پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیه نا 0-1 یوونتوس (هفته سوم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
173 پاسخ برای این موضوع

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

تصویر

سیه نا - یوونتوس

یکشنیه 27 شهریور ، 18 سپتامبر

ساعت 17:30 به وقت طهران

ورزشگاه آرتمیو فرانکی

بازی بعدی

یوونتوس - بولونیا

رم - سیه نا

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
قطعا میبریمشون دیگه کونته نخواد تیم سابقشو ببره میخواد کیو ببره ؟

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
به احتمال قوی می بریم!
من فقط از سمت چپمون میترسم ! . حس می کنم یه جا بد جور از این سمت چپ دفاع مون ضربه می خوریم!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خیلی منتظر ترکیب کونته توی این بازی هستم می خوام ببنیم با تفکرات بازی اول بازی می کنه یا سیستمش رو بر اساس تیم رو به روش می چینه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اگه طبق تیم حریف بچینه که می فهمیم مربی بزرگیههههههه اما به نظرم یه 4 تایی دیگه در راه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ اصلا ربطی نداره والا فرگوسن کل عمرش تو منچستر 4-4-2 فلت بازی کرده همیشه هم نتیجه گرفته مهم نیست چه سیستمی بازی میکنیم ، مهم بازیه تیمه چه حالی میده ایستیگاریبیا تو دفاع چپ بترکونه ، دیگه خیالمون از دفاع چپ راحت بشه و از دست دچلیه هم راحت بشیم :1: باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ویدال هم حتی میتونه دفاع چپ بازی کنه .

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
نه!! این یووه با بازیکنایی که بتونن تو پست دفاع چپ بازی کنن نمی تونه محکم ادامه بده! به یه دفاع چپ تمام عیار نیاز داره ولی خوب جذب نشد!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

ویدال هم حتی میتونه دفاع چپ بازی کنه .

دور کردن ویدال از دروازه به ضرر تیمه ، خیلی خوب چهارچوب رو میشناسه

نه!!
این یووه با بازیکنایی که بتونن تو پست دفاع چپ بازی کنن نمی تونه محکم ادامه بده!
به یه دفاع چپ تمام عیار نیاز داره ولی خوب جذب نشد!

کولارف :(

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ویدال باید نزدیک پیرلو بازی کنه اگه تیم مقابل خواست مهارش کنه ویدال به کمکش بیاد

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
در یک سایتی تحلیلی خواندم مبنی بر اینکه اگر چه ده چلیه در بازی با پارما خطا کرد و پنالتی داد اما قبل از آن نحوه تعامل دو دفاع میانی با هم دیگر در زمانی که پارما به سمت دروازه حمله ور شده بوده خصوصا از جانب بارزالی اشتباه بوده است و ده چلیه جدا از خوب یا بد بودنش در نهایت مجبور بوده آن خطا را انجام دهد. به دین حال تقویت دفاع خیلی اهمیت دارد. یعنی هم از جناح چپ مشکل هست هم دو بازیکن وسطی در لحظاتی شکننده می شوند.

در هر صورت بردن همین تیم های کوچک کاری بوده که طی چند فصل اخیر ما با آن مشکل داشته ایم. باید دید تیم های حریف برای خنثی کردن حملات تیم چه کارهایی خواهند کرد.؟ ایا می آیند و پیرلو را می بندند؟

بازی با سیه نا سخت تر است تا پارما. چرا که اولا سیه نا در خانه بازی می کند و ثانیا گر چه کونته سیه نا را خوب می شناسد اما سیه نایی ها هم می دانند افکار کونته چگونه است.

با توجه به اینکه در این بازی سیه نا جلو خواهد آمد استفاده از الیای سرعتی برای ضد حمله سازی مناسب نمی دانید؟

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
برعکس نظرت من بازی با سینا راحت تر از بازی با پارما میدونم. بازی با پارما از این جهت که اولین بازی فصل جدید بود و هم در مقابل پارمایی که در فصل قبل باخت به این تیم ما رو از رده دوم و کورس قهرمانی به بحران کشیده بود فشار روانی شدیدی رئ به ما ( حداقل به من ) وارد کرده بود دیگه چه برسه به تیم. بنظرم از اون بازیهایی هست که براحتی از سدشون با نتیجه خوب عبور میکنیم. یک دلیل دیگش هم اینه که سینا تازه از سری b به سری a صعود کرده و در ترانسفرینگ موفق نبوده و با تیمی که بیشتر برای سری b بسته شده بود روانه این مسابقات شده. در مورد ترکیب به نظرم با همون ترکیب بازی پیش وارد بشه بهتره چون تیم برنده رو نباید دست بزنه. برای سمت چپ پیشنهائ من اینه که کیلینی رو بزاره و بونوچی را در وسط بازی بگیره عاقلانه ترین کار ممکن هستش.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من فکر کنم تو این بازی از الیا استفاده میکنه و از زوج ووچینیچ وماتری تو خط حمله اما در سمت چپ شاید از گروسو استفاده کنه شاید هم از ایستیگاریبیا

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
به احتمال زیاد استیگاریبیا بازی می کنه سمت چپ دفاع! مطمعنا استفاده از ایلیا هم تاثیر گذاره در کناره ی زمین به نظرم اگه از 2 تا سانتر فوروارد استفاده کنه 90% می بریم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اول آن که موضوع فشار روانی ناشی از نتیجه فصل قبل به نظر نمی رسید که روی بازیکن ها اثر گذاشته بود. حداقلش به خاطر اینکه بخشی از تیم عوض شده و اصلا در بازی فصل قبل نبوده اند و خود مربی هم عوض شده و هیچ کدام از یازیکتها و مربیان یووه در قبل و بعد از این بازی با پارما هیچ جمله ای مبنی بر اینکه بگویند ما تحت فشار ناشی از بازی فصل قبل بوده ایم وجود نداره و این امر تا حد زیادی اغراق گونه است. در مورد دوم با شما موافقم که عدم تجهیز سیه نا به بازیکنان موثر می تونه نقطه ضعفشون باشه ولی پارما هم از این لحاظ تا حد زیادی مثل سیه نا است. در مورد دست نزدن به ترکیب تیم برنده هم نمی توان قاطعانه صحبت کرد. هر بازی فوتبالی مقتضیات خاص خودش رو داره و ممکنه مثلا بتوان الیا رو جایگزین جاکرینی کرد. صرف بردن تیم پارما نمی تونه ما را به این نتیجه گیری اخلاقی برسونه که به تیم برنده نباید دست زد. در نهایت اینکه ترکیب بونوچی بارزالی از ترکیب کیلینی بارزالی شکننده تر است.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اگه نگاه کنید بازی با پارما لیخشتاینر خیلی عالی اضاف می شد به خط حمله یعنی موقع حمله تو حمله بود موقع دف تو دف اما دچلیه اصلا جولو نمی یومد همون تر که پیش بینی می شد کلا تو این پست ضعف داریم به نظر من تو این بزای اسون می تونه از استیگاریبیا استفاده کنه شاید جواب داد

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
میخوام بدونم کی بوده که تو نظر سنجی رای به برد سیه نا داده؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
البته من هم در بیوگرافی ایستگباریا خوندم که قابلیت دفاع در سمت چپ رو داره ولی هنوز تو هیچ بازی کونته از ش تو دفاع چپ بازی نگرفته پس عقلانی تر هست که کسی مثل کیلینی یا ویدال که به مراتب تو اون پست بازی کردن و آزمون پس داده اند به بازی گرفته بشن ضمنا شاید هم ایستشگباریا جواب بده البته اعتقاد دارم از اونجایی که در ظاهر این بازی برای یووه آسان به نظر میرسه احتمال اینکه بازیکنان بازی رو شل بگیرند و مغرورانه به بازی بیان زیاده.امیدوارم کونته از لحاظ روانی با تیم خوب کار بکنه. همانطور که دوستان هم گفتند این بازی میتونه استارتی برای الیا باشه البته از نیمه دوم به بعد. من حیث المجموع مطمئنم کونته به غیر از دیچلیه با همون ترکیب قبل وارد بازی میشه و شاید هم کراسیچ از ابتدا به جای په په بازی کنه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من فکر می کنم چون معمولا گزینه یک برد یووه بوده این دو نفر طبق عادت اولی زدند وگرنه بدبین ترین هواادارهای تاریخ یووه فکر نمی کنم بعد از این خرید ها و این برد 4 گله اونم جلوی سیه نا بگه می بازیم !!!!!!! ******** ولی جدا مشکلی برای برد سیه نا نمی بینم ! کونته فعلا باید آروم آروم به ترکیب اصلیش برسه و بازیکنان خریداری شده رو توی تیم جا بندازه !

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
ما حتی میتونیم در مواقعی که پیرلو تحت فشار تیم حریف هست و بسته میشه از الـــه استفاده کنیم برای بازی سازی !!! کاری که در بازی با پارما هم انجام داد برای ماتری و په په که فقط یکیشو گل کردند ! با حضور پیرلو ، الــه هم فضای بیشتری داره تا مانور بده تو زمین حریف و بازیسازی کنه حتی ویدال و الیا هم قادر هستند تیم حریف رو تحت فشار بزارند تا تمام تمرکز تیم حریف فقط بر روی پیرلو نباشه . این فصل حداقل توی فاز حمله روی نیمکت بازیکنان خوبی داریم و فکر کنم در ادامه بازی ها این نیمکت قوی خیلی به کمک تیم خواهد آمد !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی