پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کاتانیا 1-1 یوونتوس (هفته پنجم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
178 پاسخ برای این موضوع

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
بازی تموم شد و ما نشون دادیم که با اون یووه که همه انتظارش رو دارن فرسنگ ها فاصله داریم. به هیچ وجه نمیشه به یووه خوش بین بود . چون انتظارات رو بر آورده نمیکنه بازی قبلی جلو بولونیا 3 امتیاز حساس رو از دست دادیم این هفته جلو کاتانیا شانش آوردیم نباختیم هفته بعد هم 100% به میلان می بازیم. امیدوارم حسرت از دست دادن این امتیازات حساس رو آخر فصل نخوریم . تو شرایطی که همه مدعی ها گند زدن و ما میتونیم فاصلمون رو باهاشون زیاد کنیم امتیاز از دست میدیم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نباید مهم ترین هدف یوونتوس یعنی گرفتن امتیاز پشت نمایش بهبود یافته! نیمه دوم یا چند تا موقعیت که از دست رفت فراموش بشه! یوونتوس باید توی این بازی ها امتیاز بگیره که نمی گیره.این اول بودن یوونتوس بعد از چهار تا بازی و در حالی که رقباش جنوا و اودینزه هستن هیچ ارزشی نداره! این مهمه که میلان و اینتر که شروع خیلی ضعیفی داشتن الان می تونن با برد توی بازی مستقیم مقابل یوونتوس باهاش هم امتیاز بشن! اینکه کونته خیلی خوب بین دو نیمه تیم رو آماده می کنه و بازی رو متحول می کنه و ... امتیاز های بزرگی هستن اما یوونتوس همچنان توی دفاع ضعف داره و جایی که باید ببره امتیاز از دست می ده! اتفاقاتی که می افته خیلی ها رو امیدوار می کنه اما آخر فصل هیچ کس رو راضی نمی کنه!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
این همه نا امیدی فقط میتونم بگم حالم رو به هم میزنه....... :sick:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
مشکل کیه لینی اینه که فقط 1 مداقع خوبه، نمی تونه توپ پخش کنه، پا به توپ که می شه هر لحظه ممکنه توپ رو لو بده پیرلو خیلی ضعیف بود تو این بازی یوونتوس تو فصل قبل بازی خوب کم انجام نداد ولی خوب 7ام شدیم، امسال هم داریم می گیم نیمه دوم فلان کارو کردیم وفتی بازی رو نبریم هیچ ارزشی نداره از نظر من نداره به غیر از گل تمام موقعیت های کاتانیا روی توپ هایی بود که یوونتوسیا وسط زمین لو می دادن پیرلو 1 تنه چند تا توپ لو داد به نظر من دفاع تیم مشکل نداره مشکل اینجاست که تیم نمی تونه خوب توپ رو تو زمین بچرخونه، کنترل بازیکن ها بعضی موقع ها در حد لیگ ایران هستش باید یه فکری به حال این وضعیت تا قبل از اینکه تیم بره تو بحران بکنیم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
جالبه تا الان هفت گل زدیم که دقیقا هفت نفر زدند :1:

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
بچه ها کدوماتون بازی رو از اینترنت دیدین؟میشه منو راهنمایی کنین ک از کدوم سایت یا برنامه؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من دیدم کدوم سایت ؟ 100 تا سایت هست سر هر بازی هم یه سایت درست حسابی جواب میده باتشکر

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بازی نیمه دوم بهتر از نیمه اول بود اما کافی نبود.یووه مشکل گلزنی داره .در مورد تعویضها ورود پپه بسیار خوب بود اما تعویض ماتری به نظرم خوب نبود اون هم با الکس .اگه اون سانترهایی که رو دروازه شد یک مهاجم سرزن بود الان برده بودیم .بجای مارکیزیو هم میشد پیرلو رو تعویض کرد .تو این بازی ضعیف بود واگه دقت کرده باشید از بازی خارج بود و خیلی کم صاحب توپ بود . کیلینی وگروسو افتضاح بودن خیلی خیلی ضعیف اما بارزاگلی ولختشتاینر بهتر بودن. عدم سرعت در بازی یووه مشهوده .

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال
من بازي رو نديدم اما با توجه به صحبتهاي دوستان نگران كيليني و كيفيت بازيش هستم ... چرا جورجو دچار اين افت شده ... تا نتونيم خط دفاع قدرتمندي داشته باشيم پيدا كردن يك روند خوب در نتيجه گيري كار مشكلي خواهد بود . اميدوارم ...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
این امتیازات رو نباید از دست بدیم... تو بازی های رو در رو با انتر،رم و میلان این تیم به مشکل میخوره

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
نتیجه نهایی برایم اصلا راضی کننده نبود . درسته ، نیمه دوم واقعا زیر و رو شدیم ولی در نهایت به پاس اشتباهات فردی و البته نیمه اولی که از کف دادیم 2 امتیاز از دستمان پرید . شروع متزلزل سایر رقبا باعث میشه که خطر امتیازاتی که به راحتی از دست میروند را الان خیلی حس نکنیم . اما واقعیت اینه که امثال میلان و ناپولی نسبت به ما مجموعه های خیلی جا افتاده تری هستند و اگر هم مشکلی داشته باشند - که دارند - لااقل روی کاغذ در زمان کمتری میتوانند حل و فصلش بکنند تا تیم ما که مجددا با تغییرات عمده در کادر فنی و سیستم و نفرات اصلی مواجه شده . خطرناکه که بعد هر بازی نتایج سایرین را هم مرور بکنیم و بگوییم اوکی...فلانی باخت ، بهمانی هم مساوی کرد و فعلا تو جدول پایین نرفتیم.... یووه اگر میخواد قهرمان بشه باید طوری بازی کنه و نتیجه بگیره که نیازمند چک کردن مداوم نتایج بازی های دیگر لیگ نباشه و لازمه این هم کسب 3 امتیاز مقابل همین تیم هاییه که به نتیجه نگرفتن مقابلشون عادت کردیم . تیم های موفق ممکنه در هر فصل چند تا نتیجه ضعیف هم بگیرند و به فلان رقیب قدرشون ببازند ولی به راحتی از این میادین کوچک چشم پوشی نمیکنند . ما عادت کرده ایم ذوق بزنیم که بله...میلان را بردیم ....اینتر را زدیم ...و مابین این بازی ها 10 جا گاف میدهیم و همین میلان و اینتر عاقبت به خیر میشوند . به هر حال...شاید من منصف نیستم و الان برای اظهارنظر جدی درباره تیم زوده و باید به مربی فرصت داد تا کاملا جا بیفته و برنامه هایش را تفهیم کنه.....فقط امیدوارم بعدا حسرت همین 2 امتیاز ها را نکشیم .

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

من دیدم
کدوم سایت ؟
100 تا سایت هست
سر هر بازی هم یه سایت درست حسابی جواب میده
باتشکر

مرسی از راهنماییت.منم این سایتا رو میدونم.منتها سرعت اینترنت من 256 ه.با این سرعت بازی رو درس نمی تونم ببینم چون تصویر هی قط میشه.سایت خاصی رو میشناسی ک بازی رو با کیفیت پایینتر نشون بده در نتیجه تصویرم قط نشه؟؟؟

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من وقتی رسیدم خونه که بازی تموم شده بود و وقتی رفتم ببینم نتیچه چی شده و 1-1 رو دیدم خیلی ناراحت شدم !! به قول بچه ها روزی میرسه که حسرت این امتیازات از دست رفته در این بازی های آسون رو میخوریم !

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
درباره کل بازی ما نمیتونیم بگیم بازی خوبی کردیم نیمه اول افتضاح بودیم اما نیمه دوم بهتر از نیمه اول بازی کردیم فقط همین نه چیز بیشتر. نقاط ضعف تیم بیشتر به چشم اومد تا نقاط قوت.باز هم ضعف مفرط خط دفاعی و عدم گلزنی . سرعت کم بازی تیم .ضعف دفاع روی ارسالها.کند بودن دفاع چپ و عدم شرکت اون تو حمله.اشتباهات فردی بخصوص در خط دفاع. در بازی اول یک گل خوردیم در تنها موقعیت تیم پارما بر اثر اشتباه دفاع وسط و خطای مدافع چپ. تو بازی با بولونیا اشتباه دفاع چپ و تقدیم کرنر به حریف و سپس ارسال و ضعف دفاع وسط در دفع توپ. در این بازی هم ضعف دفاع چپ در پوشش منطقه چپ و بازهم دفاع وسط در عدم یارگیری مناسب و دفع توپ. به نظر میرسه تمامی حریفان میدونن از کجا باید به تیم ضربه بزنن و این کار رو تا اینجا به خوبی انجام دادن .خدا به خیر کنه فقط همین مسلما در دیدارهای آینده بازهم این مسایل به چشم خواهد اومد .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
حرف خاصی ندارم ، همه پست هارو خوندم ، هرچی میخواستم بگم رو شما گفتید از قبل ! فقط یه نکته اینکه با 3 هافبک وسط بازی کردن ، به خودی خود نقش پیرلو کمتر از قبل شد ، چه برسه به اینکه هر سری توپ بهش میرسد با دو نفر پرس شدید میشد و البته با یه سیستم 8 دفاعی خفن دفاع میکردن ، 2 لایه ی 4 تایی خطی که لایه جلوتر بعضا شکل لوزی بود و یکی از اون وسطی ها جلو میرفت و اونیکی عقب تر ! بازی نیمه دوم کاتانیا قابل تقدیر بود و کثیف بازی نکردن ، دفاع اصولی و ضد حمله های خطرناک و اینکه کاملا میشه از این کیه لینی نا امید بود و روش حسابی باز نکرد

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
واقعاً نمیدونم جورجو چش شده ! :np: انگار چیزی به نام تمرکز براش معنایی نداره ! خیلی هول بازی میکنه ! با وضعیتی که از بونوچی تو بازی های پیش فصل دیدم و همچنین شرایط فعلی کیه لینی ، ترجیح میدم زوج بارتزالی - سورنسن در قلب خط دفاع تشکیل داده بشه. جورجو خیلی وقت هست که افتش شروع شده ...

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

مرسی از راهنماییت.منم این سایتا رو میدونم.منتها سرعت اینترنت من 256 ه.با این سرعت بازی رو درس نمی تونم ببینم چون تصویر هی قط میشه.سایت خاصی رو میشناسی ک بازی رو با کیفیت پایینتر نشون بده در نتیجه تصویرم قط نشه؟؟؟

منم سرعت اینترنتن 256 هست از پارس انلاین و بازی رو به کیفیت پایین میبینم ولی خب اونقدر بد نیست که نشه تشخیص داد ولی خب بدون هیچ توقفی میشه بازی رو دید

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
با اینکه صدر جدول هستیم ولی واقعا از نتیجه ناراضیم اگه ما از این تیم ها نتیجه نگیریم واقعا به ضررمون تموم میشه هنوز ناپولی و لاتزیو و میلان و اینتر و فیورنتینا و اودینزه و رم و پالرمو موندن! . اسم این تیم ها رو گفتم که بدونین اگه الان یووه صدر جدوله کار بزرگی نکرده! فقط از این می ترسم که بازی های سختمون پشت سر هم بشه و بیفتیم رو دوره ناکامی!

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

منم سرعت اینترنتن 256 هست از پارس انلاین و بازی رو به کیفیت پایین میبینم ولی خب اونقدر بد نیست که نشه تشخیص داد ولی خب بدون هیچ توقفی میشه بازی رو دید

میشه اسم سایتی ک میری رو بگی؟چون من هر سایتی پیدا کردم کیفیتش بالا بوده و تصویر پریده.مرسی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - ما راه درازی در پیش داریم، وقتی تیمی دو سال متوالی هفتم بشه به این سرعت نمی تونه در مورد اسکودتو حرف بزنه. - ما باید از خودمون جلو نزنیم و پامون رو روی زمین نگه داریم، باید بدون توجه به موقعیت فعلیمون در جدول فقط به فکر بهبود کیفیت بازیمون باشیم. - در مورد گل نمیشه گفت که اشتباه دفاع بوده چون برگسیو یه فرار سریع انجام داد و خودش رو به توپ رسوند ولی مطمئنا باید این مسائل رو آنالیز کنیم و به نتیجه برسیم. - من دوست دارم ازین آلترناتیو ها در تاکتیک خودم استفاده کنم تا برای حریفان غیرقابل پیش بینی تر بشیم، چه قبل از بازی و چه در جریان بازی. - من تیم رو جوری آماده می گم که توانایی وفق دادن خودش با این تاکتیک ها رو داشته باشه.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی