پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کاتانیا 1-1 یوونتوس (هفته پنجم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
178 پاسخ برای این موضوع

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

در ارزیابی عملکرد هر بازیکنی باید جنبه های منفی و مثبت را با هم دید و توامان.

شاید هم اونهایی که از میرکو انتقاد می کنند هیچ وجه مثبتی در دو سه بازی اخیر او ندیده اند که در مطالب خود اشاره ای نمی کنند.

بهتر است کاربران اگر عیبی در بازیکنی می بینند به ترتیب موردی و مثلا با شماره اون را مطرح کنند.

به هر صورت خودم جنبه های منفی و مثبت را ارایه می کنم.

1- اعتراض اضافی در کارت زرد اول

2- عدم نیاز به خطای دوم در حالی که توپ در نقطه ای خطری نبود.

3- برخی لو دادن های توپ

نکات مثبت

1- زدن گل

2- داشتن هماهنگی با پیرلو

3- پیش بینی ناپذیری حرکات و توانایی مانور در زمین جریف با این قید که پاس های او نیز کلیشه ای نیست.

من نکات مثبت و منفی ووچینیچ رو ارزیابی نکردم.
منظورم این بود که توانایی بیشتر از این داره اما به دلایلی که من نمیدونم، زیاد تو ترکیب یووه خوش نمی درخشه از دلایلی هم میتونم نام ببرم که منظورم رو متوجه بشید :
1- دوندگی ووچینیچ نسبت به بازیکنان دیگر کمتره و در بعضی موارد تو زمین قدم میزنه. حالا من نمیدونم یهو چرا جو گیر شد اون تکل رو زد که اخراج بشه.
2- مکمل خوبی برای سایر مهاجمین یووه به شمار نمیاد . یعنی به نظرم فقط با دل پیرو تونسته زوج نسبتاً خوبی رو تشکیل بده که این زیاد به نفع تیم نیست چون دل پیرو بازیکن 90 دقیقه ای نیست و به خاطر شرایط سنی امکان داره در طول فصل بازی های مهمی رو از دست بده .
3- از تکنیکش نمیتونه خوب استفاده کنه
مزیتش هم اینه که میتونه تو چند تا پست بازی کنه.
در کل دوستان حق دارید از انتقادات من ناراحت بشید .من به تمام نکاتی اشاره کردم که تا امروز از ووچینیچ دیدم و مطمئنم که درست میشه چون قولی که خود میرکو اول فصل به بیانکونری ها داد رو یادم نمیره به خاطر همین ازش خیلی توقع دارم.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

من نکات مثبت و منفی ووچینیچ رو ارزیابی نکردم.
منظورم این بود که توانایی بیشتر از این داره اما به دلایلی که من نمیدونم، زیاد تو ترکیب یووه خوش نمی درخشه از دلایلی هم میتونم نام ببرم که منظورم رو متوجه بشید :
1- دوندگی ووچینیچ نسبت به بازیکنان دیگر کمتره و در بعضی موارد تو زمین قدم میزنه. حالا من نمیدونم یهو چرا جو گیر شد اون تکل رو زد که اخراج بشه.
2- مکمل خوبی برای سایر مهاجمین یووه به شمار نمیاد . یعنی به نظرم فقط با دل پیرو تونسته زوج نسبتاً خوبی رو تشکیل بده که این زیاد به نفع تیم نیست چون دل پیرو بازیکن 90 دقیقه ای نیست و به خاطر شرایط سنی امکان داره در طول فصل بازی های مهمی رو از دست بده .
3- از تکنیکش نمیتونه خوب استفاده کنه
مزیتش هم اینه که میتونه تو چند تا پست بازی کنه.
در کل دوستان حق دارید از انتقادات من ناراحت بشید .من به تمام نکاتی اشاره کردم که تا امروز از ووچینیچ دیدم و مطمئنم که درست میشه چون قولی که خود میرکو اول فصل به بیانکونری ها داد رو یادم نمیره به خاطر همین ازش خیلی توقع دارم.

با فرض صحت تمام مطالب ارایه شده از شما انتظار بر این است که سازندگی گل در بازی با سیه نا و زدن گل به کاتانیا را هم به محاسبات خود اضافه کنید. هم اون پاس گل و هم این گل ریشه در هنر فنی و تکنیکی وی دارد. در عین حال ممکن است که در برخی یا بسیاری از لحظات بازی وی خوب عمل نکند اما در نهایت با یک حرکت خلاقانه دفاع حریف را نابود می کند.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ترکیب پیش بینی شده برای دو تیم ( اسپورت مدیا ست ) :

Catania (4-3-3): Andujar; Potenza, Bellusci, Spolli, Alvarez; Sciacca, Lodi, Ledesma; Gomez, Maxi Lopez, Lanzafame.
A disp.: Campagnolo, Capuano, Marchese, Ricchiuti, Delvecchio, Suazo, Catellani. All.: Montella

Juventus (4-2-4): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, Grosso; Pirlo, Marchisio; Pepe, Matri, Quagliarella, Elia.
A disp.: Storari, Bonucci, Vidal, Giaccherini, Krasic, Del Piero, Toni. All.: Conte

کاتانیا 5 بازیکن مصدوم داره : Legrottaglie, Izco, Llama, Almiron, Biagianti .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
مهدي جان كسي از انتقاد شما ناراحت نميشه . به هر حال هر كي يه نظري داره . ولي با توجه به سنت به نظر از قديمياي يووه هستي . اگه يادت بياد زيدان هم وقتي به يووه اومد 6 ماه طول كشيد تا درخشش رو شروع كنه . يا قديم تر پلاتيني هم همينطور . حالا هر بازيكني فرق ميكنه ديگه . يكي مثل ماتري از هفته دوم گلزني رو شروع كرد يكي هم مثل ووچنيچ ديرتر . هرچند كه به نظر من ووچنيچ تا حالا هم بد نبوده . و با يه بازي كه اخراج شد نبايد كلا فراموشش كرد . ولي به هر حال ابن طور قضاوت در مورد بازيكني كه هنوز يه ماه نشده به تيم پيوسته يكم زوده

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
پائولو سیلویو ماتزولنی متولد 4 جون 74 در برگامو شغل : عتیقه فروش :np: از 2004 تا 2010 در سری بی و آ و از 2010 فقط در سری آ سوت زده از 2010 نیز داور بین المللی شده . تا فصل 2010 -2011 66 بار در سری آ سوت زده . داور معمولی هست.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
دچلیه به سکوها تبعید شده :np: بالاخره تو این بازی،کونته راضی شد به کوا بازی بده! دوست دارم کیفیت الیا رو هم ببینم...و به امید گلزنی اله ماتری

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ویدال بدبخت هر وقت بازی کرده بهترین بازیها رو انجام داده دو درصد هم شایسته سالاری تو تیم باشه ، این بازی باید جزو شروع کننده ها باشه باتشکر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
اسکای هم دقیقا همین ترکیبی که محمد گذاشته رو پیش بینی کرده ولی توتو مرکاتو دچلیه رو همچنان به عنوان دفاع چپ پیش بینی کرده که بازی کنه + اینکه استیگاریبیا روی نیمکت قرار داده و از تونی و گروسو روی نیمکت هم خبری نیست !

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

اسکای هم دقیقا همین ترکیبی که محمد گذاشته رو پیش بینی کرده
ولی توتو مرکاتو دچلیه رو همچنان به عنوان دفاع چپ پیش بینی کرده که بازی کنه + اینکه استیگاریبیا روی نیمکت قرار داده و از تونی و گروسو روی نیمکت هم خبری نیست !

مال sky قابل اعتناتره.

فردا صبح هم کنفراتس مطبوعاتیه کنته است.

موجی هم گفته یوونتوس باید با همان ده نفر هم از بولونا می برد.

بازی با کاتانیا خیلی حساس شده. یک مساوی دیگه باعث ریزش شور و شوق هواداران خواهد شد.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

بعضی وقت ها یک حرف هایی می زنه که اگه موجی نبود دوست دارم 100 تا فوحش بهش بدم
باید می برد یعنی چی؟ باید نداریم تو فوتبال

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

پائولو سیلویو ماتزولنی متولد 4 جون 74 در برگامو

شغل : عتیقه فروش :np:

از 2004 تا 2010 در سری بی و آ و از 2010 فقط در سری آ سوت زده از 2010 نیز داور بین المللی شده .

تا فصل 2010 -2011 66 بار در سری آ سوت زده .

داور معمولی هست.

ماتزولنی ، پارسال 3 بازی رو برای یوونتوس سوت زد. بازی لاتزیو-یوونتوس در المپیکوی رم ، که یوونتوس اون بازی رو 1 بر 0 برد. بازی یوونتوس-سمپدوریا در المپیکوی تورین که بازی با نتیجه 3 بر 3 پایان پیدا کرد و در نهایت بازی هفته 26ـم بین لچه-یوونتوس که یوونتوس اون بازی رو 2 بر 0 واگذار کرد !

اینکه استیگاریبیا روی نیمکت قرار داده و از تونی و گروسو روی نیمکت هم خبری نیست !

امیدوارم این اتفاق بیفته ! ایستیگاریبیا توی بازی افتتاحیه یوونتوس آرنا امیدوار کننده ظاهر شده بود.

+ 10 بازی اخیر دو تیم در سری آ :

http://www.irupload....xwf0kktvhlf.jpg

[img width=480 height=122]http://www.irupload.ir/images/nhl0tntkxwf0kktvhlf.jpg[/img]

برای بزرگ دیدن عکس روی URL ـش کلیک کنید.

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

با فرض صحت تمام مطالب ارایه شده از شما انتظار بر این است که سازندگی گل در بازی با سیه نا و زدن گل به کاتانیا را هم به محاسبات خود اضافه کنید. هم اون پاس گل و هم این گل ریشه در هنر فنی و تکنیکی وی دارد. در عین حال ممکن است که در برخی یا بسیاری از لحظات بازی وی خوب عمل نکند اما در نهایت با یک حرکت خلاقانه دفاع حریف را نابود می کند.

در کل منم امیدوارم که همین طور که شما خوشبین هستین بتونه تو یووه جا بیفته و حداقل من رو توجیح کنه . من امیدوارم هرچه زودتر زوج تهاجمی یووه مشخص بشه چون دیگه دوست ندارم از سیستم چرخشی تو خط حمله استفاده بشه چون یه جورایی لوس میشه و بازیکنان اعتماد به نفسشون رو از دست میدن.

مهدي جان كسي از انتقاد شما ناراحت نميشه . به هر حال هر كي يه نظري داره . ولي با توجه به سنت به نظر از قديمياي يووه هستي . اگه يادت بياد زيدان هم وقتي به يووه اومد 6 ماه طول كشيد تا درخشش رو شروع كنه . يا قديم تر پلاتيني هم همينطور . حالا هر بازيكني فرق ميكنه ديگه . يكي مثل ماتري از هفته دوم گلزني رو شروع كرد يكي هم مثل ووچنيچ ديرتر . هرچند كه به نظر من ووچنيچ تا حالا هم بد نبوده . و با يه بازي كه اخراج شد نبايد كلا فراموشش كرد . ولي به هر حال ابن طور قضاوت در مورد بازيكني كه هنوز يه ماه نشده به تيم پيوسته يكم زوده

ووچینیچ به مراتب از ماتری بازیکن بزرگتریه و من خیلی پر توقع هستم و دوست دارم بازیکنی که به تیم مورد علاقم میاد بلافاصله شروع به درخشش کنه به عنوان مثال آگرو در همون ابتدای حضورش تو ترکیب من سیتی شروع به گل زدن و هت تریک کردن میکنه (البته من از لیگ جزیره متنفرم و اصلاً هیچ تیمی تو جزیره مورد علاقه من نیست) اما خواستم بگم که همیشه تو سرتاسر دنیا توقع از بازیکنان خوب و با کلاس بالاتر بیشتر از بازیکنان معمولیه ما تو ترانسفر اومدیم بازیکنی خریدیم که به خط حمله ما کلاس بده و باعث شه کیفیت تیم چند لول بالاتر بره نه این که تو همون ابتدای حضورش حرکت مبتدیانه انجام بده .
در کل بازم میگم من هیچ وقت منتقد نبودم، نیستم و نخواهم بود اما همون طور که گفتم از هر کسی به اندازه خودش توقع دارم و دوست دارم ووچینیچ یا هر بازیکن دیگه ای که به یووه میاد زود شروع به درخشش کنن.

ای کاش موجی از فعالیت ورزشی محروم نبود خودش میومد تمام پست های مدیریتی و حتی کادر فنی رو به عهده می گرفت مطمئناً از کونته موفق تر میشد. :1:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ترکیب احتمالی یووه Juventus (4-2-4): 1 Buffon, 26 Lichtsteiner, 15 Barzagli, Chiellini 3, 6 Grosso, Pirlo 21, 8 Marchisio, 7 Pepe, Quagliarella 18, 32 Matri, Krasic

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

تصویر

کاتانیا - یوونتوس

یکشنبه 2 مهر ، 25 سپتامبر

ساعت 16:30 به وقت طهران

ورزشگاه آنجلو ماسیمینو

بازی بعدی
یوونتوس - آث میلان
نوارا - کاتانیا

یکشنبه سوم مهرماهه ، نه دوم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
گازتا ترکیب جالبی برای بازی پیش بینی کرده :1:

بوفون
گروسو -- کیلینی -- بارزاگلی -- لیکشتینر
پیرلو
الیا -- ویدال -- مارکزیو -- کراسیچ
ماتری

بعد احتمال داده ( رای گیری ) 60% کراسیچ بازی کنه / 40% په په
کوالیارلا 45% / ویدال 55%

نیمکت : Storari, Bonucci, Pepe, Giaccherini, Del Piero, Quagliarella, Toni

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
ترکیب عجیبی نست همون 4-3-3 خودمونه بعید میدونم کونته 4-2-4 شروع نکنه باتشکر

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran

گازتا ترکیب جالبی برای بازی پیش بینی کرده :1:

بوفون
پیرلو
ماتری

بعد احتمال داده ( رای گیری ) 60% کراسیچ بازی کنه / 40% په په
کوالیارلا 45% / ویدال 55%

چقدر بی ریخت واقعا! . ای کاش حداقل جای ویدال یا مارکیزیو رو با پیرلو عوض کنه!!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اميدوارم ديدن بازي كوا و ماتري در كنار هم همونقدر كه فكر ميكردم لذتبخش باشه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوب کونته مصاحبه کرده اینطور که من فهمیدم کوا و کراسیچ از اول بازی خواهند کرد کراسیچ شاید فوق ستاره ی نیم فصل اول فصل پیش ما نباشه ولی به نظرم بازم بهترین وینگرمونه باتشکر

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

بوفون
پیرلو
ماتری

sky هم ترکیب پیش بینی شده رو مانند گازتا به این ترکیب بالا تغییر داده