پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازیکنان دهه 2000

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
239 پاسخ برای این موضوع

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من به همه بازیکن هایی که از یووه رفتند حق میدم ولی اونایی که ضد یووه حرف زدند رو نمیپسندم فقط ارزو میکنم (با اینکه میدونم نمیشه) یه بار دیگه کونته تاکیناردی داویدز رو تو یووه ببینم مخصوصا کونته حالا اگه شده مربی کمک مربی یا هر چیز دیگه کسی الان ازش خبری نداره؟ انگار مربیه ارتزو بود دو سال پیش با یووه هم درگیر شده بود

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
کونته الان که مربیه باری هستش ولی شک دارم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال
یکی از ضعیف ترین خرید های یوونتوس در زمان موجی، مارچلو سالاس بود ! یادمه لیپی بخاطر خرجی که برای سالاس کرده بود یووه، خیلی سعی کرد که بهش اعتماد کنه ولی واقعا نا امید کننده ظاهر شد. اگر اشتباه نکنم اولین گل خودش رو هم روی پنالتی که دل پیرو گرفته بود زد ! الکس رفت کنار و به سالاس اشاره کرد تا بره پنالتی رو بزنه ! تا اینجوری بهش روحیه بده و اعتماد به نفش خودش رو پیدا کنه مارچلو . اما دیگه افت کرد، افت کرد و افت کرد تا جایی که یک نیمکت نشین همیشگی شده بود برای یووه و بعد هم که از یووه رفت ! ---------- دوست ندارم درباره خائنین حرف بزنم، ولی دقت کردید توی حال و روز اونا ؟ امرسون هافبک دفاعی فیکس یووه بود، الان کجاست ؟ ویرا همین چند وقت پیش به نیمکت نشینیش در اینتر اعتراض کرد ! کاناوارو دیگه اون مدافعی نیست که هر کسی نتونه ازش رد بشه ! تورام که در بارسلونا تحقیر شد و حالا هم بخاطر مشکل قلبی خداحافظی کرده ! زامبروتا که آدم میخنده بهش ! الان از خائنین فقط زلاتان و موتو هستند که تقریبا شرایط خوبی دارند، باید دید نفرین هواداران یووه کی روی اونا اثر میکنه ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره من هم از سالاس دل خوشی ندارم !!! و طی دو سال زیر 20 تا بازی برای یووه کرد و فقط و فقط 2 تا گل زد !!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من هرچی سرچ کردم خبر تازه ای از یولیانو پیدا نکردم ! البته جایی خوندم که کوکائین رو ترک کرده ولی خبر کاملی نتونستم گیر بیارم !

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اوف یولیانو که خیلی دوست داشتنی بود تو یورو 2000 اوج نمایشش بود ولی کلا از بازیکن های قدیم قبول دارید کونته یه چیز دیگه بود یه دیسیپلین خاصی داشت

mosi_m2

mosi_m2

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال
همشون خوبن ای کاش سالاس داویدز اینزاگی همه و همه بودن

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
مهاجم تيم ملي شيلي از دنياي فوتبال خدا حافظي کرد. به گزارش شبکه تلويزيوني بي بي سي مارسلو سالاس گلزنترين مهاجم تاريخ فوتبال شيلي در جريان يک بازي خداحافظي از دنياي فوتبال خداحافظي کرد. در اين ديدار که در حضور شصت و پنج هزار نفر تماشاگر ورزشگاه شهر سانتياگو برگزار شد بازيکناني چون انزو فرانچسکولي،ديويد ترزگه ،ايون زامورانو و آريل اورتگا و شماري از بازيکنان عضو تيم ملي شيلي در جام جهاني هزار و نهصد و نود و هشت فرانسه حضور داشتند. سالاس در هفتاد بار حضورش در تيم ملي فوتبال شيلي سي و هفت گل به ثمر رساند و در رده باشگاهي نيز در سيصد و بيست و نه بازي يکصد و پنجاه و پنج گل در دروازه حريفان جاي داد. نخستين باشگاه سالاس يونيورسيداد شيلي بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

میدونستید که متئو بریگی هافبک کنونی رم دو سال تو یوونتوس بازی کرده ؟!
بریگی از سال 2000 تا 2002 عضو یوونتوس بود که تنها در فصل 2001-2000 برای یووه بازی کرد و در فصل بعد به بولونیا با قراردادی قرضی رفت.
برای یوونتوس هم 11 بازی انجام داد !!

بریگی طی سال های 2000 تا 2004 در تیم ملی امید ایتالیا عضو بود که 35 بازی انجام داد و 2 گل هم زد.
از سال 2002 تا الان هم به صورت جسته و گریخته به تیم ملی ایتالیا دعوت میشه که تا کنون 4 بازی انجام داده.
در تابستون 2002 ( شروع فصل 2003-2002 ) به همراه 5 میلیون به پارما فروخته شد و مارکو دی وایو به یوونتوس اومد !
مارکو دی وایو هم سال اول قرضی بود قراردادش اما سال بعد دیگه یوونتوس خریدش.

آمار گلزنی دی وایو تو بولونیا واقعا خیره کننده هست ! در 38 بازی 24 گل زده !
ضمن اینکه امسال بولونیا دی وایو رو از جنوا خرید به صورت کامل.

دی وایو یک سال عضو تیم ملی زیر 18 ساله ها بود که 3 بازی انجام داد.
از سال 2001 تا 2004 هم به تیم ملی ایتالیا دعوت میشد که 14 بازی انجام داده و 2 گل هم زده.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
حالا تو میدونستی سال 98 پروتا هم تو یووه بوده :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

حالا تو میدونستی سال 98 پروتا هم تو یووه بوده :دی:

قبلا گفته بودی ;D

جدید رو کن ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تو میدونستی خوان پابلو سورین کاپیتان سابق آرژانتین و بازیکن هامبورگ ، لاتزیو و ویارئال هم تو یووه بوده :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

تو میدونستی خوان پابلو سورین کاپیتان سابق آرژانتین و بازیکن هامبورگ ، لاتزیو و ویارئال هم تو یووه بوده :دی:

نــــــــــــــــــــــــــــــــه ! جدا ؟!
حالا چند تا بازی کرده ؟!

ایول ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فصل 95-96 بوده و دو بازی کرده . از آرژانتینوس جونیورز اومد و بعد از یک فصل به ریورپلات برگشت .

تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

تصویر

یاد یولیانو هم به خیر !

8 سال تو یووه بازی کرد از سال 1996 تا 2004 که مجموعا 187 بازی انجام داد و 7 گل هم به ثمر رسوند.
ژانویه 2005 به مایورکا رفت و بعد دوباره به ایتالیا برگشت اما این بار به سمپدوریا رفت.
بعد از سمپدویا هم به مسینا و بعد هم راونا.

در سال 2008 در سن 35 سالگی از فوتبال خداحافظی کرد.

در تیم ملی هم سابقه 19 بازی ملی داره با یک گل زده .
اولین بازیش رو مقابل ولز انجام داد و تک گل ملیش رو هم مقابل پرتغال زد، در سال 2000 .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آخ!يوليانو!يادش بخير دوستش داشتم. بازي هاش تو دوران ليپي چه زود ميگذره و بازيكنا يكي بعد از ديگري ميان و ميرن

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21163 ارسال

من دلم برای یولیانو، منترو و داویدز خیلی تنگ شده !
دلم میخواد که هنوزم تو یووه بودن ! خیلی دوست داشتن بودن،
منترو یک بولدزر بود واسه خودش ! هیچ وقت بازی هاش رو مقابل رم فراموش نمیکنم، مثل هر یوونتوسی متعصب دیگه با تمام وجود بازی میکرد جلوی تیم های رقیب و با تمام وجود خطا میکرد :دی:
توتی چه عذاب هایی که نکشیده از دست منترو :دی:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه اشاره ای بد نیست بکنم که سال پیش ایگور تودور در 30 سالگی بخاطر مشکل زانوی راستش و یک فصل ناموفق در هایدوک اشپیلت ، از فوتبال خداحافظی کرد . تودور از سال 1998 تا 2007 در یووه بود و در 110 بازی 15 گل زد .

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
من با اينكه خيلي دير طرفدار يووه شدم و بازي بيشتر اينايي كه ميگين يادم نمي ياد ولي يه چيزي كه از مونترو يادمه همين بود كه خيلي خشن بود . . . مثلا يه بازي يووه و ميلان بود كه مالديني افتاده بود زمين بعد مونته رو توپ رو محكم كوبيد بهش ( عمدي ) بعد مالديني عصباني شد اومد از خجالت مونته رو در بياد كه بوفون سريع اومد پا درميوني كرد و مالديني رو در آغوش گرفت :love: راستي دقت كردين كه مونته رو پنالتيش تو فينال 2003 رو چشم بسته زد؟ كاملا مشخص بود چون واكنشي كه به خاطر هدر دادن پنالتي انجام داد 1-2 ثانيه تاخير داشت . . .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ياد تاكيناردي و مونترو و يوليانو و كونته و داويدز وزالايتا و دي وايو و......به خير :cray: زامبروتا و تورام و زلاتان و امرسون و ... هم كه بازيكنان خوبي واسه تيم بودند اما اين بازيكنان يك فصل فوتبال حرفه اي خود رو بر عشق تيفوسي ها و وفادار ماندن به يوونتوس و يوونتوسي ترجيح دادند و يووه رو در شرايط سخت تنها گذاشتند و منفور شدند.فرق الكس و پاول و ترزگه و بوفون و كامو با اين بازيكنان در همينجاست :flag3:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی