پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کاتانیا 1-1 یوونتوس (هفته پنجم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
178 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

تصویر

کاتانیا1 - 1 یوونتوس

یکشنبه 3 مهر ، 25 سپتامبر

ساعت 16:30 به وقت طهران

ورزشگاه آنجلو ماسیمینو

گل : کراسیچ 49 "
کارت زرد : مارکیزیو (16") ، کیه لینی (25") ، ویدال (74")

بازی بعدی
یوونتوس - آث میلان
نوارا - کاتانیا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کاتانیا توی این هفته سه تا از جنوا خورد اما اصلا حریف اسونی نیست ! یه بازی پیچیده ی دیگه از راه رسید

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
بدون شک یووه برنده بازی خواهد بود و من امیدوارم که زوج کوا - متری رو تو زمین ببینم. یووه باید با یک برد شیرین به مصاف میلان که خوب داره امتیاز از دست میده بره .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اینم میاد جلوی یووه شاخ میشه :|

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
اگه یادتون باشه,پارسال در حالی بردیمشون که یه سال بود تو خونه شکست نخورده بودن کوا هم تو اون بازی دوتا گل زد که دومیش فوق العاده بود اگه بدشانسی های بازی با بولونیا رو نیاریم راحت میبریم

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
حداقل حسن بازی اینه که تو زمین خودشونه و اتوبوس جلو دروازه شون پیاده نمیکنن اینجوری واسه ما هم بازی کردن راحت تره.حاج کونته برو بریم چه میکنی در سیسیل :drill:

Mahdad

Mahdad

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
حیف ووچی محرومه ولی حتما میبرییییییییییم

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
ووچینیچ یوونتوس رو به آتیش کشیدش شما چجوری از نبودش ناراحت میشید . به نظرم این بهترین موقعیت بود که به کونته و بازیکنان یک شوک وارد بشه تا با جدیت بیشتری به کارشون ادامه بدن ضمناً این تعصبی که من در این یووه دیدم فقط زمان لیپی در چهره بازیکنان دیده میشد.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ووچینیچ تو این بازی نیست به نظرم باید کنته تنبیه دیگه ای هم براش در نظر بگیره.تو بازی با بولونیا کارت اولش به خاطر اعتراض .چیکار داری وقتی داور خطا گرفته قرار نیست رایش عوض بشه حالا یا درست بوده یا غلط.حالا این یکی کارت هیچ کارت دومت واسه چی بود بازیکن حریف تو موقعیت گل بود که اون تکل رو زدی.توپی که تو زمین خودشون بود و کنار خط دیگه تکلت چی بود.یکی بپرسه ازش تو که اینقدر تو طول بازی شل و بی حالی چطور شد تو این لحظه جنگنده شدی؟ همیشه اشتباه یکی دو تا بازیکن تیم رو نابود میکنه وگرنه یووه سوار بازی بود به راحتی بازی رو میبردیم اما نشد امیدوارم تو بازی مقابل کاتانیا بد شانسی نیاریم .احتمال برد ما تو این بازی زیاده هر چند اینجور تیمها وقتی باهامون بازی میکنن شیر میشن ولی با این اوصاف باز هم میشه با یک بازی خوب اونها رو به راحتی برد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فقط امیدوارم کاتانیا از شوک 3 تایی که این هفته خورده ، نره تو فاز دفاع مطلق توی خونه ی خودش ، چون یهو سد می شه و نمی شه دیگه گل زد ، کاتانیا سابقش رو هم داره ، اینکه ووچینیچ نیست هم تا حدودی خوبه ، بهتره بهش و به بقیه بازیکنا این شوک وارد بشه ، به خودش بابت اینکه دیگه بیهوده اخراج نشه ، به بقیه بازیکنا هم بابت اینکه ببینن با هر مدل مهاجمی باید بازی کنن و پاشون عادت به یه نفر نکنه...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
یووه کاتانیا رو خوب میزنه یعنی فصل پیش که خوب زد ایشالله این بازی هم میزنیم

Mahdad

Mahdad

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال

ووچینیچ یوونتوس رو به آتیش کشیدش شما چجوری از نبودش ناراحت میشید .
به نظرم این بهترین موقعیت بود که به کونته و بازیکنان یک شوک وارد بشه تا با جدیت بیشتری به کارشون ادامه بدن ضمناً این تعصبی که من در این یووه دیدم فقط زمان لیپی در چهره بازیکنان دیده میشد.

نمیدونم تا حالا چند تا بازی از ووچینیچ دیدی. ولی اگه به اندازه ی من از ووچینیچ بازی میدیدی حتما از نبودش ناراحت میشدی :)
چون یه مهاجم کامله.

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

نمیدونم تا حالا چند تا بازی از ووچینیچ دیدی. ولی اگه به اندازه ی من از ووچینیچ بازی میدیدی حتما از نبودش ناراحت میشدی :)
چون یه مهاجم کامله.

نگران نباش کوا و مارتی جاشو پر میکنن!
ولی بهترین خبر مصدومیتی که شنیدم این فصل فعلا پاتو بوده که ظاهرا به بازی با یووه نمیرسه! :lol:

Mahdad

Mahdad

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال

نگران نباش کوا و مارتی جاشو پر میکنن!
ولی بهترین خبر مصدومیتی که شنیدم این فصل فعلا پاتو بوده که ظاهرا به بازی با یووه نمیرسه! :lol:

آره.دیشب یه لحظه زدم ببینم بازی میلان چند چنده دیدم پاتو مصدوم شد!
خیلی حال کردم

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

چون یه مهاجم کامله.

من بازی های رم رو زیاد دیدم و به این قضیه ایمان دارم که ووچینیچ یووه 20% ووچینیچ رم هم نیست.
ضمن این که من از این که ووچینیچ تو این بازی اخراج شد واقعاً خوشحال شدم به چند دلیل :
1- با وجود 10 نفره بودن تاکتیک یووه به هم نریخت و یووه 10 نفره دوندگی بالایی داشت و خودش رو گم نکرده بود.
2- به توانایی کونته پی بردم و حس کردم به جای یه یار کمتر خود کونته بود که با راهنمایی هاش جای خالی ووچینیچ رو پر میکرد.
3- این شوک لازم بود که اول فصل به یووه وارد بشه و اطمینان دارم که اگر بعد از چند پیروزی پیاپی چنین ضربه ای به تیم وارد میشد جمع کردن تیم کار حضرت فیل بود .
4- شانس آوردیم حریفمون بولونیا بود :1:

پاتو تو دوران اوجش هم جلو یووه هیچی نبود به نظرم اگه به بازی برسه به نفع یوونتوس خواهد بود مخصوصاً اگه جای کاسانو بازی کنه . به نظرم خطرناک ترین مهاجم جلوی یووه کاسانو میتونه باشه.

Mahdad

Mahdad

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال

من بازی های رم رو زیاد دیدم و به این قضیه ایمان دارم که ووچینیچ یووه 20% ووچینیچ رم هم نیست.

درسته. ولی ووچینیچ به زمان نیاز داره. هنوز کاملا با تیم هماهنگ نشده. هر چند تو بازی های پیش فصل بد کار نکرد.
ولی حتما بهتر میشه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
یوونتوس اصلا شایسته تساوی نبود در بازی قبل و واقعا میگم حتی حقمون از برد مقابل سیه نا و پارما هم بیشتر بود ولی خب بگذریم...... یوونتوس میتونه کاتانیا یا هر تیم دیگری رو شکست بده ولی به تو امتیاز ویژه نیاز داره : 1- داور ها عادلانه تصمیم بگیرن 2- شانس یوونتوس از اینی که هست حداقل بدتر نشه. چون واقعا چیزی به اسم شانس نداریم حداقل از این بدتر نشه مرسی

King Arthur

King Arthur

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 81 ارسال
مگه ووچینیچ از اون وقت که اومده بد بازی کرده!؟ یه پاس گل یه گل تو دو بازیه لیگ تو بازیای دوستانم که عالی بود

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

ضمن این که من از این که ووچینیچ تو این بازی اخراج شد واقعاً خوشحال شدم به چند دلیل :
1- با وجود 10 نفره بودن تاکتیک یووه به هم نریخت و یووه 10 نفره دوندگی بالایی داشت و خودش رو گم نکرده بود.
2- به توانایی کونته پی بردم و حس کردم به جای یه یار کمتر خود کونته بود که با راهنمایی هاش جای خالی ووچینیچ رو پر میکرد.
3- این شوک لازم بود که اول فصل به یووه وارد بشه و اطمینان دارم که اگر بعد از چند پیروزی پیاپی چنین ضربه ای به تیم وارد میشد جمع کردن تیم کار حضرت فیل بود .
4- شانس آوردیم حریفمون بولونیا بود :1:پاتو تو دوران اوجش هم جلو یووه هیچی نبود به نظرم اگه به بازی برسه به نفع یوونتوس خواهد بود مخصوصاً اگه جای کاسانو بازی کنه . به نظرم خطرناک ترین مهاجم جلوی یووه کاسانو میتونه باشه.

در ارزیابی عملکرد هر بازیکنی باید جنبه های منفی و مثبت را با هم دید و توامان.

شاید هم اونهایی که از میرکو انتقاد می کنند هیچ وجه مثبتی در دو سه بازی اخیر او ندیده اند که در مطالب خود اشاره ای نمی کنند.

بهتر است کاربران اگر عیبی در بازیکنی می بینند به ترتیب موردی و مثلا با شماره اون را مطرح کنند.

به هر صورت خودم جنبه های منفی و مثبت را ارایه می کنم.

1- اعتراض اضافی در کارت زرد اول

2- عدم نیاز به خطای دوم در حالی که توپ در نقطه ای خطری نبود.

3- برخی لو دادن های توپ

نکات مثبت

1- زدن گل

2- داشتن هماهنگی با پیرلو

3- پیش بینی ناپذیری حرکات و توانایی مانور در زمین جریف با این قید که پاس های او نیز کلیشه ای نیست.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
امروز تیم برگشته سر تمرین
بازیکنایی که دیروز بازی کردند استراحت کردند ولی بقیه در بازی دوستانه با تیم محلی Lascaris به میدان رفتند

ستوراری
موتا -- بونوچی-- سورنسن -- گروسو
ویدال پاتزینزا
استیگاریبیا ------------------ الیا
کوالیارلا -- تونی

ویدال به دلیل بازی کردن تو بازی دیشب نیمه دوم جایگزین میشه با مارونه
بازی 14-1 به سود یوو تموم میشه
کوالیارلا 6 گل ، تونی 4گل ، الیا 2 گل و موتا و گروسو هم هرکدوم یک گل

بر اساس گفته توتو مرکاتو بونوچی از ناحیه عضله پای راست دچار مشکل شده و رفتنش به کاتانیا برای بازی یشنبه مشخص نیست !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی