5/5 – لگروتالیه 6 – ملبرگ 5/5 – دچلیه 6 - کامورانزی 5/6 – زانتی 5/6 – پولسن 5 – ندود 5/6 – امائوری 5/5 ( دل پیرو 5/6 ) – یاکوئنتا 5/6 – رانیری 5/5

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام راستی کسی میدونه چرا جیووینکو اصلا توی 18 تا هم نبود ؟ با تشکر

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
بازی بعدی هم بدون تماشاگر بر گزار خواهد شد البته این بار نه به خاطر رای دادگاه !

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
یعنی حتما ما باید پنجم بشیم تا این مدیران بی لیاقت و خدا نشناس این رفیق نادونشون رو برکنار کنند ... به خدا قسم با این مدیریت و این مدیران یووه به هیچ جا نمی رسه ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من داشتم بازی فدرر رو می دیدم نرسیدم راجب نیمه دوم بگم.هرچند نیمه دوم تصویر در تصویر کرده بودم بازی فدرر-نادال رو با یوونتوس و خیلی تسلط نداشتم روی سبک بازی ولی از چیزی که میدیدم تمام بازی یوونتوس رو ندود داشت از سمت چپ می چرخوند و کلی موقعیت ایجاد کرد اما توی گل نمی رفت. تو بازی 7-8 بار توپ به تیر دروازه ها خورد فکر کنم ! 3-4 بارش ازینا بود که می خورد به تیر میومد روی خط دروازه.دفاع یوونتوس واقعا ضعیف عملکرد و بوفون 2-3 بار واقعا خوب دروازه رو از تک به تک های عجیب غریبی که اثری از دفاع نبود نجات داد.پولسن یه حرکتی کرد که شاهکار نیمه اولش رو آدم بیخیال میشه دیگه.نفر آخر خط دفاع بود توپ رو با سر انداخت برای بوفون...بوفون که نه کریستین دونی ! اما هم دونی گیج زد هم بوفون هرجوری بود توپ رو دفع کرد.یعنی واقعا داره دیوونم میکنه این بشر ! خیلی جلوی خودم رو میگیرم بهش فحش نمی دم اینجا.واقعا جز خراب کردن بازی هیچ غلطی تو زمین نمی کرد.زرت زرت توپ رو می داد به بازیکنای حریف. 8 بازی بدون پیروزی.بیش از 2 ماه. رانیری به رکورد بدترین نتیجه گیری تاریخ یوونتوس رسید.فقط 1 بازی تا رکورد شکنی مونده !

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی