پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کاتانیا 1-1 یوونتوس (هفته پنجم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
178 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
واقعآ این همه نا امیدی حال من رو به هم میزنه !! چونکه تیم فرارا یا ... با چند مساوی وارد بحران شده پش تیم کونته هم وارد بحران میشه ، استدلال بی منطقی هست و در فوتبال همیشه اینجور معادلات به هم خورده ، کونته در 4 دیداری که انجام داده در نیمه ی دوم نمایش فوق العاده ای ارائه داده و این نشون میده که کونته در آنالیز حربف خیلی خوب عمل میکنه ، امروز در نیمه ی نخست با توجه به اینکه تیم با یک سیستم متفاوت 4 - 1 - 4 - 1 به میدان رفت باعث شد که بازیکنان بویژه در خط میانی سر در گم باشند البته حضور الیا و کراسیچ هم بی تقصیر نبوده چونکه از نظر هماهنگی با جیاکرینی و په په فاصله ی زیادی دارند اما در نیمه ی دوم با آمدن په په تیم جان گرفت و کراسیچ هم نسبت به نیمه ی اول آزادی عمل زیادی پیدا کرد ، تیم کونته برای رسیدن به گل همه کار کرد اما در ضربات آخر تمرکز لازم رو نداشت البته این تیم در کارهای دفاعی هم تمرکز نداشت بخصوص کیه لینی که چندین بار نزدیک بود تیم رو نابود کنه ، بنظر من امروز تیم بیشتر از هر چیز دیگه بدشانس بود و بی دقت بود و اگر ضربات آخر رو خوب می زدن ممکن بود دو یا سه گل دیگه به کاتانیا بزنیم ، در مجموع تیم کونته در این دیدار هم مانند سه دیدار پیشین در نیمه ی دوم عملکرد فوق العاده ای داشت .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ما بازيهاي اسان را دارم امتياز از دست ميديم بازیهای سخت زیاد پیش رو داریم درسته الان صدر جدول هستيم ولي نميشه با اين شرايط به تيم خيلي خوش بين بود

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

میشه اسم سایتی ک میری رو بگی؟چون من هر سایتی پیدا کردم کیفیتش بالا بوده و تصویر پریده.مرسی

بازی یوونتوس که شروع شد من می گردم دنبال لینک های مناسب وقتی بازی شروع شد بهم پ خ بزن تا یادم بیاد وبهت لینک بدم.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
نقاط ضعف و قوت این بازی رو این گونه خلاصه می کنم. نقاط ضعف که البته تعدادشون بیش تره 1- کیلینی و قرار گرفتن پشت سر بازیکن حریف و در چند صحنه دیگه هم سوتی های غیر متعارف نشون داد. 2- اسیب پذیری گروسو و کلا جناح چپ که به قول یکی از کاربران عجیب نیست که هر سه گلی که خوردیم مبناش جناح چپ بوده و تغییر بازیکن هم بی تاثیر بوده 3- قرار دادن الیا در ترکیب در یک بازی که نیمه اول اون کل تیم گیج و منگ بود و تیم مقابل هم فشرده و خیلی جدی با بازیکنهای یووه مواجه می شدن(شاید الیا در نیمه دوم که فضاهای باز بیش تری حاصل شده بود اثر گذاری بیش تری داشت) 4- کم فروغی نسبی پیرلو که بخشی از آن ناشی از تمرکز زیاد حریفان روی وی است. 5- آوردن الکس که سنگین و کند نشون داد (آیا بازی هوایی با تونی بهتر نبود) نقاط مثبت تیم 1- متحول شدن تیم در نیمه ی دوم و توانایی برگشتن به بازی که شاید بتوان آن را از توانایی های کنته دانست. 2- اندکی بهبودی در کیفیت بازی کراسیچ در کل نتیجه ناراحت کننده بود. اما در کل بازی متعادل بود بر خلاف بازی با بولونا که چربش یووه خیلی زیاد بود. 4-

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

- من دوست دارم ازین آلترناتیو ها در تاکتیک خودم استفاده کنم تا برای حریفان غیرقابل پیش بینی تر بشیم، چه قبل از بازی و چه در جریان بازی.

استفاده كردن از آلترناتيواي مختلف با هدف غيرقابل پيش بيني شدن، تو شرايطي كه تيم هنوز بيگانه است با اين تاكتيكا، خيلي هم كار عاقلانه اي به نظر نمياد. كاملا مشخص بود كه تيم گيج و سردرگمه و عادت نداره به اين سيستم.... :np:

نتيجه ناراحت كننده بود، ولي چيزي كه بيشتر از نتيجه ناراحت ميكرد آدم ـُ، افتِ وحشتناكِ جورجو ـِه. :| :|

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
1 - خدا وكيلي هر وقت توپ زير پاي كيليني ميرسيد استرس ميگرفتم من 2- دم بارزالي گرم كه با پاي مصدوم بار دفاع رو به دوش ميكشيد . مخصوصا اون تكل بلندي كه اون اخر كنار خط زد خيلي لذت داشت 3- كراسيچ نيمه دوم خيلي خوب شد . ولي په په يه چيز ديگه بود . 4- حق با مسعوده 5- در مورد گروسو و كلا دفاع چپ ديگه خودتون زحمتش رو بكشين

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه چندتا نکته کوچیک هستش در مورد بازی. میخواستم یه چیز کلی بنویسم ولی خیلی حسش رو ندارم! -من اگر بخوام بهترین بازیکن یووه رو انتخاب کنم، اولین انتخابم بوفون هستش. بعد از جیجی هم بدون اغراق باید بگم که بارتزالی در تمامی این چهار بازی بهترین مدافع تیم بوده. بخصوص وقتی که از حدود دقیقه 82 با درد بازی میکرد. خیلی بی انصافیه که پراندلی ازش چشم پوشی کنه. -و اگر بخوام بدترین ها رو بگم، بدون شک با عرض تاسف باید بگم که کیه لینی! جورجو دو بازیه پشت سر هم هستش که مقصر اول روی گل خورده بوده. سوای تعللش رو گل برگسیو، تو اون دقایق آخر انگار داشت تلاش میکرد بوفون رو آزمایش کنه! من بدون تعصب باید بگم که اصلاً مستحق بازی برابر میلان نیست. -یووه خوب بازی میکنه ولی برای بردن هیچوقت خوب بازی کردن تنها فاکتور نیست. این مثال رو هفته پیش هم زدم که تفکر کاپلو میگه 1-0 ببر ولی قهرمان شو! واقعیت هم همینه، کمتر کسی یادش هستش که هلند در جام جهانی 78 با کرایف چقدر چشم نواز بود. تاریخ فقط قهرمانی آرژانتین رو به یاد داره. و یووه ی کونته باید یاد بگیره که باید ببره حتی با فوتبالی برخلاف فوتبال زیبایی که این هفته ها دیدیم. -و یه نکته فنی هم به نظرم اومد که میخوام بگم. من احساس میکنم که کونته امروز بعد از سه بازی، کم تو این عدم برد مقصر نبود! فکر کنم میدون دادن به الیا تو یه بازی خارج از خانه و قبل از بازی با میلان و بازی با سیستم 4-2-3-1 و با یه مهاجم یکم درست نبود. مخصوصاً نیمکت نشینی په په که خیلی اشتباه بود. از طرفی هم نبودن تونی روی نیمکت خیلی به ضرر تیم شد. کونته وقتی ماتری رو بیرون کشید که آله و کوا به زمین اومدن که نه مهاجمین هدفی هستند و نه سرزن. فرض کنید اون ضربه سری که آله به بیرون زد روی سر تونی میومد. مهاجمینی مثل تونی برای همچین بازی هایی که صرفاً تیم فقط یه مهاجم هدف داره خیلی کمک میکنن. مخصوصاً زمانی که بازی گره میخوره و تیم مقابل دقیقاً پیرلوی شما رو میبنده و شما رو به سانتر کردن میارید.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^^ بابک دیدی ؟ دیدی کراسیچ فقط بنداز برو نیست ؟ :1:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

یه چندتا نکته کوچیک هستش در مورد بازی. میخواستم یه چیز کلی بنویسم ولی خیلی حسش رو ندارم!

-من اگر بخوام بهترین بازیکن یووه رو انتخاب کنم، اولین انتخابم بوفون هستش. بعد از جیجی هم بدون اغراق باید بگم که بارتزالی در تمامی این چهار بازی بهترین مدافع تیم بوده. بخصوص وقتی که از حدود دقیقه 82 با درد بازی میکرد. خیلی بی انصافیه که پراندلی ازش چشم پوشی کنه.

-و اگر بخوام بدترین ها رو بگم، بدون شک با عرض تاسف باید بگم که کیه لینی! جورجو دو بازیه پشت سر هم هستش که مقصر اول روی گل خورده بوده. سوای تعللش رو گل برگسیو، تو اون دقایق آخر انگار داشت تلاش میکرد بوفون رو آزمایش کنه! من بدون تعصب باید بگم که اصلاً مستحق بازی برابر میلان نیست.

-یووه خوب بازی میکنه ولی برای بردن هیچوقت خوب بازی کردن تنها فاکتور نیست. این مثال رو هفته پیش هم زدم که تفکر کاپلو میگه 1-0 ببر ولی قهرمان شو! واقعیت هم همینه، کمتر کسی یادش هستش که هلند در جام جهانی 78 با کرایف چقدر چشم نواز بود. تاریخ فقط قهرمانی آرژانتین رو به یاد داره. و یووه ی کونته باید یاد بگیره که باید ببره حتی با فوتبالی برخلاف فوتبال زیبایی که این هفته ها دیدیم.

-و یه نکته فنی هم به نظرم اومد که میخوام بگم. من احساس میکنم که کونته امروز بعد از سه بازی، کم تو این عدم برد مقصر نبود! فکر کنم میدون دادن به الیا تو یه بازی خارج از خانه و قبل از بازی با میلان و بازی با سیستم 4-2-3-1 و با یه مهاجم یکم درست نبود. مخصوصاً نیمکت نشینی په په که خیلی اشتباه بود. از طرفی هم نبودن تونی روی نیمکت خیلی به ضرر تیم شد. کونته وقتی ماتری رو بیرون کشید که آله و کوا به زمین اومدن که نه مهاجمین هدفی هستند و نه سرزن. فرض کنید اون ضربه سری که آله به بیرون زد روی سر تونی میومد. مهاجمینی مثل تونی برای همچین بازی هایی که صرفاً تیم فقط یه مهاجم هدف داره خیلی کمک میکنن. مخصوصاً زمانی که بازی گره میخوره و تیم مقابل دقیقاً پیرلوی شما رو میبنده و شما رو به سانتر کردن میارید.

در خصوص تونی کاملن درسته حرف تون

در فصل قبل هم هر گاه تونی میومد تو زمین با اون حرکاتی که داشت دفاع حریف رو دست پاچه می کرد.

در هر حال بازی هوایی برای ده دقیقه اخر چیز مفیدی به نظر میومد.

ضمنا فکر کنم در تاکتیک کونته کوالی چرخ پنجم درشکه هم نباشه.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

بازی یوونتوس که شروع شد من می گردم دنبال لینک های مناسب وقتی بازی شروع شد بهم پ خ بزن تا یادم بیاد وبهت لینک بدم.

ممنون.خیلی آقایی

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

^^^^^
بابک دیدی ؟ دیدی کراسیچ فقط بنداز برو نیست ؟ :1:

ولی من ندیدم خیلی کار خاصی بکنه ها! :1: بازم همون بازیکن متوسط بود هرچند که به نسبت بازی قبل موثرتر بود. یه گل زد که اونم قطعاً اشتباه آندوخار بود. البته من مخالف بازی کراسیچ نیستم. من صرفاً مخالف این هستم که یسری کراسیچ رو یه ستاره میدونن! من میگم کراسیچ در حد همون بازیکن خوب مثل په په هستش نه بیشتر. یعنی حداقل تا الآن که برای من اینجوری بوده.

این دو تصویر موقعیت حضور کراسیچ و په په در بازی امروز هستش. با توجه به اینکه سیمونه فقط یه نیمه بازی کرد. خودتون تنوع حرکتی په په رو ببینید. و البته به این موضوع دقت کنید که کراسیچ چقدر تو یک سوم زمین کاتانیا توپ گرفته (تو اون شلوغیه سمت راست که معمولاً کمک داور هستش) و البته اینکه چندتا توپش به داخل محوطه اومده یا کلاً خطرساز شده ( دایره های قرمز رنگ).

[img width=480 height=181]http://www.irupload.ir/images/edt5cvumqkgctdq8mt39.jpg[/img]

کراسیچ

[img width=480 height=200]http://www.irupload.ir/images/gv3i20fa2n97lul7s9m.jpg[/img]

په په

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
آقا یه سوال:ینی زیگلر از گروسو و دچلیه تطیل تر بود ک ردش کردن؟؟؟؟

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

آقا یه سوال:ینی زیگلر از گروسو و دچلیه تطیل تر بود ک ردش کردن؟؟؟؟

هیچ عقل سلیمی دچلیه و گروسو تعطیل رو به زیگلر ترجیح نمیده .
آخه منم نمی فهمم چرا این همه وقت واسه ترانسفر داشتیم ما نیومدیم دفاعمون رو تقویت کنیم .
مگه از خرید لیختشنایتر ضرر کردیم.
در کل به نظرم یووه روز بدی رو پشت سر گذاشت و بازیکن خوب تو زمین نداشتیم.
کونته باید تو این بازی تمرکزش رو به همون 4-2-4 میذاشت که امتحانش رو پس داده بود.
این که ما از تیم های کوچیک امتیاز نمیگیریم واقعاً جای تاسف داره و امیدوارم یه فکری به حال این قضیه بشه .
تو همه لیگ های دنیا باشگاه های مدعی تیم های کوچیک رو به راحتی میبرن و واسه قهرمانی فقط بازی های رودر رو واسشون مهمه اما ما برعکسیم تیمهای مدعی رو می بریم بعد جلو تیم های کوچیک امتیاز از دست میدیم.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
راستي يه چيز رو هم يادم رفت بگم و اون اينكه نميدونم به نظر من اينطوري ميرسيد يا اين كه واقعا اينطوري بود كه بازيكناي ما خيلي راحت دريبل ميخوردن و بازيكناي اونا تا توپ رو ميگرفتن راحت دو سه تا از ما رو دريبل ميكردن . اونم يه پا دو پا . ولي بازيكناي ما جونشون بالا ميومد تا از يكي رد شن . البته پرس سنگين اونا هم بي تاثير نبود

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به نظر من تیم کونته نه تنها بازی به بازی بدتر نمی شه بلکه قطعا بازی به بازی بهتر خواهد شد ! یکی دوتا بازیه دیگه کونته به تاکتیک درستش ، به ترکیب درستش کاملا می رسه و اون موقعست که دیگه جواب اصلی تیم کونته معلوم خواهد شد ! نکته دیگه اینکه کاملا مشخصه هماهنگی بعضی از بازیکنان هنوز پایین هستش ! درسته که هنوز یوونتوس صدرنشین هستش ،اما این کافی نیستش ! یووه جلوی 2 تا تیم نه چندان مهم مساوی گرفته نباید فراموش کنیم که این فصل تیم های زهردار توی سری آ زیاد هستند ، به جز اینتر میلان و رم / ناپولی ، اودینزه ،لاتزیو و پالرمو جدی خطرناک هستند ! پس این 2 بازی واقعا نباید امتیاز می دادیم ...!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال
کاتانیا برای من یکی از رو اعصاب ترین تیم هاست ! فوتبالی که کاتانیا خصوصا در زمین خودش اجرا می کنه واقعا فوتبالی فشرده ست که کار رو برای هر تیمی سخت میکنه اما باز هم ضعف در خط دفاعی و گلزنی باعث شد یک امتیاز تلخ دیگه رو به دست بیاریم. اما تیم هنوز هماهنگ نیست و خودش رو پیدا نکرده، امیدوارم تا دیر نشده این مشکل حل بشه چون در ادامه لیگ و با رسیدن به بازی های سخت این عدم هماهنگی + ضعف هایی که همگی بهشون واقف هستیم میتونه مشکل ساز بشه و باز هم فصلی سیاه و کابوس وار رو داشته باشیم.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
و اما آمار :

یوونتوس کاتانیا

13 شوت 12

520 پاس 250

36 سانتر 13

3 کارت زرد 2

16 خطا 20

10 کرنر 3

67% مالکیت 33%
=-=-=-

پیرلو ، 88 بار توپ رو لمس کرد و 89% پاس هاش صحیح بود .
کیلینی 112 بار توپ رو لمس کرد ، 92% صحیح بود .

84% پاس تیمی یووه صحیح بود .

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
تا این لحظه کونته دو تا اشتباه کرده:فروختن زیگلر و قرض دادن پاسکواتو

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
84% پاس تیمی یووه صحیح بود حالا این امار رو با سال گذشته مقاسیه کنید تا کیفیت تیمی یوونتوس مشخص بشه

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی