پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 رم ( هفته بیست و یکم سری آ ) - یادواره جانکارلو برچلینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بعد از این باخت فکر نکنم که مدیران دیگه جرات داشته باشند بعد از بازی از چیرو حمایت کنند ، من که منتظر یک باخت تاریخی در برابر تیم رم هستم البته برای تغییر مربی دست مدیران باز هست چون بعد از این بازی کامو ، سیسوکو حتی ممکنه که ویچنزو هم به تیم برگردند ( از الان هم اعلام میکنم که در صورت باخت و ابقای فرارا در بازی برابر رم تا آخر فصل بازی ها و نتایج یوونتوس رو دنبال نخواهم کرد )

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

رضا این پیر زنه کیه ؟ :laugh3: :laugh3: چقدر شبیه مربی قبلیه یووه میمونه :Facepalm:

یووه درحالی به مصاف رم میره که تا به اینجای کار 10 برد 3 تساوی و 7 باخت داشته 32گل زده 26 گل خورده و 33 امتیاز هم داره.
رم هم 10 برد 5 مساوی و 5 باخت داشته 33 گل زده 24 گل خورده و 35 امتیاز داره.

بگذار بهت بگم این پیرزن کیه.

این پیرزنه کسی که با وجود اون همه مصدومین و محرومین یوونتوس، هیچگاه مقابل هیچ تیمی تحقیر نشد با وجود اون بی بازیکنی چلسی را در المپیو تورین به زانو در اورد. این پیرزن کسی هست که با وجود اون بی بازیکنی در اولین فصل بازگشت یوونتوس در سری آ ، یوونتوس تا مرز نایب قهرمانی برد ولی در آخر فصل سوم شد.

این پیرزن کسی هست که چیرو فرارا مربی فعلیه یوونتوس روی این و بد جوری سفید کرد.

درود به شرف این کلودیو رانیری که با وجود اون همه مصدوم،ما هیچگاه مقابل هیچ تیمی به زانو در نیامدیم و تحقیر نشدیم.

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
من واقعا ایندفعه به برد یووه امیدوارم...یعنی منظورم اینه که یا میبریم یا اگه قرار باشه ببازیم به طرز فجیعی میبازیم! مساوی در کار نخواهد بود!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

این پیرزنه کسی که با وجود اون همه مصدومین و محرومین یوونتوس، هیچگاه مقابل هیچ تیمی تحقیر نشد با وجود اون بی بازیکنی چلسی را در المپیو تورین به زانو در اورد. این پیرزن کسی هست که با وجود اون بی بازیکنی در اولین فصل بازگشت یوونتوس در سری آ ، یوونتوس تا مرز نایب قهرمانی برد ولی در آخر فصل سوم شد.

درود به شرف این کلودیو رانیری که با وجود اون همه مصدوم،ما هیچگاه مقابل هیچ تیمی به زانو در نیامدیم و تحقیر نشدیم.

خیلی ممنون بابت توضیحات ارزشمند و گهر بار .

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

:thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال

صد درصد تایید

اگه یووه به رم ببازه من این فصل دیگه بازی های سری آ رو دنبال نمیکنم چون حتی دوم هم نمیشیم

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

:thumbs_up:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

صد درصد تایید

اگه یووه به رم ببازه من این فصل دیگه بازی های سری آ رو دنبال نمیکنم چون حتی دوم هم نمیشیم

ولی مگه هوادار فقط واسه روزهای خوب و تو اوج بودن یه تیمه که شما اینو میگی؟! ما باید بازیهای یووه رو با امید دنبال کنیم! حتی اگه یووه تو اوج نباشه بازم تو قلب هواداراست

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال

ولی مگه هوادار فقط واسه روزهای خوب و تو اوج بودن یه تیمه که شما اینو میگی؟! ما باید بازیهای یووه رو با امید دنبال کنیم! حتی اگه یووه تو اوج نباشه بازم تو قلب هواداراست

درسته حتی اگه 100 دفعه هم ببازیم بازم میگم یــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــووه

ولی خب درست نیست فرارا و مدیران اینقدر ما رو ناامید کنند درسته؟

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

درسته حتی اگه 100 دفعه هم ببازیم بازم میگم یــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــووه

ولی خب درست نیست فرارا و مدیران اینقدر ما رو ناامید کنند درسته؟

\

آره در این مورد که حق داری! همه ما از وضع تیم ناراحتیم. ولی اگه هوادارا بیخیال شن پس دیگه کی میمونه که به فکر تیم باشه؟! حتی مدیرا هم نمیتونن منکر نقش مهم هوادارا بشن. این همه انتقاد بعد از باختهای یووه، اینهمه نظر متفاوت که هوادارا ارائه میدن همه و همه شاید تک به تک به چشم نیان ولی وقتی همه با هم جمع میشن نقش مهمی تو تیم دارن. توجه ما به روند نزولی تیم میتونه صعودیش کنه!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

من که نگفتم دیگه هوادار یووه نخواهم بود ولی بازی ها رو دنبال نمی کنم چون نمی خوام ببینم که یوونتوس تحقیر بشه اصلا تحمل دیدن تحقیر یوونتوس رو ندارم از موقعی که سه تا میلان به ما زد حتی تحمل دیدن چیرو ، بلان و سکو رو هم ندارم ................

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

من که نگفتم دیگه هوادار یووه نخواهم بود ولی بازی ها رو دنبال نمی کنم چون نمی خوام ببینم که یوونتوس تحقیر بشه اصلا تحمل دیدن تحقیر یوونتوس رو ندارم از موقعی که سه تا میلان به ما زد حتی تحمل دیدن چیرو ، بلان و سکو رو هم ندارم ................

خود منم همین طورم قبلا هم گفتم که از اینکه دیشب بازی رو ندیدم خیلیم خوشحالم چون طاقت ندارم خوار شدن یووه رو ببینم ولی منظورم این بود که بیخیال نشیم ، فقط همین!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

500% تاييد ميشه

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
ایول , خوبه ! خیلیهایی که از رانیری ناراضی بودن و فصل پیش اینقدر فحشش دادن تا از یووه بره , حالا دارن از گذشتش میگن و ازش حمایت میکنن ! رانیری همینه , فصل قبل تو چند بازی به شکل مسخره ای یووه رو سرنگون کرد (از جمله کوپا ایتالیا با اون بازیش جلوی لاتزیو) ! رانیری مربی بدی نبود و نیست , ولی تیم رو قهرمان نمیکنه ! ما یوونتوس رو قهرمان میخواستیم و رانیری رو انداختیم بیرون تا قهرمان بشیم ! اما حیف که مشکلات دیگه ای بود و ازش دریغ شدیم ! پس خواهشا یه مروری به گذشته بکنین و با ارسال دادن راجع به "رانیری بزرگ مردی بود که ...." یا " رانیری فلان کرد و ..." خودتون رو خسته نکنین ! همین رانیری بود که وقتی از یووه رفت خیلیا خوشحال شدن و تو تاپیکش چه چیزها که نگفتن ! امسال هم اومده رم رو دوم یا سوم کنه و اینکار رو هم میکنه ! من یه یوونتوسی هستم و به تیمم عشق میورزم و با باخت و ناراحتیش , ناراحت میشم و با پیروزی و خوشحالیش بی نهایت خوشحال !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
رانیه ری خیلی هنر کنه رم رو سوم کنه.این ادم شخصیت برتری جویی نداره.هنوزم از رفتنش خوشحالم. :دی:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
رانیری رو من به شخصه یادم نمیاد که گفته باشم مربی نیست ، حتی تو تاپیکش هم اگر بخونید چندین باری ازش حمایت کردم . ولی مشکل رانیری این بود که کلاً مربی انعطاف پذیر و حریصی نبودش ! مثلاً هیچوقت دست از سر 4-4-2 فلتش برنداشت و اشتباهات زیادی مثل بازی کوپا و مهره چینیش برابر لاتزیو داشت . مشکل این بود که ما از رانیری قهرمانی میخواستیم ولی تیمی که دو فصل در اختیار کلودیو بود تیم قهرمان شدن نبود ولی دیگه توقع قهرمانی کوپا در فصل پیش چیز دور از ذهنی نبود که بخاطر سیستم و لاین-آپ ضعیف تیم برابر لاتزیو در المپیکو از دست دادیم . یعنی اگر رانیری میتونست کوپا رو برای باشگاه بیاره حتی با توجه به نتایج بدش آخر فصل ، باز احتمال موندنش بود . انصافاً هم با رانیری کم نتیجه خوب نگرفتیم ، تو چهار بازی لیگ برابر اینتر دو برد و یک تساوی و یک باخت داشتیم ، رئال رو تو دو بازی بردیم ، میلان رو با 4 گل بردیم و رم رو هم تحقیر کردیم . حتی برابر چلسی هم تو لندن بازی خوبی کردیم و 45 دقیقه دوم دست ما بود تقریباً و تو المپیکو هم لایق حذف شدن نبودیم . ولی خب مشکل رانیری این بود که کلاً مربی خشکی بود و ارتباط خوبی نتونست با هوادارا و بازیکنا برقرار کنه . یه مشکل دیگه هم این بود که کارنامه رانیری نشون میده که مربی قهرمانی نیست ! حتی تو یووه هم نتونست از پس کوپا بربیاد . ولی کلاً احترامش رو به شخصه همیشه حفظ کردم و میکنم چون به هرحال کم برامون شادی و افتخار نیاورد .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
سال و لیگی که از یاد هیچکس پاک نمیشه مربی که تیم رو به بدترین وجه تحقیر کرد و باعث بی ابرویی یووه تو ایتالیا و اروپا شد این اوضاع قابل پیش بینی بود اگه بازی با پارما رو هم میباختیم خیلی خوب بود چون یک قدم بیشتر به ازادی نزدیک میشدیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اگر درست حساب کرده باشم یووه برای این بازی 10 مصدوم و 1 محروم داره !

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
باید خودمونو آماده ی خنده ی نحس توتی کنیم. :cry2:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

ایول , خوبه ! خیلیهایی که از رانیری ناراضی بودن و فصل پیش اینقدر فحشش دادن تا از یووه بره , حالا دارن از گذشتش میگن و ازش حمایت میکنن !

رانیری همینه , فصل قبل تو چند بازی به شکل مسخره ای یووه رو سرنگون کرد (از جمله کوپا ایتالیا با اون بازیش جلوی لاتزیو) !

رانیری مربی بدی نبود و نیست , ولی تیم رو قهرمان نمیکنه !

ما یوونتوس رو قهرمان میخواستیم و رانیری رو انداختیم بیرون تا قهرمان بشیم ! اما حیف که مشکلات دیگه ای بود و ازش دریغ شدیم !

پس خواهشا یه مروری به گذشته بکنین و با ارسال دادن راجع به "رانیری بزرگ مردی بود که ...." یا " رانیری فلان کرد و ..." خودتون رو خسته نکنین !

همین رانیری بود که وقتی از یووه رفت خیلیا خوشحال شدن و تو تاپیکش چه چیزها که نگفتن !

امسال هم اومده رم رو دوم یا سوم کنه و اینکار رو هم میکنه !

من یه یوونتوسی هستم و به تیمم عشق میورزم و با باخت و ناراحتیش , ناراحت میشم و با پیروزی و خوشحالیش بی نهایت خوشحال !

مرسی دوست عزیز
واقعا این که به خاطر این نتایج رانیری بشه ادم خوبه و چیرو بشه ادم بده خیلی شرم اورده در حالی که تا خود جناب رانیری بود کلی از خجالتش در امدن و ...
رانیری واقعا ذهنیت قهرمانی نداره . دیگه توضیحات کامل تر رو شما و بابک دادین .
من برای مربی تیم احترام زیادی قائلم و به عنوان یه هوادار تا ته راه باهاش هستم حالا میخواد سن چیرو باشه یا کس دیگه .
زمانی که رانیری مربی تیم بود من عضو این فروم نبودم ولی رانیری بارها و بارها باعث شادی من شده و بارها هم باعث ناراحتی من همین طور که چیرو فرارا باعث شادی و ناراحتی من شده.
جمله اخرت خیلی زیبا بود .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی