پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیه نا 0-1 یوونتوس (هفته سوم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
173 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
دلم روشنه حتما میبریم اونم پرگل میبریم. ولی میترسم که این بازی هم پرگل ببریم بازی های بعدی زبونم لال ببازیم اونوقته که تیم میره تو حاشیه

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
ووچینیچ تو این بازی اسیرشون میکنه.ببینید کی گفتم اینو

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اگر یووه در این بازی ببازه جو ناامیدی همه جا و از جمله همین جا را فرا خواهد گرفت و حملات زیادی به کونته و ماروتا خواهد شد.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

اگر یووه در این بازی ببازه جو ناامیدی همه جا و از جمله همین جا را فرا خواهد گرفت و حملات زیادی به کونته و ماروتا خواهد شد.

همه چیز تمام شد italy 2006 :flower: ...........

Welcome Home

Forza Juve ....... :thankyou:

Hope is Back ... :flirt:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

همه چیز تمام شد italy 2006 :flower: ...........

Welcome Home

Forza Juve ....... :thankyou:

در فصول قبل که این جور بوده، با این بازیکن ها از سیه نا خوردن هیچ توجیهی نداره البته.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ترکیب پیش بینی شده برای دو تیم ( اسپورت مدیا ست ) : Siena (4-4-2): Brkic; Angelo, Rossettini, Terzi, Del Grosso; Mannini, Bolzoni, D'Agostino, Brienza; Calaiò, Gonzalez A disp.: Pegolo, Vitiello, Pesoli, Gazzi, Vergassola, Troianiello, Destro. All.: Sannino   Juventus (4-2-4): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Chiellini, Grosso; Marchisio, Pirlo; Pepe, Vucinic, Matri, Vidal A disp.: Storari, Sorensen, Bonucci, Giaccherini, Elia, Krasic, Del Piero. All.: Conte =-=-=-= بازم کوالیارلا نیست ؟ :np:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
مطمئن باش با درخششی که الکس داشت تو بازی قبل حتما تو ترکیب هست

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ترکیب بر اساس اسکای اسپورت :

--------------Buffon

Lichtsteiner Barzagli Chiellini Grosso

Pirlo------ Marchisio

Pepe ------------------- Elia

Vucinic --Del Piero

ترکیب بر اساس گفته گازتا :

Buffon

Lichtsteiner-Barzagli-Chiellini-Grosso

Marchisio-Pirlo

Pepe-Matri-Vucinic-Vidal

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
این گاتزتا و مدیاست گیر دادن ویدال رو وینگر بازی بدن یعنی واقعا گروسو رو میخواد دفاع چپ بزاره ؟ باتشکر

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اسکای به مراتب با عقل و شعور تره

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

مطمئن باش با درخششی که الکس داشت تو بازی قبل حتما تو ترکیب هست

توتو اسپورت نوشته الکس به دلیل کوفتگی و خستگی ماهیچه ای ، نمیتونه از اول تو بازی با سیه نا شرکت کنه !! ماتری - ووچینیچ زوج حمله هستند به احتمال قوی .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
تو تو اسپورت غلط کرده :1: من نیم ساعت پیش با الکس حرف زدم گفت مشکلی نداره :1:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
متری واقعا بازیکن خوبیه به نظر من بهترین مهاجممونه بازی با پارما هم همه کار کرد امیدوارم فصل درخشانی رو پشت سر بزاره تا جزو 11 تا آتزوری برای یورو باشه باتشکر

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
کسی هایلایت بازی رو با کیفیت نسبتا خوب واسه دانلود نداره؟

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
باور کن احسان کسی نمیتونه به آینده سفر کنه که هایلایت بازی رو بدیم بهت :1:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
میشه گل ووچینیچ رو برای دانلود بزارید ؟ :1:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
محمد مرض :np: عجب سوتی دادم :sad1: حالا اگر کسی هایلایت بازی با پارما رو داره به من پ.خ بزنه!5 صفحه پست نخونده دارم تو فروم :np:
ولی در مورد بازی با سیه نا! :1:
به هیچکدوم از این ترکیب ها نمیشه اعتماد کرد.مسلما کونته واسه این بازی برنامه ی ویژه ای داره...هرچند سیه نا چیه که برنامه ی ویژه اش باشه :1:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

محمد مرض :np: عجب سوتی دادم :sad1: حالا اگر کسی هایلایت بازی با پارما رو داره به من پ.خ بزنه!5 صفحه پست نخونده دارم تو فروم :np:

http://www.parsfootb...read.php?t=4692

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
بازگشت ندود پس از حرف و حدیث های بسیار و علاقه او به بازی کردن مجدد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته در کنفرانس خبری : - بازی هفته ی پیش برای من خیلی خاص بود چون هم اولین بازی من به عنوان مربی یووه بود هم اولین بازی ورزشگاه یووه بود. - ولی این بازی هم برای من خیلی خاصه، همین چند ماه پیش بود که من با سیه نا قهرمان سری بی شدم و دوست دارم یه بار دیگه از کل شهر به خاطر حمایتشون تشکر کنم، همینطور از باشگاه سیه نا که با وجود اینکه من یک سال دیگه قرارداد داشتم به من اجازه دادن تا به یووه بیام. - من با سیه نا تونستم خودم رو تثبیت کنم. یک بار قهرمان شدن می تونه تصادفی باشه ولی دوباره بردن سری بی برای من بهمون اندازه خاص بود. - اما حالا به عنوان حریف مقابل سیه نا قرار می گیرم. این بازی و بازی برگشت تنها روزهای خواهد بود که من یک طرفدار سیه نا نیستم. - در مورد هفته ی قبل باید بگم هرچند ایرادی نیست در تحسین بازیکن ها، باشگاه یا من برای پیروزی ولی تحسین ها بیش از حد بود. یک بازی هیچ چیز رو مشخص نمی کنه. من از توجه ها ممنونم ولی ما نمی تونیم دیدمون برای رسیدن به اهداف رو به خاطرش از دست بدیم. - ما باید یادمون باشه الان فقط شروع راهه، و اینکه خیلی کارهای زیادی برای انجام دادن مونده. هنوز ایثارها و جنگ های بسیاری برای انجام دادن هست.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی